Перейти до змісту

Меблі своїми руками: креслення, фото, поради.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 452
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Де можна купити кілька конффрматів довших за 70мм?  Чи таких не виготовляють? Отвір під конфірмат вільний став,  і не зажимає.  Деталь вузька,  тому збоку новий отвір робити не вийде,  хочу поглибити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слоненята, навпроти Сільпо, на Варшавці. Або люба крапка, де продають шурупи, метизи,дюбеля.Конфірмат-100 мм.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мій досвід такий, купили в магазині найдешевшу кухню, а потім самі її переробляли для себе, окремо купили столешню,а з тієї яка була в комплекті зробили полицю під посуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Nila сказал:

Мій досвід такий, купили в магазині найдешевшу кухню, а потім самі її переробляли для себе, окремо купили столешню,а з тієї яка була в комплекті зробили полицю під посуд.

Геть паршивий досвід, нема нічого гіршого ніж після когось щось переробляти напартачене та ще й за це переплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Nila сказано:

купили в магазині найдешевшу кухню

 

з фасадами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/5/2017 at 5:34 PM, woodwork said:

хвастаюсь)))

90*60*45 комод-пеленатор

сам розробив, економний практичний, гарно виглядає та надійний конструктивно.

зараз запускаю в серійне виробництво.

 

woodwork, як випилюєте виїмки для ручок та яким способом клеїте кромку на нерівних поверхнях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Кіліманджаро сказано:

 

woodwork, як випилюєте виїмки для ручок та яким способом клеїте кромку на нерівних поверхнях?

Це не я особисто це роблю. 

По шаблону лобзиком, тоді на фрезер під копір. Поклейка криволінійна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можливо знайти людину яка зробить заміри кухні? 
По його замірах замовити кухню на мадоті, самому обрати фурнітуру і все таке. І щоб та людина вкінці це все зібрала.
Хто так робив чи варто воно того?
 Можливо хтось підскаже людину яка може в цьому допомогти.
Наперід дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, msice сказано:

Чи можливо знайти людину яка зробить заміри кухні? 
По його замірах замовити кухню на мадоті, самому обрати фурнітуру і все таке. І щоб та людина вкінці це все зібрала.
Хто так робив чи варто воно того?
 Можливо хтось підскаже людину яка може в цьому допомогти.
Наперід дякую.

А що,  власне, ви самі будите робити? Надиктовувати дівчатам розміри? Де ви хочете зекономити?

Похідні ціни (що найбільш вагоме) це вибір фасадів, фурнітури та столєшніца (це окремі випадки).

Тобто не займайтесь фігньою. Зекономити можна, але не на тому що ви думаєте)

Тут є багато хлопців котрі можуть вам зробити кухню з "0". Так, ви виберете фурнітуру, ви на мадоті оберете дсп та стільниці і фасади... Так воно якби і робиться.

Я сам з дсп працюю і з медалями на "ти" але собі ж додому замовляю меблі в інших людей бо сам спеціалізуюсь на серійному виробництві, а не індивідуальному і мені простіше робити свою роботу а хлопці роблять свою.

 

П.С. Якщо ви думаєте що на цьому (на вас)  заробляють мільйони, то це не так))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь.
За роботу заплатити то це звичайно.
Просто нехочеться перплачувати за туж стільницю, фурнітуру  яку ті "хлопці"  замовлять на  Мадоті + накинуть свою націнку.
Тому й питаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, msice said:

Дякую за відповідь.
За роботу заплатити то це звичайно.
Просто нехочеться перплачувати за туж стільницю, фурнітуру  яку ті "хлопці"  замовлять на  Мадоті + накинуть свою націнку.
Тому й питаю.

Як варіант, домовитись з майстрами, щоб разом на мадот за матеріалами поїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, msice сказано:

Дякую за відповідь.
За роботу заплатити то це звичайно.
Просто нехочеться перплачувати за туж стільницю, фурнітуру  яку ті "хлопці"  замовлять на  Мадоті + накинуть свою націнку.
Тому й питаю.

