Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

До речі, приклад з життя на рахунок шаблонів і валютчиків. В свій час в мене виеладав в школі один дуже хороший вчитель з фізики. Завдяки його підготовці учні постійно завойовували медалі на обласних олімпіадах, представляли місто і область на всеукраїнських олімпіадах і турнірах з фізики. Через декілька років, після того, як я закінчив школу, я дізнався, що він подався в валютчики. Не знаю правда, чи ще цим займається, але то не суть.

І що після цього він став поганою людиною? Чи його почали менше поважати ті, кого він наставляв роками і декому фактично дав путівку в життя. Я впевнений не від хорошо життя і зарплати він покинув вчителювати і подався в такий бізнес. "Рибка шукає, де глибше, а людина - де краще."

Школа №3?

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Та був вже такий, Дон Кіхот Ламанчеський.Але ним рухала віра в ідеали, а тут ,вибач,, я бачу лише пещерну заздрість.Навіть до просто жінок.

Розказати тобі про свої ідеали? Це суспільство рівності, гендерної рівності, соціальної рівності, соціальна держава, держава для людей щось типу моделі Швеції але трохи не так, країну в який закладено значний бюджет в наукові розробки, країну з якою будуть заключати контракти в науково-технічних галузях на мільярди долларів, країну енергетично самодостатню, країну з широко запровадженою системою соціальних ліфтів, країну без тіньової економіки, без барижоти, з нормальною податковою системою, країну яка буде давати громадянам усе те, що прописано в конституції, країну в якій кожен матиме доступ до знань, країну де не буде мільярдерів монополістів, країну з збалансованою економікою, країну де право вибору кожного високо шануватиметься, країну без стереотипів мислення, вільну країну.

Так що ідеали є у кожного, і не вам мені в душу лізти і судити лише через свої припущення.

Прекрасні слова.В 1984 я теж так вірив у це, що ледь не вступив у КПРС.

Шведська модель країни мені подобається, але реально ми можемо рухатись по шляху Польщі, ми найбільш ментально та географічно схожі на них, а не на вікінгів.

Хоча я не бачу перепон сьогодні в Україні стати хоть вікінгом, хоть самураєм, хоть іудеєм.

Але якщо хочеться одночасно бути і багатим і кришталево чесним- то це неможливо у жодній країні світу.

Може на небі, та звідти ще ніхто не повернувся

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не живу лише одними грошима і жадобую до них, маю в заначках 30000грн і ще зелених трохи і все я не женуся за грошима і не міняю їх, і не мав на меті я заробляти на спекулятивному курсі...

Так у вас же була можливість захисти купівельну спроможність свої гривні. Чому ж ви тоді на попередній сторінці негодуєте з цього приводу?

Ну, і я вже колись писав, повторюся ще раз. Перевід гривневих заощаджень в долари - це не спекуляції, а досить логічний крок в умовах, що склалися, який допомагає захистити купівельну спроможність свої зарплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви то точно припините думати і мислити шаблонами і ярликами яке вам навязало ваше оточення...

Та я якраз і намаюся мислити якомога критичніше. Тому і не дозволяю собі мислити стереотипами "якщо валютчик - значить розстріляти без суда і слідства", "якщо має авто і квартиру - значить накрав чи батьки подарували", "якщо не супер-крутий бізнесмен - значить мілко плаває і нічого не досяг в цьому житті".

До речі, приклад з життя на рахунок шаблонів і валютчиків. В свій час в мене виеладав в школі один дуже хороший вчитель з фізики. Завдяки його підготовці учні постійно завойовували медалі на обласних олімпіадах, представляли місто і область на всеукраїнських олімпіадах і турнірах з фізики. Через декілька років, після того, як я закінчив школу, я дізнався, що він подався в валютчики. Не знаю правда, чи ще цим займається, але то не суть.

І що після цього він став поганою людиною? Чи його почали менше поважати ті, кого він наставляв роками і декому фактично дав путівку в життя. Я впевнений не від хорошо життя і зарплати він покинув вчителювати і подався в такий бізнес. "Рибка шукає, де глибше, а людина - де краще."

