Перейти до змісту

Міліцейський маскарад у Луцьку


aroma

Рекомендовані повідомлення

До чого це відео я не розумію??? Факт - банк дав свої гроші людям, дав. Люди не можуть виплачувати, факт? Так чому банк не може забрати свої гроші, поясніть мені чому??? І кого довбе чуже горе?

Очевидно банк не може забрати свої гроші тому що не має відповідного судового рішення. В кредитному договорі є пункт - суперечки вирішуються шляхом переговорів або у суді. Шляхом переговорів - це так як хоче банк.

А ситуація у нашій країні така, що можна добратись до кожного, особливо відділу по кіберзлочинності, чи можливо у нас усі на Борді користуються виключно програмним забезпеченням, за яке сплачені усі ліцензійні платежі .

Ще б якби "відділ кіберзлочинності" почав зі своїх домашніх компів, було б взагалі чудово.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

MACCEN.там трішки не так як ти говориш.Банку квартиру ,як заставне майно віддають.Але він (банк)не хоче погашати весь кредит-а тільки мінус ринкову вартость квартири на сьогодні.А квартири ж подешевшали,а хто заставляв банк давати таку сумму ?Він не знав про інфляцію?не знав.Так і клієнт не знав.Тут спірне питання.Умовно-ти заставив банкові воза за 2000 грн.Через рік сплативши 30% кажеш-грошей немає,інфляція,забирайте воза.А банк каже-вози подешевшали,щоби погасити кредит,віддай ще свого Запорожця.То ти тут такий гвалт підіймеш -*грабують!!!А банк тобі твоїми ж словами-*Так чому банк не може забрати свої гроші, поясніть мені чому???

І кого довбе чуже горе?**ось якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всю тему не перечитував, але можу сказати одне. Як писав Айн Ренд в книзі Атла́нт розпра́вив пле́чі (англ.Atlas Shrugged), керувати (маніпулювати) законослухняними громадянами важко, а порушниками закону легко, бо вони відчувають над собою меч. А зробити з людей злочинців просто - підправити закон.

А ситуація у нашій країні така, що можна добратись до кожного, особливо відділу по кіберзлочинності, чи можливо у нас усі на Борді користуються виключно програмним забезпеченням, за яке сплачені усі ліцензійні платежі :_07: . Так, що чекайте гостей, які прийдуть до Вас, заламають руки, і скажуть, що ви обікрали корпорації Майкрософт, Еббі, Едоб на енну суму бабла))))

От тоді будете розказувати про "методи оперативної роботи" і ми Вас уважно послухаємо.

А ще є суб'єкти авторського права... музика... фільми... серіали.... Чи можливо вони створюють контент в пориві творчої ейфорії та не збирають на цьому заробляти)))) Так, що у кожного лице в пушку........

можна подумати, якщо й прийдуть до тебе чи до мене , вони не будуть правi ? чи ти не знаеш, чи я не знаю, що ми користуемося пiратською продукцiею ? чи ти думаеш, що так i мае бути й буде так завжди ? поки нам ДАЮТЬ цим користуватися, ми користуемося, але всерiвно це колись закiнчится, й ОБОВЬЯЗКОВО будуть показовi затримання в *назидание* iншим, просто комусь повезе й вiн тихенько спригне на лiцензований софт, а когось таки вiзьмуть за дупу й так би мовити, показово стратять. Я одного не розумiю, вся краiна вольно чи не вольно погрязла в беззаконнi й мае наглiсть возмущатись, що його тикають в це носом. Й кричать всi, що мол депутати такi гавнюки, крадуть, оббирають краiну, так кожен обкрадае по мiрi можливостей, хто печеньку в супермаркетi потяне, заспокоюючи свою совiсть, мол пофiг, то ж великий супермаркет, за печеньку не вдавлятся, забуваючи, що недостача на продавцiв розкидается, хто запчастину яку додому попре, забуваючи, що та запчастина на комусь то таки й числится, може вiдмажется той, на кому числится, а може й нi, й так далi й тому подiбне. 90% народу, допусти його до депутатськоi кормушки будуть гребти так само, ато й бiльше. Я не виправдовую депутатiв, хоча вони такi ж як i всi, просто можливостей мають бiльше, але й нема чого возмущатись, коли по вас прийдуть ПО ЗАКОНУ. *Ментовський беспредел* таки теж мае мiсце, але наразi його до уваги не берем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, а я ніде не писав, що ситуація, яка має місце з контентом (хоча не тільки з ним) це нормально. Просто, якщо є закон, то його виконання має бути обов'язковим для усіх і як правильно підмітив Vadimm, нехай наші правоохоронці в першу чергу почнуть з себе, щодо дотримання авторського права, та чинних норм КПК. І "Вор должен сідеть в тюрмє" тільки в тому випадку, коли його вину доведено у визначеному законом ПОРЯДКУ та встановлено обвинувальним вироком суду. І якщо цей ПОРЯДОК порушений, особа не може бути притягнута до відповідальності, і це правильно. Якось ми хочемо у Європу попасти, а користуємось інквізиційними методами пана Лойоли: "Мета виправдовує засоби".

