Перейти до змісту

Велопохід країнами Європи


TommyEmmanuel

Рекомендовані повідомлення

На 2015 рік планується велопохід по країнам Європи. Зараз все ще на стадії організації та планування. Збирається команда з 2-6 чоловік. Поїздка має бути серйозна, можливо будуть підключені спонсори(в лиці телеканалів, українських, можливо європейських). Літом 2015 року хочемо почати з Польщі, а далі рухатись по спланованому маршруту (який буде плануватись зібраною командою).

Для велопоходу потрібно:

  • Фізичну підготовку та здоров'я - так як планується бути в дорозі близько 5 місяців, тобто 6 днів на тиждень, та 1 день обов'язкового відпочинку.
  • Документи: паспорт, закордонний паспорт, шенгенську візу
  • Надійний, працюючий велосипед.
  • Захист голови, 2 комплекта одягу та взуття.
  • Палатку, спальник, каремат, баул, сумка на плечі.
  • Бажано мати камеру, яку можна було б прикріпити до велосипеда, типу GoPro (це пов'язано з спонсорами), якщо команда буде з 4-х людей, то 2 камери мають бути обов'язково.
  • ~1000 євро, ці гроші будуть в кожного персонально, в дорозі будуть витрачатись на їжу, можливо деякі велозапчастини, та на непередбачувані обставини(якщо знайдеться спонсор, то ця сума або зменшиться, або в кращому випадку пропаде зовсім)

Це все ще приблизно, точно все буде обговорюватись коли назбирається команда.

Загалом поїздка планується як туристично-рожважальна, та менш спортивна, в день планується проїжати близько 80 км., щоб не перевтомлюватись. Тобто планується матрасити, без спіху, щоб можна було побачити країни в яких побуваємо, та ознайомитись з особливостями кожної держари та народу який його населяє. Жити плануємо в палатках по лісах, просто якщо жити поблизу міста то можна отримати штраф від полісменів (такі вже закони). На рахунок часу, як я вже писав вище, на це потрібно буде приблизно 5 місяців, тому на це потрібно звернути увагу, так як не кожен зможе звільниться з роботи задля такої подорожі.

Всі питання та пропозиції в Приватні Повідомлення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

В Словакии и Чехии например, нельзя в лесах с палатками. Только кемпинги за бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000 євро на 5 місяців.... занадто райдужні плани. Польща-Словаччина, два тижні, купляв тільки те, що можна їсти, ніяких сувенірів, шмоток, запчастин. 200 євро як у колодязь шмигнуло. Якщо зовсім бідувати, можна вкластись у 50 євро/тиждень(думаю). До того ж майже вся "Європа" - охоронна зона, де за розведене багаття у лісі ви зразу поїдете додому. Тра питать альпініста з яриком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю! Вот на это и будут потрачены деньги!)

ты предлагаешь ехать из расчета 8,5 евро в день, хотя на кемпинг иногда придется тратить до 20 евро/ночь - в чем подвох?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в принципі і написав, що це все приблизно! Все це ще не раз буде обговорюватись і мінятись!

А про багаття також знаю, тільки газові пальники! Забув вказати в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

команда 4-6 душ - замало. 4-6 то тільки з ГПЗ мона зібрати

а на Вашу думку скільки чоловік буде нормально? вважаєте буде легко знайти 4-6 людей які зможуть звільнитись на ~5 місяців ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TommyEmmanuel, за грошову винагороду - льогко.

Мотивація - запорука успіху. Якшо ви пропонуєте запастися 10 000 гриваків та поїхати бо зна куди "просто так", то перепрошую, це явний маразм. У нас всіх є сім"я і лишати на півроку заради шоу\новини на півтори хвилини ефірного часу...

Давайте придумайте умови: Нормальному велосипедисту 80 км\день як раз плюнути. + зробити паспорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TommyEmmanuel, за грошову винагороду - льогко.

Мотивація - запорука успіху. Якшо ви пропонуєте запастися 10 000 гриваків та поїхати бо зна куди "просто так", то перепрошую, це явний маразм. У нас всіх є сім"я і лишати на півроку заради шоу\новини на півтори хвилини ефірного часу...

Давайте придумайте умови: Нормальному велосипедисту 80 км\день як раз плюнути. + зробити паспорт

можливо Ви маєте рацію!

але я в свою чергу це нікому не нав'язую, та не заставляю це робити, оголошення дав для пошуку однодумців, та і мета поїздки не полягає в тому, щоб засвітитись на екрані, а в тому, щоб ознайомитись з життям людей в країнах Європи, з культурою та з методами прибутку які там функціонують та які б можна було б запропонувати до впровадження в Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TommyEmmanuel, Я висловив власну думку. Можливо щось підкрутити\підшаманити, щоб зацікавити наших ГУРУ. Повірте, їх немало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платити за кемпінги - це дурниця. Невелика група завжди може десь заникатись. Існують береги рік, лісополоси, випаси і так далі. Можна в густозаселенній місцевості попроситися в садок, на подвір"я. Там дивись і накормлять, я сам так робив не раз.

Якщо хлопці нежонаті, вільні козаки, то чому б і не покатати пів року. Це не пиво дудлити в підворотні. Вражень і досвіду буде море.

