Перейти до змісту

Довгострокове накопичення


Davids

Рекомендовані повідомлення

Пропоную ознайомитися з майбутніми реаліями України. Все що нас чекає і з чим Ви стикнетесь безпосередньо. Данна тема є не більш як відкрити Вам очі і дати поштовх задуматись.

«Фахівці прогнозують, що до 2015 року страхування життя стане найпопулярнішим видом страхового захисту громадян України»

Сьогодні пропонуємо Вам корисну статтю, автором якої є Наталія Гудима, Президент Ліги страхових організацій України (ЛСОУ ) www.uainsur.com

Англієць Джеймс Додсон в 1663 році зібрав усі дані лондонських кладовищ, розрахував середній вік померлих, їх кількість за рік і застосував статистику для створення захисту, яка є ефективною і в XXI столітті.

Саме Джеймс Додсон вважається родоначальником наукового підходу до організації страхування життя. А через 350 років в Європі вже стало непристойним жити без такого поліса, не піклуючись про майбутнє — своє і своєї родини. Від 40 до 60% всіх європейських страхових премій — це платежі по страхуванню життя. У нашій країні їх частка не досягає і 10%. Хоча виплати по страхуванню життя зростають у всьому світі. Тільки за 6 місяців цього року наші компанії зі страхування життя виплатили своїм клієнтам близько 40 млн.грн. — майже в два рази більше, ніж за минуле півріччя. Зокрема, виплачували по п'ятирічних страховкам, укладеним до кризи, і за більш «старими» полісами. Навіть за тими договорами, які були укладені ще в 90-ті — до прийняття закону про страхування, який упорядкував діяльність страхових компаній в Україні.

Збереження накопиченого капіталу — як у гривні, так і у валюті — одна з головних переваг страхування життя. У нашій країні за всі роки незалежності не збанкрутувала жодна страхова компанія життя. Закон забороняє їм залишати ринок, не виконавши всіх взятих зобов'язань перед клієнтами!

Ще одна перевага такої страховки — гарантована прибутковість. Гроші клієнта, за законом, приносять йому не менше 4% річних. Хоча середня прибутковість сьогодні становить 14-18 % річних у гривні та трохи менше — у валюті. Ви скажете: за депозитами дохідність вище. Не завжди. І потрібно врахувати, що поліси виконують більше завдань, ніж банківські депозити: не тільки зберігають і примножують гроші клієнта, а й фінансово захищають сім'ю в разі його смерті або інвалідності — за умовами договору страхування життя в таких ситуаціях призначена компенсація.

Ви запитаєте: навіщо страхувати життя, якщо поліси страхування від нещасного випадку можна купити у будь-якого страховика, який продає КАСКО або ОСАГО? Можна і у них. Але у страховиків не-життя такі поліси діють лише рік. А з кожним роком людина стає старше, у неї більше проблем зі здоров'ям, значить, і вище ціна страхового захисту. У компаніях зі страхування життя договір можна укласти на більш тривалий термін. І пропозиція з накопичення та збереження грошей у них набагато ширше. І цей перелік невдовзі розшириться — з набранням чинності нової редакції закону «Про страхування» почнуть діяти нові умови з пенсійного страхування, з'явиться більш прибуткове інвестстрахування — unit-linked. Недарма фахівці прогнозують, що до 2015 року страхування життя стане найпопулярнішим видом страхового захисту громадян України.

Особисто я б не радила чекати так довго. Чому? Можу навести ще багато аргументів. Але головний з них — у мене самої давно є поліс страхування життя. Час виплати ще не настав, але всі ці роки я відчуваю себе захищеною. А це дорогого коштує.

Більшість людей уявлення не мають що таке пенсія і пенсійна реформа. Одна половина громадян думають звідки вона взялася на їхню голову. Інша — що це їх не стосується. Але всі думають, що вона започаткована для збагачення чиновників. Хоча все якраз навпаки: вона проводиться для людей. Аби вони мали на що жити у похилому віці, забезпечивши себе зараз додатковими джерелами доходу. В людей є ілюзія, що ті гроші, які вони сплачують у пенсійний фонд, обліковуються на їхніх персональних рахунках і чекатимуть їх до пенсії. І дуже дивуються, коли дізнаються, що насправді ці гроші виплачуються теперішнім пенсіонерам.

Справжня біда в тому, що українці взагалі не розуміють що таке державна пенсія. Своїм клієнтам я пояснюю її суть таким питанням: "скажіть, ви підписали б договір на 30 років, згідно якого ви маєте щомісяця сплачувати по 100 гривень у пенсійний фонд. Вийшовши на пенсію, із цієї сотні ви отримаєте всього 10 гривень. Але якщо ви проживете 29 років, то всі гроші віддаються сусідові?". Всі кажуть, ні, не підписали б. Але насправді з пенсійним фондом його уклали сьогодні усі.

