Перейти до змісту

Велопохід країнами Європи


TommyEmmanuel

Рекомендовані повідомлення

На велодеталі можна ще накинути тисячі 3

Серйозно хочу,але незнаю який мене чекає 2014 рік.

Які велосипеди надумали брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

якщо Ви серйозно налаштовані, то потрібно буде десь колись зустрітись і обговорити це все. можливо! буде фінансування, тому зараз для нас головне впевненість у тому скільки людей поїде, у житті всякі форс-мажори можуть бути, але впевненість має бути хоча б на 90%

я надумав брати гібрид на полусліках 40-х, друг мій надумав брати гірський велосипед з ригідною вилкою, з протекторами, ще не визначився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще час є на обдумання.Зараз в мене велосипед повністю придатний до мандрівки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, велосипед велосипедом, а ще закордонний паспорт, віза, перший заїзд в країну відкриття візи терміном до місяця, а ще палатки, спальники, каремати і ще куча всього.

хоча в мене зараз також запал і емоції, їхав хоч би завтра)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

облом, нічого з подорожжю не вийде. в консульстві сьогодні сказали, що максимум шенгенська віза дається на 90 днів, тобто зовсім нереально здійснити навіть половину маршруту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дак нічого страшного, можна проїхати по частинах. В принципі, 90 нів - теж чималий час.

Та й свій погляд можна повернути на схід.

Було б бажання - їхати можна на всі чотири сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так можна поїхати і на місяця два, там буде вже досвід, тоді можуть і річну відкрити прикріпете фоткі до візи і так далі, побачать то думаю і на більше дадуть - це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

облом, нічого з подорожжю не вийде. в консульстві сьогодні сказали, що максимум шенгенська віза дається на 90 днів, тобто зовсім нереально здійснити навіть половину маршруту.

Ви мабуть не зрозуміли одне одного.

Швидше за все мова йде про термін перебування на території. Тобто може бути віза на пів року з терміном перебування 90 днів.

Фішка в тому, що формально термін перебування вказується саме на півріччя візи, але якщо віза на рік - то можна отримати термін перебування 90+90 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не про те трудности думаете. Погода, визы, гопники - это все не проблемы, в сравнении с трудностями во взаимоотношениях.

Если вы идете в поход не в одиночку, тем более, в такой долгосрочный - самое сложное испытание - это отношения с сокомандниками. Если между вами будет психологическая несовместимость, и не будет человека в команде, способного быть буфером, умеющего решать межличностные разногласия, ваше мероприятие развалится на первых неделях.

Еще тут приводили пример путешественника-одиночку, которого местные кормили, пригревали и так далее. Если вас будет группа, вряд ли, отношение к группе путешественников будет такое же заботливое. Так что, на гуманитарную помощь со стороны населения я бы не особо расчитывала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это вы, гражданочка, уже глубоко копнули. Ежели они выедут туда, куда хотят - разногласия будут наименьшей проблемой из всех. Это вам не крым и не карпаты, тут замах другой, и ни вы, ни я в нем не разбираемся. И да, смею вам укаазывать в вопросах психологии, ибо да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, Ви мене ще більше запутали)

тобто ми можемо бути в шенгенський зоні 180 днів? чи 90 потім повернутись і потім знов 90?

odna, з Вами цілком погоджусь, хоча і візу, гопників, погоду я б не вважав проблемою другорядною, все таки це теж важливі речі, але щодо однодумця(поки що один, що їде 100%), то в ньому я впевнений на 100% відсотків, так як він людина надійна, та має цю подорож на меті не менше, можливо й більше за мене. команда в нас велика не буде як я вже розумію, напевно 2 або 3 чоловіки, так як важко знайти людину яка готова все кинути ради подорожі, тому проблеми якось будемо вирішувати. і так, це точно, якщо команда з 6 чоловік завалиться до когось до дому з проханням допомогти, то це дійсно буде комедія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Собираюсь попутишествовать по Европе в июле, протяженность примерно 3000, срок 1,5 месяца, ищу попутчиков. Но это предворительно, на такие длительные расстояния никогда не ездил, так что не уверен в расстоянии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, ого, навіщо так багато?

