Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Ну стадо стадом, але коли бордівчани бордівчан розводять це потрібно присікати.

Згідний. Не розумію чим долар, який продають на Борді по 28 кращий за долар по 27,5 на Ніко?

Чи спритники думають, що сайт Ніко та Говерли (а ще Фінанс.юа) іншим недоступні.

Хочете продати - ставте реальну середину між курсами обмінників.

Справедливий курс для продажу через Борду у цю хвилину (25,5+27,5)/2=26,5

Зважаючи на значні пропозиції (сотні і тисячі) навіть 26 грн, але ніяк не 28

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

На жаль це не останні качелі. Наступний крок: 50-100 ще цього року.

Вся країна замість розвивати економіку встряла в валютні ігрища відморожених аферистів.

Згідний... Україна в лютому зібрала по митниці менше податків ніж якась там Сербія.

Практично все стоїть...

Змінено користувачем BARAKUDA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить практична тема. Зараз багато людей, котрі брали долари євро під 2-3 % в місяць( в людей) і займались імпортом, перестануть цим займатись.

Чи впаде процентна ставка по цим кредитам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian Ви знову тут?

цікава закономірність - перед кожним скачком гривні Nokian проявляє активність у цій темі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian Ви знову тут?

цікава закономірність - перед кожним скачком гривні Nokian проявляє активність у цій темі.

Виходить Nokian то є Гонтарєва??? Змінено користувачем Ha3aP
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонтарєва чи не Гонтарєва.. хйз

:) но з 8 березня привітаємо :)

...за обвал гривні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому мене не було, спитайте одного модератора, який заодно і потер пост двотижневої давності, де я сказав, що долар буде 40, а потім опуститься до 25.

Євро до речі я здав валютчикам по 42, за годину до розвороту.

Кого цікавлять консультації- у приват.

Поки безкоштовно.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однобоко розмірковуєте. А якщо питання йде про тих, хто купив пару сотень в заначку по 33-35 і тепер думають як і те не втратити?

якщо в заначку, то хай там і тримають.

Заначка від того не поменьшає.

Весь імпорт вам і так по долару порахують, а наше так не дорожчає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить практична тема. Зараз багато людей, котрі брали долари євро під 2-3 % в місяць( в людей) і займались імпортом, перестануть цим займатись.

Чи впаде процентна ставка по цим кредитам?

Кому адресоване запитання?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євро до речі я здав валютчикам по 42, за годину до розвороту.

Ще велике питання - чи це був розворот. Як вище писали, нічого суттєвого в економіці не відбулося, що могло би практично вплинути на розворот тренду. Ну, ок, нам дадуть черговий транш, НБУ може знову витрачати ЗВР на підтримку курсу. От тільки, чи надовго вистачить ресурсів? Місяць-два, і знову в космос? Надіюся, що за цей час там наверху придумають щось розумніше, ніж просто сидіти і чекати чергового кредиту.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну стадо стадом, але коли бордівчани бордівчан розводять це потрібно присікати. Системних змін не відбулось? Не відбулось. На деякий час вирішили припинити паніку. тому просто тормознули. Зараз друга фаза. Перша: забирання "надлишку" гривні - коли долар панічно заганяли під стелю. Друга фаза: скупка "надлишкових" доларів, по штучно заниженому на післяпаніці очікуваннях. На виході отримуємо народ без надлишкової гривні і долара, на фоні зростання цін які ніхто не опустить. Не кажіть що вас не попереджали.

Нас попереджали що будемо жити як люди та в ЄС до кінця року вступимо!

веселий у вас персонаж на аватарі, згадалося

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить практична тема. Зараз багато людей, котрі брали долари євро під 2-3 % в місяць( в людей) і займались імпортом, перестануть цим займатись.

Чи впаде процентна ставка по цим кредитам?

Кому адресоване запитання?

Тим , кого це цікавить. Можна й тему таку окремо відкрити.Обмін валют же користується популярністю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євро до речі я здав валютчикам по 42, за годину до розвороту.

Ще велике питання - чи це був розворот. Як вище писали, нічого суттєвого в економіці не відбулося, що могло би практично вплинути на розворот тренду. Ну, ок, нам дадуть черговий транш, НБУ може знову витрачати ЗВР на підтримку курсу. От тільки, чи надовго вистачить ресурсів? Місяць-два, і знову в космос? Надіюся, що за цей час там наверху придумають щось розумніше, ніж просто сидіти і чекати чергового кредиту.

Нічого й не відбулося такого, аби з 20 став 40. .Якби дійсно хотіли і мали передумови-обвалили б за день.Те що це чисто спекуляція. було видно по щоденному одногривневому підняттю на міжбанку..Саме так робиться для створення паніки і максимального підняття ціни .Класика.