значить хєровий з нього фізик якщо пішов у валютчикі, фізики за кордоном такі гроші заробляють що нашому валютчіку треба пів року стояти.

Я говорю за те що кожна людина щоб щось досягти повинна працювати вдосконалюватися дізнавати щось нове, якщо ти фізик і тобі це дуже подобається і ти розвиваєшся то повір ше не один в світі толковий фізик не сидить без роботи ця професія в світі ціниться, а так значить він був або не повністю фізиком і його не цікавила фізика, або знайшов собі легший шлях бо був лежнем і шукав де б то заробляти не втомлюючись і не думаючи.

А золоті медалькі то все відносто, в мене були такі теж знайомі з злотими медалями, червонами дипломами, а коли пішли на роботу і треба було мислити нестандартно те чого не вчили, то починали плакатись що дуже тяжко..

так що шаблони я бачу тут тількі в вас і ще в декого з відписувачів

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, гімназія №14.

То якась хвороба у фізиків. :) Третя школа також дала Луцьку двох фізиків-валютчиків.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить хєровий з нього фізик якщо пішов у валютчикі, фізики за кордоном такі гроші заробляють що нашому валютчіку треба пів року стояти.

Так може йому як тобі тільки 30 000 грн заробити і пару зелених, і більше нічого не потрібно, то ж гроші не головне нє???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не живу лише одними грошима і жадобую до них, маю в заначках 30000грн і ще зелених трохи і все я не женуся за грошима і не міняю їх, і не мав на меті я заробляти на спекулятивному курсі...

Так у вас же була можливість захисти купівельну спроможність свої гривні. Чому ж ви тоді на попередній сторінці негодуєте з цього приводу?

Ну, і я вже колись писав, повторюся ще раз. Перевід гривневих заощаджень в долари - це не спекуляції, а досить логічний крок в умовах, що склалися, який допомагає захистити купівельну спроможність свої зарплати.

Ви мене вибачте! Но ви, що Debil? Давайте тоді поїдемо до Обами і попросимо його щоб забрав в нас всі гривні і дав нам долари щоб ми зробили його національною валютою. Ви хоч трохи петраєте в економіці??? Ви знаєте до чого потім призведуть оті ваші слова? Ви хочете щоб в нас гривня була як в білорусії зайчикі?

значить хєровий з нього фізик якщо пішов у валютчикі, фізики за кордоном такі гроші заробляють що нашому валютчіку треба пів року стояти.

Так може йому як тобі тільки 30 000 грн заробити і пару зелених, і більше нічого не потрібно, то ж гроші не головне нє???

Знову брєд, хто сказав що я зупинився? треба ж мені за щось заправлятись , їсти, розвиватись, то і далі роблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить хєровий з нього фізик якщо пішов у валютчикі, фізики за кордоном такі гроші заробляють що нашому валютчіку треба пів року стояти.

Ось, чесне слово, таке враження в вас з головою не все впорядку. Ми живемо в Україні, а не за кордоном!!! Вчителював він в Україні, отримував українську зарплату вчителя!!! Якого милого ви сюди приплітаєте фізиків за кордоном? І знову ж таки казати про людину "хєровий", не знаючи її, і того, що вона дала дітям - це так низько.

А золоті медалькі то все відносто, в мене були такітеж такі знайомі з злотими медалями, червонами дипломами,

Ви мабуть жодного разу не були на олімпіадах і турнірах, тому і зеленого уявлення не маєте, що це таке. Це така нервотрьопка, треба вивчити стільки нового і ще розібратися в цьому. При чому чим вищий рівень - тим важче. А на турнірах, ще треба вміти вести полеміку і виступати на публіку. Я особисто пройшов цей шлях до всеукраїнсього рівня тільки по математичному профілю, тому знаю на власній шкурі, що це таке. І отакі нападки хейтерів в мене зараз викликають тільки посмішку.

а коли пішли на роботу і треба було мислити нестандартно те чого не вчили

Якраз олімпіади і турніри і вчать мислити нестандартно, оскільки там немає нічого спільного зі шкільним курсом.

