Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

взагалі гроші це зло. чи не вирощувати б тобі морквицю і капусту, жити з натурального господарства та не писати відвертих дурниць по інтернетах?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Якщо розрахунки вести тільки по безготівці , то хабарюг можливо не булоб би. Кожна копійка обліковується, і зловживнь думаю булоб меньше, бо операції можна прослідкувати.

:) дякую, посмішив :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готівка це зло !!!! Якщо розрахунки вести тільки по безготівці , то хабарюг можливо не булоб би. Кожна копійка обліковується, і зловживнь думаю булоб меньше, бо операції можна прослідкувати.

Та і на обслуговування готівки тратять мільярди грн (((.

Ось тільки й це зможе врятувати наше суспільство від корупції і злочинності.

В Швеції готівки лише 3%. І там вже ставлять питання про повну відмову від готівки. Але в нас політики не захочуть цього. Бо буде видно доходи і витрати. І податки треба буде сплачувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому тут покупець в магазині?! Ти вибраний в цитату текст дивився? Смішно з того, що людина наївно думає, що безготівка повністю контрольована і не може використовуватись для хабарів!

Крім того, навіть якщо виключити готівку з обігу в Україні, долар що, теж втратить свою цінність?!! Певно навпаки, стане ще ціннішим і бажанішим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не уявляю. Як можна на підприємстві контролювати готівку, і відповідно безготівка вся під контролем, ну звичайно можна схемку замутити, але це вже геморно і вимагає часу.

Для фізичної особи взагалі виписка показує: де, скільки витрачено, коли витрачено, що куплено. А анонімних карточок вроді не видають банки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову про Швецію.

В поддержку идеи отказа от использования наличных денег в Швеции приводятся следующие аргументы:

  • Наличные деньги составляют незначительную долю (около 3 %) от всего оборота в стране (для сравнения: в еврозоне этот показатель составляет в среднем 9 %).
  • Отказ от наличных денег поможет в борьбе с преступностью, теневой экономикой и уклонением от уплаты налогов (приводятся следующие данные: в 2008 году в Швеции зарегистрировано 110 ограблений банков, в 2011 — уже 16, в 2012 — только 5).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku, банки, це не держава.

Ти в Приваті відповідати збираєшся, чи балабол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А анонімних карточок вроді не видають банки.

http://www.mbank.kie...i-koshelyok.htm

це вже геморно і вимагає часу

от люди гімору не бояться і час можуть потратити:-))

Змінено користувачем Tolik_lt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Tolik_lt

угу тільки в середніх/великих масштабах це дуже важко приховати, а на підприємстві простой - це втрата часу і грошей.

Щодо Мбанку прикольна модель. Мені тільки цікаво. Якщо якийсь форс-мажор, чи банально як потім доказати що це твої гроші забрав банк/хакер/товстолоб??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А анонімних карточок вроді не видають банки.

http://www.mbank.kie...i-koshelyok.htm

максимальний баланс картки – 8 000,00 грн;

ліміт зняття готівки – 500,00 грн/добу та 4 000,00 грн/місяць;

ліміт розрахунків за карткою – 35 000,00 грн/рік;

карта діє тільки на території України;

при втраті картка не поновлюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ліміт зняття готівки – 500,00 грн/добу та 4 000,00 грн/місяць;

ліміт розрахунків за карткою – 35 000,00 грн/рік;

Це не так мало, як здається на перший погляд.

В вакансіях доволі багато пропозицій на 2000-3000 грн. і люди готові працювати за такі гроші повний робочий день.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава інфа

http://ivanrubila.livejournal.com/38377.html - говориться курс доляра після дефолту буде 120.6грн/дол.

на курсі лише появилося ))

  • +1 2
  • -1 10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

maja

З 31 березня 2015 року офіційний курс гривні до іноземних валют та курсу банківських металів, щодо яких передбачено щоденне встановлення офіційного курсу, буде установлюватися в кінці робочого дня і почне діяти з наступного робочого дня", - сказано в повідомленні.

Алілуя

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

maja

З 31 березня 2015 року офіційний курс гривні до іноземних валют та курсу банківських металів, щодо яких передбачено щоденне встановлення офіційного курсу, буде установлюватися в кінці робочого дня і почне діяти з наступного робочого дня", - сказано в повідомленні.

Алілуя

І шо тут алілуя!? Зробили як було раніше. І це аж ніяк не вплине на курс валют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SashaOn, "да чьто вы гаварите?" (с) Баба Люся

ех... не думають люди головою...

Змінено користувачем Віталька
  • +1 1
  • -1 10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

maja

З 31 березня 2015 року офіційний курс гривні до іноземних валют та курсу банківських металів, щодо яких передбачено щоденне встановлення офіційного курсу, буде установлюватися в кінці робочого дня і почне діяти з наступного робочого дня", - сказано в повідомленні.

Алілуя

Яке вєзєніє! Прям полегшало на душі! Відчуваю, що економіка від таких змін буде ще стрімкіше підніматись, так як це дуже важливе питання! ДЯКУЄМО!1111рас-рас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо тут алілуя!? Зробили як було раніше. І це аж ніяк не вплине на курс валют.

