Перейти до змісту

Довгострокове накопичення


Davids

Рекомендовані повідомлення

в будь якому випадку, ота ваша показова *скритнiсть* працюе проти вас. Пройшли тi часи, коли дифiцит продавали *з пiд поли* . В наш час будь яка секретнiсть тiльки насторожуе. Оте *не про те* *не вгадав* , *до теми немае вiдношення* тiльки смiшить. Замiсть того щоб вiдкрито (раз вже тема на загальному вiдкритому форумi, а не передается по приватах) подати iнформацiю , компанiя така то, знаходится там то, фiлiали там то, директор той то, працюе з такого то року, починается гра в партизанiв з гримасами, мол ми знаемо те що ви не знаете й розкажу тiльки на вушко й стороннiм нi нi бо то велика вселенська таемниця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

Аліко, нє?

Якщо не важко, назву кантори - в студію, це зекономить усім море часу.

Дякую.

Ставлю червончик, що це AEGON.

Мені одна мадам всі вуха прожужжала про те страхування, що прийшлось послати нах. А колись хорошою знайомою була. Вже не пише.

Розказувала, що нових працівників відпраляють на промивання мізків семінари у Львів (чи то ще куди) на два тижні. Після тих семінарів вона почувалася вкрай піднесено і дуже свято вірила в прибутковість такої афери схеми страхування. Навіть сама вступила і вже зробила перший вклад.

Склалося враження, що там на семінарах працюють справжні профі по НЛП і управлінню свідомістю.

Кредитні спілки 2009-2012 року комплектувались приблизно такими ж кадрами. Коли основною їх задачею було впевнити потенційного лоха, що дана кредитна спілка є ангельським творінням і проценти там "...ну самі мінімальні на всю Україну. Собі в збиток працюємо"... так само, як їх впевнив роботодавець. А далі запускали клієнта на піраміду.

P.S. Ні в що не вірю. Вчора в маршрутці прочитав рекламу нового ломбарду десь на Соборності. На честь відриття - кредити всього під 0,35% на день. 127,75% річних. Ніхрена собі акція.

P.P.S. Як доживу до пенсії, то все що буде потрібно це ружжо і пістоль. Судячи з останніх тенденції. А там і кусок хлібчика вдасться добути.

Де можна забрати програний Вами червончик ?

Біля "Директорії" в будь-який час завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в будь якому випадку, ота ваша показова *скритнiсть* працюе проти вас. Пройшли тi часи, коли дифiцит продавали *з пiд поли* . В наш час будь яка секретнiсть тiльки насторожуе. Оте *не про те* *не вгадав* , *до теми немае вiдношення* тiльки смiшить. Замiсть того щоб вiдкрито (раз вже тема на загальному вiдкритому форумi, а не передается по приватах) подати iнформацiю , компанiя така то, знаходится там то, фiлiали там то, директор той то, працюе з такого то року, починается гра в партизанiв з гримасами, мол ми знаемо те що ви не знаете й розкажу тiльки на вушко й стороннiм нi нi бо то велика вселенська таемниця

Це просто одна з особливостей даного типу бізнесу. Принцип піраміди - за кожного залученого особисто клієнта "бізнес-консультант" отримує фінансові бонуси та інші приємні речі. Якщо він відкрито заявить: наша фірма називається "Роги і Копита", знаходимося ми за адресою вул. Остапа Бендера, 13, то клієнти прийдуть прямо на фірму (якщо її офіс реально існує, звичайно), і є ймовірність, що вони попадуть до іншого консультанта, що є вкрай небажаним для нашого амбітного "фінансового консультанта", якому треба напрацьовувати клієнтську базу, чим більше і швидше - тим краще, а там вже й "діамантовий" статус, вілли, Порше і тьолки біля басейна не за горами. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому особисто Вас дурили?

