Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

прямою дорогою до праваславного халіфата , ... построїм свій .з блек джеком і шлюхами .

  :blink:  :0161:   шонєбудь... тебе в твоїх фантазіях вже уносить... ти видихай, видихай! А ще краще, зав'язуй курити оту дурь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

CULrzPPXAAAsyRc.png

 

Просто Гаврилюк лох, а Парасюк ні.Після сьогодніщнього його інтервю на 112у я змінив про нього думку.

Пора виходити на вулицю.А то начальнички вже знов жирком запливають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто Гаврилюк лох, а Парасюк ні.Після сьогодніщнього його інтервю на 112у я змінив про нього думку.

Пора виходити на вулицю.А то начальнички вже знов жирком запливають.

 

аккаунт взломали ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все бла бла бла. Реально треба зібратись і вийти на мітинг.Без партійних прапорів, а з синьожовтими.

І гасло має бути -ДЕ РЕФОРМИ?

Лише тоді Порох зметикує і почне ворушитися.

Давно не було чарівного пендаля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все правильно зрозумів. спочатку завалити чувака з ноги, а потім сказати що це провокація проти нього? Це як ноги і руки діють окремо від того органу де має бути мозок?

CUMJip0WUAAvNY1.jpg

Пишуть в неті що чел не бухий а під коксом чи щось з тої опери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

​...

аккаунт взломали ?

 

:) я теж так подумав :)

 

 

Ну в багатьох людей є властивість думати, що всі інші мислять так само,як і вони самі.Така собі закостенілість.

Між тим річниця Майдану зовсім скоро і пора нагадати владі, завдяки кому вона влада.

І якщо вона не покарає діамантових прокурорів, хитрозроблених суддів та не поставить на відповідні місця незаплямованих, а саме головне НЕБАЙДУЖИХ людей-то прийде пора нової влади.

Потрібні плакати з пісочними годинниками, щоб влада бачила, як щосекунди тане кредит довіри до неї.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох вже цей Rock.

Коли Тетерук б'є жінку - це норм, він навіть іронізує

з такою справкою як у неї,ту кужель мантачили напевно 10 мужиків вольфрамовими ломами.

Коли це ж саме робить Парасюк (б'є іншу людину) - він вже вбачає православний халіфат.

А от ці мінуси/плюси від Миколи і Лішовця набагато більше свідчать про їхню "партійну" позицію, ніж їхні дописи в політиці :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чел а ти впевнений що він її бив? бо на скільки було видно по відео вона сама налетіла на горлишко коли Тетерук її поливав щоб вона попустилась. Бо якби він їй дав в голову її б не зібрали. І те що в неї там струс це вже спротовано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Пишуть в неті що чел не бухий а під коксом чи щось з тої опери.
Я тобі більше скажу: в інеті пишуть, що є НЛО і що путін не х@йло.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію Парасюка, як людину котрій дійсно болить за державу.

В парламенті зразу після обрання було таких 150 (не 226)-зараз 50 залишилось.

Знову впадемо в сплячку, поки інші країни рухаються?

Єдине, що зможе заставити депутатів ворушитись-це вибори через 2-3 роки, а не через 5.

Життя прискорюється , за 5 років ці тушки вже абсолютно не відповідають реалії.

Ну і ще дуже цікаво Парасюк сказав, що голосувати мають лише ті, хто платить податки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Пишуть в неті що чел не бухий а під коксом чи щось з тої опери.

Я тобі більше скажу: в інеті пишуть, що є НЛО і що путін не х@йло.

 

 

Та ти шо. Не бачив. і хто такий путін, бо я тільки одного дядька з фамілією х..йло знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чел а ти впевнений що він її бив? бо на скільки було видно по відео вона сама налетіла на горлишко коли Тетерук її поливав щоб вона попустилась. Бо якби він їй дав в голову її б не зібрали. І те що в неї там струс це вже спротовано.

Я не можу бути впевнений, мене там не було. Я навіть не виключаю твою версію про "поливав", "налетіла" і "спростовано". Але, чєл, ти вже визначся:

Ви хочете жити в правовій державі чи по бєспрєдєлу?

