Перейти до змісту

Довгострокове накопичення


Davids

Рекомендовані повідомлення

що, крім фондових спекуляцій, може принести дохід лайфовій страховій- не розумію :)

Ну як що ? внески громадян які хочуть застрахувати себе від всяких напастей ;)

Накопительное страхование жизни ("лайфовое" страхование) — загадка для подавляющего числа украинцев. И не только потому, что к ней пока не привыкли. Проблема в тех "лайфовых" страховых компаниях, которые взносы с клиентов берут, но о дальнейшей судьбе этих денег умалчивают.

О том, какой инвестиционный доход страховщик заработал для своих клиентов, сообщают далеко не все. Плюс ко всему, бухгалтерская отчетность СК — тайна за "семью печатями" по закону. Клиенту это гарантирует высокий уровень конфиденциальности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

"чарівна" капіталізація є у продуктовій лінійці депозитів будь-якого банку :)

Ви так сильно довіряєте банкам? розкажіть чому, мені цікаво

Справа в тому хочете ви приймати інформацію чи ні, ви читали статтю? Бо спорів не по темі здається більше ніж по самій темі

не сильно, але більше, ніж лайфовим страховим.

я давно працюю в банках і хоч прибоизно уявляю що звідки береться і куди іде.

що, крім фондових спекуляцій, може принести дохід лайфовій страховій- не розумію :)

Що приносить дохід банку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що, крім фондових спекуляцій, може принести дохід лайфовій страховій- не розумію :)

Ну як що ? внески громадян які хочуть застрахувати себе від всяких напастей ;)

Самі можете пошукати інформацію як заробляють ці компанії, якщо знайдете - давайте поговоримо тоді детальніше)

Накопительное страхование жизни ("лайфовое" страхование) — загадка для подавляющего числа украинцев. И не только потому, что к ней пока не привыкли. Проблема в тех "лайфовых" страховых компаниях, которые взносы с клиентов берут, но о дальнейшей судьбе этих денег умалчивают.

О том, какой инвестиционный доход страховщик заработал для своих клиентов, сообщают далеко не все. Плюс ко всему, бухгалтерская отчетность СК — тайна за "семью печатями" по закону. Клиенту это гарантирует высокий уровень конфиденциальности.

А це вже з якого джерела взяли? В мене є зовсім інші дані і офіційні, ніякої тайни ніде там немає, взагалі кожен рік приходить лист з дохідністю і скажу Вам досить довольна обслуговуванням компанії, можливо просто не з тими компаніями звязались?

Може для початку почитаєте ще раз уважно статтю яка тут скрита, бо враження що ви її і не читаєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви і Дарк Монк сказали своє "фе", але, нажаль, абсолютно не по моїй темі. Тому, було б логічно, в ній же не висказуватись. Дякую.

хочу сподiватись, що перекручена реклама *Если вы положите деньги в наш банк, у вас будет только одна проблема - как их оттуда забрать* - це не про вас :)

http://ru.wikipedia....

Хто не знає - почитайте, перед тим як наїжджати, думаю варто ознайомитися з матеріалом і тільки тоді робити висновки

такое впечатление, что мы разговариваем на разных языках. Гипотетически меня сейчас ВООБЩЕ не интересует, сколько и как получится на выходе моего вклада, меня интересует, кто дает ГАРАНТИЮ, что через десять лет я смогу ЗАБРАТЬ свой вклад беспрепятсвенно и в полном обьеме, о громадной инфляции, если вклад в национальной валюте, я уже и не говорю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви і Дарк Монк сказали своє "фе", але, нажаль, абсолютно не по моїй темі. Тому, було б логічно, в ній же не висказуватись. Дякую.

хочу сподiватись, що перекручена реклама *Если вы положите деньги в наш банк, у вас будет только одна проблема - как их оттуда забрать* - це не про вас :)

http://ru.wikipedia....