Пишу с планшета...возможно форум лаганул, пропала кнопка изменить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, в яких країнах плануєте побувати? як плануєте добиратись з України в Європу, своїм шляхом, потягом, авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первая страна это Польша, посольство рядом, плюс денег на переезд перелет дальный тратить не нужно. С Любомля в Хелм на автобусе, так как в Польше не был не разу, можнои с Хелма начать, в Варшаву полюбому заехать, другие говорода будут состявлятся позже, после их небольшого изучения. Дальше Германия, Дания, Нидерланды, Бельгия, Франция, Испания, Португалия, Швейцария, Италия, Астрия, Венгрия, немного Румынии. Выходит наверно больше чем 3000 км ))) Это список желаемых стран в идеале. Составления подробного маршрута будет в ветке велопоходы, там будут все подробности. Так же в соц сетях, будет много видео и фото.

Сильно желание попутишевствовать появилось после прочтения как два мужика на стар шоссе проехали почту всю европу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, дуже класна ідея. я також нею загорівся минулого року, але там дуже багато ньюансів, починаючи візами, закінчуючими різними туристськими дрібничками. плюс в любому випадку грошей потрібно не мало, тимпаче з теперішнім курсом. спонсора теж намагався шукати, писав на деякі телеканали, та на жаль все в пусту. ніхто не хоче довірити отак от просто, купу грошей, невідомим людям.

ще одне. здоров'я, тут потрібно мати хоч якусь підготовку. так само й вел, якщо це МТБ, то має бути в ідеальному стані, щоб витримати такі навантаження.

відстань 100% більше ніж 3000 км.. можете почитати цю вітку з початку, ми з другом планували біля 20000 км, та проїхати всі країни Шенгену, хотіли відзняти матеріал, як люди за кордоном заробляють на сільському господарстві, та привезти ці ідеї в Україну, але наразі ця ідея відкладена далеко на "поличку", так як друг травмував коліна, та й з візами ми не розібрались, бо їхати спочатку пів-шляху, потім летіти в Україну, та знову вилітати в те саме місце, це не варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, дуже класна ідея. я також нею загорівся минулого року, але там дуже багато ньюансів, починаючи візами, закінчуючими різними туристськими дрібничками. плюс в любому випадку грошей потрібно не мало, тимпаче з теперішнім курсом. спонсора теж намагався шукати, писав на деякі телеканали, та на жаль все в пусту. ніхто не хоче довірити отак от просто, купу грошей, невідомим людям.

ще одне. здоров'я, тут потрібно мати хоч якусь підготовку. так само й вел, якщо це МТБ, то має бути в ідеальному стані, щоб витримати такі навантаження.

відстань 100% більше ніж 3000 км.. можете почитати цю вітку з початку, ми з другом планували біля 20000 км, та проїхати всі країни Шенгену, хотіли відзняти матеріал, як люди за кордоном заробляють на сільському господарстві, та привезти ці ідеї в Україну, але наразі ця ідея відкладена далеко на "поличку", так як друг травмував коліна, та й з візами ми не розібрались, бо їхати спочатку пів-шляху, потім летіти в Україну, та знову вилітати в те саме місце, це не варіант.

Слідкуючи за історіюєю я зрозумів так:

- ви загорілися ідеєю їхати кудись в далекому майбутньому аж 2015рік

- ви немаючи досвіду спланували поїзку на 20000км (так. подумки легко планувати)

- ви дізналися про певні труднощі, замість того щоб переглянути передумали їхати

отже: добре що ви нікуди не поїхали, а то мали проблем на свою голову:)

спочатку хоч зробіть пару вилазок як пропонував вам навігатор, щоб відчути як це ночувати під відкритим небом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, це явний натяк на холівар.

звідки впевненість у тому чи маю я зараз досвід?

та де було написано, що ми передумали їхати? якщо можна то цитатою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 2015 рік планується велопохід по країнам Європи...

starOFF, можете почитати цю вітку з початку, ми з другом планували біля 20000 км, ...

...але наразі ця ідея відкладена далеко на "поличку"...

Це теж саме... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...