Сьогодні в Україні близько 14 мільйонів пенсіонерів, а працюючого населення — 14,2 мільйони. Зараз із зарплати вираховується до 40% податків і все одно пенсійному фонду не вистачає коштів. 60 мільярдів гривень зараз пенсійний фонд отримує у вигляді дотацій з державного бюджету.

Починаюччи із 2015 року почнеться всплеск пенсіонерів. Через рік їх число подвоїться. Основна проблема була сформована післявоєнним бебі-бумом, який зараз виходить на пенсію. Із 50-х до 80-х років минулого століття була велика народжуваність. Із 2010 року ці люди почали виходити на пенсію.

У 2015 році вирівняється кількість працюючих і пенсіонерів. Протягом 2025-2030-х років кількість пенсіонерів досягне 75%. Потрібно буде або в два рази збільшити податки працюючому населенню, або у два рази зменшити виплати пенсіонерам. Якщо зараз податки забирають до 40% зарплати, то через 10 років віддавати 80% навряд чи хтось захоче. Ми, як платники податків, просто не витримаємо. Особливо, якщо врахувати, що далеко не всі громадяни податки сплачують.

Ця проблема характерна не лише для України, а й для всієї Європи. Але там відреагували раніше, створивши недержавні пенсійні фонди та провівши відповідну інформаційну роботу з населенням. У нас все зав'язано на політиці. Сьогодні пенсіонери - це 13 мільйонів найбільш активних виборців. А в майбутньому — у два рази більше. Якщо їм сказати правду, хто прийде на вибори? Це електорат, який дає найбільший відсоток і яким найлегше керувати.

Через 10 років прірва між багатими і бідними виросте. Люди поділяться на дві категорії: ті, хто викидатиме у смітник, і ті, хто підбиратиме з нього. Навіть, якщо державна пенсія залишиться, якою вона буде? Пенсіонери навряд чи зможуть себе утримувати. Турбота про них ляже на плечі їхніх дітей, у яких є свої діти. І їх треба годувати, одягати, вчити. А це задоволення не з дешевих, особливо навчання.

Люди чомусь думають, що держава про них подбає. Це не так. Якщо люди сьогодні не створять собі додаткових джерел доходу, у літньому віці вони просто виживатимуть.

Маючи практику спілкування на цю тему з людьми, знаю що є велика недовіра до страхових компаній які пропонують людям самим собі відкладати капітал. Тому якщо Ви один з таких людей – прошу не писати нічого негативного, тримати своє "фе" при собі і не висвітлювати думок які не стосуються данної теми. Якщо ж Вас цікавить як можна накопичити капітал на пенсію, дітям на навчання, мрії - звертайтесь, буду радий провести з Вами фінансовий аналіз для надання рекомендацій.

Дійсно зацікавленим людям дам контакти для призначення зустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

Аліко, нє?

Якщо не важко, назву кантори - в студію, це зекономить усім море часу.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аліко, нє?

Якщо не важко, назву кантори - в студію, це зекономить усім море часу.

Дякую.

нє, не аліко. Ми не зазиваємо працювати. Ми пропонуємо послуги фінансової підкованості населення. В школах на тижнях будуть проводитись додаткові уроки по цій темі, за сприянням мерії Луцьку. Прийдіть послухайте :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просвітіть незнаючого... коли настане той час що модна буде відмовитись сплачувати в пенсійний фонд? а повінстю перейти на недержавне страхування? чи такого не буде ніколи?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за сприянням мерії Луцьку.

дайте, будь ласка, посилання на повідомлення про це на офіційному сайті мерії. Дякую.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просвітіть незнаючого... коли настане той час що модна буде відмовитись сплачувати в пенсійний фонд? а повінстю перейти на недержавне страхування? чи такого не буде ніколи?))

Що Ви маєте на увазі "перейти на не державне страхування?" Ви вже можете здійснювати його за власним бажанням ще з 2004 року.

А відмовитись сплачувати в державний пенсійний залежить від того, якій статус (форми оподаткування і пр.) є сьогодні у Вас. Якщо цікаво як це правильно зробити, запрошую до мене на безкоштовну консультацію, телефон в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просвітіть незнаючого... коли настане той час що модна буде відмовитись сплачувати в пенсійний фонд? а повінстю перейти на недержавне страхування? чи такого не буде ніколи?))

