Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Є інформація що екс-мег Шиба який зробив місто Луцьк «гавнімиш» та екс –хубренатор Бондар який деребанив і розкрадав майно і бюджет Волині знову хочуть дорватись до «корита» та знову хочуть чинити беззаконний деребан того що залишилося від «попєрєдніків». Прохання прийти зараз на майдан і не дати цього зробити.

Слава Україні!

Всі не байдужі - підходьте до Автомайданівців та долучайтесь до інформування людей про те як " нова бивша гниль" вилізла з своїх зхованок і рветься до влади під прапорами революції та ціною крові наших героїв.

Розказуйте всім - що до влати мають прийти не зкомпроментовані особистості а всім хто вже був біля влати і нічого не змінив на краще не місце в новій владі !!!

Раманюка не забудьте! Як почалася революція враз вулиці почали чистити, проте інші роки сніга поколіна... дорога в руїнах по всьому місту... вам вирішувати!

Не буду захищати Шибу, але він на Прадо не катається а їздить на громадському транспорті (сам власне їздив з ним не один раз і думаю що не тільки я це бачив), а ви говорите розкрав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

От бл@ всі хєрові - Юлька, Турчинов, Яценюк і т.д. Да! Всі,не ангели, але. Ну, так давайте, назвіть ХТО! кого! за кого! А то - той гамно, ту на пенсію і тп. Давайте конструктив!

п.с. А на місцевову рівні, то вопщє повна ж@па. З кого вибирати??? Га?

Є багато молодих перспективних людей, напрклад, Дмитро Ярош, Леся Оробець, Андрій Парубій та інші, які не погрузли в сумнівних звязках та казнокрадстві, які можуть бути щирими з народом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь раду...

Націоналізували Межигір'я, відправили у відставку міністра освіти.... НУ НЕВЖЕ ЦЕ НА ЗАРАЗ НАЙВАЖЛИВІШІ ЗАВДАННЯ І ПРОБЛЕМИ?!?!?

А тепер Кириленко зацепив закон про мову... НУ НЕ МУДАК!?!?!! Ну нахєра це зара починати?!!!!

я був раніше про нього кращої думки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є багато молодих перспективних людей, напрклад, Дмитро Ярош, Леся Оробець, Андрій Парубій та інші, які не погрузли в сумнівних звязках та казнокрадстві, які можуть бути щирими з народом.

впевнений, вони патріоти, няшки і тд, але поки їм нічого не світить. тверезо треба мислити

Дмитро Ярош - міністр МВС

Леся Оробець - міністр соцполітики

Андрій Парубій - міністр оборони чи СБУ чи хз

але за президента за них не проголосують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От бл@, всі хєрові - Юлька, Турчинов, Яценюк і т.д. Да! Всі не ангели, але. Ну, так давайте, назвіть ХТО?!? кого?!? за кого?!? А то: той - гамно, ту - на пенсію і тп. Давайте конструктив!

п.с. А на місцевому рівні, то вопщє повна ж@па. З кого вибирати??? Га?

а найбільше дратує те, що кричать ті, які і змінювати нічого не будуть, а просто грамотні перед моніторами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба повертатись до пропорційної системи виборів у раду знову. Тоді ригам попа. І щось робити з кпу, але боюсь це вже заговорили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. А на місцевому рівні, то вопщє повна ж@па. З кого вибирати??? Га?

да, на місцевому рівні я навіть не знаю людей які не "замарали" свої руки чи совість...

P.S. Я маю на увазі тих,яких найбільше видно та чути, і тих які вже практично відчувають себе "на посаді"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно Романюк мені мінус поставив! Насрати!!!

Мої діти в Англії не навчались як ваші пане мере... Буратіно я не відстоював і прибрав в кінці собі до рук... президента я не запрошував на обіди в свій Ланцелот... в кармани не ложив кошти які були призначені на ремонти доріг... землі не продавав які знаходилися в власності міста...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://youtu.be/BzjTofxVOj0

Дивлячись це і інші відео в голові лише одна фраза:

Поховайте та вставайте,

Кайдани порвіте

І вражою злою кров’ю

Волю окропіте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно Романюк мені мінус поставив! Насрати!!!

на скільки я пам'ятаю,вибори мерів - одночасно з президентськими.... От можна буде і йому "мінус" вліпити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь раду...

Націоналізували Межигір'я, відправили у відставку міністра освіти.... НУ НЕВЖЕ ЦЕ НА ЗАРАЗ НАЙВАЖЛИВІШІ ЗАВДАННЯ І ПРОБЛЕМИ?!?!?

А тепер Кириленко зацепив закон про мову... НУ НЕ МУДАК!?!?!! Ну нахєра це зара починати?!!!!

я був раніше про нього кращої думки...

Ну а Ви що хотіли? Це політика, люди страдають, льється кров, а вони думають про себе. Про що говорити, якщо Богословська каже, що в Верзовній Раді вже іде дєрібан портфелів і кулуарні домовленості. Ради цього була пролита кров? Поясніть, бо я щось не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь раду...

Націоналізували Межигір'я, відправили у відставку міністра освіти.... НУ НЕВЖЕ ЦЕ НА ЗАРАЗ НАЙВАЖЛИВІШІ ЗАВДАННЯ І ПРОБЛЕМИ?!?!?

А тепер Кириленко зацепив закон про мову... НУ НЕ МУДАК!?!?!! Ну нахєра це зара починати?!!!!

