Перейти до змісту

Імена...


erica

Рекомендовані повідомлення

Нарила тут статистику як модно нині називати діток....

От найцікавіше:

Не обійшлося і без незвичних чи нових імен. У першій половині цього року в Україні з'явилися дівчатка Лілі-ен, Мерседес, Сатанік, Гайналка, Бобі, Деві, Теля, Принцеса, Золушка, і хлопчики Гарріслав, Альоша, Медуля, Сервер, Грант, Лаша-Микита, Алім-Артем.

А в Криму дитину, яка народилася на День Святого Валентина, назвали ім’ям давньогрецького бога любові – Ерос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мы, когда получали свидетельство о рождении дочки, спросили, какие имена чаще всего сейчас девочкам дают. София и Дарья - около 50%.

наша Майя была первая на практике у девушки-работницы ЗАГСа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

София и Дарья - около 50%.

Эт точно! Отовсюду только и слышно: "Софійко! Даринка!" :(

Нашего тоже долго не хотели записывать, спорили, убеждали, тыкали словари... Победить не смогли. Таки Олесь в свидетельстве ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, дочку я бы тоже назвал Даринкою ;) Не знаю, даже почему, возможно отголоски школьных времён... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО Даринкам таки суждено по жизни быть Дашами, так что как ни крути, а спопсить такое красивое имя проще простого :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мну племянницо -Даша (как раз в Киеве), но это не дань моде, так задумали 5 лет назад ;)

А моя младшая... теща в день ее рождения пришла на радости из церкви и говорит: " Сегодня Марии и Маргариты!" ,

- Марагрита? красиво! "жемчужина" по-гречески... Так и назовем!

Вот теперь в школу бегает Ритуся-Ритуля :)

ЗЫ а сервер- это мегажесть! Папо с мамо - одмины? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починаю задумуватись :(

в размышления по поводу не пускать будущих дедушек и бабушек. ибо как достанут по самое нихочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Марагрита? красиво! "жемчужина" по-гречески... Так и назовем!

Вот теперь в школу бегает Ритуся-Ритуля

А у нас соседка Маргарита. Мама ее зовет Марго ;) с притензией на знаменитость

Починаю задумуватись

Про те, щоб дитя сервером назвати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя Софийка тоже была первая в практике работницы ЗАГСа.Правда было это 11 лет назад.А сейчас пожалуйста...50%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про те, щоб дитя сервером назвати???

не смішно - будучи в Криму бачив свідоцтво платника податку - імя того чурки було Сервер....

шкодую що не сфотографував..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Нашего тоже долго не хотели записывать, спорили, убеждали, тыкали словари... Победить не смогли. Таки Олесь в свидетельстве :smile-zachot:

:( ти ж вроді трохи пізніше після мене сина записував... я сам Олесь по паспорту, а сина хотіли по-батькові ОлесЕвичем записати. я настояв на Олесьович (пів дня спорив), от вони і не хочуть називати тепер Олесем.

а свого малого ми назвали Максим, як потім вияснив на них якийсь бум почався...

якби родилась дочка, то назвав би Олександрою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 % :( к племяшу заходил в садик так Даринка, Софийка самые распространенные, в школе также. Не знаю не лежит у меня душа к этим "новым" именам :smile-zachot: ИМХО.

ЗЫ: у меня Катька :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас Сашка :)

Есть у Рея Бредбери такой класный рассказ "Помнишь Сашу?"... да и звучит Олександр Олегович :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в мене Марко і Оленка. Варіанти на Марка були: Лука, Ярема, Костянтин, Іван, а на Оленку ще хіба Улянка. При чому, помітьте, ніяких Альонок і Лєнок - Оленка, Оленочка, зірочка (перекладається, як вогник, факел). І будь-якою мовою звучить: Єлена, Хелена, Хелен. Во. І в майбутньому її не буде, я сподіваюсь ніхто звати Лєна, тільки Оленка, Олена або Ляна (на біду). :D

З дівчачих мені завжди подобались: Марта, Валерія, Олександра, Ярина.

З чоловічих: Стах (Євстахій), Олесь, Святослав (Святко).

