Перейти до змісту

Блокування ВВ на Лідавській - координація


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Ворота варити толку нема, якщо захочуть вирватись, то виламають БТРом плиту забора і поїдуть. А задача тих хто там сидить якраз і полягає в тому щоб не дати поїхати їм втіхаря і по максимуму затримати, щоб дати можливість підтягнутись людям для більш серйозного блокування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 407
  • Створено
  • Остання відповідь

Шановні "дофіга добівшиєся"

Ти мусиш розуміти, що багатьом людям - більшості населення яке проживає на Україні - зараз живеться хуйово, але, як я думаю, ти цим особливо не паришся. Можливо ти "дофіга добівшийся", або хтось "дофіга добівшийся" допоміг тобі стати "дофіга добівшимся" (в любому випадку ніякого докору), і тому ти не бачиш потреби щось змінювати. А змінювати є що. Правда повинна рулити. Не блат і батя - правда. І люди роблять те що можуть. Хто розносить бутери в Києві, хто на Лідавську дрова підвозить - люди єднаються проти гніту. Кожен сам визначає для себе, що він може зробити для вирішення якоїсь проблеми. Якщо тебе влаштовує все, що зараз відбувається на нашій землі, то хоча би не відмовляй людей виказувати свій протест, а тим паче технічно перешкоджати виїзду складу частини ВВ.

Как понадобятся электроды - пишите в личку, только обозначьте диаметр, вес и ток - переменка или постоянка.

Если есть пару мин. и возможность - подвези гарячего чайку людям - вес и ток значения не имеют. Електроды не нужны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні вночі є місце в авто та біля бочки на лідавській. час: з 00.00 до 6.00. маршрут: володимирська-львівська-дпз-д.галицького-набержна

як завжди, пишіть в лічку.

у вас в перервах між важливими революційними діяннями вистачає енергії лише на то шоб пригрузить юзера на форумі?

так ніхто вас персонально не грузить)) досить написати про хомячків й у них розпочинається приступ говномєтанія))

на злодієві й шапка горить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонили з Лідавської. Мєнти сказали розбирати барикаду. Чи планують виїжджати - неясно, а мотивують тим, що це перешкоджання діям працівників МВС. Якщо ні - погрожують кримінальними справами активістам і приїздом "Соколу" на Лідавську. Підтягуйтесь - треба приймати якесь колективне рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження що вони борду читають. :/

Я не мєнтам це адресував. А з людей дехто таки читає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформацію нам доводили вночі на чергуванні. Сьогодні зранку мали бути збори та вирішення що робити далі.

Бо з сьогоднішнього дня починає діяти "закон про амністію", за яким ми маємо звільняти адмін.приміщення, розбарикадовуватись.

Як на мене, зараз доцільно барикаду з воріт зняти, всі матеріали скласти неподалік щоб були на підхваті, залишити спостережні пости. З вояками ми живемо мирно, тому конфліктів бути неповинно. І мусара людей тягати не будуть. Далі по ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформацію нам доводили вночі на чергуванні. Сьогодні зранку мали бути збори та вирішення що робити далі.

Бо з сьогоднішнього дня починає діяти "закон про амністію", за яким ми маємо звільняти адмін.приміщення, розбарикадовуватись.

Як на мене, зараз доцільно барикаду з воріт зняти, всі матеріали скласти неподалік щоб були на підхваті, залишити спостережні пости. З вояками ми живемо мирно, тому конфліктів бути неповинно. І мусара людей тягати не будуть. Далі по ситуації.

Питання розбирати барикади чи ні мають вирішувати очільники Євромайдану Луцького та Київського....

А не так - захотіли і розібрали. Ну і що, що амністія. Яник то на місці сидить далі... і пр теж далі править.

Чи всі раптово полякалися- ставайте раком бо амністія іде ,,, всіх чпокатиме ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На виїзді з Ковеля, в напрямку Луцька, зупинилося два автобуси з міліціянтами, вийшли... оправитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колега сказав, що під тиском "органів" ("перешкоджання правоохоронним органам") барикаду розібрали, ворота розблокували. поки...

ВВшники поки нікуди не збираються. поки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колега сказав, що під тиском "органів" ("перешкоджання правоохоронним органам") барикаду розібрали, ворота розблокували. поки...

ВВшники поки нікуди не збираються. поки...

Башкаленко став губернатором - тепер він керує парадом і ментами також !!!

От і зтягує ментів до Луцька - беде тут робити Харків 2 і тупо вбивати активістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Башкаленко став губернатором - тепер він керує парадом і ментами також !!!

От і зтягує ментів до Луцька - беде тут робити Харків 2 і тупо вбивати активістів.

Тепер мені потрохи прояснюється картина із "зальотнимі" активістами на Лідавській, яких останнім часом побільшало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Башкаленко став губернатором - тепер він керує парадом і ментами також !!!

От і зтягує ментів до Луцька - беде тут робити Харків 2 і тупо вбивати активістів.

Тепер мені потрохи прояснюється картина із "зальотнимі" активістами на Лідавській, яких останнім часом побільшало.

Що ти хочиш цим сказати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ти хочиш цим сказати ?

Хто був на чергуванні в ніч на 5 число, той має бути в курсі. Хлопці розповідали про "пасажира", який вівся як п'яний (хоча перегару чути не було), кидав пред'яву, що це наші дали йому люлєй. І не тільки цей випадок.

А дехто тут вже перекрутив мій попередній пост, сприйняв удар на себе. Чи може то ви і були?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ти хочиш цим сказати ?

Хто був на чергуванні в ніч на 5 число, той має бути в курсі. Хлопці розповідали про "пасажира", який вівся як п'яний (хоча перегару чути не було), кидав пред'яву, що це наші дали йому люлєй. І не тільки цей випадок.

А дехто тут вже перекрутив мій попередній пост, сприйняв удар на себе. Чи може то ви і були?

:_09: точно не я ))))

я приймаю участь в інших культурно-масових заходах ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ооо!!!

То що ми вже нічого не блокуємо? А я якраз завтра на вечір планував бути?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке місто, такий й автомайдан))

так їхати на ніч чи "всьо прапало"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я зрозумів (принаймні так планувалось), тепер ми не блокуємо, а спостерігаємо. Поки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіпа обесцана гамністія ))))

:_07: :_07: :_07:

а воскресити мертвих не обіцяли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я зрозумів (принаймні так планувалось), тепер ми не блокуємо, а спостерігаємо. Поки...

За ким спостерігаете?

Постав веб камеру та спостерігай))))

Навіщо людей мучити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь мені здається, що розблокували через хомячізм.

банально не має людей, всі ж сидять перед телевізором, хвилюються за батьківщину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в обід якраз заїзджав, коли розбирали. По перше - розбирали поліцаї а не люди. Добро розбирати дав якийсь чоловік із активістів - вибачайте, не знаю хто, сказав, що то рішення ВО майдан, депутати мол погодили і т.д. Стояв якийсь мусорок в штатському, ну такий класичний хам, розказав мені що я падлєц і казьол, бо запитав у нього що відбувається і попросив представитись. Карочь розказали всім про крим. відповідальність за блокування ну і тіпа всьо. В світлі сьогоднішніх призначень в черговий раз переконуюсь, що там де політики беруться розрулювати все тільки погіршується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь мені здається, що розблокували через хомячізм.

банально не має людей, всі ж сидять перед телевізором, хвилюються за батьківщину.

о, опять інтернет винен. )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...