Зрештою за два тижні буде ясно певніше.

А наверху роблять.Не такі вони дурні, особливо Бєня, щоб ось так взяти і кинути все напівдороги.

Не це в них у планах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже кролик готовить здачу Маріка. Якщо здадуть Марік, тоід доллар 50 - це буде тільки початок.

В случае потери Мариуполя Украина останется без валютных поступлений, - Яценюк

«Что мы производим: сельскохозяйственную продукцию, металл, часть производств которого мы потеряли в Донецкой и Луганской областях. Под обстрелами коксохим (Авдеевский коксохимический завод) и мариупольские заводы. Если в Мариуполе закроются заводы, произойдет социальный взрыв — 30 тысяч людей останутся без работы, а мы как страна останемся без налогов и без валюты. И, собственно говоря, наверное, все», — заявил Яценюк.

Кроме того, как сообщает агентство Bloomberg, потеря Мариуполя поставит крест на надеждах Украины вылезти из кризиса за счет МВФ. Организация может просто отказать в предоставлении новых кредитов Киеву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкачка курсу триває. Завдання - заробити на заначках населення.

Цікавий факт - на сьогодні серйозними гравцями було виставлений курс 25/26 по долару. Але коло тих, хто в "темі" досить вузьке. Багато банків зранку виставили курс купівлі 26,5/27 (деякі вище 27) і реально зранку (деякі до обіда) купували долари по такому курсу. Зараз купують по курсу 25 (і ті далеко не усі).

Спершу змусили людей позбутися гривні, а тепер - і долара (за словами охоронця одного з банків - зранку була черга чоловік 10-12 бажаючих здати допоки гривня не скінчилася (але швидше допоки центральний офіс не закрив програму)).

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим , кого це цікавить. Можна й тему таку окремо відкрити.Обмін валют же користується популярністю.

Імхо відсотки не впадуть, бо бажаючих взяти гроші в кредит в рази більше, ніж бажаючих дати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим , кого це цікавить. Можна й тему таку окремо відкрити.Обмін валют же користується популярністю.

Імхо відсотки не впадуть, бо бажаючих взяти гроші в кредит в рази більше, ніж бажаючих дати.

Бажаючих взяти то більше, а спроможних віддати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажаючих взяти то більше, а спроможних віддати?

Це не має значення. Попит більший за пропозицію - ціна не падає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим , кого це цікавить. Можна й тему таку окремо відкрити.Обмін валют же користується популярністю.

Імхо відсотки не впадуть, бо бажаючих взяти гроші в кредит в рази більше, ніж бажаючих дати.

Сумніваюся, що є багато людей, спроможних сплачувати по кредитах.

Нестабільність в економіці суттєво підвищує ризик зниження реальних доходів і втрати роботи.

У таких умовах брати кредит - дуже великий ризик.

Високі ставки по кредитах є наслідком інфляції та високих ризиків.

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажаючих взяти то більше, а спроможних віддати?

Це не має значення. Попит більший за пропозицію - ціна не падає.

Тобто ти швидше позичиш тому, хто дасть5% але маєш сумніви, чи віддасть, ніж тому , хто дає 2%, але надійно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти швидше позичиш тому, хто дасть5% але маєш сумніви, чи віддасть, ніж тому , хто дає 2%, але надійно?

по яким критеріям визначаєш, що *надійно* ? Бо я щось не вмію таких визначати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумніваюся, що є багато людей, спроможних сплачувати по кредитах.

Я в декількох темах обмовився, що позичаю гроші під відсотки. Не запропонував позичити, а просто обмовився. То кожен раз в приват пишуть "дай". Уявляю який наплив був би, якби я створив тему.

Тобто ти швидше позичиш тому, хто дасть5% але маєш сумніви, чи віддасть, ніж тому , хто дає 2%, але надійно?

Маньяк правильно написав. Банки мають власні служби безпеки, ведуть усі кредитні історії, є декілька всеукраїнських баз з кредитними історіями, до яких усі банки мають доступ, але в кожного банку є і колекторський відділ, який вибиває борги в неплатєльщиків. Якщо банки не можуть правильно визначити платоспроможних і не дуже позичальників, то як я можу це зробити не маючи усіх цих можливостей і механізмів? І да, в мене є проблемний позичальник під 5% і безпроблемний під 2%, але цих 2% раніше також були 5% - в мене своя база кредитних історій, людина свої 2% заслужила.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, варто створити окрему тему. Доречі є p2p кредитування, є вже і альтернатива банкам для переказу грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...