Перейти до змісту

Закупка на bike-discount.de


TommyEmmanuel

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

квота 150 ойро

доставка 20 ойро

замовимо, коли буде заповнена вся сума

моє замовлення 31ойро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я би приєднався... Моє замовлення- 67євро...

Маленька поправка-той товар, який коштував 67эвро вже недоступний для замовлення(((, а ціна подібного- 75,55євро. Так що моє замовлення- 75,55...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так швиденько, є місце на 38 евро!

лінк на бажаний товар і контакти відпрвляти мені в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, і офтоп і по теме тоже.

Атвет на пост више

Амбициозность

Каждый вкладывает в него определенный смысл. У некоторых это качество ассоциируется исключительно с негативными характеристиками человека: вспыльчивость, раздражительность, эмоциональность, надменность и все похожие качества приходят на ум при упоминании этого слова. У других, наоборот, понятие амбициозность вызывает положительные эмоции: целеустремленность, настойчивость, умение отстаивать свои взгляды и добиваться поставленной цели. Но это было лишь одно мнение. ,

Другое мнение. Сама по себе амбициозность – качество неплохое. Но только в том случае, когда амбиции чем-то подтверждены, когда для них есть основание. Когда же за ними ничего не стоит и амбиции возникают на пустом месте, это выглядит по меньшей мере смешно. Амбициозный человек всегда стремится к чему-то большему, чем есть на данный момент. Амбициозность – очень важное качество для достижения каких-либо успехов. Человек может ничего собой не представлять, не обладать хорошими человеческими качествами, возможно даже знаниями, но иметь завышенную самооценку и обладать умением хорошо себя зарекомендовать. Последние навыки окажут такому человеку серьезную помощь в устройстве на работу. В то время как человек, с отличным образованием, устойчивыми жизненными принципами и душевными качествами, но при отсутствии амбициозности, тщеславия и желания добиться определенных высот, будет долгое время занимать невысокую должность. Это будет происходить оттого, что такой человек себя недооценивает. Пословица в тему: «Сам себя не похвалишь – никто не похвалит» . А еще одна истина гласит, что первое впечатление о человеке – самое сильное.

Про тебе мненіє давно сложил я, как ти свіч с новий, запакований, с пломбешкамі доставал і потянул мене на хату к деду проверіть не только работоспособность но і каждий порт, і только тогда 100 грішек дал, ісчо цену сбілал, у деда позичал - чо за цирк пацан ти устроїл тогда хз, похоже ктото був упорот в гавно. Но мне по пріколу було смотреть і на ус мотать какіє запаяниє єсть по жизне.

Почітал, вспомніл ? Вот і не суді о другіх ровняясь на сібя. Так что на ексцентріке крутіл я твої інтсрукциї.

Інтерес на товар овер таможений ліміт :(, обода по 40 , касета с цепом 47 євро, іль фулсет ...как би так, можна і разбіть на часті, єслі ужаться до 150 + доставка, но !!! возврат налога за покупку (геморно іль нет, проверім), вигоріт, тогда доставка даром :)

І аналогічно жду, может ктото захочет со мной :)

Пам"ятаю!

Пишеш мутно, на вид підозрілий якийсь і не пі...и що свіч той з коробки був, якби з коробки я б його не перевіряв!

про тебе я більше цікавого можу розповісти і не тільки я.

А пам"ятаєш як ти колись когось (S30) "нагрів" на процесор Атлон? Який то в тебе вув нік? А, згадав: Zibers і ти змінив його після цього невдовзі і не один раз, правда. Я про тебе теж давно склав думку тому довіри до тебе немає!

Важко мати справу з людиною яка має що приховувати

І не треба писати тут багато своїх "загагуль", читати тошно!

п.с. я зла не пам"ятаю, я його записую ;)

2п.с. І мені глибоко на*ти яку ти маєш про мене думку, принаймі справи я веду чесно і прозоро!

2 Cherman - полистай сторінки, не лінись. там десь все описано. якщо не в цій темі то в цій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну найшов місце де каятись... не в цій темі, не в цьому розділі і навіть не на борді це треба робити.

по темі наших з тобою відносин Itzamna:

свіч 100% ти продавав з рюкзака тому тоді в мене й виникла така підозра. Ще й гроза була за кілька днів до цього. І свіч 100% не 3-com, a 8-ми CANYON. Ось він в мене ще й досі валяється: post-5408-0-52787600-1405194654_thumb.jp загалом працює, але так як періодично підвисав при тривалій роботі я його зняв (продати гріх, викинути рука не піднімається, от і валяється)

ну інші нефайні факти стосунків з іншими бордівцями, мені думаю не варто піднімати. Тому що я надіюсь ти розумієш що нічого в цьому світі не лишається безслідним. інакше :0094:

задрав ти зі своєю писаниною!

Стосовно закупки, лишається місце лише на 21Евро + доставка 2евро що виходить на цю суму

Якщо ні, то завтра роблю закупку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп почистив. Повторюсь, Зіберс, я не знаю, *ровний* ти там , чи кривий чи горбатий. не *западло* жалоби строчити ? пацани *на районє* поймут? Якщо сидиш вже в *отказнякє* , весь проти *сістєми* то ху*і ти її можливостями починаєш користуватись ? Внє так внє, заробив - отримав, нє, гуляєш, хвіст пістолєтом, хай інші жалуются, ти ж тіпа вище цього, хіба нє ? Не порть імідж

ЗІ через деякий час цей пост теж витру, так що не звертайте уваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Агов! Збираю бажаючих для покупки у вересні :0020:

як завжди: контакти і лінки на бажаний товар надсилати в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Маю замовлення на 81 Євро, ще можна 69. Давайте скооперуємось. Планую замовляти завтра, максимум післязавтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...