Та просто емоція в мене вирвалась, бо трохи мені роботу полегшить )) Зміна оф курса посеред робочого дня, реальний бред...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поради успішних. Гонтарева розповіла, як за рік примножила свої мільйони в 7 разів

Глава Нацбанку Валерія Гонтарева розповіла, як за рік вона зібльшила свої прибутки на 23 млн грн

Про джерела своїх доходів глава регулятора розповіла в інтерв'ю сайту Hubs, передає Еспресо.TV.

"Коли я вирішила йти на державну службу, я продала інвестиційні сертифікати ЗНПІФ "Інвестиційний Капітал - Фонд Облігацій" і частку в бізнесі ICU, якою володіла. За продані інвестиційні сертифікати я отримала оплату в повному розмірі 8,246 млн гривень. А за частку в ICU ми з моїми колишніми партнерами домовилися, що оплата буде потраншево, так як сума угоди була значною і група не могла це зробити одномоментно. Перший транш у розмірі 15,775 млн гривень я отримала в кінці минулого року. Решту суми буду отримувати також траншами протягом декількох років", - розповіла вона.

Також Гонтарева росказала, що зберігає гроші на поточному рахунку в "Універсалбанку" і спростувала інформацію, що тримала кошти в "Дельта Банку".

"Це був депозит мого старшого сина. Йому дідусь заповів квартиру, він її продав і отримані гроші - 800 тисяч гривень - поклав на депозит в Дельта Банк на рік. Рік минув, коли банк уже не повертав вклади, тому він його так і не забрав. Фонд гарантування вкладів виплатить йому 200 тисяч гривень - решта пропаде", - додала вона.

Також Валерія Гонтарева повідомила, що продала машину Infinity FX35 і отримала за неї 500 тисяч гривень. А її чоловік продав квартиру ще в лютому 2014 року, тому на момент подачі декларації держслужбовця в червні її вже не було, а ось дохід від продажу показаний вже в декларації 2014 року.

Нагадаємо, глава НБУ Валерія Гонтарева задекларувала за 2013 рік 3,88 млн грн, а за 2014 рік - 26,8 млн грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже 2-ий день поширюються ці не хороші чутки про Приватбанк, сьогодні навіть Національний банк України спростовує неправдиву інформацію в ЗМІ щодо діяльності ПАТ КБ “Приватбанк”

Хто що думає з цього приводу? провокація чи диму без вогню не буває?

Також Гонтарева росказала, що зберігає гроші на поточному рахунку в "Універсалбанку"..

тепер ми знаємо який банк зараз найнадійніший ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо тут алілуя!? Зробили як було раніше. І це аж ніяк не вплине на курс валют.

Та просто емоція в мене вирвалась, бо трохи мені роботу полегшить )) Зміна оф курса посеред робочого дня, реальний бред...

Тау, це хороший крок для стабілізаціі. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Привата, Ігор шоч і єврей але не шезофренік, тим більше мозком ворушить по всьому кумполу.

Тому, депозити достроково повертати не буде, відповідно обвалу теж не буде.

ПАНІКА обвалює любу фінансову систему!!!!!

Так що без паніки, приват на одних транз акціях через приват 24 не погано кормиться, а ми отримуємо якісну послугу.

ВИ спробуйте зробити плетежі в інших банках, мокулатурою і пізписами там сям і гроші ідуит три а то і 5-ть днів, вас затр@хать на раз два. Капіталізація сягає 30% народних грошей.

повторюсь без паніки, і маніторте ситуяцію з джерел яким довіряєте.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Привата, Ігор шоч і єврей але не шезофренік, тим більше мозком ворушить по всьому кумполу.

Тому, депозити достроково повертати не буде, відповідно обвалу теж не буде.

ПАНІКА обвалює любу фінансову систему!!!!!

Так що без паніки, приват на одних транз акціях через приват 24 не погано кормиться, а ми отримуємо якісну послугу.

ВИ спробуйте зробити плетежі в інших банках, мокулатурою і пізписами там сям і гроші ідуит три а то і 5-ть днів, вас затр@хать на раз два. Капіталізація сягає 30% народних грошей.

повторюсь без паніки, і маніторте ситуяцію з джерел яким довіряєте.

Досвід з Аеросвітом показує зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому, депозити достроково повертати не буде, відповідно обвалу теж не буде.

ПАНІКА обвалює любу фінансову систему!!!!!

Так, паніка 0.6% (прописом - нуль цілих, шість десятих відсотка) всіх вкладників, які сукупно володіють 53.5% всіх вкладів банківської системи - завалить який завгодно банк ;) /дані за 2013р. з сайту ФГВФО/

А для того, щоб паніка не завалила банк - чинними нормативними документами передбачено компенсацію відтоку рефінансуванням НБУ ;)

Капіталізація сягає 30% народних грошей.

Як це, і що це таке???

повторюсь без паніки, і маніторте ситуяцію з джерел яким довіряєте.

Банк живий доти, доки цього хоче його власник. А коли банк є ще й знаряддям політичного й економічного шантажу...

Аеросвітом доведено, що перш за все - економічні інтереси, а репутація - потім ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...