TommyEmmanuel не слухай нікого. Якщо не знайдеш попутчиків, а скоріше всього ти їх не найдеш, їдь сам. Це можливо ще краще. На самоті загострюється світосприйняття. Підучуй мови, заробляй гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TommyEmmanuel, Я висловив власну думку. Можливо щось підкрутити\підшаманити, щоб зацікавити наших ГУРУ. Повірте, їх немало.

Дякую! Я прийму це до уваги!

На те і розрахована дана тема, щоб люди, ГУРУ, підкореговували її, пропонували щось, ділились стажом таких подорожей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ми плануємо, поїхати бог зна куди , маючи при цьому невелику кількість грошей. На сам перед це екстремальна поїздка, не для слабо духих. На цю подорож будуть залучатися спонсори. Команда не буде складатися більше ніж 6 чоловік, це не табір циганів, в таку подорож навіть можна їхати у двох. Щодо ночівок у кемпінгах так вони будуть але рідко, в усіх країнах єс забороняється ночувати в лісах, потрібно ночувати далеко від населених пунктів щоб тебе не помітила поліція , так роблять туристи. А винагорода, в кожного своя, насам перед ціль і мета!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платити за кемпінги - це дурниця. Невелика група завжди може десь заникатись. Існують береги рік, лісополоси, випаси і так далі. Можна в густозаселенній місцевості попроситися в садок, на подвір"я. Там дивись і накормлять, я сам так робив не раз.

Якщо хлопці нежонаті, вільні козаки, то чому б і не покатати пів року. Це не пиво дудлити в підворотні. Вражень і досвіду буде море.

TommyEmmanuel не слухай нікого. Якщо не знайдеш попутчиків, а скоріше всього ти їх не найдеш, їдь сам. Це можливо ще краще. На самоті загострюється світосприйняття. Підучуй мови, заробляй гроші...

дякую за відгук)

та вже впринципі є дві людини) то вирішив ще пошукати людей на борді, бодай знайдуться любителі)

можливо Ви щось порадите, в таку довгу подорож, якісь власні спостререження, чи особливості з якими можна буде зткнутись по дорозі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коля Воляник, я підтримую вашу цілеспрямованість і хтів би, щоб вас підтримали лучани у вашій подорожі, але для цього потрібно створити умови. Як на мене - фонд в скількись там тисяч(відповідно до кількості учасників забігу) + контракт з професійним велосипедистом були б найкращою умовою, ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна в густозаселенній місцевості попроситися в садок, на подвір"я. Там дивись і накормлять, я сам так робив не раз.

перепрошую, це було у Європах?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коля Воляник, я підтримую вашу цілеспрямованість і хтів би, щоб вас підтримали лучани у вашій подорожі, але для цього потрібно створити умови. Як на мене - фонд в скількись там тисяч(відповідно до кількості учасників забігу) + контракт з професійним велосипедистом були б найкращою умовою, ІМХО

фонд - це Ви маєте на увазі типу винагороди, вірно?

щодо контракту з професійними велосипедистами, можна будь ласка докладніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коля Воляник, я підтримую вашу цілеспрямованість і хтів би, щоб вас підтримали лучани у вашій подорожі, але для цього потрібно створити умови. Як на мене - фонд в скількись там тисяч(відповідно до кількості учасників забігу) + контракт з професійним велосипедистом були б найкращою умовою, ІМХО

Звичайно, ми будемо створювати фонд, та залучати відомих спонсорів. Але наразі ми маємо один з телеканалів світового значення на який ми спираємось і надіємось що він нас підтримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В одному з велопоходів нагнав француза, який з Франції їхав в Індію. Ми здружились і разом відкататали днів сім, поки дороги наші не розійшлись. Він в середньому тратив на харчі 2 долара в день, що в Європі, що в СНД. Зараз думаю можна накинути ще один долар. Він легко знайомився біля магазинів, на площах з людьми, завжди погоджувався, якщо його чимось пригощали, чи запрошували переночувати. Це була друга його поїздка в Індію, під час першої він їхав через Турцію, Іран, Пакистан. Досвід колосальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна в густозаселенній місцевості попроситися в садок, на подвір"я. Там дивись і накормлять, я сам так робив не раз.

перепрошую, це було у Європах?

В Європах, тільки східних. З ночівками не треба лякати хлопців. Завжди можна сховатись, що і з собаками не знайдуть. Неважно, чи це Польша, чи Франція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна в густозаселенній місцевості попроситися в садок, на подвір"я. Там дивись і накормлять, я сам так робив не раз.

перепрошую, це було у Європах?

В Європах, тільки східних. З ночівками не треба лякати хлопців. Завжди можна сховатись, що і з собаками не знайдуть. Неважно, чи це Польша, чи Франція.

Дуже Дякую за поради і за підтримку, дуже приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://kotovski.net/...chti-bez-deneg/

Чувак проїхав всю Європу з 130 фунтами в кармані. Цікава розповідь. В кемпінгах не ночував ні разу. Дає гарні поради як недорого харчуватись. Махнув би теж, якби не сім"я і троє малих дітей :0161:

route-12.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вообще, есть огромное желание прокатиться следующей весной вместо Крыма в Прибалтику. и уже ведётся работа над осуществлением этого желания :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...