Що Ви маєте на увазі "перейти на не державне страхування?" Ви вже можете здійснювати його за власним бажанням ще з 2004 року.

А відмовитись сплачувати в державний пенсійний залежить від того, якій статус (форми оподаткування і пр.) є сьогодні у Вас. Якщо цікаво як це правильно зробити, запрошую до мене на безкоштовну консультацію, телефон в приват.

Статус ніякий)) ну тобто проста фізична особа) із зарплати якої і так забирають до пенсійного фонду)..

Ну ясно що і з ФОП пі-ва на якому працюєш...

це просто питння чайника так сказать) цікаво як це реалізовано зза кордоном у Європейських країнах... у них є обов"язкове державне і в додаток недержавне? чи як..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер вкажіть будь-ласка назву організації. Умови діяльності?. Вартість консультацій.

Ви маєте якусь освіту для надання таких консультацій чи ви просто вговорюєте людей відкирити рахунок в страховій конторі назву якої навіть так боїтеся нам повідомити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що Ви маєте на увазі "перейти на не державне страхування?" Ви вже можете здійснювати його за власним бажанням ще з 2004 року. А відмовитись сплачувати в державний пенсійний залежить від того, якій статус (форми оподаткування і пр.) є сьогодні у Вас. Якщо цікаво як це правильно зробити, запрошую до мене на безкоштовну консультацію, телефон в приват.

Розкажіть усім, думаю багато кому буде цікаво..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во избежании *ненужного* флейма прошу закрыть данную тему, (тс не обижайся - это * плохой выбор*) .... даже полный *человек с низким IQ* может сообразить что за 5 гривень заработанных в Украине на 1 сентября 2013 года, за которые можно купить 1 бутылку пива, ТЫ *ничего* некупишь эту - же бутылку в 2014 году :) как ты её не идексируй, пролонгируй, минетируй, ананируй....... и не производи с ней другие извращенчиские действия..... время *человеков с низким IQ* откладывающих *свои сбережения* динозавров, закончились в 2008 году.......всё ....дальше допишите сами ..... или даёте денег ТС... :)

PS. Лучше дайте мне...... :) обещаю напоить вас до *потери сознания*, и дать отчёт до копейки , на что мы *потратили* деньги... ЭТО БУДЕТ БОРДОВКА.... ;)

ЗЫ этот пост я отредактировал, по жалобе просили удалить этот пост, но я не стал ибо в корне согласен с вышесказанным, поэтому просто отредактировал, дабы привести в читабельную форму, там где стоят звездочки * - * заменены мной слова, подобранные таким образом, чтоб не потерялся смысл вышенаписанного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за сприянням мерії Луцьку.

дайте, будь ласка, посилання на повідомлення про це на офіційному сайті мерії. Дякую.

Почнемо з того, що якщо надання інформації по Вашому питанню не принесе Вам нічого окрім морального задоволення і участі у спілкуванні, то не варто і питати.

Мені не відомо, чи є ця інформація на сайті, але офіційного листа (запит) було написано, у відповідь отримано позитивний текст. Так що на папері це точно є, чого не можу сказати про сайт.

Просвітіть незнаючого... коли настане той час що модна буде відмовитись сплачувати в пенсійний фонд? а повінстю перейти на недержавне страхування? чи такого не буде ніколи?))

Що Ви маєте на увазі "перейти на не державне страхування?" Ви вже можете здійснювати його за власним бажанням ще з 2004 року.

А відмовитись сплачувати в державний пенсійний залежить від того, якій статус (форми оподаткування і пр.) є сьогодні у Вас. Якщо цікаво як це правильно зробити, запрошую до мене на безкоштовну консультацію, телефон в приват.

Статус ніякий)) ну тобто проста фізична особа) із зарплати якої і так забирають до пенсійного фонду)..

Ну ясно що і з ФОП пі-ва на якому працюєш...

це просто питння чайника так сказать) цікаво як це реалізовано зза кордоном у Європейських країнах... у них є обов"язкове державне і в додаток недержавне? чи як..

В більшості країн Европи, працює 3-ох рівнева система пенсійного забезпечення. Перший рівень: Державна соціальна допомога (по нашому - пенсія) Другий рівень: Обовязкове накопичення із своєї заробітньої плати і Третій рівень: Добровільне накоипечння - це що впроваджується зараз в Україні з 2004 року, за винятком 2-го рівня. Його мають ввести з 2014 року. Якщо хочете послухати детальніше як воно діє - в нас є безкоштовні семінари в які включена ця тема, якщо цікаво - залишайте контакт - повідомлю

Топікстартер вкажіть будь-ласка назву організації. Умови діяльності?. Вартість консультацій.