Люблю я співрозмовників які на питання відповідають питанням :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто стикався неодноразово. Найчастіше з "агентами" Аліко. Перші рази уважно слухав і вникав у "графіки" - ніби все красиво. Зрозумів у чому штука тоді, коли читав уважно договір перед підписанням. Договір не підписав, звичайно, відтоді не реагую на запрошення типу "приходь, є дуже цікава тЄма".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ви стібетесь люди реально накопичують, лікуються безкоштовно, дехто вже отримує свою шалену пенсію і не вилазить із закордонних мандрівок. Скажу по секрету , весь Приватбанк застрахований у цій фірмі і вся мерія. Я думаю якщо такі люди застахєрилися то питання назви фірми відпадає автоматично .

"Все в сад !"

gay_block_08.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумів у чому штука тоді, коли читав уважно договір перед підписанням

Так у чому саме штука?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому особисто Вас дурили?

Люблю я співрозмовників які на питання відповідають питанням :0155:

просто якщо Ви говорите так, обгрунтуйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця як називається фірма, тут то і воно, чому ніхто не хоче особисто прийти і висміяти? Давайте всі смільчакі в офіс - там ви і назву одразу побачите, і висміюватимете все в очі а не тут пишучи, ще ніхто не написав точної відповіді якщо на те пішло, назву не хочу давати бо я дійсно працюю автономно, мені тільки дані ричаги для консультацій, тому компанія ніяким боком. Золотих гір нікому не обіцяю, провожу аналіз і даю тверезу оцінку ситуації. Але смішно читати що на статтю про серйозну тему, людей цікавить не те як вони на старості будуть жити, чи де дітей своїх вчити, а те як називається фірма.... з вами бачу говорити далі нема сенсу, живіть і радуйтесь і хватить тут резвіти, я теж дуже смілива буваю коли спілкуюсь не особисто. За останні 3 дні провела 3 фінансових аналізи - люди вийшли від мене живі і здорові і навіть більше - подякували.

"Спасение утопающих дело рук самих утопающих"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За останні 3 дні провела 3 фінансових аналізи - люди вийшли від мене живі і здорові і навіть більше - подякували.

Катя, а ви сцілюєте рак?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доляр, кажуть, сипатись починає. Що залишається? Йєна? Юань?

Залишається нерухомість., Для тих в кого є хоч 500 доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з вами бачу говорити далі нема сенсу, живіть і радуйтесь і хватить тут резвіти

ви неправильно обрали цільову аудиторію

на форумах типу борди ідіотів досить мало

рекламуйтесь на вконтактах шолє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просвітіть незнаючого... коли настане той час що модна буде відмовитись сплачувати в пенсійний фонд? а повінстю перейти на недержавне страхування? чи такого не буде ніколи?))

Это время настанет, когда фактическое банкротство государственного пенсионного фонда, будет объявлено де-юре. Сегодня дефицит пенсионного фонда составляет 34 млрд.грн.. Количество жителей Украины пенсионого возраста 13,2 млн.. , количество плательщиков взносов в пенсионный фонд 13,4 млн. человек. По прогнозам демографическим к 2016 году это число сравняется. Учитывая, что с фонда заработной платы предприятия и зарплаты самого сотрудника в пенсионный фонд идет 40%, то и пенсия в Украине = 40% заработной платы (т.е. катастрофически нищенская). К 2025 году число пенсионеров вырастет до 15 миллионов,а работающих до 12,5 миллионов человек. Простая логика - пенсия существенно уменьшится в размерах - это на себе уже прошли жители Европы и России, сейчас сокращаются гос.пенсии в США и Великобритании. Рекомендую прочитать книгу Бориса Юровского "Пенсии государственные и негосударственные - чего нам ждать", где очень подробно изложены предпосылки банкротства государственного пенсионного фонда и представленны в сравнительных вариантах возможности создавать свою собственную пенсию, используя различные финансовые инструменты (депозиты, страховые наопительные программы, взносы в НПФ, золото, недвижимость и многое другое)

Сегодня приходится платить взносы в Пенсионную солидарную систему, чтобы наши родители, бабушки и дедушки, продолжали получать свои мизерные пенсии, но то, что ожидает поколение сегодняшнее...это бомба замедленного действия! СВОЯ РУБАШКА - БЛИЖЕ К ТЕЛУ! Я создаю себе свою собственную пенсию, ни на минуту не надеясь на государство - моя безбедная старость - это мое умение создать солидный капитал на время отдыха - выхода на пенсию :))