Я так зрозумів що ви хочете щоб хлопці вам порахували вартість роботи як відсоток не від усього замовлення, а лише ДСП?

 

Ну по перше за це ніхто не візьметься точно. Оскільки ви купуючи новий автомобіль не скажете дайте мені все крім двигуна та заднього моста, бо вони дорогі, я їх на шроті бв візьму))) 

Туди включені ризики браку, пошкоджень при транспортуванні та помилок монтажу.

Якщо ви вже геть хочете дешево то можете все самі зробити. Заміри  власної кухні то не є складно, проектування це взагалі  насолода для мозку), розкол на мадоті, підбір фурнітури і зібрати то докупи. Тищу раз так делав)))) касяків хватає але ціна то виправдовує. Багато знайомих собі так самі робили, але я не рекомендую.

Якщо хочете то можу дати тел майстрів що зроблять добре все за норм суму але з "0", і при умові що ви не будете їм сушити мозок))) вони на те не погодяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще я вставлю пару копійок. Можу озвучити більш менш стандартні розцінки по яких працюють хлопці яких в мадоті можна зустріти на кожному кроці.

1. ДСП. Націнка 40-60%. Проект кухні та зборка коробів. Розробка проекту та його узгодження самий затяжний і складний процес.

2. Фурнітура 20%. Підбір та встановлення. 

3. Фасади, стільниця (лдсп) 20-40%. Навішання, регулювання дверок, встановлення ручок, встановлення стільниці (можлива підгонка під стіни,та вирізи, гідроізоляція всіх різів стільниці.)

І це ще вам прийдеться самим забирати це все, піднімати на поверх....  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, woodwork сказал:

при умові що ви не будете їм сушити мозок))) вони на те не погодяться.

ху@сє майстри *censored* делікатні пішли - ти їм плати гроші, і при цьому ще й зауважень сказати не можна

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то хто платить той заказує музику(які матеріали і фурнітура, колір, дизайн, якість робіт, хоча й до майстрів хороших теж слід прислухатись вони ж майстри і знають більше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.04.2017 at 12:47, msice сказано:

Чи можливо знайти людину яка зробить заміри кухні? 
По його замірах замовити кухню на мадоті, самому обрати фурнітуру і все таке. І щоб та людина вкінці це все зібрала.
Хто так робив чи варто воно того?
 Можливо хтось підскаже людину яка може в цьому допомогти.
Наперід дякую.

Які приблизні розміри кухні?

А який бюджет?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Saddy сказано:

ху@сє майстри *censored* делікатні пішли - ти їм плати гроші, і при цьому ще й зауважень сказати не можна

А при чому тут зауваження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пряма,не кутова?Плитка має бути вмонтована,чи стаціонарна розмір 500-600 ?мийка врізна,чи накладна?Витяжка телескопічна,чи купольна?Фассад дсп,мдф,мдф рамочний?На яку сумму розраховуєте?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, REVERS сказал:

Пряма,не кутова?Плитка має бути вмонтована,чи стаціонарна розмір 500-600 ?мийка врізна,чи накладна?Витяжка телескопічна,чи купольна?Фассад дсп,мдф,мдф рамочний?На яку сумму розраховуєте?

Кухня пряма, плитка вмонтована, ширина 60 см (є місце де хочу щоб стільниця зайшла на підвіконня +20 см), мийка врізна. Витяжка телескопічна. Фассад - мдф. 
Цього достатньо щоб хочаб дізнатися якою примірно буде ціна такої кухні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, msice сказано:

Кухня пряма, плитка вмонтована, ширина 60 см (є місце де хочу щоб стільниця зайшла на підвіконня +20 см), мийка врізна. Витяжка телескопічна. Фассад - мдф. 
Цього достатньо щоб хочаб дізнатися якою примірно буде ціна такої кухні?

В1д 15000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...