Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А що ви думаєте на рахунок відновлення переговорів щодо договору про асоціацію України з ЄС.

Там ж не йдеться мова про взаємовигідне партнерство, а про те щоб наша держава стала дешевим сировинним придатком і місцем збуту їхньої продукції.

На таких кабальних умовах економіка рухне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі структури як беркут, СБУ (він же КГБ) потрібно розформовувати і ліпити нові, за участтю європейських експертів.

І що ліпити? Ще якихось соколят, ястребів чи іншу пернату птицю. Ви подивіться кого беруть в ті беркути. Пацанчик в 18 рокув пішов в армію, відслужив, мозгів в університет чи ПТУ поступити не хватило. Працювати трудягою на заводі чи стройці бажання немає, бо там треба працювати, фізично. А їсти то хочеться! Вот приблизно такі і йдуть в беркутню. ІМХО.

Ну тоді навіщо було міняти систему, якщо ти продовжуєш так мислити?!?!

Змінемо підходи, концепцію підбору, цілі іобов"язки тощо та врешті решті-решт взагалі нічого не створюватимемо натомість. Зараз все в наших руках!

Зараз головне не допустити свиней з перемальованими мордами і далі країну робити для них коритом.

Нарешті, тільки з КРОВ"Ю ми зрозуміли, що цих свиней, ми можемо не лише терпіти і годувати, а й різати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі структури як беркут, СБУ (він же КГБ) потрібно розформовувати і ліпити нові, за участтю європейських експертів.

Для вступу в «Беркут» кандидати повинні відповідати таким вимогам:

-Фізична підготовка

-Психологічне здоров'я та урівноваженість

-Відсутність проблем з законом до роботи у підрозділі

-Обов'язкова середня освіта

-Вік не менше 20 років

-Обов'язкова попередня служба в армії (бажано — в спецпідрозділах)

У «Беркут» беруть переважно майстрів спорту та переможців змагань, більшість бійців — призери та переможці національних та міжнародних змагань.

Я думаю краще так:

-повна вища освіта(як не як еліта військ - мають бути розумними)

-служба в армії

-краповий берет

-курси психологічної та тактичної підготовки(чи щось типу того)

-міжнародна практика

думаю після такого роду підготовки бійці будуть справді розумною елітою

ну і звичайно зменшити їх кількість до стандартів НАТО

А що ви думаєте на рахунок відновлення переговорів щодо договору про асоціацію України з ЄС.

Я думаю ЄС - це вчорашній день.

Розкуркулити кожного мембера системи, і продати все на аукціонах.

Тоді нам не будуть потрібні зовнішні кредити - ми їх самі зможемо видавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ви думаєте на рахунок відновлення переговорів щодо договору про асоціацію України з ЄС.

Там ж не йдеться мова про взаємовигідне партнерство, а про те щоб наша держава стала дешевим сировинним придатком і місцем збуту їхньої продукції.

На таких кабальних умовах економіка рухне.

Сьогодні у всіх наших Братів-Українців траур за нашими побратимами з Небесної Сотні!!! Також є радість ПЕРЕМОГИ...

Всякі НЕВЧАСНІ "вброси" караються законом Майдану!!!!

А якщо серйозно - вернемось до цього в ОКРЕМІЙ темі через пару днів - обсудимо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі структури як беркут, СБУ (він же КГБ) потрібно розформовувати і ліпити нові, за участтю європейських експертів.

Для вступу в «Беркут» кандидати повинні відповідати таким вимогам:

-Фізична підготовка

-Психологічне здоров'я та урівноваженість

-Відсутність проблем з законом до роботи у підрозділі

-Обов'язкова середня освіта

-Вік не менше 20 років

-Обов'язкова попередня служба в армії (бажано — в спецпідрозділах)

У «Беркут» беруть переважно майстрів спорту та переможців змагань, більшість бійців — призери та переможці національних та міжнародних змагань.

Я думаю краще так:

-повна вища освіта(як не як еліта військ - мають бути розумними)

-служба в армії

-краповий берет

-курси психологічної та тактичної підготовки(чи щось типу того)

-міжнародна практика

думаю після такого роду підготовки бійці будуть справді розумною елітою

ну і звичайно зменшити їх кількість до стандартів НАТО

А що ви думаєте на рахунок відновлення переговорів щодо договору про асоціацію України з ЄС.

