Перейти до змісту

Закупка на ChainReactionCycles


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

LogoTop.Gif

Почалось все з того, що я побачив на ChainReactionCycles вилочку Rock Shox Tora 318 Solo Air Forks - Poploc 2008, по дуже привабливій ціні - 140$ (на неї була знижка FLOOD Sale). Ну, я почав вивчати способи та нюанси замовлення на чайні, основним джерелом інформації був tourist.kharkov.ua. Там я знайшов практично всю необхідну інформацію.

Наступний крок - потрібно було зробити картку для розрахунку через інет. Наприклад, в ПриватБанка це ІНТЕРНЕТ-КАРТА, коштує 35грн, являє собою просто номер і код, щоб залогінитись на сайті, дає можливість в онлайні переглядати логи транзакцій; УкрСоцБанк видає таку картку безкоштовно, але деталі всіх операцій можна дізнатись лише по телефону, ніякого онлайн спостереження.

Але, оскільки, мені недавно виповнилось 25, а свіжу фотокартку в паспорт я ще не вклеїв, то в оформлені картки мені відмовили :( Довелось шукати знайомого, в якого б вона була. Знайшов знайомого з карткою, але без грошей на ній. Закинув гроші, лише на наступний день вони там з'явились.

І поки все це я мутив, хтось забрав мою тору :lol: . Ще зранку була, а ввечері нестало. :( Ну і фіг з нею, все одно вона мені не дуже підходила, бо була білою і дісконлі :)

Ну нічого, оскільки гроші були вже на рахунку, знімати їх з комісією не хотілось, вирішив придбати іншу вилку + ще деякі дрібниці.

Замовлення оформив в середу ввечері, тоді ж проплатив гроші і отримав підтвердження замовлення. Але, як виявилось потім, одого з товарів, що замовлявся, не було в наявності. Манагери пропонували або зачекати до середини грудня, коли він з'явиться, або вибрати аналогічний за ту-ж ціну. Звичайно, чекати ніхто не хотів, вибрали іншу річ.

Переписка з ними велась, якось дуже повільно, на ємейли відповідали через 10-15 годин... Тому виникла певна заминка з відправкою.

Зате приємно вразила доставка. В понеділок ввечері пакунок відправили, а сьогодні вранці (в п'ятницю) вже доставили його особисто в руки. Це з Великобританіїї в Луцьк... :)

Ріспект і уважуха 2 ParcelForce :D

Коробка та всі внутрішні пакунки були вскриті, видно, таможня не спить :) Але все на місці, комплект.

В цілому, чайна - навіть дуже непоганий магазин, з великою номенклатурою товарів і частими знижки. Можна реально зекономити відсотків 15-30, а то і більше.

А тепер, нюанси, які потрібно мати на увазі:

  1. Сума замовлення не повинна перевищувати 200 євро, щоб не було проблем з таможньою та не сплачувати мито. Щоправда, однозначно не відомо чи це 200 євро чисто товару, чи включно з доставкою. Відповіді я не знайшов, а перевіряти на собі не хочеться.
  2. Бажано оформляти замовлення на суму близьку до 200 євро, щоб доставка окремого товару виходила дешевше.
  3. Існує 3 способи доставки з чайни:
    • Royal Mail International - Британська королівська пошта. Найдешевший варіант. Доставляє пакунки вагою ДО 2 кг, до кордону, а далі наша пошта. Котра частенько забуває надіслати повідомлення, про те, що вже 2й тиждень вас чекає пакуночок :)
    • ParcelForce International - кур'єрська служба, трохи дорожча за королівську почту, обмеження ваги пакунка - 30кг. Доставляють товар особисто в руки, під підпис. Як показав мій досвід - працюють швидко. Хоча були різні випадки, див на tourist.kharkov.ua. Сайт української філії - www.emsukraine.com.ua , там можна відслідковувати рух посилки по номеру, котрий можна побачити у властивостях замовлення на чайні.
    • UPS Express Saver - теж кур'єрська служба, найдорожча, але у них нема якогось-там договору з митницею, тому весь товар який проходить через них підлягає миту, незалежно від вартості пакунку (так пишуть). Не наш варіант.