Я нікого не виправдовую і я за те, щоб порушників притягували до відповідальності, але притягували "БЕЗ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА".

З авторським правом, ще якось можна людей заставити дотримуватись закону, але повірте, що є такі норми у нас, що їх виконання НЕМОЖЛИВЕ в принципі, і таких дуже багато, і за їх невиконання можна карати. От, у цьому системна проблема.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, а я ніде не писав, що ситуація, яка має місце з контентом (хоча не тільки з ним) це нормально. Просто, якщо є закон, то його виконання має бути обов'язковим для усіх і як правильно підмітив VadimM, нехай наші правоохоронці в першу чергу почнуть з себе, щодо дотримання авторського права, та чинних норм КПК. І "Вор должен сідеть в тюрмє" тільки в тому випадку, коли його вину доведено у визначеному законом ПОРЯДКУ та встановлено обвинувальним вироком суду. І якщо цей ПОРЯДОК порушений, особа не може бути притягнута до відповідальності, і це правильно. Якось ми хочемо у Європу попасти, а користуємось інквізиційними методами пана Лойоли: "Мета виправдовує засоби". Я нікого не виправдовую і я за те, щоб порушників притягували до відповідальності, але притягували "БЕЗ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА". З авторським правом, ще якось можна людей заставити дотримуватись закону, але повірте, що є такі норми у нас, що їх виконання НЕМОЖЛИВЕ в принципі, і таких дуже багато, і за їх невиконання можна карати. От, у цьому системна проблема.....

за утопічні ідеї 5, за твердження у 2-х постах без розуміння теми сабжу -1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за утопічні ідеї 5, за твердження у 2-х постах без розуміння теми сабжу -1

Утопічні чи не утопічні, але у цивілізованих країнах діють доволі непогано - докази зібрані незаконно проти вбивці, судом ігноруються і він не сідає, тому правоохоронці намагаються діяти максимально в межах чинного законодавства.

А з приводу теми топіку - вчора дивився сюжет на Аверсі, і можу сказати, що з приводу діяльності "ПІДОЗРЮВАНОГО" кваліфікацію його вчинкам дасть суд. А весь холівар, стосується методів його затримання. Якби мене на вулиці почали в'язати "невідомі", а ще їх група, я відбивався, як міг би (може на органи мене розібрати хочуть), а коли б це були особи в формі, я б не так сильно бушував, хоча, і форму дістати не проблема.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби мене на вулиці почали в'язати "невідомі", а ще їх група, я відбивався, як міг би (може на органи мене розібрати хочуть), а коли б це були особи в формі, я б не так сильно бушував, хоча, і форму дістати не проблема.....

Якщо робиш щось протизаконне, то будь готовий до раптового візиту правоохоронців.

А якщо вже декілька раз спеціально уникав зустрічі з ними, то, відповідно, готуйся до більш радикальних методів.

Імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робиш щось протизаконне, то будь готовий до раптового візиту правоохоронців.

Якщо робиш, то так)))), але на кожне порушення реакція має бути адекватна.