Я думаю ЄС - це вчорашній день.

Розкуркулити кожного мембера системи, і продати все на аукціонах.

Тоді нам не будуть потрібні зовнішні кредити - ми їх самі зможемо видавати.

Бляха муха! Друже! Давай!

Давай робимо! Все в наших руках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І щоб не вякав там той овоч світ з нами!!!

Білий дім висловив підтримку українцям у тих змінах, що зараз відбуваються в країні та привітав звільнення Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в заяві прес-секретаря Білого дому, текст якої оприлюднила Мирослава Гонгадзе на своїй сторінці в Facebook.

В заяві сказано, що США підтримують деескалацію насилля, зміну Конституції, створення коаліційного уряду та проведення дострокових виборів. "Сьогоднішні зміни наблизили нас до цієї мети", - сказано у заяві Білого дому.

Вашингтон наголосив, що непорушним принципом усіх змін має бути те, що український народ сам визначає своє майбутнє.

Також США привітали конструктивну роботу в Раді та зазначили, що чекають на створення технократичного уряду національної єдності.

Крім того, Білий дім привітав звільнення Юлії Тимошенко.

"Йдучи вперед, український народ має знати, що США глибоко цінують тривалі зв’язки із Україною та будуть підтримувати його у прагненні рухатися шляхом демократії та економічного розвитку", - сказано у заяві Білого дому.

Європейський союз вітає звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко і віддає належне українським демонстрантам.

Про це заявили президент Європейського парламенту Мартін Шульц і президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу.

Останній у своєму мікроблозі в Twitter написав: "Вітаю звільнення Тимошенко. Незалежна система правосуддя необхідна для демократичної України", повідомляють Українські новини .

А глава Європарламенту Мартін Шульц назвав історичним моментом для України та Європи звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко , пише Інтерфакс- Україна.

"Від імені Європейського парламенту я гаряче вітаю повідомлення про звільнення Юлії Тимошенко з в'язниці. Це - історичний момент для України та Європи. Мої думки з Юлією, її сім'єю і соратниками", - йдеться в заяві Шульца, розповсюдженій в суботу в Брюсселі.

При цьому президент ЄП зазначив, що ситуація в Україні дуже швидко змінюється.

"Оголошення президентських виборів на 25 травня особливо вітається і є важливим. Зміни йдуть в Україну. Я віддаю належне мирним демонстрантам і закликаю всіх зберігати спокій", - додав він.

Крім того, Шульц "віддав належне колишньому президенту Європейського парламенту Пету Коксу і колишньому президенту Польщі Олександру Кваснєвському за їх самовідданість в наданні допомоги в підготовці підстав для її звільнення".

Крім того, звільнення Тимошенко вітають у Європейській народній партії, йдеться в повідомленні прес-служби партії.

"Після майже трьох років несправедливого і політично мотивованого ув’язнення режимом (Президента Віктора) Януковича, Юлія Тимошенко нарешті вільна. Від імені всієї політичної сім'ї Європейської народної партії, я висловлюю зараз наше велике полегшення і почуття захвату", - заявив президент ЄНП Жозеф Доль.

При цьому він зазначив, що Тимошенко слугувала постійним джерелом гордості і натхнення для всіх членів ЄНП.

У суботу Тимошенко вийшла з лікарні "Укрзалізниці" в Харкові, вона прибула до Києва.

Слава Україні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не зарано перемогу святкуємо?

Ніхто її ще поки і не святкує. Промова Луценка і масове "Молодці!" - це конче потрібний виплеск позитивної енергії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не зарано перемогу святкуємо?

http://osp-ua.info/lastnews/29569.html

А дійсно хто такий Турчинов, хай попрацює, а ми подивимось... Не сподобається, то хай знає: нам на майдан лише від 20хв до 5 годин їхати. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба Беркут постійно чмирити коли побачимо на вулиці. Не відмажуться мол "ми нікого не били і не стріляли". Жодної лояльності до мусорів взагалі і до беркута зокрема.

Але так можна попасти на людину, котра дійсно не била і не стріляла.

Сильно приємно нам, коли в Криму зачувши українську мову відразу вигукують ,,бєндєровец,,В беркуті теж люди , і вони громадяни України, і мають такі самі права

Треба зробити так.

Кожного бійця, офіцерів то в першу чергу , допитати , залучити спеців, поліграфи і вияснити, перевищив він повноваження необхідні, чи ні.

