Перейти до змісту

Туш для вій


lilechka

Рекомендовані повідомлення

мені дуже подобається туш від БУржуа Full Volume , купила випадково і дуже сподобалась. Вії довгі пишні, туш добре тримається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Знайшла ось таку цікаву статейку - незнала, що і таке вже придумали :blink: Биозавивка ресниц

Если природа не наделила вас темными и густыми ресницами, не расстраивайтесь. К счастью, мы живем в том веке, когда с проблемой любой сложности поможет справиться профессиональный мастер. Более выразительным ваш взгляд сделают в салоне красоты.

Показать полностью..

Профессиональный визажист с радостью поделится с секретами своего мастерства и научит правильно пользоваться косметикой: скрывать недостатки и подчеркивать достоинства. Но, если вы очень цените свое время и не желаете ежедневно тратить его на макияж, а при этом быть симпатичной хочется всегда, подойдет так называемая перманентная красота. К ней можно отнести татуаж губ, век, наращивание или биозавивку ресниц. Остановимся на последнем варианте подробнее.

Биозавивка подойдет обладательницам прямых ресничек, которые очень трудно завить при помощи декоративной туши.

Процедура биозавивки ресниц

На ресницы нижнего века наклеивается специальная защитная полоска, призванная предохранить их от нежелательной завивки. Затем, на верхнее веко накладывается валик-бигуди, на который и накручиваются реснички. Валики — одноразовые и диаметр их зависит от длины накручиваемых ресниц. После закрепления ресничек, на них наносится специальный фиксирующий, а затем закрепляющий завиток состав. Он не содержит аммиака и перекиси водорода и, поэтому, не обесцвечивает сами реснички. Процесс безболезненный, при условии качественной умелой работы мастера. Вся процедура занимает в среднем минут 40-45. По окончании, состав смывают с ресниц, а валики-бигуди убирают. Процесс, по сути, напоминает биозавивку волос.

После биозавивки, в течение суток нельзя умываться, плакать и красить ресницы. Потом, можете смело вести обычный образ жизни: не ношение линз или очков, ни плавание в бассейне, ни сон на животе не смогут распрямить ваши красиво изогнутые реснички.

Уход за завитыми ресницами

Какого-то особенного ухода завитые ресницы не требуют. Можно в течение двух недель на ночь покрывать их касторовым маслом с витаминами А и Е для дополнительного питания. Вот и весь уход.

Стоит отметить, что держится биозавивка от трех до четырех месяцев. По крайней мере, именно так заявляют в салонах красоты. На самом деле, по отзывам в интернете, завиток держится примерно полтора-два месяца. Скорее всего, это связано с тем фактом, что каждые две-три недели происходит обновление ресниц. Но, даже и в этом случае вполне можно позволить себе биозавивку ресниц, поскольку стоимость процедуры весьма демократичная.

Не хватает сил и терпения завивать свои ресницы каждое утро? – Сделайте биозавивку ресниц, и проблема исчезнет на несколько месяцев.j0i4mN3_ZCw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дівчатка, маю на руках такий асортимент туші: Лореаль Архітект 4Д -2шт., Лореаль крила метелика -2шт., Лореаль колаген - 2шт., Пупа - 1шт., Ніна Річі - 1шт., Діор айконік - 2шт. (ліцензія), кому потрібно пишіть або дзвоніть ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в яких ТМ є коричневі туші? І які з них кращі? Я так давно не користувалась декоративною косметикою, що вже і забула що і як....

І в яких магазинчиках крім Васонс можна купити нормальну туш? Мені треба, щоб туди можна було заїхати з коляскою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За коричневу не скажу, бо не користуюся, але тут на початку теми дівчата ділилися враженнями і марками, тож можеш полистати і почитати, а купити туш можна і в Там-Тамі всередині є відділ і був там магазинчик перед касами з косметикою (філіальчик магазинів Мерсі/Макс якщо не помиляюся).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробувала сьогодні на собі туш Лореаль крила метелика - я в захваті :g15: така здавалося б незвична кісточка мала б бути не зовсім зручною в використанні, але нею так гарно і легко промальовувати кожну війку, правда для об"єму треба дійсно наносити туш в три шари, але думаю це поки вона геть свіженька, далі трішки загусне, то двох буде достатньо. Сьогодні вона стала гарним довершенням мого так само пробного макіяжу підглянутого з одноіменного проморолику від Лореаль з використанням даної туші. Ех...аж сама собі нравлюсь.... :g14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo, а показати? Заінтригувала!

Що заінтригувало - форма кісточки чи кінцевий результат? Якщо останнє, то фото немає :(, але якщо встигну то може щось сьогодні придумаю, бо йду на день народження, то думала повторити вчорашній експеримент. А кісточка виглядає отак:loreal-false-lash-wings-mascara5.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За фото не критикуйте, бо я не фотограф та й фоткати саму себе не дуже то зручно тому якось так:post-5333-0-37496200-1387977105_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

туш коричневий колір має?

Неможу сказати точно, але ще жодного разу не зустрічала Лореаль якогось іншого кольору від чорного, тому ймовірно немає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю крила метелика вже півтора місяці. Перше хороше враження, про яке відписувала на попередній сторінці, не змінилось.

Загусла вона мені швидше ніж попередні, але дає те, що я люблю: швидко отримати розділені і подовжені вії.

Це моє гоко :D Лише злегка прокрашене, наскільки видно з мобільного.

post-2742-0-48363100-1388053323_thumb.jp

Kleo, а двофазового лореалівського засобу для зняття макіяжу не маєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo, а двофазового лореалівського засобу для зняття макіяжу не маєш?

і я його шукаю!

Купила двохфазний Гареньєр - бека ще та :)

наразі у мене така туш

lumene-true-natural-volume-mascara-black_14913.png?itok=0YdkAiwY

не найкращий мій варіант, але мене поки влаштовує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo, а двофазового лореалівського засобу для зняття макіяжу не маєш?

Ні, немаю :( і подивилась там, де туші замовляю, то теж немає, знайшла лише міцелярну водичку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міцелярку їхню дуже хвалять в інтернетах - нічим не гірша від "люкса". Я її в план покупок вже поставила :) Буду знати до кого звертатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчата, дякую за наводку. Уже спробувала лореалівську міцелярку, дійсно хороша річ. Лагідна, легка і водночас чудово знімає туш.

Замінила мені і тонік і двофазову.

Kleo, в яку ціну вона в тебе? Вона а асортименті тільки отака для сухої і чутливої шкіри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З пересилкою обійдеться в 50-60грн ( залежить від того, чим відправляти), пише що для всіх типів шкіри особливо для чутливої, називається "Абсолютная нежность"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вона 40 грн, плюс пересилка укрпошта 10грн/ нова пошта - 16-18грн., тому й не вигідно, хіба що набирати ще щось і таким чином вийде дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Ватсон вона 44,95.

На північці в магазинчику Білосніжка купа всіляких Лореальовських засобів, в тому числі і водичка по 44 грн :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені гарньєр змивка нормальна, до неї теж Лореалівською користувалась. Просто лореалівська більш жирна. Цього разу купила двофазну від Буржуа, але ще не встигла спробувати, бо попередня не до кінця ще закінчилась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...