Хто не знає - почитайте, перед тим як наїжджати, думаю варто ознайомитися з матеріалом і тільки тоді робити висновки

такое впечатление, что мы разговариваем на разных языках. Гипотетически меня сейчас ВООБЩЕ не интересует, сколько и как получится на выходе моего вклада, меня интересует, кто дает ГАРАНТИЮ, что через десять лет я смогу ЗАБРАТЬ свой вклад беспрепятсвенно и в полном обьеме, о громадной инфляции, если вклад в национальной валюте, я уже и не говорю

Довгострокове накопичення - це в першу чергу накопичення! Страховка в даній програмі йде як бонус, адже за довгий період життя невідомо що може статися з Вами і ваші близькі мають мати якийсь фінансовий захист. Чому саме довгострокове - тому за довгий період часу можна створити якийсь каптіал собі на пенсію чи дітям на навчання, є накопичення з меншими сроками - відповідно на якісь менш габаритні мрії. Чому це краще ніж депозит в банку? Тому що банк має ліцензію на 5 років, страхова має безсрочну ліцензію (закон України про страхування), за 300 років існування страхових - жодного банкрота - скільки банків закрилося? Також страхові компанії які займаються лайфовим накопиченням мають близько 8-12 перестраховщиків, скільки має банк? На страхові компанії не українського походження не впливає політична чи економічна ситуація, оскільки вони тут дочірні і підпорядковуються материнській, відповідно це дає ще одну надійність і перевагу саме їм. Всі виплати роблять вчасно, оскільки якщо є затримання чинно закону на страхову накладається податок по цій виплаті, що для неї не є вигідно, тому виплату роблять як найшвидше. Ще є багато нюансів, які в 2 слова тут не розкажеш, але це дійсно надійніше ніж банка, подушка, кум, кума чи банк. Депозити теж мати бажано і в різній валюті але в надійному банку і не більше ніж на 3 місяці. Питання: хто небудь чув про пенсійну реформу яка нас чекає і знає як вона буде діяти? Як Ви думаєте жити виживати на пенсії за 800 грн - в кращому випадку? Не думаєте? Тут вже вибір за кожним, інформація дана - Вам вирішувати.

Ще питання, може щось упустила?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 300 років існування страхових - жодного банкрота - скільки банків закрилося? Також страхові компанії які займаються лайфовим накопиченням мають близько 8-12 перестраховщиків, скільки має банк? На страхові компанії не українського походження не впливає політична чи економічна ситуація, оскільки вони тут дочірні і підпорядковуються материнській, відповідно це дає ще одну надійність і

нюню

http://ici.kiev.ua/?.

просто первая ссылка добытая из инета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 300 років існування страхових - жодного банкрота - скільки банків закрилося? Також страхові компанії які займаються лайфовим накопиченням мають близько 8-12 перестраховщиків, скільки має банк? На страхові компанії не українського походження не впливає політична чи економічна ситуація, оскільки вони тут дочірні і підпорядковуються материнській, відповідно це дає ще одну надійність і

нюню

http://ici.kiev.ua/?.

просто первая ссылка добытая из инета

Не путайте геніталії з пальцем, читайте уважно!

Я пишу про страхові НЕ Українські life страхові компанії. Ви ж в свою чергу довіряєте першій попавшій статті і ведете дискусію про Українські non life страхові компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви і Дарк Монк сказали своє "фе", але, нажаль, абсолютно не по моїй темі. Тому, було б логічно, в ній же не висказуватись. Дякую.

хочу сподiватись, що перекручена реклама *Если вы положите деньги в наш банк, у вас будет только одна проблема - как их оттуда забрать* - це не про вас :)

http://ru.wikipedia....

Хто не знає - почитайте, перед тим як наїжджати, думаю варто ознайомитися з матеріалом і тільки тоді робити висновки

такое впечатление, что мы разговариваем на разных языках. Гипотетически меня сейчас ВООБЩЕ не интересует, сколько и как получится на выходе моего вклада, меня интересует, кто дает ГАРАНТИЮ, что через десять лет я смогу ЗАБРАТЬ свой вклад беспрепятсвенно и в полном обьеме, о громадной инфляции, если вклад в национальной валюте, я уже и не говорю

