Перейти до змісту

Меблі своїми руками: креслення, фото, поради.


Рекомендовані повідомлення

Стіл для макіяжу, почали робити серійно та під індивідуальні розміри замовника.

Вийшло непогано, практичний, масивний, зручний стіл з розеткою та вимикачем, вмістка шухляда на якісних направляючих допомагає всмістити усе необхідне для роботи майстрів мейкапа.

Стіл вже в роботі, ним користуються дівчата, про його практичність зі сторони користувачів писатиму згодом.

 

Зараз плануємо розробляти варіанти xs для спальні під особисте користування.

Поки робимо у трьох розмірах:  S, M та L з різною шириною дзеркала у двох кольорах: білий та крем (найпрактичніші та поширені).

 

Стосовно цін - в пп, оскільки там багато моментів, наприклад з та без лампочок, розмір дзеркала та самого столу тощо.

DSC03692.jpg

DSC03696.jpg

DSC03699.jpg

DSC03701.jpg

DSC03705.jpg

DSC03710.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 452
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Хочу зібрати такий стіл,  розміри його 100х60, але хотілося б не 60, а чуть більше 65-70 см так як для ПК
 але з чого зробити стільницю і якої товщини робити?   МДФ  25 мм не буде прогинатись? 

хочеться компактний і чуть що, щоб він розбирався

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подвійну плиту на кришку (потовщення.Дві звичайних ДСП до купи) і поклеїти кромку 2*42 по периметру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого вона має відвалитися? Купу меблів переробив і не відвалюється.Але як кажуть:" З дуру і ... зламати можна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мені незраждує память то це Мебель Сервіс ..а вони вже років 4 тюхають свій норм товар на казахстан і тп..а на наш ринок іде хлам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за поради, але побачив що там в середині стільниці і це найкращий варіант тому, що стіл легенький виходить, а по якості найгірший(

Спойлер

 

 

 

 

 

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.03.2018 at 18:10, halcogen сказано:

Потім кромка відвалиться і все.. Якщо робити собі або на совість то можна глянути в сторону мебельного щита, хоча б букового. Але це вийде дорожче за ДСП. Деякі орли шпонують фанеру, виходить також непогано + фанера міцніша за ДСП і МДФ.

Зараз працюю з фанерою... сорт 3/4, беру на лєрі. Якість тако собі, розслоюється що капєц. А перший сорт фанери вартує дорожче за дсп (я про товщину +10мм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.03.2018 at 16:54, Holy сказано:

Хочу зібрати такий стіл,  розміри його 100х60, але хотілося б не 60, а чуть більше 65-70 см так як для ПК
 але з чого зробити стільницю і якої товщини робити?   МДФ  25 мм не буде прогинатись? 

хочеться компактний і чуть що, щоб він розбирався

Можемо допомогти, зробимо швидко та не дорого. Можна 2дсп зробити, можна 4 планки по периметру дати, на вигляд те саме, но дешевше. Ножки самі придбаєте та прикрутите...

Якщо надумаєте - пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тато робить ігрову площадку для малечі собі у двір на літо, ось що виходить, поки тільки будиночок, пісочниця, столик та лавочки, ще не фарбовано і дах не дороблений...

20180317_150404.jpg

20180317_150418.jpg

20180317_150432.jpg

20180317_150457.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, halcogen сказано:

Замовляв колись тут www.fanera.lviv.ua . Якість фанери вища чим в Лєри.   

А як визначили якість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, halcogen сказано:

Сторони фанери А,Б були взагалі без сучків і вставок, супер. Фрезерував її, все без нарікань. На зовнішній вигляд тягне на 1-сорт. Доставили Інтаймом. Ще залишився невеликий кусок, кому цікаво покажу. Правда вона більше всього не вологостійка.

Яка різниця в ціні ?Без доставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ми фанеру беремо з Рівного, фанера оржівська, не російська як на Лєрі. Ціни приємні, на 15% дешевше ніж на фанера.львів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Робимо пісочниці, вже на постійній основі... розмір внутрішній 120×120см, зовнфшній170×170см.

20180612_171706.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хочу дороби трішки старе дитяче ліжечко - зробити зйомними два круглячки в боковусі.

Підкажіть де можна купити пластикові закінчення.

Деталі на фото.

image.png.0c19bbd140b9c50722a18952665cf808.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Звернувся до знайомого знайомих щоб зроби шафу - пенал і дві тумби під взуття. Пацан виявився запойним і я ледве позабирав всю порізку в розібраному стані. шафу склав, а от з тумбами для взуття зависло, ніби, розібнався але не знаю і немає чим прикріпити до бокових стінок пластикові системи типу "гамбургер". Підскажіть по нюансам і чи місцям де це можна зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.09.2018 at 11:00, mykola сказано:

Яка ціна буде такої лавочки і розміри?

Відписав в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю багато гарної рейки 20×20. Іграшковий мольберт, дошка для стікерів, або ж підставка під щось... Як вам ідея?

20180908_181245.jpg

20180908_181339.jpg

20180908_181316.jpg

20180908_181434.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, woodwork сказано:

Маю багато гарної рейки 20×20. Іграшковий мольберт, дошка для стікерів, або ж підставка під щось... Як вам ідея?

 

 

 

 

 

 

яка ціна? довжина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Oli сказано:

 

 

яка ціна? довжина?

Ціна виключно в тел.режимі зацікавленим.

Довжина від 20см до 2м, степінь обробки від чотиристороннього до калібрувалки (під вимогу). Об'єм від 0.5м3 до 20м3 в міс. Можна на постійній основі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є старенька спальня українського виробництва. Фасади і бильця ліжка з покритого плівкою мдф. Від старості плівка почала відставати по периметру, місцями на бильцях вже позлущувалась. Так от питання: чи можна зняти з билець цю плівку і пофарбувати мдф в якийсь глянець/перламутр? На скільки це практично/довговічно? В Луцьку хтось фарбує МДФ? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, halcogen said:

Дешевше і надійніше виготовити з нуля. МДФ не настільки дорогий щоб відновлювати старйо.

Надійніше взагалі купити нове ліжко))

Але мене влаштовує і старе.

Бильця типу такі. 

45477.jpg.4efc10c90b39b1ea597b722e4a4ab0f6.jpg

Не думаю, що виготовлення таких буде дешевше.

 

Я ні разу не спец, але але в неті є пропозиції з фарбування МДФ (десь від 1000 грн. за м2). От і подумалось, чи є можливість реставрації.

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, halcogen said:

Основна ціна - це фарба і робота фарбування...

Ну а якшо я сам здеру ту плівку (тим паче вона сама відстрелюює) і шліфану легенько? Є взагалі в Луцьку,  де фарбують мдф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є спеціалісти по збірці меблів, хто знає? Зараз треба скласти пенал і навісні полки з кришками, далі буде ще щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...