Чи в правовій державі парламентарій має право поливати водою свою опонентку, а коли це призводить до контакту голови і пляшки, не вбачає в цьому нічого незвичайного? Чи якби парасюк не вдарив того "діда", а просто полив водою і випадково легенько зачепив пляшкою по обличчю, ти б не написав скільки гнівних постів про це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то не мої фантазії ,

а бажання більшості поцтріотів ,різать глотки ,

бо то револючийна доцільність ,прямо по леніну ,революціоний терор .

 

а чому ти дивуєшся ? Ніхто ж з тих, хто накрав мільйони не хоче зупинись, мол хватить, своє *взяв* тепер й в Австрію на пенсію можна, де мільйон там і два, де два там і десять, зупинитись неможливо. Нашугали - притихли, попустило, давай далі хапати. Якщо перший Майдан питались по людськи, всі хапуги назад прилізли, другий Майдан, частина чкуруло, тепер розслабились й знову за своє, то коли буде третій Майдан, буде кривава бойня, бо люди вже ДВА рази побачили, що хапуги доки живі, доти красти будуть й вперто пхатись до влади, всіма правдами й неправдами. Дуже б не хотілось такого розвитку подій, але вічно люди пояси затягувати не можуть й як воно буде далі, невідомо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


то не мої фантазії , а бажання більшості поцтріотів ,різать глотки , бо то револючийна доцільність ,прямо по леніну ,революціоний терор .
повіторюю тобі ще раз: не видавай свої буйні фантазії за бажання БІЛЬШОСТІ когобтонебуло. Коли борешся з системою, і бачиш, що законно не виходить, бо закони писані для нормальних, то опускаються руки. І тоді люди або зриваються, або спиваються. 

Так от в такі моменти просто головне, щоб ці люди відчули підтримку, що вони не "один в полі воїн", і щоб та людина обрала третій шлях - продовжувати боротись.

 

А ми сильно підтримуємо? Дивани тільки протираємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю, що ті тітушки, що вбивали й різали Майданівців, нікуди ж не поділись й ще не відомо, хто й під якими прапорами їх знову організує й проти кого направить. Тому патріоти то не єдина сила, яка може *різати глотки*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рідко яка революція не ускладнюється війною. На жаль Майдан не став виключенням. Я боюсь навіть уявити чим може закінчитись наступний Майдан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже писав, що наступний Майдан буде коротким... одну ніч... "Варфоломієвська ніч", "ніч довгих ножів"... щось таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже писав, що наступний Майдан буде коротким... одну ніч... "Варфоломієвська ніч", "ніч довгих ножів"... щось таке...

Ти вже точиш ножичка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже писав, що наступний Майдан буде коротким... одну ніч... "Варфоломієвська ніч", "ніч довгих ножів"... щось таке...

 

Чорта з два. Після наступного Майдану почнеться повноцінна війна на Сході. Під час безвладдя у Київі, російські агресори окупували Крим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рідко яка революція не ускладнюється війною. На жаль Майдан не став виключенням. Я боюсь навіть уявити чим може закінчитись наступний Майдан

 

Так от, аби чиновнички, керівнички та новообрані депутатики всіх рівнів та мастєй, люди котрим є що втрачати, зрозуміли чітко-вони мають працювати, працювати і ще раз працювати в ІНТЕРЕСАХ СПОЧАТКУ УКРАЇНИ, а потім у своїх власних.

Щоб до них це швидше дійшло-треба нам виходити на мітинги.

Ми ж громада, нє?

Щоб не боятись потім-треба діяти зараз.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Так от, аби чиновнички, керівнички та новообрані депутатики всіх рівнів та мастєй, люди котрим є що втрачати, зрозуміли чітко-вони мають працювати, працювати і ще раз працювати в ІНТЕРЕСАХ СПОЧАТКУ УКРАЇНИ, а потім у своїх власних.

Нда, а корови літають та не падають.

Схоже наші чиновники і інша шушара вже давно відучились бачити різницю між своїм карманом та державною казною.