Учні в мене були: Леонія, Клавдія, Неоніла, Леоніла, Зореслава (Зірка), Діана, Таісія, Ілона, був хлопчик Даур. Зі мною вчилися Іоланта, Роксолана, Ізабела (в селі її називали Жабелька), маю знайому Квітославу (Квітка). Ще маю знайомого Родіона, подругу Орисю. Точно знаю, що не весь перелік, але, по-моєму, і так багацько. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ а сервер- это мегажесть! Папо с мамо - одмины? :D

Эх, серость...

не Се^рвер, а Серв^ер, довольно старинное имя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, звісно дивлячись від обставин і ше від багатьох речей, краще називати дітей такими іменами щоб вони нормально звучали і за кордоном.

Але це тільки ІМХО, і не завжди так потрібно робити, але бувають випадки шо так краще.

Прошу зразу сильно це все не заперечувати і не казати шо це аж ніяк неправильно, дивіться рядок вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В мене старші Анатолій (Толік) на честь пра-діда, і Діма (маю кілька хороших друзів з таким іменем, люди хороші, асоціація з іменем приємна). Молодшого, який народився 10 листопада хочу назвати Остапом. Тільки от бабуся (моя мама) вперлась і каже "Назвеш Остапом -- на руки навіть не візьму". От я і думаю, які імена ще мені подобаються... Хочеться якесь гарне українське (можна давнє) ім'я, яких зараз мало у вжитку. Ну щось таке як Остап :lol:. Є в когось ідеї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене родилася 26-го серпня, назвав Марійкою, в дома - просто Машка :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО Даринкам таки суждено по жизни быть Дашами, так что как ни крути, а спопсить такое красивое имя проще простого :)

Ну спопсить или нет, это еще можно поспорить.Мне Даринка ну сооовсем не нравится имя, мы дочу назвали Даша, попросили чтоб в ЗАГСе ее записали как Дария, а не Дарина.А вообще я ее всегда Дарьюшка называю. А как к ней будут обращаться остальные, зависит от нее самой в будущем.Вот у меня подруга Клавдия, но ее все Клаша зовут, так она всех приучила.

А если в общем об именах говорить, то мое любимое женское имя - Елизавета или просто Лиза.Я и дочу хотела так назвать, а муж ни в какую.Пришлось искать компромисс.Вот и получилась Дария.

Что до нестандартных имен...ну как бы это сказать, все мы разные... у каждого свои замолоты, только забываем, что ребенку через всю жизнь с именем шагать, говорят:"Как корабль назовешь, так он и поплывет." Может нужно помнить об этом когда своих малышей называем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, Орест або Назар. Дуже гарні чоловічі імена, як на мене

Мди..прочитала так..і чого, питається, мені своє власне ім*я не подобалось в дитинстві..вважала його якимсь застарілим і сільським ))). Йоопт..а то мені повезло !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, враховуючи твій підпис в постах, назви Тарас (ну не в смислі Чорновіл, а Шевченко) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а так слабо? :)

"В Луцьку мешкає відома в мистецьких колах людина, яка має досить дивне ім’я, котрого нема в жодному збірнику, - Еділ. Навіть не намагайтесь знайти щось подібне! Це ніщо інше, як абревіатура - “Это дитя имени Ленина”. Саме так революційно настроєний тато назвав хлопчика в честь вождя світового пролетаріату. "

взято з http://www.simya.com.ua/articles/10/3075/

Plum, ще тобі - "Буває, але вже рідше, коли батьки згадують імена дідусів і називають немовлят старими добрими українськими іменами - Тимофій, Святослав, Платон, Марко, Єлисей, Теодор."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кажеться, для молодых родителей...особенно мам... немаловажную роль в выборе имячка сыграли всякие там зарубежные сериалы... фильмы...ну и не только зарубежные...

Например, после "Не родись красивой" я знаю 3 случая, когда девочек назвали.. нет, не Катей... Кирой (Была там такая героиня)! А после "Кадетства"... там девушка, которая играла Риту... её зовут Линда... так вот, знаю 2 девочек, которых назвали именно этим именем... посылаясь... что актриса из кадетов..сипатишная...

Хотя бывают и семейные заморочки... Мою двоюродную сестру зовут Саша...свою дочь(!) она назвал в честь своего отца(!)...кторого зовут - Саша... Весело:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...