[*] FLOOD Sale - товари по ДУЖЕ привабливій знижці, часто 50-60%. Пов'язана вона з тим, що в серпні цього року деякі їхні склади затопило, товари підмокли, коробки та інструкції зіпсувалиь. Як стверджує адміністрація магазину, вони перебрали всі товари, перевірили їх на придатність до використання. Тобто все там нормальне, але без коробок, інструкцій, можуть бути сліди води. Але хіба для залізяк це так важливо? ;)

[*] На сайті можна переглядати ціни в доларах, фунтах, євро та ще деяких валютах. Але перерахунок ведеться саме з фунтів. Курс можна побачити лише безпосередньо перед операцією переведення грошей. Курс динамічно змінюється, кожні кілька хвилин він інший.

Ніби все, як згадаю ще щось - допишу.

В цьому топіку пропоную кучкуватись для спільних замовлень, постити лінки на цікаві товари з привабливими знижками, обговорювати оформлення замовлень та доставку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 625
  • Створено
  • Остання відповідь

20 фунтів, тобто десь 200 гривень.

Взагалі, вартість доставки кожного окремого товару вказується справа зверху, під таблицею. Вона залежить від ваги та габаритів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, когда следующий заказ делать будешь? :_07:

Мне, плиииз, закажи вот эти педальки - Crank Brothers Egg Beater C (Carbon Steel Body / Wing - Black) $45.12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, я ще так і не зробив собі картку. Тому сам шукаю до кого-б приєднатись в закупці.

До речі, всі помітили як змінився логотип чайни? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я і карту зробив, і замовлення сформував, і грошики закинув на карту, але зараз курс геть поганий, певно трохи зачекаю...

як раз будуть серйозні різдвяні знижки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, врахуйте що перед святами їхня пошта буває загружена по саме не хочу. іноді посилку треба чекати до місяця. хоча, як справи йдуть в курєрських службах - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що я вам скажу, якщо бачите на чайні товар по дуже халявній ціні - поспішайте купувати. Не чекайте вигіднішого курсу фунта чи ще чогось.

Недавно знов я провтикав, були манетки х7 50 мм грип-штифти (чи як їх там правильо) по 8 фунтів за пару! Чого було одразу не взяти? Потім ціна підскочила до 17ф., а зараз - 34 фунти за пару :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
И ещё одна хорошая новость по чейну - в связи с ростом курса валют изменилось соотношение курсов гривны к евро и к фунту. Сейчас это 10,86 и 11,14 соответсвенно. 11,14 разделить на 10,86 получится 1,03.

Год назад цифры были такие: 7,42 и 10,10 - 10,10/7,42=1,36.

Все это означает, что сейчас можно покупать на чейне одновременно без таможенных пошлин и с бесплатной доставкой.

180 фунтов - порог бесплатной доставки.

180*1,03=185 евро - это меньше чем 200 евро - порог беспошлинного прохождения таможни.

Оптимально получается сейчас надо набирать товара на сумму от 180 до 190 фунтов.

©tourist.kharkov.ua

Дійсно, так воно і виходить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якщо шановні велосипедисти протрезвіли, то чи не зробити нам колгоспом замовлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

До речі, знову змінилось співвідношення курсів між фунтом і євро.

Тепер, згідно нацбанку, це 10,756/9,965=1,07

180фунтів*10,756/9,965=194 < 200 євро :)

185фунтів*10,756/9,965=199,68 < 200 євро

Таким чином, набравши замовлення на суму від 180 до 185 фунтів, забезпечуємо собі безкоштовну доставку, а оскільки це менше 200 євро - не потрібно сплачувати мито ;)

До того ж, на даний момент, курс фунта відносно гривні на PayPal-і складає 11,63грн/фнт (це реальний курс, я по якому буде здійснюватись перерахунок коштів)

Таких вигідних умов я ще не бачив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна було-б дещо, так дрібниці. Десь на 28 фунтів. Хоча мені не терміново.

Якщо назбирається бажаючих на 180-185ф, можна оформляти замовлення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво, що буде, якщо співвідношення курсів зміниться після оформлення замовлення та проплати коштів...

Наприклад, на момент проплати 185 фунтів буде відповідати 198 євро, а в момент проходження посилки через митницю курс буде таким, що 185 фунтів це буде 201 євро :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще цікавить таке питання: пробував накидати в кошик товарів більше, ніж на 180 фунтів - а вартість доставки так і залишалась в районі 20 фунтів. Так і має бути, чи вартість доставки має зразу падати на нуль при перевищенні певної суми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BiO

Шось ти не так добавляв... Повинно писати: Postage Cost: FREE

А який спосіб доставки ти вибрав? Треба брати або Royal Mail International або ParcelForce International. А на UPS Express Saver дійсно не поширюються умови халявної доставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...