І надалі, якщо ви в чомучь профан, не беріться судити інших в цій сфері.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить хєровий з нього фізик якщо пішов у валютчикі, фізики за кордоном такі гроші заробляють що нашому валютчіку треба пів року стояти.

Ось, чесне слово, таке враження в вас з головою не все впорядку. Ми живемо в Україні, а не за кордоном!!! Вчителював він в Україні, отримував українську зарплату вчителя!!! Якого милого ви сюди приплітаєте фізиків за кордоном? І знову ж таки казати про людину "хєровий", не знаючи її, і того, що вона дала дітям - це так низько.

А золоті медалькі то все відносто, в мене були такітеж такі знайомі з злотими медалями, червонами дипломами,

Ви мабуть жодного разу не були на олімпіадах і турнірах, тому і зеленого уявлення не маєте, що це таке. Це така нервотрьопка, треба вивчити стільки нового і ще розібратися в цьому. При чому чим вищий рівень - тим важче. А на турнірах, ще треба вміти вести полеміку і виступати на публіку. Я особисто пройшов цей шлях до всеукраїнсього рівня тільки по математичному профілю, тому знаю на власній шкурі, що це таке. І отакі нападки хейтерів в мене зараз викликають тільки посмішку.

а коли пішли на роботу і треба було мислити нестандартно те чого не вчили

Якраз олімпіади і турніри і вчать мислити нестандартно, оскільки там немає нічого спільного зі шкільним курсом.

І надалі, якщо ви в чомучь профан, не беріться судити інших в цій сфері.

хейтери, може ще щось придумаєте? в мене знайомий теж був фізиком, в трицять років надоїло йому те убожество, взяв сам зібрався і поїхав в америку сам навіть родичів не мав, чере рік влаштувався у якусь компанію, тепер їздить на тойоті тундрі і будинок 400 квадратів в околицях санфранциско.

Спорити не буду можей ви розумні, але точно не мудрі.

І навчіться нарешті нормально читати, я ніде не писав що олімпіади ваші і турніри не розвивають нестандартне мислення, я жодним словом про таке навіть не обмовився, а ви вже собі понапридумували і понаписували, я лиш написав про медалі і дипломи.

ви шпєги перестаньте срати в темі..... :0156::0167:

То створіть для золотого медаліста, переможця турнірів, окрему тему, бо тут всі йому тупі, і як він пише хейтери.

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, і я вже колись писав, повторюся ще раз. Перевід гривневих заощаджень в долари - це не спекуляції, а досить логічний крок в умовах, що склалися, який допомагає захистити купівельну спроможність свої зарплати.

Ви мене вибачте! Но ви, що Debil? Давайте тоді поїдемо до Обами і попросимо його щоб забрав в нас всі гривні і дав нам долари щоб ми зробили його національною валютою. Ви хоч трохи петраєте в економіці??? Ви знаєте до чого потім призведуть оті ваші слова? Ви хочете щоб в нас гривня була як в білорусії зайчикі?

Не треба вам звязуватися з бізнесом, якщо ви таких речей не розумієте.

бо тут всі йому тупі.

Не приписуйте мені чужі слова, якось це не по-чоловічому.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову брєд, хто сказав що я зупинився? треба ж мені за щось заправлятись , їсти, розвиватись, то і далі роблю.

Брєд говориш ти, то кажеш що не в грошах щастя, то тепер пишеш що не можеш зупинитися, ти як нокіан прям, то доказував що долар буде по 10, поняв шо лохонувся і вже по 13 надіється))

Ви не брати якісь там??? може клони???))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, і я вже колись писав, повторюся ще раз. Перевід гривневих заощаджень в долари - це не спекуляції, а досить логічний крок в умовах, що склалися, який допомагає захистити купівельну спроможність свої зарплати.

Ви мене вибачте! Но ви, що Debil? Давайте тоді поїдемо до Обами і попросимо його щоб забрав в нас всі гривні і дав нам долари щоб ми зробили його національною валютою. Ви хоч трохи петраєте в економіці??? Ви знаєте до чого потім призведуть оті ваші слова? Ви хочете щоб в нас гривня була як в білорусії зайчикі?

Не треба вам звязуватися з бізнесом, якщо ви таких речей не розумієте.

