Перейти до змісту

Новий веломагазин в Луцьку СІТІ БАЙК.


Andruha_gpz28

Рекомендовані повідомлення

Я просто залишу це тут.

"Чим більше зусиль має докласти клієнт, щоб його обслужили, тим нижчі шанси на його лояльність" © Джеффрі Хенінг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну я, звичайно, розумію, що у них кожен день купують вели по декілька тисяч дол.... тому клієнтами можна і знехтувати))), але ще надіюсь)

І смайлики це не для краси!!! Те, що мені не приділили достатньо уваги - не є для мене особистою трагедією. Факт констатую) Але бачу, що своїм зауваженням я когось ображаю! Вибачте мене, за моє нахабство))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я, звичайно, розумію, що у них кожен день купують вели по декілька тисяч дол.... тому клієнтами можна і знехтувати))), але ще надіюсь)

І смайлики це не для краси!!! Те, що мені не приділили достатньо уваги - не є для мене особистою трагедією. Факт констатую) Але бачу, що своїм зауваженням я когось ображаю! Вибачте мене, за моє нахабство))))

Извиняюсь. Мне и в правду в последнее время не до иронии и шуток. Смайлы не заметила. У нас, если совсем откровенно, на Московской есть определенные проблемы, связанные с "человеческим фактором", но вы же упоминаете просто Велозону, а значит и ко мне относится. Потому и реакция. Вы бы описали в подробности, что, кому говорили, кто записывал. Надо же разбираться. Но только не тут. Не в этой теме, пожалуйста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні велолюбителі, велике прохання до вас. Створіть собі нову тему про магазин велозона і обговорюєте там проблеми обслуговування клієнтів в данному магазині. А то це вже просто почався срач в чужій темі не по темі. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я особисто користуюсь послугами Сітібайку, і мої кенти з добрий десяток теж обслуговуються саме там. Плюс те, що різні велосипели можуть настроїти, а не як більшість гавно вело точок коли заїзджаєш на них на свому байку то половина пофоткатись біля нього продавців стає, бо торгують одним лайном і нічого путьового запропонувати не можуть і в очі не бачили такого товару(я кажу про банальні розхідники, педалі , покришки, камери, рульові і тд.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто користуюсь послугами Сітібайку, і мої кенти з добрий десяток теж обслуговуються саме там. Плюс те, що різні велосипели можуть настроїти, а не як більшість гавно вело точок коли заїзджаєш на них на свому байку то половина пофоткатись біля нього продавців стає, бо торгують одним лайном і нічого путьового запропонувати не можуть і в очі не бачили такого товару(я кажу про банальні розхідники, педалі , покришки, камери, рульові і тд.)

а ну-ка дайте фотку крутого байка, проти якого всі велоточки гамном стають. чи може ви не по тих точках їздите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ну-ка дайте фотку крутого байка, проти якого всі велоточки гамном стають.

Тільки "Україна", тільки хардкор!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто користуюсь послугами Сітібайку, і мої кенти з добрий десяток теж обслуговуються саме там. Плюс те, що різні велосипели можуть настроїти, а не як більшість гавно вело точок коли заїзджаєш на них на свому байку то половина пофоткатись біля нього продавців стає, бо торгують одним лайном і нічого путьового запропонувати не можуть і в очі не бачили такого товару(я кажу про банальні розхідники, педалі , покришки, камери, рульові і тд.)

а ну-ка дайте фотку крутого байка, проти якого всі велоточки гамном стають. чи може ви не по тих точках їздите?

Я не мав на увазі що всі велоточки гамном стають - тут напевно базарні ашано точки можна розглядати яких ц нас навалом. Но реально крім Сітібайка і Велозони в Луцьку нічого нема толкового де купити. Приходиться все з нету брати. А вел в мене не те щоб крутий но жодної завчастини що на ньому, окрім гуми і підсиділа який взяв у Ярика, на Луцьких теренах не купиш. та й гуму важко знайти.

FkmVnzzNVfM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХА! срач назріває.

ІМХО. Якщо хоч називати всі точки де ремонтують вели гамном - навчись все ремонтувати сам (на даний момент сам займаюсь цим)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХА! срач назріває.

ІМХО. Якщо хоч називати всі точки де ремонтують вели гамном - навчись все ремонтувати сам (на даний момент сам займаюсь цим)

Я сам все і ремонтую. Но поміняти наприклад масло у аморті -вилці з настройками повітря-високо низько скоросної компресії - відскоку-блокування-флудгейта і тд - це не так просто як здається. Прокачати гальма? - купляти набори для прокачки - простіше паро рублів кинути і щоб це зробив той хто шарить. Порівняти колеса?

Якщо для вас ремонт це перекидку поставити чи винос прикрутити - то ремонтуйте самі. А залізти кривими руками в аморт чи вилку і не зібрати назад - це не для мене.

Кожна людина має робити те що добре вміє - а те що важко або погано робить - довірити професіоналам. Тут вже виступає совєтскій підхід - не вмієш не мужик. Ну реально якщо розібратись людина не може вміти робити все ну крім Лукашенка бацька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого каляска за пивом їздити ;) А це в тебе рейсфейс турбін?

Дякую. Дійсно за пивом і раз в рік в Карпати. Шатуни Рейс Фейс Атлас. Турбіни по моєму для крос кантрі і довжини 165мм там нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХА! срач назріває. ІМХО. Якщо хоч називати всі точки де ремонтують вели гамном - навчись все ремонтувати сам (на даний момент сам займаюсь цим)
Якщо для вас ремонт це перекидку поставити чи винос прикрутити - то ремонтуйте самі.

та я і сам практично не ремонтую нічого (мені простіше пару грн закинути спеціально обученій людині) просто сказав, якщо когось не влаштовують сервіси, що в нас в Луцьку то треба вчитись ремонтувати самому (ІМХО). до когось особосто я претензій не маю і ні на що не вказую. Сам зараз вчусь все ремонтувати власними силами (благо мануалів в інтрнеті та відео, як це робити, на ютубі "як гною").

головне бажання і більш мені прямі руки )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но реально крім Сітібайка і Велозони в Луцьку нічого нема толкового де купити.

А хіба то мало для нашого мегаполісу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но реально крім Сітібайка і Велозони в Луцьку нічого нема толкового де купити.

А хіба то мало для нашого мегаполісу?

Цілком достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...
  • 1 рік потому...
  • 1 місяць потому...

класний магазин.

заїзджала до них своїм великом літом.

вислухали всі мої дурнуваті питання від людини, яка вперше нормальний вел в руки взяла. пояснили все що тільки можна. обдивилися вела. відрегулювали, змазали, підкрутили.

взяли якихось символічних 50грн.

на літо хочу трошки велика обновити. звертатимуся до них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скористався акційною пропозицією і залишився дуже вдоволеним. Респект!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Vitaliy L сказал:

Скористався акційною пропозицією і залишився дуже вдоволеним. Респект!

А що за акція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 9 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...