Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

ухвалено закон Мірошниченка...

детальніше будь-ласка. нічого ж неясно шо за закон

"Законопроект предусматривает, с одной стороны, освобождение всех административных зданий, помещений органов исполнительной власти и органов местного самоуправления, с другой стороны - речь идет об амнистии людей, которые сегодня либо проходят по каким-то делам под следствием, либо уже к ним применили санкции", - сообщил Мирошниченко.

Источник:http://censor.net.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Це ми не зрозуміли, що пішли на переговори з козлом і граєм з підаром в шахи на полі для "городків". :0130:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lida Pankiv

Ми будували краïну в центрі столиці. Будматеріали посеред дороги перешкоджали проïзду террористів. Терористи вбили кількох наших будівельників. Інших моïх друзів захопили в заручники. Тепер кажуть, що останніх відпустять, якщо ми припинемо будувати краïну. Я, мабуть, спитаю своїх друзів-заручників, чи хочуть вони, аби ïх звільнили такою ціною... Бо спитати вбитих будівельників, чи стільки коштувала ïхня смерть я вже не зможу...

Це ми не зрозуміли, що пішли на переговори з козлом і граєм з підаром в шахи на полі для "городків". :0130:

якщо "ми" це люди, то давно зрозуміли й говоримо вголос - жодних перемовин.

а от якщо ти про парламентську опозицію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на громадському мичить цей гопарь з регіонів......жалкое существо....

нічого не знає, за що голосував хз... колективний розум бл....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критиків нашої опозиції і тут, і в решті інтернетів, і в маршрутках трохи більше, ніж дофіга.

Критики, а які ваші пропозиції? Як треба було діяти опозиціонерам і Майдану? Я серйозно. От я не бачу реальної можливості для впевненої перемоги без кількох сотень до зубів озброєних людей (автоматична зброя + РПГ) на стороні Майдану. Стояти? Так стояти можна і не зоглядаючись на політиків. А там весна, плюсова температура, і потечуть барикади, зі снігу в мішках...

Підкажіть мені, розумні: як опозиція і Майдан могли перемогти, не намагаючись домовлятися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критиків нашої опозиції і тут, і в решті інтернетів, і в маршрутках трохи більше, ніж дофіга.

Критики, а які ваші пропозиції? Як треба було діяти опозиціонерам і Майдану? Я серйозно. От я не бачу реальної можливості для впевненої перемоги без кількох сотень до зубів озброєних людей (автоматична зброя + РПГ) на стороні Майдану. Стояти? Так стояти можна і не зоглядаючись на політиків. А там весна, плюсова температура, і потечуть барикади, зі снігу в мішках...

Підкажіть мені, розумні: як опозиція і Майдан могли перемогти, не намагаючись домовлятися?

НАРЕШТІ! Нарешті хтось окрім мене задався такими ж питаннями!

Ще скажіть мені чому б опозиціонерам зараз не очолити уряд? Ну яника все рівно переговорами не зняти, а силою ніхто не піде. То чому до виборів не втягуватись у деталі державних коридорів та їхніх проблем?

Ну не захоче кулявлоб, яник візьме ж арбузова втулить і привєт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене регіоналів мало прижали. нічого не зміниться поки вони не злякаються більше ніж бояться Яника.

Буде ще багато крові :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критики, а які ваші пропозиції? Як треба було діяти опозиціонерам і Майдану? Я серйозно

я сам проти критики, бо іншої опозиції у нас не має, але це також не варіант.

я б захоплював, все що є в урядовому кварталі. було б де спати в теплі))

й не торгувався, а вимагав. й правому сектору б дозволив діяти на власний розсуд.

Підкажіть мені, розумні: як опозиція і Майдан могли перемогти, не намагаючись домовлятися?

все ніби правильно, але поки вони домовляються то гинуть/травмуються/зникають люди.

й я не тільки про київ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s, так це ж очевидно. Гарант запросив на "галубой аганьок" буйних членів ПР, 37 хвилин минуло, і маємо відмінний результат.

Рибак, швидше аніж Усейн Болт пробігає стометрівку - провів голосування і закрив засідання.

:ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще скажіть мені чому б опозиціонерам зараз не очолити уряд? Ну яника все рівно переговорами не зняти, а силою ніхто не піде. То чому до виборів не втягуватись у деталі державних коридорів та їхніх проблем?

В бюджеті жопа, без московських грошей буде жопа в квадраті.

За рік до виборів поліпшення не буде. Відповідно, новий уряд, отримавши в спадок все від папєрєдніка Азірова, тупо облажається. Після цього на опозицію повісять всі гріхи і стати президентом потім Сєні чи Віталіку буде нереально. Такий розклАд вигідний Янику. Це - перше.

Друге. Президент може звільнити будь-якого міністра чи весь Кабмін. Допустимо, сформує опозиція Кабмін зі своїх людей. І тут Янукович раз! - і звільняє весь Кабмін. За неефективну економічну політику.