Пенсия в разных странах мира.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пост 70 мав на увазі, що до обов'язкових відрахувань в ПФ, чувак ще має мати гроші, щоб відраховувати вже в недержавний ПФ. А може тому чуваку нах не потрібна ота пенсія? Він що, прокурор, суддя, високопосадовець МВС, СБУ? То у них пенсія, а у всіх інших інші проблеми. Пенсію соціалістичний Союз почав виплачувати в середині 60-х років. Коли якийсь державний математик підрахував наскільки вигідно буде саме державі розприділяти кошти громадян на пенсію, як зараз вигідно будувати дороги, будинки, спорткомплекси. Це ще один спосіб залізти в кишеню. А як ваші прабабусі жили без накопичувальних пенсій? Не потрібно лякати людей, створювати новий культ карго з пенсії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щасливо, Катя

Толік, Ваші коментарі тут нічого окрім плювка фарби у Ваше життя не приносить. А присутність настільки бажана і актуальна як віті і колі при владі. Тому попрошу..

За останні 3 дні провела 3 фінансових аналізи - люди вийшли від мене живі і здорові і навіть більше - подякували.

Катя, а ви сцілюєте рак?

Це констатація факту а не кінцевий результат!

з вами бачу говорити далі нема сенсу, живіть і радуйтесь і хватить тут резвіти

ви неправильно обрали цільову аудиторію

на форумах типу борди ідіотів досить мало

рекламуйтесь на вконтактах шолє

дзеркальна реальність, нажаль.

щасливо, Катя

я буду сумувати ...

Скрасили пару вечорів безглуздою активністю в темі? Лафа закінчилась, далі знову тільки офіс та і руки...

Ніхто вам отто (чи толік) нічого не нав'язує, нічого не парить і робити теж нічого не заставляє, тому гвалтуйте клавіші у інших темах/іграх.

Пост 70 мав на увазі, що до обов'язкових відрахувань в ПФ, чувак ще має мати гроші, щоб відраховувати вже в недержавний ПФ. А може тому чуваку нах не потрібна ота пенсія? Він що, прокурор, суддя, високопосадовець МВС, СБУ? То у них пенсія, а у всіх інших інші проблеми. Пенсію соціалістичний Союз почав виплачувати в середині 60-х років. Коли якийсь державний математик підрахував наскільки вигідно буде саме державі розприділяти кошти громадян на пенсію, як зараз вигідно будувати дороги, будинки, спорткомплекси. Це ще один спосіб залізти в кишеню. А як ваші прабабусі жили без накопичувальних пенсій? Не потрібно лякати людей, створювати новий культ карго з пенсії.

От і славно, для Вас все вирішили. Живіть без ніякого накопичення, ми Вас не переконуємо (вже). Працюйте, надійтесь, проявляйте розум і сміливість пишучи от так як тут. І всеее буде добре. А горбатого могила таки виправить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную зафлешмобити дану темку повним ігнором на всі повідомлення "мессії". Той хто клюнув - уже давно звязався з тими "містерами і місіс Х".

Відновимо спілкування через 5 років, коли будуть реально якісь, не побоюсь цього слова, позитивні результати і враження від вкладників.

А то вже аж тошно це все слухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную зафлешмобити дану темку повним ігнором на всі повідомлення "мессії". Той хто клюнув - уже давно звязався з тими "містерами і місіс Х".

Відновимо спілкування через 5 років, коли будуть реально якісь, не побоюсь цього слова, позитивні результати і враження від вкладників.

А то вже аж тошно це все слухати.

В школі Вам мабуть було тошно слухати, бо заставляли.

Тут же все добровільно. Ви самі читаєте і приймаєте участь - добровільно. За логікою, вам самому від себе тошно. Задумайтесь.

Виплати вже були здійснені. Не бійтесь слова, тому що їх там кілька - позитивні враження і результати вже є.

Доберусь ввечері до матеріалів - покажу наочно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную зафлешмобити дану темку

Відновимо спілкування через 5 років

через 5 років флешмоб буде біля офісу компанії "месії" з плакатами "Поверніть наші гроші!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...