Довгострокове накопичення - це в першу чергу накопичення! Страховка в даній програмі йде як бонус, адже за довгий період життя невідомо що може статися з Вами і ваші близькі мають мати якийсь фінансовий захист. Чому саме довгострокове - тому за довгий період часу можна створити якийсь каптіал собі на пенсію чи дітям на навчання, є накопичення з меншими сроками - відповідно на якісь менш габаритні мрії. Чому це краще ніж депозит в банку? Тому що банк має ліцензію на 5 років, страхова має безсрочну ліцензію (закон України про страхування), за 300 років існування страхових - жодного банкрота - скільки банків закрилося? Також страхові компанії які займаються лайфовим накопиченням мають близько 8-12 перестраховщиків, скільки має банк? На страхові компанії не українського походження не впливає політична чи економічна ситуація, оскільки вони тут дочірні і підпорядковуються материнській, відповідно це дає ще одну надійність і перевагу саме їм. Всі виплати роблять вчасно, оскільки якщо є затримання чинно закону на страхову накладається податок по цій виплаті, що для неї не є вигідно, тому виплату роблять як найшвидше. Ще є багато нюансів, які в 2 слова тут не розкажеш, але це дійсно надійніше ніж банка, подушка, кум, кума чи банк. Депозити теж мати бажано і в різній валюті але в надійному банку і не більше ніж на 3 місяці. Питання: хто небудь чув про пенсійну реформу яка нас чекає і знає як вона буде діяти? Як Ви думаєте жити виживати на пенсії за 800 грн - в кращому випадку? Не думаєте? Тут вже вибір за кожним, інформація дана - Вам вирішувати.

Ще питання, може щось упустила?

Забий в гугл "банкротство страховой компании".

Чому це не впливає ситуація на дочірні компанії, відколи?

Банки теж зацікавлені у швидких і вчасних виплатах, у них теж штрафи і т.д. але якщо у фінструктури реальні проблеми, то уже не до штрафів і репутації- і байдуже, банк це чи страхова:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років два назад мій знайомий дуже наполегливо мене запрошував стати клієнтом однієї страхової компаніїї історія якої тягнеться ще з часів Хамурапі. Телефонував мені, запрошував на зустрічі з емісарами з центру, приїздив мені малювати графіки та розповідати історію про сірого бичка. В останній свій візит ми ледве не посварилися, настільки він вийшов з себе що я не ведусь.

"Великий комбинатор не любил ксендзов. В равной степени он отрицательно относился к раввинам, далайламам, попам, муэдзинам, шаманам и прочим служителям культа" и страхового бизнеса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років два назад ...

ну неадекватів хватає, але це ще ні про що не говорить ... хоча це один із пунктів з чого складається імідж будь-якої компанії (маю на увазі з її працівників,в нашому випадку страхових агентів). За бугром даний вид накопичувального страхування це норма, а у нас як обично все "споганять".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж сказала в двух словах не розкажеш. Якщо лайфова страхова компанія з досить великою історією існування вдруг стає банкротом, її викупає зачасту інша страхова, на клієнтах це ніяк не позначається, оскільки всі обовязки перед клієнтом все одно здійснюються, як вказано в законі. Це якщо знов таки коротко. Ви знаєте скільки лайфовіх страхових всього в світі є?? Думаєте безліч як банків чи що?

http://finance.bigmir.net/useful_articles/insurance/106817

http://insurance-life.com.ua/articles/343

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аліко, нє?

Якщо не важко, назву кантори - в студію, це зекономить усім море часу.

Дякую.

Ставлю червончик, що це AEGON.

Мені одна мадам всі вуха прожужжала про те страхування, що прийшлось послати нах. А колись хорошою знайомою була. Вже не пише.

Розказувала, що нових працівників відпраляють на промивання мізків семінари у Львів (чи то ще куди) на два тижні. Після тих семінарів вона почувалася вкрай піднесено і дуже свято вірила в прибутковість такої афери схеми страхування. Навіть сама вступила і вже зробила перший вклад.

Склалося враження, що там на семінарах працюють справжні профі по НЛП і управлінню свідомістю.

Кредитні спілки 2009-2012 року комплектувались приблизно такими ж кадрами. Коли основною їх задачею було впевнити потенційного лоха, що дана кредитна спілка є ангельським творінням і проценти там "...ну самі мінімальні на всю Україну. Собі в збиток працюємо"... так само, як їх впевнив роботодавець. А далі запускали клієнта на піраміду.

P.S. Ні в що не вірю. Вчора в маршрутці прочитав рекламу нового ломбарду десь на Соборності. На честь відриття - кредити всього під 0,35% на день. 127,75% річних. Ніхрена собі акція.

P.P.S. Як доживу до пенсії, то все що буде потрібно це ружжо і пістоль. Судячи з останніх тенденції. А там і кусок хлібчика вдасться добути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... це AEGON.