Ви маєте якусь освіту для надання таких консультацій чи ви просто вговорюєте людей відкирити рахунок в страховій конторі назву якої навіть так боїтеся нам повідомити.

Умови діяльності можна дізнатися з 15-годинного навчання, безкоштовно. Освіта - сертифіковані фінансові консультанти, а партнерський портфель великий - рекламою займатись тут не будемо. Давайте свій контакт - запросимо на консультацію вживу.

Во избежании дебильного флейма прошу закрыть данную тему, (тс не обижайся - это ГАВНО) .... даже полный ДИБИЛ может сообразить что за 5 гривень заработанных в Украине на 1 сентября 2013 года, за которые можно купить 1 бутылку пива, ТЫ нихера некупишь эту - же бутылку в 2014 году :) как ты её не идексируй, пролонгируй, минетируй, ананируй....... и не производи с ней другие извращенчиские действия..... время ДИБИЛОВ откладывающих КАМЕННЫЕ ЯЙЦА динозавров, закончились в 2008 году.......всё ...сдох ....дальше допишите сами ..... или даёте денег ТС... :)

PS. Лучше дайте мне...... :) обещаю напоить вас до УСЁРУ, и дать отчёт до копейки , на что мы просрали деньги... ЭТО БУДЕТ БОРДОВКА.... ;)

Висказались? Ми прочитали, до уваги прийняли - дякую. Сьогодні спатимите спокійно.

Надалі прошу позбавити мене і користувачів (вихованих) Ваших викриків і ненормативної лексики. Буду дуже вдячний.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін якесь вокруг да около...

Нагадує щось типу - давай зустрінемся віч-на-віч, не телефонна розмова, блабла, а реальність - кірбі\гербалайф\присадки

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почнемо з того, що якщо надання інформації по Вашому питанню не принесе Вам нічого окрім морального задоволення і участі у спілкуванні, то не варто і питати. Мені не відомо, чи є ця інформація на сайті, але офіційного листа (запит) було написано, у відповідь отримано позитивний текст. Так що на папері це точно є, чого не можу сказати про сайт.

Давайте тоді закінчимо сканом листа-відповіді - під позитивним текстом можна розуміти багато що, а "за сприянням мерії" - це звучить серйозно. Не будьте голослівними.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін якесь вокруг да около... Нагадує щось типу - давай зустрінемся віч-на-віч, не телефонна розмова, блабла, а реальність - кірбі\гербалайф\присадки

знайома історія

[hide]

[/hide]

Давайте тоді закінчимо сканом листа-відповіді

щоб в школі щось там лєве прочитати, треба до міністерства дійти. так що є лист чи нема (я теж думаю що нема), це вже ролі не грає.

а те що ТС пудрить наш мозк це і так зрозуміло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін якесь вокруг да около...

Нагадує щось типу - давай зустрінемся віч-на-віч, не телефонна розмова, блабла, а реальність - кірбі\гербалайф\присадки

:)

Якщо почати тут розписувати все і всім, мені часу в добі потрібно як на Меркурії, хоча б ). Та і всім розписувати нема смислу при 10% зацікавлених в цьому людей. Дійсно зацікавлених. Все добровільно.

Хочеш допомогти, а тобі у спину плюють, люди - не плюйте у спину! Не цікавить - не пишіть, цікавить - адекватні розмови ведіть.

Почнемо з того, що якщо надання інформації по Вашому питанню не принесе Вам нічого окрім морального задоволення і участі у спілкуванні, то не варто і питати. Мені не відомо, чи є ця інформація на сайті, але офіційного листа (запит) було написано, у відповідь отримано позитивний текст. Так що на папері це точно є, чого не можу сказати про сайт.

Давайте тоді закінчимо сканом листа-відповіді - під позитивним текстом можна розуміти багато що, а "за сприянням мерії" - це звучить серйозно. Не будьте голослівними.

Згідний, вираз "за підтримки мерії" був не дуже вдалим. Якщо дозволите, поправлюсь - "за згодою мерії". Ось так буде точніше. Скан буде коли сканер буде. На днях.

Якщо цікавить, можу відправити скан документу на сходинку вище за Луцьку мерію. Щоб припинити ці "косі погляди".

Блін якесь вокруг да около... Нагадує щось типу - давай зустрінемся віч-на-віч, не телефонна розмова, блабла, а реальність - кірбі\гербалайф\присадки

знайома історія

[hide]

[/hide]

Давайте тоді закінчимо сканом листа-відповіді

щоб в школі щось там лєве прочитати, треба до міністерства дійти. так що є лист чи нема (я теж думаю що нема), це вже ролі не грає.

