Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

$ ще до 16 виросте...

не повинен, економіка і так зараз скрипить з цими коливаннями, при 16 вона може взагалі обвалитися до плінтуса. І так при 14 зараз дуже складно працювати. Два місяці був 12 + - , всі більше менш-пристосувалися. І тут знову вирішили Ахметови і Фірташі хвилі пустити + люди своєю панікою допомагають

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, просто коли був 9 говорили не підніметься, став 10 ,а потім 11, Яценюк "Ми все контролюємо", опа вже по 12-13 :0159: , тому не здивуюсь, як за деякий час стане і 14-15...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, просто коли був 9 говорили не підніметься, став 10 ,а потім 11, Яценюк "Ми все контролюємо", опа вже по 12-13 :0159: , тому не здивуюсь, як за деякий час стане і 14-15...

Вже 2 дні як 14-15.
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, просто коли був 9 говорили не підніметься, став 10 ,а потім 11, Яценюк "Ми все контролюємо", опа вже по 12-13 :0159: , тому не здивуюсь, як за деякий час стане і 14-15...

Вже 2 дні як 14-15.

Чекаємо по 16...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю непотрібно нам всім бути такими песимістами.

Незнаю як вам, а мені дуже хочеться щоб завдяки санкціям, повстанню ведмедів, вторгненню "зелених" інопланетянан, раптовій "телепортації" природних ресурсів Раіссі в Україну, чи ще чомусь.

(те що подобаєтсья підкреслити чи придумати своє), в Раіссі хоча б тимчасово стало як в анекдоті:

"Самий низький курс доллара був зафіксований на Чукотці, де за 1 доллар місцеві жителі взагалі нічого не давали." Тому що не мали змоги...

Може хоч тоді ця заблудша "вата" накінець зрозуміє, що з братніми народами потрібно жити по братськи, поважати їх вибір і не ставити палки в колеса...

А у нас я думаю все буде добре, повинно бути! Такий народ як ми на це заслуговує. І на курс хоча б 8 грн до 1$ в найближчий час.

І на гривню, як світову вільноконвертовану валюту в майбутньому. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий народ як ми на це заслуговує. І на курс хоча б 8 грн до 1$ в найближчий час.

Оптимізм це добре, але не в даному випадку. Треба реально дивитися на речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий народ як ми на це заслуговує. І на курс хоча б 8 грн до 1$ в найближчий час.

Оптимізм це добре, але не в даному випадку. Треба реально дивитися на речі.

Потрібно не тільки бути оптимістом чи пессимістом, але й знаходити невеличкі нотки гумору у деяких фразах, особливо коли в кінці стоїть смайлик. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

$ ще до 16 виросте...

не повинен, економіка і так зараз скрипить з цими коливаннями, при 16 вона може взагалі обвалитися до плінтуса. І так при 14 зараз дуже складно працювати. Два місяці був 12 + - , всі більше менш-пристосувалися. І тут знову вирішили Ахметови і Фірташі хвилі пустити + люди своєю панікою допомагають

Будемо надіятися...

Всі кричать не панікуйте...ага ти роками збирав свої кровні відкладав, і що після цього з них залишиться...

В самих то гроші у валюті за кордомом, а ви люди не панікуйте...

А що робити тим у кого депозити у гривнях? Незнаю, що то буде, якщо він навіть 13-14 буде...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я вклав в цінні папери, щось не бачив толку ні в гривні ні в доларі, покищо все гуд) Брав у MIG International, правда вибирав довго )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, який зараз реальний курс в банках і у валютчиків,

бо говерла і міжбанк відрізняються аж 80 копійок.

це можливо лише якщо банки не продають валюту,

чи так воно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, який зараз реальний курс в банках і у валютчиків, бо говерла і міжбанк відрізняються аж 80 копійок. це можливо лише якщо банки не продають валюту, чи так воно?

а баксів по 8,16 не продати трохи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Говерла @goverlaua

Сьогодні за інформацією НБУ на торгах продано 170.69 млн.дол. Середньозважений курс 13.0335. Готівка продається по14.30 -14.40. Мародерство.

...відписались працівники Говерли, закрили свої точки і стали біля валютчиків :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банкі всі штучно самі ж створюють ажіотаж, бачив як людина здавала долари, потім кажу я хочу купити, а мені у відповідь "немає доларів", я кажу так тільки що людина здала, далі пауза "я ж вам кажу немає доларів", що тут будеш спорити.

Курс судя по всьому буде 16-18 грн. і то досить скоро, якшо при владі нічого не рішать з попандосом на сході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс судя по всьому буде 16-18 грн. і то досить скоро

Готовий поставити якусь ставку на такий прогноз?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво що з цього буде? Кому вони підуть? ...................

"Всемирный банк выделил Украине $2,5 млрд помощи на развитие экономики"

http://censor.net.ua/news/303387/vsemirnyyi_bank_vydelil_ukraine_25_mlrd_pomoschi_na_razvitie_ekonomiki

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво що з цього буде? Кому вони підуть? ...................

"Всемирный банк выделил Украине $2,5 млрд помощи на развитие экономики"

http://censor.net.ua...vitie_ekonomiki

Чим більше дають допомог ,тим вище курс долара ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...