Перейти до змісту

Довгострокове накопичення


Davids

Рекомендовані повідомлення

класична піраміда.

Недержавне пенсійне страхування ніколи не буде захистом на старості для пересічних людей (окрім звісно верхівки, і я дуже сумніваюсь що присутні тут прихильники лохотрону до верхівки відносяться, маю нажаль вже багато прикладів серед знайомих). Тільки реальні активи які можна "пощупати" можуть зберегти ваші заощадження.

Навіть якщо власники піраміди свято віритимуть що вони будуть чесними, приклад lehman brothers показує що папірці самі по собі ніколи не будуть захищені навіть у супердержаві.

це безкоштовна фінансова консультація :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

Davids, коли у вас буде наступний корпоративний тренінг попроси щоби тобі почитали курс "Робота з запереченнями".

попри моє чи Отто негативне ставлення до твого продукти, ми теоретично і надалі лишаємось твоїми потенційними клієнтами:) тому у розмові з нами тобі потрібні будуть знання з вищезгаданого курсу:)

Дві безкоштовні поради:

Робота продавця починається не тоді, коли він пропонує товар, і не тоді коли клієнт прийшов до нього по консультацію.

Робота продавця починається тоді, коли клієнт каже "НІ!"

А друга, мені ї дав один з моїх хороших начальників:

если вас послали уже десятый раз, это не повод развернуться и уйти, это повод прийти одинадцатый раз:)

удачі, колего:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був у мене один колега , спеціаліст по продажам, так він учить так: наш продукт найкращий - а покупець - та за дорого., так ми пропонуємо гарантію на 10оків, а покупець - та задорого, так ми безкоштовно завеземо, - покупець ,- та задорого. добре ось вам знижка 50% відсотків, а покупець та за дорого.Продавець не може знайти іншх аргументів щоб продати,..і тут мій колега видає золоту фразу - а ти перед ним голий танцював? ні, ну то бігооом.

....лєгєнда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був у мене один колега , спеціаліст по продажам, так він учить так: наш продукт найкращий - а покупець - та за дорого., так ми пропонуємо гарантію на 10оків, а покупець - та задорого, так ми безкоштовно завеземо, - покупець ,- та задорого. добре ось вам знижка 50% відсотків, а покупець та за дорого.Продавець не може знайти іншх аргументів щоб продати,..і тут мій колега видає золоту фразу - а ти перед ним голий танцював? ні, ну то бігооом.

....лєгєнда...

круто сказано, ніхто і не здається) кожен день проводяться консультації з людьми) просто не з цього сайту, якщо хочете - дам телефони клієнтів - можете вживу поспілкуватися, а сприводу того щоб прийти в офіс і вживу посміятися разом чомусь всі проігнорили...і доречі не уловила, де тут піраміда? я щось пропустила?

хоча виникла навіть геніальніша ідея, не хочете офіс - давайте всі в скайпі збиремось, ви тут всі заядлі активісти інтернету - не пошкодуйте свого часу і ми не пошкодуєм добавляйтесь в скайп - поспілкуємось більш активно там, може краще вийде розмова, бо в переписці результату ніякого як підмітив

Boomboxic

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти перед ним голий танцював? ні, ну то бігооом

добавляйтесь в скайп - поспілкуємось

це те про, що я думаю? :_27:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що була клубнічка ?

напевно клубнічка буде лише для ошуканих вкладників - у вигляді голої дупи керівництва показаної з вікна офісу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумів у чому штука тоді, коли читав уважно договір перед підписанням

Так у чому саме штука?

Текст давним-давно викинув, але дещо з пам'яті:

Розділ, в якому фігурує словосполучення "обмеження страхування", перераховує перелік причин смерті, при яких страховка не виплачується. Той перелік складає не менше 80% смертності за статистикою. В точності не пригадаю, минуло вже років 6-7, але щось приблизно: якщо застрахована особа померла нетверезою, під час занять спортом чи, наприклад, екстремального туризму, то страховка не виплачуєьтся. Таких пунктів там декілька десятків.