А з приводу "героя", то з телесюжету випливає, що він уникав зустрічі невідомо з ким, які постфактум виявлялись працівниками правоохоронних органів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы это слово брал в кавычки, так "правоохоронців"...

Та да, мы и слова в кавычки берём и называем их ментами и когда припечёт обращаемся за помощью именно к ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

называем их ментами и когда припечёт обращаемся за помощью именно к ним

Я вже якось писав - в моєї сусідки пенсійного віку цигани винесли з квартири некислу сумму грошей, які та відкладала "на смерть". Ну звернулася вона до МУСОРІВ (а не в міліцію), оскільки замість того щоб шукати циган, почали мурижити її онука молодшого шкільного віку в якості підозрюваного. В результаті забрала заяву. До чого це я? А до того що не гріх деяких міліціонерів називати навіть не мєнтами а саме МУСОРАМИ - тих буциклєтів, в присутності кого б"ють журналістів, хто незаконно шманає підлітків під приводом "огляду", хто жезлом "збиває" пару гривень на сніданок і тому подібних. І мабуть правильно вони думають що "Мусор" більш пов"язаний зі сміттям а не з Московским Уголовным Сыском. Не всі такі, звичайно, але культурних і освідчених в наших органах ой як мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, мы и слова в кавычки берём и называем их ментами и когда припечёт обращаемся за помощью именно к ним.

Після звернення до них лише зайвий раз переконався, що МУСОРАМИ їх називають зовсім не дарма.

А чого до них звертаються... так в відчаї людина часом навіть душу дияволу продати готова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до того що не гріх деяких міліціонерів називати навіть не мєнтами а саме МУСОРАМИ

З точністю до навпаки, всіх моїх знайомих, які працюють "в органах", можу назвати тільки ПРАВООХОРОНЦЯМИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, мені доводилось мати справу як з правоохоронцями так і з мусорами. І серед них є і мої знайомі. Один - щоб не стати з правоохоронця мусором пішов в адвокати. Другий поки почесного звання не заробив, він на відміну від більшості не закінчив школу міліції заочно, будучи ППСніком, а відвчився в найкращому профільному ВНЗ України 5 років, і здобув другу вищу освіту працюючи дільничим. Третій з Полісся перебрався в Київ, тепер у спецпідрозділі, і хто він - правоохоронець чи мусор - мені сказати важко. Нехай самі подивляться в дзеркало і дадуть собі відповідь по совісті - хто вони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це тому, що вони ваші знайомі? В основному, навіть самі паскудні по суті люди, з своїми друзями та знайомими ведуть себе по-іншому.

Навряд. Про результати їх діяльності дізнаюсь від інших людей.

Дружба з мусорамі ? Прекратіте , лутше осознать - вам ілі їм це вигідно.

13460984877475.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так би мовити в тему:

В Партии регионов признали: милиция - главный враг украинского народа

Сегодня, в 16:18

Народный депутат от Партии регионов Николай Левченко не считает, что у Украины есть враги или друзья на Востоке и Западе. Об этом он сказал в интервью «Главкому».

По его мнению, враги у нас – внутренние. «Это наша глубоко коррумпированная система правоохранительных органов, которая фактически превратилась в аппарат насилия и выколачивания денег. Вот это – наш главный враг Украины», - заявил Левченко.

Он считает, что Украина должна принять ценности, которые существуют на Западе – верховенство права, равные возможности, свобода слова.

http://glavcom.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Партии регионов признали: милиция - главный враг украинского народа

Хто б казав <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы это слово брал в кавычки, так "правоохоронців"...

Та да, мы и слова в кавычки берём и называем их ментами и когда припечёт обращаемся за помощью именно к ним.

Розкажи,як звертався і як допомогли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажи,як звертався і як допомогли?

"Спичка тебе в язык дядько" Нокіан, Бог мене боронив від цього діла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

треба робити як в врадіївці!!! напевне не довго залишилось, як кажуть риба з голови гние) як з верху так і знизу!!! незнаю що чекають люди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба робити як в врадіївці!!! напевне не довго залишилось, як кажуть риба з голови гние) як з верху так і знизу!!! незнаю що чекають люди

вони вчать граматику.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...