то вам нетреба, бо ви вгобите країну.

В вас проблеми з логічною послідовністю дій, почали говорити за заощадження а закінчили зарплатою, заощадження і зарплата це різні речі, в нас люди максимум якщо працюють на когось заробляють максимум 7000грн, при нинішніх цінах відкласти з цієї суми неможливо, інша справа якщо ти за місяць заробив 30000грн то є що відкласти для збереження заощаджень в доллари, але таких людей одиниці, і ваші поради недоцільні, і є не накористь національній економіці...

А взагалі створіть собі окрему тему, і постіть туда свою правоту "типу думки золотого медаліста" ми вас підтримуватимемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову брєд, хто сказав що я зупинився? треба ж мені за щось заправлятись , їсти, розвиватись, то і далі роблю.

Брєд говориш ти, то кажеш що не в грошах щастя, то тепер пишеш що не можеш зупинитися, ти як нокіан прям, то доказував що долар буде по 10, поняв шо лохонувся і вже по 13 надіється))

Ви не брати якісь там??? може клони???))

Ти на кого гониш, Nokian нормальний чоловік, і знається в свому ділі, і цікавий він чоловік цікаво з ним спілкуватися, і в бізнесі він не один рік, тобі до нього ще далеко.

Я тобі ще раз повторюю гроші це не головне в житті, але вони треба щоб їсти і нормально жити, але я їх не збираю клято як жид, і не граюся на коливаннях курсу, то для мене це не є пріорітетом щастя в житті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боевики под руководством россиян массово "штампуют" фальшивые гривны

Лидер общественного объединения "Права справа" Дмитрий Снегиревсообщил, что информация о печати боевиками фальшивых гривен в Донбассе подтвердилась.

"Информация "Правой справы" о том, что боевики под руководством российских кураторов будут налаживать печать фальшивой гривни, с целью, что эти фальшивки попадут на территорию Украины, подтвердилась", - написал он на своей странице в Facebook.

Как стало известно, в Новой Каховке местный предприниматель пытался сдать в банк 36 тысяч фальшивых гривен. Сотрудникам милиции, которые изъяли подделку, он объяснил, что этими деньгами с ним рассчитались за овощи, а следы покупателей ведут на Луганщину.

Отметим, ранее советник главы МВД Украины Зорян Шкиряк рассказывал, что боевики приходят в магазины с большими пачками гривен и расплачиваются за покупки фальшивыми гривнами. Напомним, в начале недели Антон Геращенко заявил, что боевики завозят печатные станки, чтобы заполонить Украину фальшивыми гривнами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антон Геращенко заявил, что боевики завозят печатные станки, чтобы заполонить Украину фальшивыми гривнами.

Фсьо надо їхать за станком

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію, з банками зараз краще діла не мати взагалі?

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вас проблеми з логічною послідовністю дій, почали говорити за заощадження а закінчили зарплатою, заощадження і зарплата це різні речі

Серйозно? По-моєму, в більшості людей заощадження формуються саме з зарплати.

при нинішніх цінах відкласти з цієї суми неможливо

Можливо все, було б бажання, конкретна ціль і спроможність чимось жертвувати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію, з банками зараз краще діла не мати взагалі?

Ну чому. Дивлячись, що тобі від нього треба.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію, з банками зараз краще діла не мати взагалі?

Ну чому. Дивлячись, що тобі від нього треба.

Покласти пару тис. на депозит на рік. У гривні

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покласти пару тис. на депозит на рік. У гривні
це такий тролінг тонкий?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію, з банками зараз краще діла не мати взагалі?

Ну чому. Дивлячись, що тобі від нього треба.

Покласти пару тис. на депозит на рік. У гривні

краще зразу купіть крупи, цурку і чогось аналогічного що не піддється швидкому псуванню.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я задала чітке запитання і очікую на чітку відповідь без проявів *****тізма, які тут всі намагаються активно демонструвати.Тому або відповідайте, якщо спеціалісти або йдіть нахрін. В мене немає ні часу ні нервів ні сил на умнічєванія ваші.

Змінено користувачем Forever Autumn
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...