Розділ "перелік документів, необхідних для подання при настанні страхового випадку" крім стандартного набору останнім пунктом містив словосполучення "....інші документи.....", тобто перелік чітко не визначений. Ніби то я іду за страховкою, а мені кажуть "вам страховка не положена, бо ви не принесли "інший документ"... до побачення".

Договір укладається не з Аліко, а з якоюсь ТзОВ.

Якщо текст читати не упереджено, то в декількох місцях виникають сумніви. Ну а якщо упереджено, то все виглядає більш-менш по-шахрайськи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пісєц воощє :0167: ......читав читав цей весь бРєд і здався...а конторка ще та що й консалтинг впарює, ну типу світовий :_07: так шо нєсітє деньгі....ги ги....хтось собі на них щось купить, но явно що не Ви( в смислі ті наївні що принесуть)

P.S. люди вибачайте за писанину, не витримав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь читаючи про це довгострокове накопичення згадується така казка-притча:

Однажды Эмир Бухарский призвал к себе Ходжу Насреддина, показал ему своего любимого ишака и сказал: "Сможешь ли ты обучить этого ишака богословию, чтобы он знал столько же, сколько я сам?" Насреддин проверил способности этого ишака и сказал:

"О пресветлый эмир! Этот замечательный ишак не уступает остротой своего ума ни одному из твоих министров, ни даже тебе самому, я берусь обучить его богословию, и он будет знать столько же, сколько знаешь ты, и даже больше, но для этого потребуется двадцать лет".

Эмир велел выдать Насреддину из казны пять тысяч таньга золотом и сказал: "Бери этого ишака и учи его, но, клянусь Аллахом, если через двадцать лет он не будет знать богословия и читать наизусть Коран, я отрублю тебе голову!"

И когда Насреддин поведал эту историю в чайхане, куда он привёл этого ишака, добрые люди сказали ему: можешь сразу проститься со своей головой, ибо где это видано, чтобы ишак наизусть читал Коран?

- Таких ишаков немало и сейчас в Бухаре, — ответил Ходжа Насреддин. — Скажу ещё, что получить пять тысяч таньга золотом и хорошего ишака в хозяйство — это человеку не каждый день удаётся. А голову мою не оплакивайте, потому что за двадцать лет кто-нибудь из нас уж обязательно умрёт — или я, или эмир, или этот ишак. А тогда поди разбирайся, кто из нас троих лучше знал богословие!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1393839_744698958879497_2072940369_n.jpg

Скачую спеціально Matlab, ну не виходить в мене така цікава математика. Мені потрібно трохи часу, може хтось швидше роздуплиться, складе рівняння. Там далеко не мільйони мають вийти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в екселі вийшло.

Я то трохи інші активи на пенсію планую назбирати, але фіг з ним, потрачу 400 грн в місяць і 25 років на експеримент )) потім розкажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як, вклавши по 400 грн до суми 168 000, отримати за 35 років майже в десять раз більшу суму з 15% річних. Покажіть формулу, бо все одно перевірю, матлаб докачується :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, проставляєш щомісячне поповнення 400 грн , щомісячну капіталізацію, строк 300 міс і на виході маєш:

Сумма к возврату

120 000,00

Сумма % по вкладу

1 196 085,58

Итого

1 316 085,58

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одне але:

десять років тому ціни були в десять разів менші - машини, квартири.... а 400 грн це була пристойна зарплата

років через 25 аби теж в 10 разів все знецінилось то було б добре...

на виході ви можливо отримаєте суму купівельна спроможність якої буде рівна 100-150 тис зараз

ПС. а НПФ це прямий збиток, навіть якщо піраміда не лопне до настання пенсії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ще врахувати, що гривня це моя третя державна грошова одиниця, а колись були рублі і купони. І що не кожній валюті судилось прожити навіть і 20 років, а ще якщо врахувати кількість банкоподібних установ з частковим резервуванням, що спеціалізуються на надуваннях бульбашок і продажу повітря, тривалість життя валют типу нашої, різко йде в скорочення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ще врахувати, що гривня це моя третя державна грошова одиниця

В нас до сих пір лежить купа червоних десяток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...