Перейти до змісту

Закупка на bike-discount.de


TommyEmmanuel

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

Не знаю?!

Знаю, що вел так-просто нізя! Мито тре якесь буде платити, а по запчастинам будь ласка, хоч "АК-47".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вартість вела менше 300 євро - нічого платити не доведеться.

В іншому випадку - 32% від перевищення.

Процедура сплачування залежить від перевізника.

Якщо товар з Німеччини - то це буде Росан (Міст-Експрес).

Потрібно буде зв'язатись з їхнім митним брокером, взнати реквізити для оплати та суму.

Оплата здійснюється через касу будь-якого банку або Приват24.

Інші перевізники можуть брати комісію за користування послугами митного брокера.

Наприклад у UPS це 525 грн. У FEDEX - 180грн. У спецзв'язку (EMS) - 36грн.

УкрПошта - без комісії митного брокера, Росан (Міст-Експрес) - теж поки без.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби ти постояв біля варшавки з тими кубиками по ціні 390-450евро, то за день б їх розмели ;)

На мою думку привозити можна, знаю багатьох "гонщиків", але тра мати довірену людину в Німеччині, яка прийме замовлення й розбере вел і треба мати довірену людину щоб його акуратно перевезла, бо так як возять велосипеди мої знайомі, я б в жодному разі не довірив би їм цю процедуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да, ціни просто вбивають наповал. Може, спробую заморочитись і щось таки собі дістати. Бо мав думку і вже збирав гроші на те, щоб на місці собі зібрати найнер. А тут такі неймовірні пропозиції. Я ці знижки ще два тижня назад побачив, все хожу тепер і обмірковую. :)

Трохи питання не по темі, але все ж таки, якщо я надумаю купувати, брати мені раму 19 чи 21? Зріст 182см, довжина ніг - 84см. Кубівська 21-а має висоту 515мм, 19-а - 470. Впринципі, зараз на гібриді маю 510мм. Тобто по висоті, вроді як 21-а якраз підходить. Трішки бентежить довжина рами - 620мм, чи не буде задовга.

1) мені саме обідно, що мені по запчастинам довелося його з відтіля таскати, а обійшовся, як приблизно такий же, новий (можливо трііішечки краще) на їхньому розпродажі :(

я б ще зачекав розпродажів інших марок. І можливо вже в Україні.

2) по питанню вибору ростовки нехай тобі радять "ГУРУ", але з такою довжиною ноги тобі на мою скромну думку підходить 21" ростовка. 620 повір, це ще не багато. "куб" і так по цьому параметру -10...-20мм дав в своїх рамах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пропоную знову неспішно гуртуватися, для закупки різних дрібниць на "bike-discount.de".

організацію замовлення беру на себе.

Замовлення певно буде здійснюватись в перших числах жовтня (якраз десь після зарплат :) )

Запити і побажання, прошу надсилати в приват з лінком на бажані речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ТЕРМІНОВО! Група бордівців шукає 4-го

Мо кому що треба? завтра планую робити замовлення!

доставка буде по 55грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на будущее. доставку стоит делить пропорционально стоимости заказа, а не просто на четыре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо перекос 10-20 евро, то ділити немає що ;)

а взагалі хто як хоче нехай так і організовує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на будущее. доставку стоит делить пропорционально стоимости заказа, а не просто на четыре.

чому?

потому, что кто-то возможно хочет заказать железку за 100 евро, а кто-то за 10. почему они оба должны платить одинаково за доставку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби хоч раз був би перекос понад 50 Евро, я про це подумав і повідоми, а так замовляємо всілякий дріб"язок, тому тут пропорційність нідочого.

Коли мені дуже тра я відкриваю на себе замовлення і не питаю компанії, наразі до основного замовлення забув ключика до холофтека кинути і 1-го адаптера з ротором тому й викручуюсь щоб зекономити якихось 110-135 грн.

То що мені повідомити людям, що я, організатор маю найменше замовлення і їхня доля у вартості доставки зростає? Мені це виглядає смішно!

на будущее...

Хто хоче нехай бере на себе ініціативу організатора і встановлюйте свої правила. Хочете приєднуйтесь, хочете ні, я нікого не змушую!

Дістало... :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дякую TaHkicT та oleroy за компанію!

Чергова порція слонів роздана щасливим власникам.

При бажанні покупки різних дрібниць, пропоную продовжити гуртування в даній темі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хочу спитати вашої поради. Планую придбати на байк-дісконт велосипед. Маю в Німеччині знайомих, тобто ціна виходить 549 Є, достака поки безкоштовна. Так як через кордон можна перевезти товару лише на 500 Є, то чи можу я розібрати(щоб для мене розібрали в Німеччині) байк, та через знайомого далекобійника доправити його в Україну, наприклад спочатку раму зі всім обвісом, а потім пару коліс, або якось так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба нічого розбирати. Думаю, якщо він буде перевозити лише один велосипед без документів і коробки (серед цілої фури ніштяків) ніхто його не зачепить на митниці.

З іншої сторони, може бути вигіднішим офіційно ввести і сплатити мито (10% мита + 20% ПДВ від суми, що перевищує 500євро - близько 50 13 євро в твоєму випадку) за вел, а потім отримати повернення німецького ПДВ (93 євро).

Але треба правильно все зробити, отримати від BD TaxFree талон (якщо вони взагалі надають такий документ), відмітити його на митниці...

https://www.google.c..._sm=93&ie=UTF-8

rl72, 300 эвро - це обмеження для посилок, що пересилаються по пошті. А для супроводжуючого вантажу ліміт 500 євро.

Митний кодекс, стаття 374 п. 1

1. Товари (за винятком підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 1000 євро, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через пункти пропуску через державний кордон України, відкриті для повітряного сполучення, та товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України, не підлягають письмовому декларуванню (за винятком товарів, на які відповідно до статті 197 цього Кодексу встановлено обмеження щодо переміщення громадянами через митний кордон України, і випадків, передбачених частиною другою цієї статті) та не є об’єктами оподаткування митними платежами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба нічого розбирати. Думаю, якщо він буде перевозити лише один велосипед без документів і коробки (серед цілої фури ніштяків) ніхто його не зачепить на митниці.

гм, ну не знаю чи хтось захоче в фурі везти. там товар іде замитнений і тому нічого крім товару вказаного в митній декларації не повинно бути, ьо найдкть на митниці - конфіскація і товару і фури.

хіба в кабіну - спальник або під фуру в "палєтник"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, це ціна для України, для якої надається знижка 19%, тобто коли замовляєте в Німеччині ця знижка відсутня. провозити можна до 500 Є і 50 кг, чи я помиляюсь?

Yaryk, тобто мені потрібно купити його в Німеччині, потім офіційно його розтаможити, а потім вже скористатись оцим taxfree, вірно? тоді сума вийде 500 Є замісь 543. я все вірно зрозумів?

upd: Yaryk, Ви написали: "(10% мита + 20% ПДВ від суми, що перевищує 500євро - близько 50 євро в твоєму випадку)", як це може вийти 50 Є, в мене вийшло 162Є, чи я щось не вірно рахую?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Тільки треба переконатись, що BD можуть виписати TaxFree талон, бо не всі магазини цим займаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я не правильно порахував. ПДВ та мито сплачуються від суми, що перевищує ліміт. Тобто від 43 євро в твоєму випадку, і це буде приблизно 13 євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...