на цьому ресурсі фото і риторика прям як у журналі свідків Єгови "Сторожова вежа"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Україні пірамід більше ніж в Єгипті, а будівничі всі такі грамотні, горді і категоричні: про піраміду або добре, або нічого. Я блін трохи тяжко доганяю момент: що може юнак, який прослухав специфічні курси з специфічної фінансової грамотності, впарити своєму клієнту, щоб той йому віддав свої гроші, зароблені в реальній економіці? Економіка це не зовсім наука, її апарат не дає змоги точно обчислювати майбутнє діючих економічних процесів. Все чим вона займається - це фактично вивченням історичних прецедентів і співставлення їх з реальністю, що, знову ж таки не дає змоги економіці точно визначати, що буде, оскільки система постійно змінюється. Виходить що вона як прививка від минулорічного грипу, досліджена, гарно запакована, але жодних гарантій, що вона допоможе від грипу цього року:). Якщо ви такі чесні і порядні, то за що сидів Мавроді?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аліко, нє?

Якщо не важко, назву кантори - в студію, це зекономить усім море часу.

Дякую.

Ставлю червончик, що це AEGON.

Мені одна мадам всі вуха прожужжала про те страхування, що прийшлось послати нах. А колись хорошою знайомою була. Вже не пише.

Розказувала, що нових працівників відпраляють на промивання мізків семінари у Львів (чи то ще куди) на два тижні. Після тих семінарів вона почувалася вкрай піднесено і дуже свято вірила в прибутковість такої афери схеми страхування. Навіть сама вступила і вже зробила перший вклад.

Склалося враження, що там на семінарах працюють справжні профі по НЛП і управлінню свідомістю.

Кредитні спілки 2009-2012 року комплектувались приблизно такими ж кадрами. Коли основною їх задачею було впевнити потенційного лоха, що дана кредитна спілка є ангельським творінням і проценти там "...ну самі мінімальні на всю Україну. Собі в збиток працюємо"... так само, як їх впевнив роботодавець. А далі запускали клієнта на піраміду.

P.S. Ні в що не вірю. Вчора в маршрутці прочитав рекламу нового ломбарду десь на Соборності. На честь відриття - кредити всього під 0,35% на день. 127,75% річних. Ніхрена собі акція.

P.P.S. Як доживу до пенсії, то все що буде потрібно це ружжо і пістоль. Судячи з останніх тенденції. А там і кусок хлібчика вдасться добути.

Де можна забрати програний Вами червончик ?

На Україні пірамід більше ніж в Єгипті, а будівничі всі такі грамотні, горді і категоричні: про піраміду або добре, або нічого. Я блін трохи тяжко доганяю момент: що може юнак, який прослухав специфічні курси з специфічної фінансової грамотності, впарити своєму клієнту, щоб той йому віддав свої гроші, зароблені в реальній економіці? Економіка це не зовсім наука, її апарат не дає змоги точно обчислювати майбутнє діючих економічних процесів. Все чим вона займається - це фактично вивченням історичних прецедентів і співставлення їх з реальністю, що, знову ж таки не дає змоги економіці точно визначати, що буде, оскільки система постійно змінюється. Виходить що вона як прививка від минулорічного грипу, досліджена, гарно запакована, але жодних гарантій, що вона допоможе від грипу цього року :). Якщо ви такі чесні і порядні, то за що сидів Мавроді? :)

Розумні слова, цікаві думки - але знову не в те русло.

До тих хто хоче сперечатись - виливайте Ваші думки і фе в інші русла, бубоніти всі вміють.

Кому цікаво ж дійсно, читаємо і це і це і це також

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во избежании *ненужного* флейма прошу закрыть данную тему, (тс не обижайся - это * плохой выбор*) .... даже полный *человек с низким IQ* может сообразить что за 5 гривень заработанных в Украине на 1 сентября 2013 года, за которые можно купить 1 бутылку пива, ТЫ *ничего* некупишь эту - же бутылку в 2014 году как ты её не идексируй, пролонгируй, минетируй, ананируй....... и не производи с ней другие извращенчиские действия..... время *человеков с низким IQ* откладывающих *свои сбережения* динозавров, закончились в 2008 году.......всё ....дальше допишите сами ..... или даёте денег ТС...

PS. Лучше дайте мне...... обещаю напоить вас до *потери сознания*, и дать отчёт до копейки , на что мы *потратили* деньги... ЭТО БУДЕТ БОРДОВКА....

