Перейти до змісту

Негативний відгук...


Sanver

Рекомендовані повідомлення

У цій темі залишаємо негативні відгуки...

Шукав на форумі людину що зможе зробити електрику в авто. Найшов, його - eleKtrik

Проводка купувалась уся нова. Блок запобіжників теж новий, сигналізація теж купувалась, дверні ручки нові. В результаті:

1.Дворнікі вмикалися через раз

2.Не вмикалась підсвітка панелі приборів

3.При натисканні на педаль счіплення та стопу вмикався сигнал

4.Не вимкнув массу - за ніч сів один акумулятор, купив нового - сталося те ж саме

5.Через пару днів пропали повороти, а потім і аварійка

6.Сигналізація взагалі недороблена

При зверненні до людини з проханняв виправити усі зроблені КОСЯКИ, звучала відповідь - "Дороблю, на вихідних прийду", пройшло 3тижні, я періодично телефонував - звучали різного роду ВІДМАЗКИ.

Прийшов мій знайомий, наразі виправив усі КОСЯКИ eleKtrikа. Матюкався і говорив, як так можна було зєднувати. І саме головне машина моя не Китайський продуманий з електронікою літак, а звичайний ВАЗ 2109 (карбюратор)

Вимушений залишити негативний відгук. І роблю висновок що до цієї НДОБРОСОВІСНОЇ лю...:

- Розпочав справу - ВИКОНУЙ ЇЇ ДО КІНЦЯ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воу воу воу ого стільки напартрачив один майстер ??? хотілося б його почути його а то усі відразу плюсують . А з якими скаргами ви авто приганяли і хто вирішував що діло в проводці??? можливо ви просто сказали поміняй - людина поміняла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені цікаво хто І за що мінусанув топстарт.?

Ну обурилася людина. При чому явно з причиною.

Хтось хоче стати на захист?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дворнікі", "счіплення"... Та цій темі місце на нашій дошці пошани

тут дело совсем не в грамматике... не все говорят "щетки стеклоочистителя" или "педаль сцепления". Главное, что понятна суть сабжа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після Луцьких потопів, у яких побувало моє авто, я загнав її поварити, пошпаклювати та покрасити, після чого порекомендували змінити усю проводку на нову, ось і шукав майстра, попросив замінити ну звичайно щоб усе працювало, купував усе нове

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це той eleKtrik що живе десь біля К.Савури , район секс шопа???

біля авторинку, доречі досить несерйозний пасажир в плані грошових боргів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля авторинку, доречі досить несерйозний пасажир

де саме? В гаражах десь там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це вже інша пісня.. авто плавало.... а вода що робить з металаом - окислює ....) так що я думаю ви ще не раз будете їздити до електрика,

Прийшов мій знайомий, наразі виправив усі КОСЯКИ eleKtrikа.
Чому ви відразу до знайомого не звернулися?????
5.Через пару днів пропали повороти, а потім і аварійка
Як варіан контакти реле банально окислились. в таких випадках навіть найкращий майстер може оказатись *нехорошим человєком*. Чосусь європейці після потопів зразу сплавляють авто , адже потім вилазять різні косяки з електрикою .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що означає:

6.Сигналізація взагалі недороблена

Просто цікаво що саме було не дороблено??

А взагалі повністю підтримую топікстартера - майстер повинен був виконати роботу якісно і якщо вилізли недоліки - якнайшвидше їх усунути. З проводкою та електрикою жартувати не слід, це не ремінь свистить чи кулак хрустить, який можна замінити через тиждень-два. Тут може бути КЗ і сумні наслідки ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це вже інша пісня.. авто плавало.... а вода що робить з металаом - окислює ....) так що я думаю ви ще не раз будете їздити до електрика,

Прийшов мій знайомий, наразі виправив усі КОСЯКИ eleKtrikа.
Чому ви відразу до знайомого не звернулися?????
5.Через пару днів пропали повороти, а потім і аварійка
Як варіан контакти реле банально окислились. в таких випадках навіть найкращий майстер може оказатись *нехорошим человєком*. Чосусь європейці після потопів зразу сплавляють авто , адже потім вилазять різні косяки з електрикою .

Здається автор чітко написав:

Все замінити та все купив нове

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб прикрити демагогiю- на рахунок sanver, як i Deemon свою провину визнаю, там моi косякi.

P.S. За граматику вибачаюсь, довший час вiдсутнiй нет, пишу з тела...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається автор чітко написав:

Все замінити та все купив нове

В тому числі і авто ! :_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля авторинку, доречі досить несерйозний пасажир

де саме? В гаражах десь там?

Так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це вже інша пісня.. авто плавало.... а вода що робить з металаом - окислює ....) так що я думаю ви ще не раз будете їздити до електрика,

Прийшов мій знайомий, наразі виправив усі КОСЯКИ eleKtrikа.
Чому ви відразу до знайомого не звернулися?????
5.Через пару днів пропали повороти, а потім і аварійка
Як варіан контакти реле банально окислились. в таких випадках навіть найкращий майстер може оказатись *нехорошим человєком*. Чосусь європейці після потопів зразу сплавляють авто , адже потім вилазять різні косяки з електрикою .

Європейці сплавляють такі авто тому що там є дорогі електронні блоки та компоненти, і їм вигідніше її продати та придбати нове авто, ніж потім паритись з всякими багами. У вітчизняній дев'ятці (тим паче карбюраторній, а не інжекторній) думаю можна замінити ВСЕ, бо тіж самі реле не є дуже дорогими. Тим більше що блок купувався новий і напевно з новими реле в начинні.

В крайньому випадку майстер повинен був попередити або надати рекомендації що може бути і як з цим боротись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дiма

А все ж таки, чому із Санвером так вийшло?

довго розписувати, але свою провину визнаю!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб прикрити демагогiю- на рахунок sanver, як i Deemon свою провину визнаю, там моi косякi.

прекрасно, може вже й настала пора закрити борг більш ніж річної давності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком підтримую Deemon

доречі досить несерйозний пасажир в плані грошових боргів...

Слухай eleKtrik мож і зі мною закриємо річний боржок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб прикрити демагогiю- на рахунок sanver, як i Deemon свою провину визнаю, там моi косякi.

прекрасно, може вже й настала пора закрити борг більш ніж річної давності?

На вихiднi буду в мiстi, oсобисто вручу, в топi i вiдпишеся про результат!

Цілком підтримую Deemon

доречі досить несерйозний пасажир в плані грошових боргів...

Слухай eleKtrik мож і зі мною закриємо річний боржок?

ок, аналогiчно!

P.S. Якщо непомиляюсь, винен лишусь лише Mix- у.. З яким це питання в найблищий час вирiшу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільш радує те - шо людина визнала свої помилки, і хоче виправитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...