Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Раз перейшли на малюнки, то ось моя (ну не те щоб моя, вкрадено в одного блохэра):

KxSPG.png

П.С. Не для того, щоб злякати. Так, задуматись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз перейшли на малюнки, то ось моя (ну не те щоб моя, вкрадено в одного блохэра):

KxSPG.png

П.С. Не для того, щоб злякати. Так, задуматись...

що за Currency Board?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ідеї відношення грошової бази до резервів. Одна із методик визначення курсу. 350 млрд. грн./12.5 млрд. $ = 28 грн/$ От така от арифметика. Ужас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за Currency Board?

Гугл пояснить краще, аніж я.

Якщо спрощено, то це коли курс нацвалюти розраховується діленням грошової бази на обсяг золотовалютних резервів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що наша влада знайшла самий простий вихід в друкуванні гривень і обвалі курсу прикриваючись війною не знає тільки дурак.

тому злякати не вийде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер підняли облікову ставку до 14.0 %, щоб хоч трішки гривні вилучити з ринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що наша влада знайшла самий простий вихід в друкуванні гривень і обвалі курсу прикриваючись війною не знає тільки дурак.

тому злякати не вийде)

А таких якраз дуже багато))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що наша влада знайшла самий простий вихід в друкуванні гривень і обвалі курсу прикриваючись війною не знає тільки дурак.

тому злякати не вийде)

Ти ба як все просто. То може скажете, чому раніше (з кінця 2009) курс лишався практично непохитним, хоча за один лише 2013 рік грошова маса, судячи з графіка, збільшилась з 250 до 300 млрд? (правдивість наведених на картинці цифр на сайті Нацбанку я не перевіряв, але її автор не був помічений мною у відвертому розвішуванні лапші).

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що наша влада знайшла самий простий вихід в друкуванні гривень і обвалі курсу прикриваючись війною не знає тільки дурак.

тому злякати не вийде)

Ти ба як все просто. То може скажете, чому раніше (з кінця 2009) курс лишався практично непохитним, хоча за один лише 2013 рік грошова маса, судячи з графіка, збільшилась з 250 до 300 млрд? (правдивість наведених на картинці цифр на сайті Нацбанку я не перевіряв, але її автор не був помічений мною у відвертому розвішуванні лапші).

яник і ко все тримали в залізному кулаку. як не крути а в них не було такої розхльобаності.

за рахунок чіткої вертикалі влади+ валютних запасів. може і ще щось було, мої знання в економіці обмежені.

+ не були захоплені території і не було війни. для тих хто скаже що "то чого ж вони прикриваються війною"? тому що в нинішньої влади немає помилок і у ВСЬОМУ винна війна, та це ж явно не так.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яник і ко все тримали в залізному кулаку. як не крути а в них не було такої розхльобаності.

за рахунок чіткої вертикалі влади+ валютних запасів. може і ще щось було, мої знання в економіці обмежені.

+ не були захоплені території і не було війни. для тих хто скаже що "то чого ж вони прикриваються війною"? тому що в нинішньої влади немає помилок і у ВСЬОМУ винна війна, та це ж явно не так.

Окай, приймається. Тим паче тема називається "Що буде з грошима", а не що з ними було раніше.

Багатьох тут кризи 1998 і 2008 нічого не навчили, бо вони були маленькі, і в них не було ще власних грошей, максимум стипендія. Та коли не вчишся на помилках інших, доводиться вчитися на своїх.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеб троха яник потримав доллар, Золотовалютних резервів стало б йок і був би дефолт. Максимум щоб він тримав до виборів в 2015 році. далі було б так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже при Янику курс скакнув до 9 ... при тому що суми вливалися нормальні...хоча вже тоді мабудь вони почали вивозити великі суми баксів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеб троха яник потримав доллар, Золотовалютних резервів стало б йок і був би дефолт. Максимум щоб він тримав до виборів в 2015 році. далі було б так само.

