Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

«Беркут» прикро помилився, жорстоко побивши фанатів Януковича

Анекдотична ситуація трапилася сьогодні з бійцями «Беркута»: вони випадково помилилися, жорстоко побивши прихильників Януковича.

А потрапили під гарячу руку жителі Севастополя, які їхали до Києва на автобусі підтримати президента України Віктора Януковича на так званий Антимайдан.

Коли автобус вже був практично в Києві, автобус зупинили бійці спецпідрозділу «Беркут».

Далі події розгорталися за незвичним і несподіваним сценарієм:

«Через мить після зупинки автобуса, «беркутівці» вриваються в автобус і починають масово всіх бити без розбору... у відповідь весь автобус їм кричить, що вони, мовляв, «свої»... Потім послідувала фраза беркутні, цитую - «потім розберемося, свої чи не свої», - розповів пасажир цього автобуса.

У результаті розповівший цю історію втратив кілька зубів. Автобус після цього, за вказівкою згори, все ж продовжив свій рух до Києва, де майже всі були в крові.

За його словами, ніякої компенсації постраждалим організатори поїздки так і не надали, обмежившись гонораром в 300 грн. за добу.

Хоча я думаю то було не помилково, а просто руки чесались. Подібно до того як тітушки в Донецьку відлупасили антимайданівців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а. згадав))

до місцевих революційних хомячків - якщо у вас кишка тонка поїхати у київ, валіть на лідавську, там постійно не вистачає людей.

а перепощувати баяни з інтернета та займатись "політичною" стратегією ви можете й в однокласниках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепощувати баяни з інтернета та займатись "політичною" стратегією ви можете й в однокласниках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання наразі залишається відкритим: за що загинули люди, за що стояли люди на передовій під камінням, гранатами, кулями, коктейлями? За скасування законів? А що людей викрадати, звязувати та у ліс - це теж відмінили? А в демонстрантів стріляти відмінили? Чи тільки каски дозволили? Люди стояли за свободу. За Україну без Януковича. І кожен, хто тепер скаже "ну зашибісь, ми перемогли, чекаємо 2015 року", буде вважатися агентом влади. Це стосується, як політиків, так і простих людей. Правий сектор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть,що Андрій Віталійович сам собі перечить...

та ти шо)) ти десь бачив "баяни" від мене? а ще тут хомячки люблять викладати перевірену інформацію про російский спецназ автобусами, й зливати інсайдерську інфу від беркута, вв та сбу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович,по суті, відправив Азірова на пенсію.Не факт,що не верне при нагоді назад,бо Азіров набрав високі бали в Пупіна.

Рада "відминила" завідомо нелегітимні закони.

В принципі опозиція нічого не добилась.

Скажу більше,в опозиції реально немає що запропонувати на місце тимчасового уряду,який зараз закрутить гайки міцніше.А час іде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блестящий текст журналистки Ирины Шевченко из Горловки. Вот что нужно распечатывать и раздавать на улицах городов Донецкой области.

Интересная картина получается.

С одной стороны - Горловка город революционной славы.

На Площади Восстания стоит десятиметровый чугунный памятник машзаводчанам и шахтёрам, которые в декабре 1905 года сражались с властью за свободу и справедливость. На вокзале станции Горловка висит мемориальная доска в честь революционных дружин, которые формировались тут и отправлялись бить царские войска. По всему городу стоят памятники Ленину, который возглавлял восставший против легитимной (законной!) власти народ – террористов и бунтарей. Тот самый Ленин, который призывал зажечь мировой пожар революции, чтобы нам одним не было скучно. Половина улиц города названа в честь этих самых героев-бунтарей, которые снесли к чёртовой матери великое государство (например - Жлоба, Катеринич, Кузнецов-Зубарев, Петровский, Артём и так далее) Память об этих людях, - которые взрывали царей, распространяли подрывную литературу, строили баррикады, создавали незаконные воинские формирования (рабочие дружины!), оказывали сопротивление полицейским, захватывали правительственные здания, банки, мосты, вокзалы, телефон и телеграф– в наших сердцах священна! Потому как они – ИСТОРИЯ! И трогать её – ни-ни! Будённый там, Ворошилов, Блюхер, в конце концов – фигуры сакральные! Слово против – и наследники коммунистической славы готовы пасть порвать за народные идеалы!

Но…

Но вот другая сторона.

Спустя почти сто лет в Киеве опять баррикады.

Опять бунтари пытаются пробраться в царскую резиденцию, оказывают активное сопротивление правоохранителям, распространяют подрывную литературу, создают народные дружины и народные советы, захватывают правительственные здания, разбирают брусчатку (традиционное оружие революционеров!), поют революционные песни и требуют справедливости! Герои? Как бы ни так! Преступники! Разрушители! Иностранные агенты! Бомжи! Люмпен! Маргиналы! Майдановская зараза! Погромщики и провокаторы! Представлять их героями могут только дебилы!

А горловские шахтёры, которые всегда были передовым отрядом рабочего класса, главным кулаком в борьбе с буржуазией – стройными рядами отправляются на битву с отморозками-революционерами!

Сто лет назад большевиков-коммунистов официальная пропаганда называла иностранными агентами. Сегодня большевики-коммунисты называют иностранными агентами тех, кто требует, чтобы их УСЛЫШАЛИ!

Что же произошло с революционным советским народом? Что случилось с тем самым народом, который ностальгирует по старым добрым временам, когда слово РЕВОЛЮЦИЯ было священным, а ГЕРОИ РЕВОЛЮЦИИ – богами нашего сознания?

