Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Зачем паніка, кто в банке работає не на прінесі/подай/состав договор тот в курсе. Нам же крохі тех крох інформації доходять.

Для чого та мова? Я працював в банку в період 08-09 років і тоді навіть директор банку, який в тій сфері давно крутиться, не міг дати прогнози навіть станом на добу. А тут вже аж до вересня курс знають )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

курс 90 може бути, якщо збереться стадо безтолкових, переляканих людей, які самі зроблять таку ціну за долар своїми панічними діями......

не зроблять, їхні 100-500-1000 доларів на брата - це капля в морі Нацбанку і міжбанківських торгів, які на нас спекулюють і спихають провину з курсос знову ж на нас, типу самі винні.

,

да буде срач на 50 сторінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23грн-долар, як на мене то це й так забагато (навіть при такому курсі жити в Україні з оптимістичним настроєм не получиться....

Нещодавно був в ЦНАПІ там газетка лежала з біржі праці, середня зарплата по тій газетці була приблизно 1500 грн в місяць, найвища пропонувалась інженеру програмісту 3200 і за цігроші він має знати , робити та вміти все від сисадміна до розробника нових програмних продуктів... Ви тепер подумайте самі що у випадку коли долар буде рости до того рівня який тут прогнозують то як мінімум половина Українців просто повісяться, а інша частина піде з кровавими очима фізично усувати той один відсоток населення який володіє 99-ма відсотками усіх ресурсів країни... тоді й почнеться повне очищення влади....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курс 90 може бути, якщо збереться стадо безтолкових, переляканих людей, які самі зроблять таку ціну за долар своїми панічними діями......

не зроблять, їхні 100-500-1000 доларів на брата - це капля в морі Нацбанку і міжбанківських торгів, які на нас спекулюють і спихають провину з курсос знову ж на нас, типу самі винні.

,

да буде срач на 50 сторінок.

Я не кажу що курс напостійно дані дії населення змінять, а от "американські гірки" курсу зроблять однозначно (вже ж купували долари по 40, то й знайдуться переляки які й по 100 купуватимуть). В даний час на купівлі-продажі фантиків валютних наші керманичи нормальні статки здобувають, нормальний бізнес купив по 20 продав по 100 а потім знову купив те саме по 23 - заробив кучу бабла ще й розказуєш який ти чудотворець і не хай тебе всі цілують в сраку бо ти зміцнив гривню..... то ппц.... таке в нас життя

Змінено користувачем prorok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а інша частина піде з кровавими очима фізично усувати той один відсоток населення який володіє 99-ма відсотками усіх ресурсів країни...

Почитай про досвід Аргентини, може зрозумієш, чому нічого такого "з кровавими очима" не буде.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23грн-долар, як на мене то це й так забагато

при курсі 20+ та зап в 2000-3000 тис економіка ефективно працювати не буде у нас. Стабілізація курсу на 40-50, і будуть летіти голови в прямому значенні цього слова, в такий варіант я не дуже вірю, бо буде нова революція, якщо там зверху цього хочуть, то нехай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23грн-долар, як на мене то це й так забагато

при курсі 20+ та зап в 2000-3000 тис економіка ефективно працювати не буде у нас.

Чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23грн-долар, як на мене то це й так забагато

при курсі 20+ та зап в 2000-3000 тис економіка ефективно працювати не буде у нас.

Чому?

країна абсолютно нічого не виробляє, все завязано на імпорті. власного виробника ніхто не піднімав і не збирається піднімати, сфера послуг на низькому рівні, весь наш бізнес це продаж або перепродаж природних ресурсів. Навіть для того, щоб виробляти щось своє потрібно 30-50% імпортних складових. На 50-100$ довго так проживемо?

Реформ - 0,0, хабарництво зашкалює, в кабміні реально делетанти, приймають економічно тупі рішення (так як сам маю економічну освіту, трохи в цьому розбираюсь).

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XWPX, якщо мене цікавитеме твоя думка - я запитаю. А поки що - можеш розслабитися.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть в китаї курс вигідніший

навіть, Карл, в Китаї.

Китай зараз на такоооому підйомі..

