Перейти до змісту

Блокування ВВ на Лідавській - координація


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

о, опять інтернет винен. )))

о, ще один губи дує)))

мова не про інтернет, а про людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 407
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну не можна з силовиками в пасочки гратись.

Або нічого, або все дуже серйозно.

о, ще один губи дує)))

LOL
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всего несколько человек на все посты - нет людей. Подмените их хотя бы на несколько часов.

за півгодини будемо. де найменше людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав бути сьогодні на вечір, але хвороба скосила і мене. Поки відлежусь в теплі.

Переговорю зі своїми хлопцями, то ті мають бути на ніч. Ще повідомлю додатково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все? ....

http://www.volynpost...nyky-na-svobodi

У Луцьку з військової частини, яку блокували євромайданівці три тижні, прорвалися автобус і два автозаки з солдатами.

Про це повідомив репортер ВолиньPosty з місця події.

Майданівці, які блокували ВВшників, розповіли, що о 8:15 з частини вийшло приблизно 50 військовиків. Вони пішки направилися в напрямку Київського майдану.

За двадцять хвилин по тому з частини виїхав автобус і два автозаки.

За словами репортера ВолиньPost, вони направилися в напрямку міста Ківерці.

Протестувальники не змогли завадити внутрішнім військам виїхати, оскільки вчора вони розібрали барикаду.

До слова, розібрати барикаду вони були змушені під тиском правоохоронців, які пригрозили майданівцям судовим рішенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все? ....

http://www.volynpost...nyky-na-svobodi

У Луцьку з військової частини, яку блокували євромайданівці три тижні, прорвалися автобус і два автозаки з солдатами.

Про це повідомив репортер ВолиньPosty з місця події.

Майданівці, які блокували ВВшників, розповіли, що о 8:15 з частини вийшло приблизно 50 військовиків. Вони пішки направилися в напрямку Київського майдану.

За двадцять хвилин по тому з частини виїхав автобус і два автозаки.

За словами репортера ВолиньPost, вони направилися в напрямку міста Ківерці.

Протестувальники не змогли завадити внутрішнім військам виїхати, оскільки вчора вони розібрали барикаду.

До слова, розібрати барикаду вони були змушені під тиском правоохоронців, які пригрозили майданівцям судовим рішенням.

Триндєц....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не істерикуйте, Волиньпост просто кіпішує. Автозаки зазвичай тaк і виїжджають, в ту сторону, а далі їдуть по набережнiй і стоять бiля судів. Хлопців погнали під ОДА, два автозаки виїхали на звичайну службу (возити підсудних), а автобуса, кажуть, ніякого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так автозаки ж останнім часом стояли не на території частини а на АТП біля котельні, і їх і так випускали без проблем як і два уазіка, чи щось змінилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не істерикуйте, Волиньпост просто кіпішує ... а автобуса, кажуть, ніякого не було.

Як варіант. Наші писаки місцевого розливу - це взагалі окрема тема. "Золоте перо" їм явно не світить.

Так автозаки ж останнім часом стояли не на території частини а на АТП біля котельні, і їх і так випускали без проблем як і два уазіка, чи щось змінилось?

Це ти в курсі звідки, коли і куди виїзжали автозаки. Журнялюги побачили транспорт біля частини, значить виїхали звідти, і крапка.

А тепер повідайте, будь ласка, інформацію з луцьких барикад від знаючих людей, які там були. Що зараз відбувається на Лідавській, який подальший план дій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який подальший план дій?

боюсь, що плану дій, як не було, так й не буде.

а ще б хотілось почути коментарі "похомайдану" на рахунок того, чому саме вони розібрали барикади біля воріт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який подальший план дій?

боюсь, що плану дій, як не було, так й не буде.

а ще б хотілось почути коментарі "похомайдану" на рахунок того, чому саме вони розібрали барикади біля воріт...

Так ніби ж вояки самі їх розбирали за нашої на те згоди. Хоча по великій мірі при потребі нас би і не питали. Ти раніше все правильно написав:

чомусь мені здається, що розблокували через хомячізм.

банально не має людей, всі ж сидять перед телевізором, хвилюються за батьківщину.