Ответ напрашивается сам собой: народ этот, вернее «лучшая» часть его - обуржуазилась, полюбила коррупцию, стала двуличной, забыла свою историю и её славные революционные традиции¸ не хочет справедливости и с потрохами продалась олигархам.

Ведь вспомните: когда и почему последний раз бунтовали шахтёры? Правильно: в годы кризиса (1988-1990) и исключительно по соображениям – как себе любимым сделать пенсии и регрессы! Добились, купили эти регрессы у продажных врачей, поделились ими с продажными судьями, приобрели на эти выбитые касками единовременные пособия дома, машины, кафешки с магазинчиками и… срослись с олигархически-коррупционными структурами! Потому и топают теперь дружными рядами на подавление революции, возмущаясь такому «беспрецедентному» нарушению порядка! ИХ порядка! Порядка, при котором всё и всех можно КУПИТЬ! А того, кого нельзя купить – можно просто УБИТЬ!

Господа! При таком раскладе, – коли вы считаете, что Майдан зараза, которую нужно травить дихлофосом, - вам нужно снести ВСЕ памятники нашей революционно- погромной славы и переименовать все революционные улицы в имена ваших доблестных олигархов!

А если такое предложение оскорбляет ваши благородные коммунистические души – признайте, что к нынешнему Майдану вы несправедливы!

Или признайтесь сами себе, что причина вашего возмущения не в ДЕЙСТВИЯХ людей, а в ЛЮДЯХ, которые вам не нравятся по причине ДРУГОЙ их национальности, веры и языка!

Одним словом – ПРОСНИТЕСЬ и поглядите на проблему и на самих себя с другой стороны…

Ирина Шевченко, пишущая ни о чём, выдохшаяся, не умеющая связать двух слов, продажная «журнализдка»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Многа букав, нєасілят.

А якщо і дочитають, скажуть - "ета видумкі западєнцев, шоби разстроіть наши стройниє ряди".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що думає про данилюка та спільну справу?

в фейсбуці вже є цікаві статі, які натякають на роздуми про засланого козачка.

та й свобода їх "попросила" сьогодні звільнити міністерство АПК...

я вже путаюсь, хто наші, хто "німці".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аа.. Так? ок! ну тоді давай сядем і будем вивертати кишені -- хто шо зробив для України хорошого, розмінюватись як в карти здобутками. От начебто намагаємся шось змінити, прийти до кращого життя... Та нічого не вийде! оті люди вони дарма загинули! усе це зря. Знаєте чого? Бо ми так і не навчились за ціле тисячоліття, шо основна проблема -- це відсутність єдності. Ми не просто наступаєм на одні і ті ж граблі, у нас просто секс уже з тими граблями. Я від самого свідомого дитинства памятаю прапори, мітинги, виступи, збори в дідуся дома і я наслухався про ту єдність вдосталь, але на собі відчув її відсутність дуже гостро. ну давайте пересремся зараз всі і все завалим заради задоволення своїх амбіцій. Я принаймі попробував побачити, що з тієї сторони, з беркутом у мене неможе бути нічого спільного, з сбу тим більше, тому зводити наклеп -- це єдине, що залишається, щоб дискредитувати мене.

Неподобаюсь я, то так і напиши. Якшо я заваджаю поступу Нової України, то так і скажіть, -- я одразу зійду, мені важливіше Україна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неподобаюсь я, то так і напиши

мені не подобається, що тут багато революціонерів, які тільки клаву гвалтують.

особистосто ти, чи інші, тут не до чого. я тебе взагалі не знаю...

Якшо я заваджаю поступу Нової України, то так і скажіть, -- я одразу зійду, мені важливіше Україна

я щось пропустив? ти пишеш з барикад в києві, чи біля бочки на лідавський кляцаєш?

якщо я помиляюсь, то я готовий вибачитись. якщо ні, то ти нічому не заважаєш, не звідки не зійдеш, й Україна тобі байдужа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я фізично не можу вийти з дому. Мені дуже прикро і досадно за це, руки чешуться туди, да, визнаю, ти прав -- прилип до клави, більше того -- стидно. бо я знаю шо я таки міг би помогти, тим більше маю досвід 2004 (хоча це вже зовсім інша річ), і от знаю, шо ті люди загинули, поки я сидів дома, шоб мені потім краще жилося. Але в мене тут "дитячий садочок", і я його "вихователь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що думає про данилюка та спільну справу?

в фейсбуці вже є цікаві статі, які натякають на роздуми про засланого козачка.

та й свобода їх "попросила" сьогодні звільнити міністерство АПК...

я вже путаюсь, хто наші, хто "німці".

В 20-ті роки під час визвольної боротьби з більшовиками,кожен отаман першим ділом створював відділки з контррозвідки.,щоб якраз таки знати хто засланий козачок,а хто ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович ---- Ви були в Києві на барикадах?

останній раз коли я був в києві, ще не було подій на грушевського.

їхати знову у київ планую, владнаю деякі справи (а то у мене, о диво, також сімя та діти) й поїду.

ще питання конкретно до мене є? що вас так розізлило, що я хомяків хомяками назвав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені не подобається, що тут багато революціонерів, які тільки клаву гвалтують.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я фізично не можу вийти з дому.

тоді прохання, постарайся постити хоча б перевірену інформацію, або з нормальних джерел.

бо зараз спеціально створюють багато шуму й він заважає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...