Перейти до змісту

Негативний відгук...


Sanver

Рекомендовані повідомлення

Sanver, не варто завчасно себе цим тішити.

Завтраками годує не менш справно, як обіцяє, так ска-ть вже пройдений етап ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, робив декілька раз в нього свою машинку - роботою задоволений. І декілька колег також по дрібнцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені він уже точно не допоможе, вже проблему вирішено і без нього, а от на рахунок боргів - надіюся що все-таки він це зробить))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть тоді таке, як може така людина нехороша як електрік бути модератором форуму????

адміни розжалуйте цю редиску!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть тоді таке, як може така людина нехороша як електрік бути модератором форуму???? адміни розжалуйте цю редиску!

Модератор и электрик совсем разные профессии, или для Вас это одно и тоже, к чему все это!?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к чему все это

К незапятнаной в реале репутацией, особенно всплывшей на форуме. Прецедент "разжалования" минимум 1 уже был.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть тоді таке, як може така людина нехороша як електрік бути модератором форуму????

адміни розжалуйте цю редиску!

при такiй к-тi повiдомлень, да скiлькi "влучних" постiв. Клоном кого, з забанених мною, будеш???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к чему все это

К незапятнаной в реале репутацией, особенно всплывшей на форуме. Прецедент "разжалования" минимум 1 уже был.

VadimM я все понимаю, но в данной теме разговор именно по поводу неудачной замены электрики в автомобиле, повторюсь - причем здесь это - "як електрік бути модератором форуму???? "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стану на захист eleKtrikа.

Цілком адекватна людина, пересікались не раз.

Встановлював мені електродзкала і протитуманки на Кенго.

Виконано все якісно і грамотно. Виправив косяки попереднього електрика.

Цілий рік все працює як слід.

А на рахунок топікстартера то у нього теж косяків багато - мені колись гроші віддавав біля 2 місяців.

Так що у кожного в житті можуть виникнути свої обставини.

Головне що їх людина визнала і все виправлива!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Електрик (авто) в реалі із ніком на борді (модератором) не має нічого спільного. По великому рахунку, мені, як і більшості, пофіг, що він там робить і кому должен.

2) У кожного знас окрім борди є життя, в якому всяке трапляється.

Модером став за інтерес до розділу "Торгівля" який і модерує. При чому доволі справно.

3) Хочете стати модером - покажіть себе, зарекомендуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Електрик (авто) в реалі із ніком на борді (модератором) не має нічого спільного. По великому рахунку, мені, як і більшості, пофіг, що він там робить і кому должен.

Правильно, головне що не мені))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, головне що не мені))))

До чого тут мені чи не мені.

Навіщо поєднувати модерування на форумі з роботою, якрю він займається в житті. Будуть претензії по роботі в ролі модера будуть вирішувати питання в межах форуму.

Якщо на форумі зробить щось не так то будеш писати, що в житті він хєрово робить роботу, бо на луцькій дошці потер якийсь флуд чи щось таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ми люди, і всі ми робимо помилки, покажіть мені такого хто не разу не робив помилок.

Це основна складова життя, як і уміння їх виправляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ми люди, і всі ми робимо помилки, покажіть мені такого хто не разу не робив помилок.

Це основна складова життя, як і уміння їх виправляти.

Вміння виправляти помилки - це друга основна складова життя, яку багато людей нажаль уникають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо, "выгнали"? а помнишь как ты нас? а, ну да, работа такая.. Ну ты, если шо, заходи

а какой у тебя гараж, электрик? може в гости зайду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж стану на захист eleKtrik.

Ще хто його знає, що то за замовник якому авто робили... А то є такі , які при обговоренні "фронту роботи" говорять одне, а потім під час виконання роботи ще добавляють кучу несправностей, і хочуть щоб їм "під шумок " і це зробили (без доплати).

Наприклад робив одному Київлянину флеш баннери, замовили 20 штук . Домовились за вартість і т.д. Але потім ще прийшлось ті баннери виставляти на сайт і переробляти, бо "бідняга-замовник" затупив з розмірами і т.д.

Замість потрачених в середньому 1-2 днів, потратив майже тиждень ( замовник то не міг говорити по телефону, то ще щось, і не виходив на звязок для обговорення моментів ) --- зароблену сумму Х, яка мала бути в два рази більшою.

Висновок --- потратив в три рази більше часу, купу нервів і т.д.

P.S. Відправив замовника на ЙУГ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...