Экономика Китая обогнала США по ВВП, пересчитанному в доллары по паритету покупательной способности, следует из обновленной 7 октября базы макроэкономических прогнозов МВФ. И хотя Поднебесная пока не вырвалась вперед по ВВП в рыночных валютных курсах, мало кто сомневается, что это лишь вопрос времени. РБК вспоминает составляющие стремительного экономического успеха Китая, в основе которого остается принцип «торопись медленно».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть, Карл, в Китаї.

Китай зараз на такоооому підйомі..

Экономика Китая обогнала США по ВВП, пересчитанному в доллары по паритету покупательной способности, следует из обновленной 7 октября базы макроэкономических прогнозов МВФ. И хотя Поднебесная пока не вырвалась вперед по ВВП в рыночных валютных курсах, мало кто сомневается, что это лишь вопрос времени. РБК вспоминает составляющие стремительного экономического успеха Китая, в основе которого остается принцип «торопись медленно».

Ти новини не читаєш, хоча б на тому ж РБК?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Економіку Китая підняли. Причому підняли економічно розвинені країни, які перевели своє виробництво у Китай. А перевели, тому що там немає проблем з кадрами і немає корупції. Ось така вийшла любов між капіталістами і комуністами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть в китаї курс вигідніший

Китай зараз на такоооому підйомі..

А як же ж недавній обвал фондового ринку в Китаї? Це те ж ознака грандіозного росту? Та й наскільки я чув в Китаї зараз не ріст, а навпаки - рецесія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того та мова, що єслі я знаю на чом поднять денег, смисл с тобой делітца (діректор так думає)

а ти як думаєш, коли кажеш, що 100% буде рости?

відкривай свої джерела, чи ти так, пальцем в небо?

хтось може начитатися прогнозистів і попасти на свої кровні, тож краще не писати своїх 100500% прогнозів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китай прорветься, там заходи по стабілізації та реформи дієві проводяться.

але мова все-таки про курс в Україні і про те, що навіть при проблемах на фондовому ринку не варто казати "навіть в Китаї" і порівнювати економіки країн, які кардинально відрізняються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

] Для чого та мова? Я працював в банку в період 08-09 років і тоді навіть директор банку, який в тій сфері давно крутиться, не міг дати прогнози навіть станом на добу. А тут вже аж до вересня курс знають )))

Для того та мова, що єслі я знаю на чом поднять денег, смисл с тобой делітца (діректор так думає)

Діректор знає приблизно стільки саме, як і Itzamna ;)

тобто, нічого не знає напевне. і про курс, і про інфляцію, і про те, якою завтра буде середня ЗП в доларах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китай прорветься, там заходи по стабілізації та реформи дієві проводяться.

Хотілося б дізнатися які саме :) ?

Заходи стабалазаціі я маю на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б дізнатися які саме ? Заходи стабалазаціі я маю на увазі.

та будь ласка, але надалі гугли самостійно

Китайський фондовий ринок відскочив у плюс.

Біржовий регулятор, який останнім часом перевіряє роботу біржі і марно намагався зупинити падіння протягом останніх двох тижнів, вдався до рішучого заходу – заборонити акціонерам з великими пакетами компаній, що торгуються тут, продавати акції.

Китайський ринок пішов в 6-відсотковий плюс.

09/07

надалі для обговорення фондового ринку Китаю пропоную створити відповідну тему, а тут відписуватися по темі топіка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б дізнатися які саме ? Заходи стабалазаціі я маю на увазі.

та будь ласка, але надалі гугли самостійно

А я то думав що ти розбираєшся в питанні ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти думаєш звідки я новини та інші статті читаю, щоб дізнатися про фондовий ринок Китаю? зомбоящик не дивлюся...

ааа, я ж забув, що зі мною сам Сі Цзиньпін по скайпу радиться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банкомат ПБ видає новенькі 500тки.., "совпадєніє"?

Під Дельту друканули, скоро "щасливі вкладники" наїдяться зелені і (черговий) кошмар трохи поутихне.

До речі рішення еміснути під Дельту було вірне, а то як довіра до фонду гарантування вкладів була-б підірвана - всі понесли б зелень під матрас, на фоні істерії "дефолт, всьопропало" ольгінців Пуйла. Як результат - економіка обескровлена, знов "друкуй бумагу", десь так.

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким буде курс долара в кінці року? Кандидат економічних наук, президент Українського аналітичного центру і просто хороша людина *мир-двері-м'яч* дає розгорнуту відповідь на це питання )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...