Перейти до змісту

Synchrodogs зняли одеську Барбі для британського журналу


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

Українські фотографи Роман Новен і Таня Щеглова, що працюють під псевдонімом Synchrodogs, зняли фотосесію Space Barbie з одеситкою Валерією Лук'яновою для британського журналу Vice.

Зйомки для Vice проходили на березі Чорного моря в Одесі. На деяких знімках одеська Барбі позує в одязі від Anna October й аксесуарах Юлі Паскаль.

Таня Щеглова розповіла Корреспондент.net, що незабаром Vice також випустить присвячений одеситці невеликий фільм Space Barbie.

У трейлері до стрічки Лук'янова, яка витає в космосі з білосніжною бородою і змією на шиї каже:

"Вітаю жителів планети Земля! Я - Аматуе (псевдонім Лук'янової - ред.), Топільцін, Пакаль Вотан, Виракоча, Тара, Навіхія. Мета мого життя - прийти сюди і допомогти людям усвідомити, що потрібно переходити зі стадії "людина-споживач" в стадію "людина-напівбог". Всі є любов, любов є бог. Я - це ви, а ви - це я ".

1374157805.jpg

1374157781.jpg

Кор

Мистецтво таке мистецтво. Я підозрював, що рано чи пізно вони її знайдуть ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, це дві найгарніших, чи, все-таки, найстрашніших фотографії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це стиль новена. Плівкові камери плюс отака візуалізація :) Дуже частенько виглядає потрясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав статтю десь в неті і бачив фотки її сім'ї. Там, походу, вся сімейка звихнена на весь кістний мозок. (Мамаша так ж пооперована... ужосна*).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напомним, Валерия Лукьянова, более известная под именами Аматуе или "одесская Барби", родилась 23 августа 1985 года в Молдавии, Приднестровье. Сейчас проживает в Одессе. Девушка стала мегапопулярной в интернете благодаря своим фото, которые она размещает еще с 2002 года. Она сыроед и фрукторианец, не пьет и не курит. Сейчас девушка замужем за одесским бизнесменом. Параметры Валерии (по ее словам): рост – 175 см, талия – 48 см, грудь и бедра – 88 см, вес – 42 кг. В общей сложности хирургические вмешательства стоили Валерии около 800 тысяч долларов. bigmir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, це вам не стандартні, приторні роботи наших фотографів ...

Так суть же ж не в тому) Нафіга було саме її брати? На таких фотах же не видно що вона зробила з себе ляльку)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо це й не входило в плани фотографів, показати що вона зробила з себе ляльку :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав вона така від народження, а виявляється в ті кістки вбабахано майже мільйон баксів :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Интересная личность", знайомий з її історією з Лурка, там є що почитати та з чого посміятись, посуті крайня ступінь ФГМ яка плавно переходить в шизофренію, буваються жеж такі люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж казав - там вся сімейка така.

Саме цікаве, що немає ніде фото її чоловіка. Він походу "не палиться", щоб з нього не стібалися в неті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаве, що немає ніде фото її чоловіка. Він походу "не палиться", щоб з нього не стібалися в неті.

Його фото вже є. Вроді ж нормальний мужик. хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо його просто не має :) ?

В даному випадку "немає" - одне слово. Якби ти написав "Вона його не має". Тоді так.

З рештою. Він, якщо і справді такий як є (якщо вірти фото), то він для неї просто гаманець. При чому явно типовий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не рахую чужих грошей, але від чого вона "біситься"? Самі здогадались.

Жила б вона на одну зарплату, бачили б ми її.... думаю, взагалі не бачили б і не знали.

ПС. Не гарна. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви подивіться на 2-у фотку )

Лице біле як сметана, а ноги червонющі як помідори. аххаха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже давно доказано, что пропорции куклы Барби не имеют ничего общего с настоящими женщина.

Но тем не менее, девушки продолжают подражать знаменитой кукле.

Знакомьтесь - Анжелика Кенова, очередная жертва.

1374177097_barbi-0003.jpg

1374177122_tn.jpg

http://megalife.com.ua/uploads/posts/2013-07/thumbs/1374177122_tn.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо пару штук таких на шість мільярдів, то людство ще має шанс. Головне щоб вони нікого не кусали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорячи про таку "красу", хочу відмітити, що більшість сучасних ТОП модельних агентств світу, відмовилися від худих струнких моделей на користь звичайних жінок.

Звичайних, мається на увазі не худих ну і не товстих. Звичайної статури. Бо таких на Землі більшість. І ринок збуду, відповідно, більший.

В даному випадку одеська Барбі, просто тупо піариться, і намагається відбити 1 млн 800 тис зелених банкнот, які в неї вгепав її чоловік.

Хоча у всіх ляльок така доля! Діти дорослішають, і ляльки їм стають не потрібні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз якраз фітнес дуже сильно входить в моду. Більшість людей, які ніколи нічим не займались починають над собою працювати. Спортивна фігура зараз в моді і думаю це на довго. Але підкреслюю фітнес а не пластика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...