...а мандати нардепів, які дають недортоканість, будуть безповоротно втрачені, адже при переході на посаду міністрів Кабміну доведеться припиняти свої повноваження народного депутата. Що Яник робить з колишніми прем'єрами-опозиціонерами може детально розповісти громадянин України Родіон Кірєєв.

Навіть якщо сказати, що опозиція на МВС поставить свого чоловіка. МВС накаже "Беркуту" захищати Майдан. Навіть якщо опозиція підготує все для підписання угоди про асоціацію з ЄС. Все одно це не завадить Янику звільнити Кабмін і не підписати угоду про асоціацію. От і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вони наші "герої"!

"За" пропозицію Мірошниченка голосували члени фракції Партії регіонів Катерина Ващук, Григорій Смітюх та комуністи Василь Демедюк і Адам Мартинюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Yarchik мо і є якийсь план, але борда не те місце де про це можна писати, в той час, коли в країні не діють жодні державні чи моральні закони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене варіант тільки один-збройний.Нажаль тепер прольється багато крові(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повідомлення від Правого сектору...

До речі, невідомих патріотів ніхто не зобов'язував до перемир'я)

Пахне смаленим...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто топить в унітазі я б сказав

шева красава

Він навіть Мустафу сьогодні перещеголяв! Мирошниченка мало тикати мордою, як паршивого кота. Все ще прийде... Правильно йому на початку Мустафа сказав, його ім'я тепер ще більше зганьбили !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мірошниченко мені досить таки приємна мисляча людина, лучь сонца в тьомних регіонах)) і правильно мустафа сказав -- Юра, тебе підставили.

Звичайно такий закон не влаштовує, звичайно він загострить протистояння якщо не сьогодні, то десь на днях, а то і через 15 діб, але точно матиме реакцію.

Навіть якби отримали все, що вимагаєм, то всерівно матимем надзвичайно великі проблеми. Зараз можливо ніхто про це не думає, але я, як офційно тепер отримав звання "хомяка", то дозволю собі заглянути на перед. допустим все закінчилось, і навіть неважно на чию користь. Є 2 конфронтуючі частини суспільства. Зносим януковича, зачищаєм МВС (проблему недостачі працівників міліції після чистки рядів покищо упускаєм, ВВшники там стоять без діла, написали мені декілька варіантів), ставим "своїх" до влади. Далі? інша частина суспільства не задоволена, її там підбурює ПР, вони там влаштовують гоніння ультрасів, прихильників євроасоціації і взагалі всього українського... От маленький відступ - хтось злив у нет вичерпну інфу кожного ультраса Шахтаря, включаючи фотки і анкети в соц мережах. Ультраси б"ють на сполох, що їм погрожують фізичною розправою. І після того, як переможе Україна, то такі речі не припиняться, вони просто будуть відбуватись з-під тишка. Я був на сході, я бачив тих людей, жив в їх середовищі -- це зовсім інші люди ніж ми з вами, у них інший склад думок, інше мислення, я вже писав раніше -- вони як діти -- наївні, обідчиві але в той же час агресивні і нарвані. Якщо ж недай Бог станеться так, що Янукович таки вибереться з халепи і верне до рук владу (не дай Бог звісно), то в такому разі ми теж спокійно сидіти не будем, і недобрим оком і словом згадуватимем схід. Тобто у будьякому випадку у нас буде в країні, я такий термін придумав -- холодна громадянська війна. Наступна влада матиме надзвичайно важкі завдання, воно і не дивно, чого наші кулівлоби не спішать іти до влади. В такому світлі уже виглядає, ніби влада віддає нам козирі, і тепер у нас їх наче "цілий вєєр", але натомість у руках влади залишились 2 карти. І коли гра закінчиться, то козирі не матимуть уже ніякого значення, бо гра закінчена, все. Азаров уже офіційно отримав статус попередника, але наступному премєру народ уже не дасть спригувати на "у всьому винні попередники". І не влаштовує заміна прізвищ, необхідно якимось чином змінювати систему, вибивати бруд з владного килиму. Погодьтесь, що наче і минуло 22 роки незалежності, але ні система, ні владна верхівка практично не зазнали змін, нікого не дивує той факт шо комуністи незмінно представлені у всіх скликаннях ВР? жодна з політичних сил і партій не протрималась стільки, скільки тримаються комуністи. Значить когось це влаштовує, хтось за них голосує. А про який поступ можна говорити, якщо люди голосують за такі партії? І взагалі якщо почитати сучасну партійну програму, да, то можем яскраво побачити, що поперше КПУ і їх програма -- це 2 різні далекі речі -- у них статут один, а слова і дії зовсім інші, а подруге -- це надто високі ідеали які межують з райським життям, іншими словами -- пропонують нам казку. А люди того не читають, не аналізують, вони голосують чисто за назву. Як хомяк я чисто з принципу взяв їх партійну програму на сайті і почитав. А вчора яскраво побачив шо Пєтя Симоненко -- тріпло! або хай переписує програму партії і основні засади, або хай дотримується того що нашкрябав там