а те що ТС пудрить наш мозк це і так зрозуміло :)

Пудрю мозок? Я Вас взагалі, абсолютне не зачіпав, чого і від Вас бажаю і прошу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п'яті айфони, цифрові фотоапарати... ах да, для відповіді з мерії годиться лише дефіцитний сканер ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До ТС лише одне питання, думаю, воно цiкавить всiх й на вiдповiдь не треба меркурiанськоi доби : яка непереборна сила спасе вкладникiв вiд схожоi ситуацii ? http://www.readmarket.ru/statistika/1978-uskolzayuschaya-pensiya-chto-mozhet-lishit-vas-sberezheniy.html Це я до того, що в нашiй державi не може гарантувати нiхто й нiчого й не факт, що образно кажучи, завтра не прийде новий чиновник й *росчерком пера* не поставить все з нiг на голову, й навiть не важливо, в якiй валютi будуть вклади, бо навiть при прогнозованних перетурбацiях з конкретно взятою валютою, зняти вклади буде або вкрай важко або вони будуть замороженi взагалi. Коротше кажучи, я сказав, те що й Дарк Монк, але своiми словами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо цікавить, можу відправити скан документу на сходинку вище за Луцьку мерію. Щоб припинити ці "косі погляди".

цікавить. Скан/фото в тему, будь ласка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п'яті айфони, цифрові фотоапарати... ах да, для відповіді з мерії годиться лише дефіцитний сканер ;)

Цифрова фото техніка є, от лише забув телепорт поставити в офіс в Луцьку. Щоб з інших міст і за пару секунд...

Сарказм - не добре це.

До ТС лише одне питання, думаю, воно цiкавить всiх й на вiдповiдь не треба меркурiанськоi доби : яка непереборна сила спасе вкладникiв вiд схожоi ситуацii ? http://www.readmarke...rezheniy.html Це я до того, що в нашiй державi не може гарантувати нiхто й нiчого й не факт, що образно кажучи, завтра не прийде новий чиновник й *росчерком пера* не поставить все з нiг на голову, й навiть не важливо, в якiй валютi будуть вклади, бо навiть при прогнозованних перетурбацiях з конкретно взятою валютою, зняти вклади буде або вкрай важко або вони будуть замороженi взагалi. Коротше кажучи, я сказав, те що й Дарк Монк, але своiми словами

Ви і Дарк Монк сказали своє "фе", але, нажаль, абсолютно не по моїй темі. Тому, було б логічно, в ній же не висказуватись. Дякую.

Якщо цікавить, можу відправити скан документу на сходинку вище за Луцьку мерію. Щоб припинити ці "косі погляди".

цікавить. Скан/фото в тему, будь ласка.

Відправив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ru.wikipedia.org/wiki/%CA%E0%EF%E8%F2%E0%EB%E8%E7%E0%F6%E8%FF_%EF%F0%EE%F6%E5%ED%F2%EE%E2

Хто не знає - почитайте, перед тим як наїжджати, думаю варто ознайомитися з матеріалом і тільки тоді робити висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ru.wikipedia....

Хто не знає - почитайте, перед тим як наїжджати, думаю варто ознайомитися з матеріалом і тільки тоді робити висновки

да что там знакомиться - нужно стразу деньги нести!!!!!!

у кого денег нет - берут кредит!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"чарівна" капіталізація є у продуктовій лінійці депозитів будь-якого банку :)

Ви так сильно довіряєте банкам? розкажіть чому, мені цікаво

Справа в тому хочете ви приймати інформацію чи ні, ви читали статтю? Бо спорів не по темі здається більше ніж по самій темі

http://ru.wikipedia....

Хто не знає - почитайте, перед тим як наїжджати, думаю варто ознайомитися з матеріалом і тільки тоді робити висновки

да что там знакомиться - нужно стразу деньги нести!!!!!!

у кого денег нет - берут кредит!!!!!!!!

Щось взагалі не вїхала про що ви =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"чарівна" капіталізація є у продуктовій лінійці депозитів будь-якого банку :)

Ви так сильно довіряєте банкам? розкажіть чому, мені цікаво

Справа в тому хочете ви приймати інформацію чи ні, ви читали статтю? Бо спорів не по темі здається більше ніж по самій темі

не сильно, але більше, ніж лайфовим страховим.

я давно працюю в банках і хоч прибоизно уявляю що звідки береться і куди іде.

що, крім фондових спекуляцій, може принести дохід лайфовій страховій- не розумію:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...