Якби там зібралась громада, стала стіною, то б люди і вирішували розблоковувати чи ні. А так мусарня починає знову розправляти крильця і качати права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ніби ж вояки самі їх розбирали за нашої на те згоди

ну так, але в пресі було, що цю згоду ледь не офіційно приїхав та надав автомайдан.

от й хотілось би якихось коментарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ніби ж вояки самі їх розбирали за нашої на те згоди

ну так, але в пресі було, що цю згоду ледь не офіційно приїхав та надав автомайдан.

от й хотілось би якихось коментарів.

Замість того щоб Флудом займатись - встаньте з за компів і підійдіть на театральну площу, будинок ПРОСВІТи в штаб "Похомайдану" і все там дізнаєтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно немає, що коментрувати, 8:30 ранку на Лідавській практично нікого небувало останнім часом. А ті що були то певно не тільки борди не знають, а й комп"ютера.

от чи є сенс йти сьогодні на Лідавську пісьля роботи - не знаю, чи все там вичищено, чи щось лишилось? Хотілося б знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ніби ж вояки самі їх розбирали за нашої на те згоди

ну так, але в пресі було, що цю згоду ледь не офіційно приїхав та надав автомайдан.

от й хотілось би якихось коментарів.

Дзвонив до одного автомайданівця, каже, що навіть не чув про згоду атомайдану на розблокування воріт на лідавській
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість того щоб Флудом займатись - встаньте з за компів і підійдіть на театральну площу, будинок ПРОСВІТи в штаб "Похомайдану" і все там дізнаєтесь.

раз ви через пресу співаєте, що дали добро розібрати барикади, то можете спокійно пояснити причину такого рішення.

а посилати людей в будинок просвіти, замість відповіді, не додає плюсів чи прихильників вашому "культурно-масовому заходу"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив до одного автомайданівця, каже, що навіть не чув про згоду атомайдану на розблокування воріт на лідавській

та мутно там все. а при спробі пояснити будуть посилати в просвіту :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/02/6/7012854/

а в нас повний аут. Сьогодні зранку на 4 пості був лише я, потім мене позвали на цетральний пост, бо почався двіж силовиків, і там було в різний час від 3 до 5 людей. Хоча як виявилось двіж той був поки що несерйозний. Але хз як воно буде далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку на 4 пості був лише я

ми коли йшли "штаб" казав, що люди на цей пост є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонили зі штабу.

На Лідавську потрібні люди.

Народ, підтягуйтесь, не будьте байдужими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, ви мене вибачайте вже за "провокацію", але певно досить там морозити здоров'я. Не з-за того, що "все дарма" чи "все закінчилось", а з-за того, що ваше здоров'я може бути потрібне дійсно в більш важливішому місці і в більш важливіший момент. Зараз там в Києві опозиція морозиться і все спускає на гальмах, а народ в цій ситуації виходить заручником... Наше ВВ все-одно ніякої погоди там не зробить, а ВИ (не оклик, а з ВЕЛИКОЇ БУКВИ) ті небагато активістів, кладете своє здоров'я тепер уже у битві з вітряками. Свою роботу ми (ВИ) зробили - показали всій Україні, що Луцьк стоїть не осторонь, а по центру... тепер, я так думаю, пора кучкуватися в партизанські загони, і чекати часу "Х"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74

вірно говориш,як не прикро це визнавати.

Борня триває.Наснаги нам.Головне не втрачати віру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, тож вже казали чого розібрали. прокуратура "по-доброму" попередила, якшо не розблокуєм то попадем під кримінал. рішення мало прийматись на штабі, помоєму вчора о 10 ранку. куди всіх і запрошували. але з нашою відвідуваністю воно і не дивно що більшість не в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, тож вже казали чого розібрали. прокуратура "по-доброму" попередила, якшо не розблокуєм то попадем під кримінал. рішення мало прийматись на штабі, помоєму вчора о 10 ранку. куди всіх і запрошували. але з нашою відвідуваністю воно і не дивно що більшість не в курсі.

Тоді дійсно для чого там стояти???? якщо ви спробуєте блоканути проїзб ВВ і до вас знов приїде прокуратура і скаже що ваше дії вже попали під кримінал, перешкоджання міліції, і шо будете робити???пропустете правда ж ???

Дєтскій сад реально!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...