Перейти до змісту

Украинские фотографы сняли кампанию для Kenzo


madkot

Рекомендовані повідомлення

знайдено тут

Бренд Kenzo выбрал украинских фотографов Synchrodogs для съемки новой рекламной кампании. Первое фото было опубликовано на странице Synchrodogs в фейсбуке. О подробностях сотрудничества пока не сообщается.

СМОТРИ: Модники на рождественском празднике Dolce&Gabbana (фото)

Киевский дуэт фотографов Synchrodogs - Татьяна Щеглова и Роман Новен - известен работой для известных изданий и брендов. Так, они снимали для Femen для Dazed & Condused, Леонардо ДиКаприо для Esquire, Марка Цукерберга для московской "Афиши". Роман и Татьяна также работали для New York Magazine и Vice. В 2013 году в Норвегии вышел лимитированный альбом дуэта "Byzantine".

p.s. при всій повазі до Новена, останні його роботи не розумію, мабуть якось не так дивлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. при всій повазі до Новена, останні його роботи не розумію, мабуть якось не так дивлюсь

Не зрозуміти нам сучасної арт-фотографії. Біда-біда ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Учительница ИЗО говорила, что я не умею рисовать. Недавно я был на выставке импрессионистов и понял, что эта сука загубила мне карьеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну бо це подразнює психіку. такі роботи лишаються в свідомості, і серед тисячі інших фотографів ти розрізняєш руку майстра.В таких моментах вже не важлива якість виконання, задум, чи композиція. Головне, що піпл хаває. А 21 століття - це люди перенасиченні всім, іде тяга до "безобразія", насилля, чогось, що викликає якісь суперечливі емоції, які ти практично не отримуєш в повсякдневному житті.

Ти ж Костя, цого не помічаєш, але ж слідкуєш за саме його роботами, хочеш цього чи ні свідомо. Бо вони в тобі викликають емоції, яких ти не розумієш. А це притягує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну бо це подразнює психіку. такі роботи лишаються в свідомості, і серед тисячі інших фотографів ти розрізняєш руку майстра.В таких моментах вже не важлива якість виконання, задум, чи композиція. Головне, що піпл хаває. А 21 століття - це люди перенасиченні всім, іде тяга до "безобразія", насилля, чогось, що викликає якісь суперечливі емоції, які ти практично не отримуєш в повсякдневному житті.

Ти ж Костя, цого не помічаєш, але ж слідкуєш за саме його роботами, хочеш цього чи ні свідомо. Бо вони в тобі викликають емоції, яких ти не розумієш. А це притягує.

не слідкую, просто попалась на очі назва їхнього дуету.

емоцій не викликають - немає там чому викликати. ось тут є речі котрі дещо викликають

Рома чудовий фотограф, але очевидно в погоні за тим що піплхаває, і очевидно платить гроші - він втрачає щось інше.

суперчливі емоції можна викликати і більш витонченіше і менш агресивніше чи з меншим проявом геніталій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хоча й не зовсім розумію їх творчість, але Новен завжди - наскільки я знаю - відрізнявся цікавим мисленням.

МОЛОДЦІ дівчата і мальчата. Так тримати.

Справді щиро радію за них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. при всій повазі до Новена, останні його роботи не розумію, мабуть якось не так дивлюсь

коли перестанеш бути "свадєбним фотографом" - зрозумієш. Це без образ і сарказма, як пацани кажуть - "не в обіду"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. при всій повазі до Новена, останні його роботи не розумію, мабуть якось не так дивлюсь

коли перестанеш бути "свадєбним фотографом" - зрозумієш. Це без образ і сарказма, як пацани кажуть - "не в обіду"

цікаво, що ж ти Діма вкладаєш у поняття "свадєбний фотограф" і чому мене вніс саме в цю категорію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІколи не розумів його робіт (Новена). Те, що побачив - невдала спроба слідувати модним трендам.

емоції - так викликають. Огида. Навіть оголене жіноче тіло вдалося піднести огидно.

На відміну від Кості. В я кого жіноче тіло виходить художньо. І не виклакає огиди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зависть - плохое чувство, имхо.

Наскільки зрозумів - це було в мою сторону. Так ось, заздрити мені там немає чому, у мене інші цілі, пріоритети та цінності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Магічний світ" просто таки дихає "Сайлент Хіллом" )

Товариші, казала раныше, повторюся вкотре : мистетство дуже суб"єктивне. Можна наштампувати білліон

шаблонних робіт "в фокусі" і по правилам. І вам скажуть : ай молодець! гарізонт нє завалєн.

А можна зробити одне фото, яке пробіжить по вашим нервовим закінченням і викличе таку гамму почуттів,

що організм запульсує. І да, заздрити - не гуд. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна зробити одне фото, яке пробіжить по вашим нервовим закінченням і викличе таку гамму почуттів,

що організм запульсує.

Рвотні поклики рахуються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рвотні поклики теж суб"єктивні. мене, наприклад, від солодкого тошнить ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ось, заздрити мені там немає чому, у мене інші цілі, пріоритети та цінності

Саме тому і "свадебний фотограф" :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ось, заздрити мені там немає чому, у мене інші цілі, пріоритети та цінності

Саме тому і "свадебний фотограф" :0151:

)) ви знаєте мої цілі, цінності та пріоритети? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно Сінхрособаки вже виділилися фотками "одеськох Барбі". Де від неї лише назва і була. Бо замотали її в ковдру. І впізнати "ляльку" було нереально.

минула тема також викликала бурю срачу емоцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...