не протримав би нічого, напевно тому і пішов красіво

якщо не помиляюсь, коли яйценюка прем'єром поставили то грошей було щось троха більше мільярда баксів в фонді. Принаймні десь така штука звучала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеб троха яник потримав доллар, Золотовалютних резервів стало б йок і був би дефолт. Максимум щоб він тримав до виборів в 2015 році. далі було б так само.

не потримав би нічого, напевно тому і пішов красіво

якщо не помиляюсь, коли яйценюка прем'єром поставили то грошей було щось троха більше мільярда баксів в фонді. Принаймні десь така штука звучала.

о та да ше расеюшка мала дать 15 мілярдів кредіту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може сказати, який був реальний (в обмінниках) курс долара 7, 8 і 9 листопада? Або, можливо, хто знає, як це подивитися на сайтах НІКО чи Говерли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не протримав би нічого, напевно тому і пішов красіво

якщо не помиляюсь, коли яйценюка прем'єром поставили то грошей було щось троха більше мільярда баксів в фонді. Принаймні десь така штука звучала.

Станом на 01.01.14 у фонді було >20 млрд. доларів. До Яника ~35 (якраз в оці 15 оцінювали статки яника коли він втік), зараз ~15-16 (війна, газ, кредити).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може сказати, який був реальний (в обмінниках) курс долара 7, 8 і 9 листопада? Або, можливо, хто знає, як це подивитися на сайтах НІКО чи Говерли?

Любий валютник скаже найточніше. Прдаж була в районі 17 и.

Я точно знаю що не 20 .

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може сказати, який був реальний (в обмінниках) курс долара 7, 8 і 9 листопада? Або, можливо, хто знає, як це подивитися на сайтах НІКО чи Говерли?

В темі Обмін валют, можна глянути середні курси, ну і вивести купівлю/продаж ±. Дехто не лінувався прописати середні курси, часом і скріни вставляли.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то грошей було щось троха більше мільярда баксів в фонді.

зараз ~15-16 (війна, газ, кредити).

Йоу, дядьки! Де ви таку траву інформацію берете? Всі ж циферки є на сайті Нацбанку України.

А він каже, що станом на 01.11.2014 було 12 млрд. 587 млн. дол. США в еквіваленті. І навіть пояснює, куди він потратив наші з вами гроші: Динаміка міжнародних резервів у жовтні 2014 року

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йоу, дядьки! Де ви таку траву інформацію берете? Всі ж циферки є на сайті Нацбанку України.

А він каже, що станом на 01.11.2014 було 12 млрд. 587 млн. дол. США в еквіваленті. І навіть пояснює, куди він потратив наші з вами гроші: Динаміка міжнародних резервів у жовтні 2014 року

Брав тут

http://index.minfin.com.ua/index/assets/

Правда там э (грьобана андроід клавіатура не знаЙЕ яка в українській розкладці буква ЙЕ) сноска, що по даним МВФ. Так що не нервуй. Суті це не міняэ, головне, що там було більше 1 млрд., про який плакався Яценюк. Залишаэться лише одне питання нащо він так робив?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як нащо? щоб потім,розуміючи що нічого не покращить, гарантовано сказати " А ОТ БАЧИТЕ, ВСЕ БУЛО ХУЙОВО А СТАЛО КРАЩЕ!" :_07:

Втримали країну))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Так що не нервуй...

Як скажеш, не буду.

Просто коли користувачi з ТОПа борди пишуть вiдверти ахiнею, це виклика в мене «щире здивування» :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Так що не нервуй...

Як скажеш, не буду.

Просто коли користувачi з ТОПа борди пишуть вiдверти ахiнею, це виклика в мене «щире здивування» :)

Лікуйся поцанчик... Цифри МВФ - ахінея? Ну-ну.

П.С. Щоб попасти в ТОП не треба захищати докторську по економіці. Якщо для тебе маэ значення, що я в топі чи ти думаэш, що моэ знаходження в топі, мене до чогось зобов'язуэ, то, повторюся, це - діагноз, не завжди виліковний, але ти спробуй.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...