я був раніше про нього кращої думки...

Ну а Ви що хотіли? Це політика, люди страдають, льється кров, а вони думають про себе. Про що говорити, якщо Богословська каже, що в Верзовній Раді вже іде дєрібан портфелів і кулуарні домовленості. Ради цього була пролита кров? Поясніть, бо я щось не розумію.

Богословській обідно стало, що видно їй нічого не достанеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є багато молодих перспективних людей, напрклад, Дмитро Ярош, Леся Оробець, Андрій Парубій та інші, які не погрузли в сумнівних звязках та казнокрадстві, які можуть бути щирими з народом.

впевнений, вони патріоти, няшки і тд, але поки їм нічого не світить. тверезо треба мислити

Дмитро Ярош - міністр МВС

Леся Оробець - міністр соцполітики

Андрій Парубій - міністр оборони чи СБУ чи хз

але за президента за них не проголосують

На мою думку, саме майдан має висунути єдину кандидатуру в президенти. Саме майдан, а не артисти зі сцени майдану .Їм там видніше хто є хто. Юльку народ не сприйняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимошенко вже розписала свої прийоми і розказує, коли буде давати пресс-конференції О_О (1+1 тільки що показав)

Вилікувалась?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вилікувалась?

Цілюще повітря свободи :_08: або, Тимошенко - це медичний феномен який терміново потрібно дослідити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лидер Всеукраинской политической партии "Братство" Дмитрий Корчинский заявил, что если его друзей не отпустят из СИЗО, его он со своими сторонниками силой освободит их, передают "Вести".

Далі буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, саме майдан має висунути єдину кандидатуру в президенти. Саме майдан, а не артисти зі сцени майдану .Їм там видніше хто є хто. Юльку народ не сприйняв.

Сприйняв - не сприйняв. Іншої кандидатури, яку б підтримали на сході (а там населення, як не крути більше і мізки там теж таргетовано проти майдану промиті) напевно й нема (інфа 145%, щойно звідти приїхав).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, саме майдан має висунути єдину кандидатуру в президенти. Саме майдан, а не артисти зі сцени майдану .Їм там видніше хто є хто. Юльку народ не сприйняв.

Сприйняв - не сприйняв. Іншої кандидатури, яку б підтримали на сході (а там населення, як не крути більше і мізки там теж таргетовано проти майдану промиті) напевно й нема (інфа 145%, щойно звідти приїхав).

На сході навіть за Кличка проголосують більше ніж за ювт,не кажучи вже про Порошенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю всі репліки з приводу: кого знову у царі?кого знову в бояри? і т.д.

А чому має бути саме так? Ми ж хотіли не декорації міняти,а повністю правила гри.

Той з політиків,хто завявляє про перемогу-зрадник. До перемоги ще далеко. Політики хочуть знову усунути народ на задній план,хоча руками народу,життями козаків вони усунули конкурентів,які щемили їх бізнес. І про це знаєте ви усі,це розуміє весь народ.

Закон про люстрацію-це перше що політики мають зробити,щоб доказати,що кормушка їх не цікавит,що вболівають вони за країну. Якщо виполоти бур'ян,то швидко виросте нова трава.

Що стосується нашого міста і області,то я пропоную створити Комітет Народного Контролю або щось типу того.Який буде перевіряти минуле кожного претендента на владу,контролювати хід виборів і контролювати їх роботу надалі.

І це потрібно робити вже зараз,щоб таракани не вилазили.

Якщо в когось є ідеї в цьому напрямку,давайте об'єднаємось і будемо працювати.Я готовий вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, саме майдан має висунути єдину кандидатуру в президенти. Саме майдан, а не артисти зі сцени майдану .Їм там видніше хто є хто. Юльку народ не сприйняв.

Сприйняв - не сприйняв. Іншої кандидатури, яку б підтримали на сході (а там населення, як не крути більше і мізки там теж таргетовано проти майдану промиті) напевно й нема (інфа 145%, щойно звідти приїхав).

Люстрація влади життево необхідна. Вона вже була при владі - ручне керування економікою це далеко не демократія.

Крім того просто процитую її:

"почему не можете найти? На каждого можно найти компромат. Плохо работаете."

Коли вона була прем'єром та приїжджала у Луцьк цю розмову почули місцевий водій. Розмовляла вона з кимось із Закарпаття по телефону. На мою думку політики які були при владі не змінять систему. Їм це не цікаво. Згадайте як розбагатів Бондар, Швидкий та інші коли прийшли до влади. За державну зарплату будинки не будуються. Бондар ще й до того ж морально низька людина - знаю це не з розмов і слухів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який буде перевіряти минуле кожного претендента на владу,контролювати хід виборів і контролювати їх роботу надалі. І це потрібно робити вже зараз,щоб таракани не вилазили.

підтримую, але, ще ж немає офіційних заяв від так званих претендентів,наприклад то й самий мюнхаузен Бондар чи Шиба офіційно кажуть що "готові допомагати" чи допомагають і т.п., а про наміри ще не оголошували, чи я щось пропустив?

А будуть рватись - все можна підняти (те що сховали раніше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все тільки починається.!!! Цікава ситуація з східними обл., як вони відреагують на ці закони і чи самі вони захочуть так. Там дійсно може початись війна. Вони ж все життя поклонялись ідолам режиму а тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...