Перейти до змісту

Обсуждение разсхода топлива (Дизель/бензин/газ..//спирт// :)


MaestroA

Рекомендовані повідомлення

Що ж ви так любите ті бензи...

Думаю, що не дарма деякі світові бренди такі, як Тойота, в Україну не постачають авто з дизельними двигунами.

Особисто нічого проти дизеля не маю. При покупках авто варіанти з дизелем розглядав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого дивуваватись А7 з розходом 7,8 літра. Шкода А6 (1,8 л. Бенза + турбіна) 170 км/год 7 л. Чим більша швидкість тим менше споживає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж ви так любите ті бензи...

Думаю, що не дарма деякі світові бренди такі, як Тойота, в Україну не постачають авто з дизельними двигунами.

Я як купував авто теж хотів тойоту на дизелі, але дуже розчарувався не побачивши таких опцій...

Мабуть є проблеми з соляркою чи ще з чимось...

Що ж ви так любите ті бензи...

Ось така ж шкода тільки дизель 150 коней, місто 5л, траса 4л /100 км...

Супер сучасні авто дійсно мають певну економію палива, але попробуйте пройти ТО, після цього порівняйте ціну і побачите, економія майже хибна, додайте ще сюди витратні матеріли, такі як свічка накала (від 80 грн./шт.), яку треба міняти раз в рік, може в два, економії точно не буде. попробуйте на холостих дизелем прогріти салон авто і т.д. і т.д.

Отже для початку холівару:

Нормальне нове бензинове авто п"є літрів 10 на сотню. Дизель припустимо 7 (це по місту).

отже економія 30грн на сотні кілометрів. За пів року я катаю 10 тисяч, це 3000 грн чистої економії.

ТО я зробив в сервісному центрі пежо за 700 здається грн...

Щодо матеріалів: і на бензиновому теж знайдеться що поміняти раз-два в рік.

Щодо прогрівки на холостих - згоден. Складне завдання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди казав, вибираєте авто, взнайте скільки коштує ТО.

Наприклад, є авто, де масло від 850 грн., паливний фільтр від 400 грн., повітряний від 200 грн.

Якщо ТО за 700 грн. - дуже добре, але не всі таж пройдуть.

Правда є бензинові авто, де заміна свічок займає 6-8 нормо-годин, можете підрахувати (одна нормо-год. в районі 240 грн. в сервісі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foma144

справді часом краще переплатити трохи за розхід палива, зате виграється на економії розхідників (хоча зараз вступлять різноманітні еко збори в силу, і тоді всіх порівняють під одну лінійку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода А6 (1,8 л. Бенза + турбіна) 170 км/год 7 л.

Такого авто не існує.

Octavia: Tour -> A5 -> A5 FL -> A7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і мене одне питання і от яка різниця шо машину брати за 40 штук шо за 5 якшо розхід однаковий?

нууу, мені здається, дорогі, елітні автомобілі купують не через економію пального, а через безпеку, комфорт, престиж, швидкість, насолоду від їзди.

Та і більшість нових, дорогих та потужних авто мають розхід пального більший, ніж бюджетні моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нууу, мені здається, дорогі, елітні автомобілі купують не через економію пального, а через комфорт, престиж, швидкість, насолоду від їзди. Та і більшість нових,дорогих та потужних авто мають розхід пального більший, ніж бюджетні моделі.

Забув про саме головне - безпеку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув про саме головне - безпеку!

Дякую за підказку, пост виправив, пріоритети думаю розставив правильно :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і мене одне питання і от яка різниця шо машину брати за 40 штук шо за 5 якшо розхід однаковий?

при однаковій витраті

а) сучасна машина більш потужна і "еластичніша"

б) ABS, ESP та інші ХХХ - активна безпека

в) кільканадцять подушок, піронатяг ременів, сучасні вимоги до кузова згідно численних краш-тестів - пасивна безпека

г) сядьте у авто 95 і 2005 року, просто посидіть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут вже винна не машина а корупція )

чомусь в Європі менша к-сть аварій на більшу к-сть авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нууу, мені здається, дорогі, елітні автомобілі купують не через економію пального, а через комфорт, престиж, швидкість, насолоду від їзди. Та і більшість нових,дорогих та потужних авто мають розхід пального більший, ніж бюджетні моделі.