Але багато в чому винуваті і ми самі. Взяти, наприклад, минулі вибори президента після подій Майдану. Я дивився тут, на форумі, голосування за кандидата і офігевав. Ну, блін, якщо більшість голосувала за олігарха, то чому далі дивуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 
Роман Доник
А я правда, не могу понять, почему все так возбудились? У нас же революция еще идет.
Произошедшее сегодня, это абсолютно естественное развитие событий. Это происходило только не так явно и не в таких дозах. Это начало прогрессировать довольно давно и активно. Для некоторых людей, это норма, а неприкосновенность только провоцирует их на дальнейшие действия. Парасюк начал чудить довольно давно, но на это никто не обращал внимание. Мосийчук из этой же песни. Пока не будет решен вопрос с депутатской неприкосновенностью, подобные вещи будут происходить все чаще.
Но вместе с неприкосновенностью тех кто дает в рыло, нужно убирать и неприкосновенность и тех, кому дают (или очень хотят). потому что они защищены и статусами и законом и погонами. Дело прошлое, я бы и сам с удовольствием дал бы в рыло добкину. И коррупционеров попинал бы ногами. Не взирая на возраст. Почему то красть и крышевать возраст и здоровье не помеха, а по лицу получать и в тюрьму садиться помеха? Но они неприкосновенны по закону. 
И я не знаю что с этим всем делать. Потому что закон у нас, это те кого нужно не просто бить, а убивать. А просто бить и убивать, это преступление. Вот и получается замкнутый круг. Каждый защищает себя и нападает на противника. Но я такой же противник для коррупционеров и воров как и другие не ворующие и не крышующие. Потому что я хочу лишить их доходов и чтоб были наказаны. А они хотят сохранить и доходы и избежать наказания. И самое печальное, что закон и государственная машина на их стороне. Потому что они и есть эта машина.
И это все, мне нравится все меньше и меньше. И если ничего не изменится, то революція ще буде. Быстрая, кровавая и беспощадная. И плевать на ту Европу.

якщо влада(порох) і надалі друшлятиме в плані посадки корупціонерів то терпець може увірватись у людей настільки раптово і потужно що з кончазаспи не встигне вискочити жоден її мешканець живим, бо ж Парасюк це лише перші дзвіночки загальної тенденції.

 

 

Ще раз поясню, що сталося.

Ми комітетом із протидії корупції мали заслухати

1) Звіт силовиків щодо розслідування справ по Майдану (Небесна Сотня, Автомайдан, Беркут, Альфа тощо).

2) Звіт силовиків щодо розслідування подій у Одесі 2 травня

НІХТО НЕ ПРЙШОВ

Ні МВС, ні ГПУ.

Адвокати родин Небесної Сотні говорили про колосальну протидію слідству з нами і з журналістами.

Силовикам це не було цікаво.

Шокін і Аваков плювали на розслідування убивства Небесної Сотні.

Натомість прийшов нахабний СБУшник (кличка "Антибіотик", відомий у кримінальних колах) і сказав - от ви мені щось тут закидаєте, то надавайте докази відповідним органам, я взагалі для Майдану більше зробив, ніж Парасюк, котрий тільки зі сцени крикнув.

Після того Володю вже не було стримати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все бла бла бла. Реально треба зібратись і вийти на мітинг.Без партійних прапорів, а з синьожовтими.

І гасло має бути -ДЕ РЕФОРМИ?

Лише тоді Порох зметикує і почне ворушитися.

Давно не було чарівного пендаля.

Нокіан, ти міняєшся на очах! :blink:  А де, твоя сліпа віра в секту "Свідків Рошена"? Ти щось замітив, шо в країні щось не так? Може ти побував закордоном і побачив, що життя може бути кращим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Це все бла бла бла. Реально треба зібратись і вийти на мітинг.Без партійних прапорів, а з синьожовтими.

І гасло має бути -ДЕ РЕФОРМИ?

Лише тоді Порох зметикує і почне ворушитися.

Давно не було чарівного пендаля.

Нокіан, ти міняєшся на очах! :blink:  А де, твоя сліпа віра в секту "Свідків Рошена"? Ти щось замітив, шо в країні щось не так? Може ти побував закордоном і побачив, що життя може бути кращим?

 

Все дуже просто: мінуси на Борді стали прозорими ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...