Агонія влади. Сьогодні реально було докришити ПР. 5 канал в ефірі новин заявив, що підслуховував під дверима засідання ПР і там мало до драки не дійшло, були серйозні сварки. Яник прилетів. Значить не все так добре в них. але знову проморгали, наскочили, швиденько на голосування і тікати. причому в прямому сенсі. Рибак оголосив результати голосування, поспішно закрив сесію і давай на тапки.. а тут опа,-- гімн. Паліво. Завтикав шо має бути гімн, значить в серйоз наляканий. А ці от безглузді барикадування ОДА в Дніпропетровську, Одесі. Що це за будівництво пірамід за життя правителів? Замуровують вхід в ООДА фундаментними блоками! на дахах не вистачає лучників, а в середині мабуть варять смолу і кипяток. Шо за маразм? Обнесли ДОДА двома рядами колючого дроту, а танки де, рєбята? треба наставити танків зі всієї країни один на один в 3 шари і зенітні комплекси розмістити по всьому периметру. Да раді Бога, нехай муруються, нехай утворять по всії східній україні по одному саркофагу на кожне місто -- це нічого не змінить, бо захоплення ОДА це лише самоствердження народу, вияв сили і власної значущості для влади. І при великому бажанні приміщення ОДА можна знешкодити і не штурмуючи і навіть не наближаючись до нього -- є колодязі, які дають доступ до телефонних ліній, електропостачання і водопостачання -- 5хв і ОДА паралізована без усіляких штурмів. Від кого вони барикадуються? вони реально тупі, чи це якась така пошесть просто? вони ховаються від власного народу, від жителів своїх міст і регіонів. Виникає логічне питання -- хлопці, а нафіга вам влада в ваших руках, якшо ви боїтесь власний народ? ви ними хочете при цьому керувати? це теж саме, що намагатися керувати повітрям, і зовсім не біда, що Запорізьку, Дніпропетровську і інші ОДА не вдалось захопити -- якщо влада їх барикадує з середини, то все, вона в агонії, їй нема ким керувати, вона хапається за будівлю і дальше її стін не бачить. У такої влади одні будівлі і залишились, все. Більше немає їм чим керувати, вони втратили довіру власних людей. А ті люди антимайданівці? шо вони собою представляють? бачили канал Генадія Балашова на ютубі ( http://www.youtube.com/user/GennadiyBalashov?feature=watch )? Він тільки вчора виклав десятки відео. Він їх реально чмирить і вони навіть немають вагомих аргументів йому заперечити, він приходить в Маріінський парк і тикає їм пальцем в обличчя -- ти раб і бидло, ти захищаєш свого рабовласника, подивись на себе, на що ти подібний, до чого тебе довів твій господар... У них дебільний вираз обличчя, бо вони такого не чекали і шо вони у відповідь кажуть? -- Я-НУ-КО-ВІЧЬ, Я-НУ-КО-ВІЧЬ!.. вони навіть заперечити неможуть. Я не кажу, шо немає свідомих людей які підтримують Яника, але їх реально мало, їх тисячі, всього то.

Доблесний український Беркут! Як щирий хомяк я знову не послухався Вас, друзів, рідних і поліз на сторінки і анкети опонентів займатися моральним садомазо. навмання находжу анкету в ВК з аватаркою беркутівської емблеми -- "на вас вся надєжда", "ви настаящіє гєрої украіни", "дєржитєсь, ми с вамі"... переглянув, почитав, розстроївся... Тут же другу анкету відкриваю -- подібна позиція, далі ще і ще і бачу, що їх десятки, сотні... але є спільна риса окрім смислового посилу -- вікова категорія і країна проживання. О да! свєршилось! Нарешті я дожив до того часу, коли російська школота шкільного віку так палко і щиро захоплюється доблесним українським спецпідрозділом міліції!))) навіть назву пишуть правильно по українськи і не смущяє їх український прапор на емблемі і навіть пожертвували своїм епохальним образом аватарки типу -- "Сєрий aka"ЧЬМО Пєтров" в чорних окулярах на 2 розміри більших, костюмі адідас і за рульом москвіча без коліс. І коли все це закінчиться в нас (а я безумовно переконаний, що закінчиться перемогою народу), то я особисто і від імені всіх Вас (я так думаю, Ви мене підтримуєте в цьому) і всього українського народу від всієї душі проявляю братську сусідню любов і дарую їм весь підрозділ Беркут всім складом! Нехай підганяють пару своїх "Сапсанів", і забирають беркутят всіх до одного собі, мені не шкода, я щедрий. Але за однієї умови -- нехай переіменують одну із вулиць урядового кварталу Москви на Вул. Грушевського і обовязково викладуть її бруківкою. неважно для чого, але в майбутньому пригодиться.

Вірю у Вас і нашу перемогу! Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу зауважу, що відео зняте препаршиво (автору -1), але демонструє, що все ж таки серед трійки опозиційних лідерів є адекватні люди! Олегу Тягнибоку +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...