Забув про саме головне - безпеку!

ну якщо вже геть все згадувати, то треба додати ще один важливий параметр сучасних авто - це екологічність. На согоднішній день за нею гоняться навіть спорткари. Не марно є чотири основних види безпеки сучасного автомобіля: активна, пасивна, післяаварійна та екологічна.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В когось є дані по Mersedes S320?

Якого року?

Бензин чи дизель??? Бо в s класі в 220 кузові з мотором 3,2 був дизель і бензин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось є дані по Mersedes S320?

:) і що тобі дадуть ці данні? Ця тема взагалі безтолкова (я не хтів раніше тут ляпати).

Типу

Дело было вечером,

Делать было нечего.

Галка села на заборе,

Кот забрался на чердак.

Тут сказал ребятам Боря

Просто так:

- А у меня в кармане гвоздь!

А у вас?

- А у нас сегодня гость!

А у вас?

- А у нас сегодня кошка

Родила вчера котят.

ЩО ви тут вказуєте??? Те, що показує спідометр? Те, що показує бортовий "компутер"? Чи те, що реально вирахували по пробігу (по карті, по гуглу, іт.д)? Отож то!

Як можна писати якийсь розхід дивлячись на СПІДОМЕТР (одометр)??? Ця величина ну ДУУУЖЕ приблизна і ніякої толкової (цінної) інформації не несе.

Наприклад, я по своєму спідометру довго боровся з великим розходом (більше 10-ти на 100 по місту - "Девятка"). Виявилось - спідометр бреше :)

Про те, що показує "компутер" на робочих авто я взагалі мовчу... В реальному часі це брєд повний. А в "математичному" - ну тут теж залежить від вхідних даних в той компутер! - а діаметр коліс, наприклад, він не враховує!

І що? ти почитаєш цю тему, глянеш - "блін! а в хлопців то менше жере!", і давай ганяти по СТО, мучити майстрів, викидати гроші на вітер ні-за-що...

Ну... це, власне, справа кожного... Вибачаюсь за висер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що тобі дадуть ці данні? Ця тема взагалі безтолкова (я не хтів раніше тут ляпати).
Ну як що, а помірятись? ;)
Виявилось - спідометр бреше
Колеса підкачай ;)

Тепер відомо в кого з форумчан яке авто, єслі чо.... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо їздити по місту, то теж можна порахувати кілометраж по відстані.

S 320 цікавить дизель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, я по своєму спідометру довго боровся з великим розходом (більше 10-ти на 100 по місту - "Девятка"). Виявилось - спідометр бреше

тут люди викладають результати "6-7" літрів на сотню, або "9-10". Якщо в тебе спідометр(ну і одометр) бреше більше ніж на 10% і ти переймаєшся зайвою витратою палива - тобі до механіка, або лікаря. Я без аріфметики підрахував "в умє", що заміна покришок дасть у похибці менший результат, ніж "9-10 л/100 км"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і мене одне питання і от яка різниця шо машину брати за 40 штук шо за 5 якшо розхід однаковий?

до прикладу ото еволюція пройшла гольф 88 року не набагато більше бере за нові авто, причерений уже двигун внутрішнього згорання.

почитайте

http://poimenno.org.ua/novyy-benzinovyy-dvigatel-10-litre-ecoboost-nedavno-preds-1510

http://autonews.autoua.net/novosti/hyundai-izobretaet-benzinovyj-dvigatel-teper-bez-s.html

і це "квіточки"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mercedes w210, 2.0 benzin + LPG

Cередній розхід на бензині 11-13л. (по паспорту 10-11л). Думаю проблеми з електронікою.

Газ - 8-10 л. (!) Дивуються інші і дивуюся сам чому так мало. Якось таксист казав шо в нього 12л газу по місту 1.5 авео бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...