Нормальних і адекватних,які служили по уставу -залишити.

Ну а іншим по справедливості.

На це все піде може і пів року, Але на осінь будем мати менший і якісний спецпідрозділ.

А як їх назвати, хай вони самі вирішать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ожного бійця, офіцерів то в першу чергу , допитати , залучити спеців, поліграфи і вияснити, перевищив він повноваження необхідні, чи ні.

Нормальних і адекватних,які служили по уставу -залишити.

Навіщо всіх підряд? Забагато мороки. Накази кимось та й віддавались. От їх і треба допитувати і карати в першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угоду треба підкоректувати. Найперше в ній має бути чітко визначена перспектива ПОВНОЦІННОГО членства в ЄС.

Наш народ працьовитий та заповзятий, Досить нормальної економічної ситуації(хоча б не заважали),Підкинути зараз млрдів з МВФ, а яне сумніваюсь що це буде10 -15 на перехідний період і за 2-3 роки зміни будуть разючі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не зарано перемогу святкуємо?

http://osp-ua.info/lastnews/29569.html

А дійсно хто такий Турчинов, хай попрацює, а ми подивимось... Не сподобається, то хай знає: нам на майдан лише від 20хв до 5 годин їхати. ;)

Яневский назвал Турчинова «парламентским титушкой»

Новый спикер Верховной Рады Украины Александр Турчинов сообщил, что евроМайдан достиг всех необходимых целей, поэтому люди могут отправиться домой. Он подчеркнул, что многие украинцы продолжают ехать на войну, которая уже закончилась. Задание ВРУ, на его взгляд, в том, чтобы обеспечить порядок и дать возможность евроМайдану разойтись.

Даниил Яневский, известный журналист и историк, убежден, что заявление Турчинова к евроМайдану — «плевок в могилы погибших, плевок в людей, которые все-таки спасли украинцев и страну». В отличие от политиков, уточняет Яневский. Журналист считает, что Александра Турчинова можно назвать «парламентским титушкой».

мені теж не дуже сподобалось, як ВР "проштовхнула" Турчинова. чи то тільки мені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив виступ Ляшка-гарно говрив про чопського начальника митниці, якого прив'язали до стовпа. Стовп Ганьби-це те що повинно бути в кожному місті. Хай на ньому будуть ті хто не хоче нормально жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працівники Беркуту просять допомоги покинути Україну

date.png Лютий 22nd, 2014 user.png golosadm

У соціальній групі ВКонтакте беркут http://vk.com/be.rkut адміністрація групи просить дослівно :

Друзі, у зв’язку з тим що нашим братам і сестрам Українцям потрібна допомога, багато хто просить укриття (хоча б тимчасове) в Росії, Білорусії, пишуть багато прохань про допомогу (не матеріальний), а фізичного прожіванія.Еслі є в селах Росії, Білорусії порожні будинку або місце де можна сховатися, пишіть Адміністратору. Багато жінок з дітьми, ситуація критична, треба вивозити дітей і жінок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даниил Яневский

От що я скажу, любі друзі. Заклик Турчинова до Майдану – “давай, до свіданія! = плювок в могили загиблих, плювок в людей, які, на відміну від цих гавнюків, таки врятували нас і країну. Плювок в кожного з нас. Плювок в Україну. Одним словом – парламентські тітушки. Мастурбатори від політики. P.S. Чекаю на фрік-шоу – літак з Харкова підлітає....

Згоден на всі 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пастор надто рано починає хворіти на зіркову болячку.

Юля ще раз показала талановиту майстерність акторки, в котрої чомусь досі немає ще Оскара...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працівники Беркуту просять допомоги покинути Україну

Згадується мені, в Росії Сибір китайцями наповнюється, села напівпорожні. Цераткою вам шлях!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ожного бійця, офіцерів то в першу чергу , допитати , залучити спеців, поліграфи і вияснити, перевищив він повноваження необхідні, чи ні.

Нормальних і адекватних,які служили по уставу -залишити.

Навіщо всіх підряд? Забагато мороки. Накази кимось та й віддавались. От їх і треба допитувати і карати в першу чергу.

Звісно командири відповідають в першу чергу, і з них починати. Але ж і наказ кожен виконував по своєму.

Там відморозків ну від сили 30%, не можна всіх під один гребінець

Ми ж не ЧК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...