Перейти до змісту

Велопохід країнами Європи


TommyEmmanuel

Рекомендовані повідомлення

http://kotovski.net/...chti-bez-deneg/

Чувак проїхав всю Європу з 130 фунтами в кармані. Цікава розповідь. В кемпінгах не ночував ні разу. Дає гарні поради як недорого харчуватись. Махнув би теж, якби не сім"я і троє малих дітей :0161:

route-12.jpg

класна стаття, читав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

Гуру, до вас питання, на чому краще подорожувати на таку відстань?

шоссе, гібрид, найнер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю хто тут гуру. Відповім так - залежить від того, якими дорогами ви хочете їхати. Краще велосипед, яким можна буде їхати і по грунтовкам, бо по асфальту весь час - скучно. Найнер, чи МТБ - принципово не важно, я особисто люблю великі колеса. Свого часу відкатав на мінськах і українах ого-го.

Втягнетесь і будете шпарити.

Shkoder - Прибалтика гарне місце. Смущають візи. Я двічі в велопоходах був поруч в Псковській області Росії і Вітебській області Білорусії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їхав шосером http://www.youtube.com/watch?v=XD8Uzpji3N0 з мінімальним набором всього необхідного, після поїздки скоротив список наполовину того, що потрібно брати з собою. Проїжав в день ~350 км, при чому по дорозі всюди ставав, фотографувався, купався, розмовляв з місцевим населенням. Вважаю, що група повинна бути мінімально компактна і ця група має відкатати не одну сотню кілометрів перед великим походом, щоб "притертися" один до одного, бо вийде, як про рака, щуку і лебедя.

Головне з собою мати хороше туристичне обладнання, яке тебе не підведе, буде легке, бо продумане до дрібниць.

Навішуєш його на шосер і вперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Teo, 350 км? ого, це сильно. скільки Ви так проїхали?

і яки речі краще з собою не брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом 1700 км за 5 днів

Я брав два велокомплекти одягу, вітровку, теплі велоштани, аптечку, ремкомплект, покришку, 2 камери, 14 акумуляторів 18650, зарядку під UBS від даних акумуляторів, фотоапарат, камера gopro 3, iphone 5 для GPS+інтернет від free Wi-Fi, спальник, спальник з фольги, плівку з поліетилену

Не брати китайських багажників, сумок, неоригінальних кабелів, дешевих акумуляторів та світлових пристроїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платити за кемпінги - це дурниця. Невелика група завжди може десь заникатись. Існують береги рік, лісополоси, випаси і так далі. Можна в густозаселенній місцевості попроситися в садок, на подвір"я. Там дивись і накормлять, я сам так робив не раз.

Якщо хлопці нежонаті, вільні козаки, то чому б і не покатати пів року. Це не пиво дудлити в підворотні. Вражень і досвіду буде море.

TommyEmmanuel не слухай нікого. Якщо не знайдеш попутчиків, а скоріше всього ти їх не найдеш, їдь сам. Це можливо ще краще. На самоті загострюється світосприйняття. Підучуй мови, заробляй гроші...

Здається самий толковий відгук за дві сторінки. :ok: Повністю підтримую. :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок фрази "Платити за кемпінги - це дурниця. Невелика група завжди може десь заникатись." частково незгідний. Вздовж усього Лазурового побережжя нереально знайти місце. Перевірено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок фрази "Платити за кемпінги - це дурниця. Невелика група завжди може десь заникатись." частково незгідний. Вздовж усього Лазурового побережжя нереально знайти місце. Перевірено.

Згідний, це в нас як ЮКБ Ялта -Алушта, все дуже застроєне-загружене. Але такі місця логічно можна передбачити. Наприклад франфуртську промислову зону краще оминути, або так побудувати маршрут, щоб проскочити її в день. З мого досвіду найкраще ночувати по берегах рік. Гарно, можна покупатися, а вранці провести фотосесію. Ще класно ночувати на висотах з хорошим оглядом, особливо якщо є бінокль. Бінокль - це другі ноги. Ніби сидиш, а бачиш далеко. В лісах не люблю ночувати, за виключенням холодної пори року, коли можна розтягнутись біля тепла. В лісі швидко темніє, багато комарів, огляд мінімальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це серйозно. Нарахував в маршруті 10 повноцінних походів по 10-14 днів. І Альпи двічі пересікати... і Піренеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Navigator,можливо якось підкоректуєте маршрут? щось підкажете, чи норм?

