Перейти до змісту

Міліцейський маскарад у Луцьку


aroma

Рекомендовані повідомлення

Знімали представники студії "ПравдаPRO", яка з 2004 року професійно займається зйомкою документальних фільмів і іншого відео, має багато відзнак і нагород, в тому числі міжнародних

ну це ж, звичайно, не робить з них журналістів. правдаpro не є ЗМІ, не може бути у них посвідчень, хаба що "ліві" від іншої контори...

я думаю їм міліціонери трохи нерви потріпають, відіб'ють трохи охоту лізти туди, куди не слід

а як захочуть то, по приколу, ще й в співучасники злочину запишуть :)

стає просто соромно за наших "правоохоронців"

це можна сказати не тільки про правоохоронців, випадкові люди є усюди, і в лікарнях, і в школах, і в ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

ну яке у них посвідчення? вони ж не є засобом масової інформації. вони виробники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ хтось же розумнішим мав би бути ) Про то як працює наша міліція знають всі, вот журналісти, раз уде влізли, то мали би все зробити так, шоб до них не було жодних претензій і оті міліцейські чинуші не мали би змоги їх в чомусь звинувачувати. А так, журналісти посвідчень не показали, менти "красіво" відмазуються і заминають справу.

З.І. А чувака таки посадять. Показуху зроблять. В нас то дуже файно вміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну яке у них посвідчення? вони ж не є засобом масової інформації. вони виробники.

Сергій Шараєвський, який є керівником студії, є журналістом, зараз я не готовий сказати якого видання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони журналісти, які їздять по всій Україні і не лише і знімають репортажі і документальні фільми.

Цікаво, а на сайті ні слова про потрібну діяльність. В складі студії теж не видно журналістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так отож, якшо в чуваків не було посвідчень, то зроблять втручання в діяльність міліції і буде не дуже весело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо не вор? ще ж не довели а носа побили...

а кардшаринг не крадіжка?

оце ти чесняга)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже чотири дні тема в "нових повідомленнях"... ну і я заглянув...

переглянув відео... - якесь пустозвонство. нічого не зрозуміло. Сидить якийсь чувак в машині, за щось його взяли, і незрозуміло що там роблять "режисьори" (автори відео)... Взагалі не бачу ні інформації, ні предмету дискусії...

aroma, для чого топік? що не так? Просто "мєнти-казли"? Конкретніше щось можеш написати? Бо те відео - ну "ніачьом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто журналюга вирішив, трохи пропіаритись...

Щодо ментів, то вони роблять свою оперативну роботу...в відділі із кіберзлочинністю працюють досвідченні працівники, це вам не якийсь там райвідділ....і взагалі побільше б таких оперативних розробок, щоб трохи приструнити людей...вся торгівля в інтернеті, послуги, "веб мані" і т.і. це теж їх профіль ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aroma, для чого топік? що не так? Просто "мєнти-казли"? Конкретніше щось можеш написати? Бо те відео - ну "ніачьом".

Чудовий приклад етики в коментарях до відео )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо ментів, то вони роблять свою оперативну роботу...в відділі із кіберзлочинністю працюють досвідченні працівники, це вам не якийсь там райвідділ....і взагалі побільше б таких оперативних розробок, щоб трохи приструнити людей...вся торгівля в інтернеті, послуги, "веб мані" і т.і. це теж їх профіль ...

если есть контанты спроси не хотят ли заняться СМС разводилами которые за 1% предлагают Ладу купить (писали в соседней теме) или теми кто по ночам звонит и от имени милиции предлагаем родственника отпустить полюбовно "за приемлемую цену"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aroma, для чого топік? що не так? Просто "мєнти-казли"? Конкретніше щось можеш написати? Бо те відео - ну "ніачьом".

Для чого топіки з надзвичайними новинами? Новини вони і на борді новини.

Вибач, якщо щось не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так новини ніякої я не побачив. Я ж так і написав - опиши толково, щоб щось зрозуміло було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось тобі новина.

я тут на днях взяв кредит і не хочу виплачувати.

а ще трохи краду то там то тут.

бачу, що треба і мені з журналістом якимось подружитися.

а ще краще в якомусь "гамноЗМІ" купити посвідчення, і лупити наліво і направо правду-матку про злих міліціонерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кардшаринг не крадіжка?

оце ти чесняга)))))

а якби в тебе з грядки крали огірки і на базарі продавали. тобі б це сподобалось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та у нас тут всі "прям мафія"

http://youtu.be/okq-ZBQV564

До чого це відео я не розумію???

Факт - банк дав свої гроші людям, дав.

Люди не можуть виплачувати, факт?

Так чому банк не може забрати свої гроші, поясніть мені чому???

І кого довбе чуже горе?

В США наприклад, якщо людина не може виплачувати кредит за житло, людей просто з нього викидають, і дають ще певний час на погашення боргу, якщо люди не можуть погасити, все майно що в будинку і сам будинок іде з молотка - і нікого не буде "гребсти" що є діти, чи там втрата роботи і так далі.

Людина якщо взяла на себе певні зобов'язання то має їм слідкувати, так це жорстоко, але це реалії нашого життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Факт - банк дав свої гроші людям, дав.

Люди не можуть виплачувати, факт?

Так чому банк не може забрати свої гроші, поясніть мені чому???

І кого довбе чуже горе?

если бы банк не менял правила игры (менять ставки по кредиту) "на ходу" было бы всё честно.... а так....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми бачимо те, що нам показують, і намагаємся теж вірити в те, що нам показують...

як правило в договорах все чітко описано тільки рідко хто вчитується кожну букву та слово, вірить тій дівчині яка мило посміхається та тицяє де підписати треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми бачимо те, що нам показують, і намагаємся теж вірити в те, що нам показують...

як правило в договорах все чітко описано тільки рідко хто вчитується кожну букву та слово, вірить тій дівчині яка мило посміхається та тицяє де підписати треба...

как говорил наш бывший юрист "Сліпі в карти не грають"

p.s. тогда почему девачку не садят за "шахрайство" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всю тему не перечитував, але можу сказати одне. Як писав Айн Ренд в книзі Атла́нт розпра́вив пле́чі (англ.Atlas Shrugged), керувати (маніпулювати) законослухняними громадянами важко, а порушниками закону легко, бо вони відчувають над собою меч. А зробити з людей злочинців просто - підправити закон.

А ситуація у нашій країні така, що можна добратись до кожного, особливо відділу по кіберзлочинності, чи можливо у нас усі на Борді користуються виключно програмним забезпеченням, за яке сплачені усі ліцензійні платежі :_07: . Так, що чекайте гостей, які прийдуть до Вас, заламають руки, і скажуть, що ви обікрали корпорації Майкрософт, Еббі, Едоб на енну суму бабла))))

От тоді будете розказувати про "методи оперативної роботи" і ми Вас уважно послухаємо.

А ще є суб'єкти авторського права... музика... фільми... серіали.... Чи можливо вони створюють контент в пориві творчої ейфорії та не збирають на цьому заробляти)))) Так, що у кожного лице в пушку........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...