ЗЫ этот пост я отредактировал, по жалобе просили удалить этот пост, но я не стал ибо в корне согласен с вышесказанным, поэтому просто отредактировал, дабы привести в читабельную форму, там где стоят звездочки * - * заменены мной слова, подобранные таким образом, чтоб не потерялся смысл вышенаписанного

Во избежании дебильного флейма прошу закрыть данную тему, (тс не обижайся - это ГАВНО) .... даже полный ДИБИЛ может сообразить что за 5 гривень заработанных в Украине на 1 сентября 2013 года, за которые можно купить 1 бутылку пива, ТЫ нихера некупишь эту - же бутылку в 2014 году как ты её не идексируй, пролонгируй, минетируй, ананируй....... и не производи с ней другие извращенчиские действия..... время ДИБИЛОВ откладывающих КАМЕННЫЕ ЯЙЦА динозавров, закончились в 2008 году.......всё ...сдох ....дальше допишите сами ..... или даёте денег ТС...

PS. Лучше дайте мне...... обещаю напоить вас до УСЁРУ, и дать отчёт до копейки , на что мы просрали деньги... ЭТО БУДЕТ БОРДОВКА....

Доляр, кажуть, сипатись починає. Що залишається? Йєна? Юань?

Онотолєй, ні слова про гречку мішками!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Україні пірамід більше ніж в Єгипті, а будівничі всі такі грамотні, горді і категоричні: про піраміду або добре, або нічого. Я блін трохи тяжко доганяю момент: що може юнак, який прослухав специфічні курси з специфічної фінансової грамотності, впарити своєму клієнту, щоб той йому віддав свої гроші, зароблені в реальній економіці? Економіка це не зовсім наука, її апарат не дає змоги точно обчислювати майбутнє діючих економічних процесів. Все чим вона займається - це фактично вивченням історичних прецедентів і співставлення їх з реальністю, що, знову ж таки не дає змоги економіці точно визначати, що буде, оскільки система постійно змінюється. Виходить що вона як прививка від минулорічного грипу, досліджена, гарно запакована, але жодних гарантій, що вона допоможе від грипу цього року :). Якщо ви такі чесні і порядні, то за що сидів Мавроді? :)

http://www.youtube.com/watch?v=BOJVRNVbE2o - нагадуєте цей мультик)

Чому ніхто не вникає в суть питання, а стараєтся тільки висміяти все і обісрати, завжди дивувалася цьому в наших людях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваш мультік, Катінька, ставить одні питання і зовсім не балує нас відповідями. Всі потужні виробники світу, реалізують свій продукт через мережу дилерських компаній, які в більшості випадків, для покращення ефективності системи, є в приватних ручках. Щоб ця система працювала, продукт виробника повинен бути якісним, а головне бути потрібним споживачу, як, наприклад, продукція Apple, чи Mercedes. Про ваш продукт ви, як я розумію, можете розказати тільки під великим секретом в приватній розмові, на втаємниченому семінарі? Якщо ж інфа відкрита, то чітко, без водички і образ, що ви пропонуєте за гроші клієнта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ніхто не вникає в суть питання ... завжди дивувалася цьому в наших людях

Кать, дивуватись потрібно з іншого.

Наших людей дуже часто найо обманюють, а вони все вірять і вірять. Ось де біда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваш мультік, Катінька, ставить одні питання і зовсім не балує нас відповідями. Всі потужні виробники світу, реалізують свій продукт через мережу дилерських компаній, які в більшості випадків, для покращення ефективності системи, є в приватних ручках. Щоб ця система працювала, продукт виробника повинен бути якісним, а головне бути потрібним споживачу, як, наприклад, продукція Apple, чи Mercedes. Про ваш продукт ви, як я розумію, можете розказати тільки під великим секретом в приватній розмові, на втаємниченому семінарі? Якщо ж інфа відкрита, то чітко, без водички і образ, що ви пропонуєте за гроші клієнта?

продукти фінансового ринку в повному обємі, які пропонуються на основі грамотно проведенего фінансового аналізу з клієнтом, з ціллю щоб його гроші були диверсифіковані і максимально захищені. що це за професія - можете ознайомитися в інтернеті, або ось тут наприклад: http://vseprogroshi.com.ua/finansovij-konsultant-xto-ce-takij-audio-interv-rsquo-yu.html

нова професія на ринку нашої країни, і вороже ставитися до неї не варто

Чому ніхто не вникає в суть питання ... завжди дивувалася цьому в наших людях

Кать, дивуватись потрібно з іншого.

Наших людей дуже часто найо обманюють, а вони все вірять і вірять. Ось де біда

В чому особисто Вас дурили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...