доречі на рахунок мови, англійської вистачить мені в такій подорожі, бо тільки її і знаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TommyEmmanuel, якщо Вам вдасться така поїзда, то це супер, звичайно. Але є суто практичне запитання: віза, адже є певні обмеження строку перебування в країнах Шенген. Чи враховували Ви це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

viktor, Ви маєте на увазі правило першого в'їзду?

то якщо я не помиляюсь, коли видається мультивіза наприклад на 90 днів то я можу перебувати в усіх країнах Шенгена сумарною кількістю днів - 90.

можливо я помиляюсь, виправте будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Navigator,можливо якось підкоректуєте маршрут? щось підкажете, чи норм?

доречі на рахунок мови, англійської вистачить мені в такій подорожі, бо тільки її і знаю?

Похід заплановано на 2015. Буде ще 2014. Можете проїхати Польшу по колу, а ще краще Румунію - там багато гір. Притретесь, зрозумієте свої сили, розберетесь з візами-документами, визначете розміри витрат.

Досвід походів є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Navigator,досвіду як такого нажаль немає, є тільки 2000 км за літо, тобто їздив майже щодня, в друга що їде зі мною є маленький досвід.

Польща це як варіант, але мабуть літом поїдемо в Карпати. в Румунію взагалі їхати не хочемо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досвіду як такого нажаль немає

Це погано. Одне діло реально оцінювати свої сили, інше - в теплій кімнаті викреслювати замисловаті лінії на карті. Вам буде важко і страшно потім нирнути в невідомість. Осінь тепла, беріть спальники, тенти і з ночівкою їдьте хоч би в цуманські ліси, послухаєте як ревуть олені і шуршать по-ночам кабани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Navigator, це без спору, ми літом маємо їхати в похід, або в Карпати, або десь в Польщу, щоб і візу першу відкрити і кордон пересікти.

ясно, що вдома легше сидіти і планувати, але я більш менш знаю як я переношу навантаження, наприклад до 100 км. в день я легко долаю та на наступний день можу знову стільки ж проїхати, тобто дається нормально, звісно тиждень навантажень щодня це не 5-6 місяців навантажень, але по-перше часу вистачає підготуватись, по-друге в тій самій статті, чоловік проїхав 19000 км. без особливої підготовки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TommyEmmanuel з навантаженням зрозуміло. Я мав на увазі й дещо інше. Вибір і організація ночівки, захист від непогоди, підбір і випробовування спорядження.

В цівілізованній Європі вам не загрожує голод, чи напад бандитів. Основна заргоза - це погода. Потрібно виробити якісь навики, психологічно бути готовими і знати, що перенесете і затяжні дощі, і жару.

Так що не відкладайте все на наступний рік. Вам самим повинно бути цікаво почати вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Navigator, тобто вже вибиратись кудись в похід?

а на рахунок спорядження, то все воно (майже) планується замовлятись в Німеччині, починаючи від велообладнання та кінчаючи туристичним обладнанням та велоформою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Navigator, тобто вже вибиратись кудись в похід?

На два дня з ночівкою, чому б і ні :0161: Виїхали в субботу в 15.00 проїхали 40-50 км, переночували, в неділю назад. Піддержите фізичну форму і плюс досвід. Це не біля компа сидіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Navigator, погоджуюсь, а чому б і ні)

так напевно і буде)

upd: хоча в непогоді є щось цікаве, якісь не ті тоді враження, вони кращі, цікавіші. наприклад сьогдні вночі їхав під дощем, кілометрів 16-20, небагато, але всерівно отримав масу задоволення. звісно в поході може такої радості і не буде, там не буде де повноцінно одяг висушити, але....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея дуже класна,якщо фінанси позволять можу катнути,в день 120 км проїжати можна без напряга,на рахунок 10000 грн можна вкластись легко.

Додам,я мав на увазі на харчі,систему(ланцюг,зірки,касету)прийдеться мінімум 2 рази міняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого, я вже й не очікував знайти компанйонів)

серйозно хочете в поїздку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...