Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

Надіюсь не так як з попередньою частиною.

а що з попередньою частиною було?

Шо-ШО! криво портували, були високі системні вимоги і купа лагів навіть на дуже потужних комп'ютерах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне радує, для консолей гра важить 15 чи то 16 гіг, можливо таки і справді буде оптимізація враховуючи те що світ виріс у кілька разів....

розмір великої ролі в оптимізації не грає. - hdd і добре продумана динамічна система загрузки і вигрузки ресурсів ітд.

оптимізація - це коли так збалансовано, що не видно лагів, тобто динамічна загрузка і вигрузка ресурсів,кількість програмного коду, що одночасно виконується процесором і в захват камери попадає така кількість полігонів, шейдерів яка буде оптимальною для певної конфігурації машини.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо-ШО! криво портували, були високі системні вимоги і купа лагів навіть на дуже потужних комп'ютерах

Є і гірші порти, якби зараз був такий як і 4 - це набагато краще ніж мило на консолі. Та і на консолі воно не так вже все і літає...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выход GTA V на PC по-тарантиновски

http://www.yapfiles.ru/show/720532/c46c7e87086e1722861b2b6987a3b303. flv.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Ну так розказую - ігруля просто супер! Нові примочкі типу 3 героя,особливо переключення між героями - все на високому рівні! Сюжет також суперовий - все як в динамічному бойовику! Продумуєш як пограбувати банк,збираєш дані,вибираєш колектив для пограбування,копи,ФБР,фінал із різними кінцями...короче клас! Графіка взагалі без коментарів - блікі від сонця,лісові і морські краєвиди,зміни дня-ночі,дощ,промальовка людей,будівель,автомобілів,тіні - просто щось! Короче гарна гра,тільки єдине що не сподобалось - це та сама фігня на прокачку героя,його літальні здібності,стрітрейсінг - все як в Сан Андреасі. Щодо проходження гри - то більше подобалось як було в 4-ій gta. А то з тими непомітними додатковими місіями,всілякі гоночкі на машинках і літачках - повна гра по сюжету-місіях закінчилась на 75% в мене принаймні,я навіть не знаю і не хочу знати як зробити проходження 100%-им :_02:

P.S.: моя оцінка 9,5/10 :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мде, це ж який потрібно буде комп шоб тянути ту дуру?

я так скажу - краще ніж апгрейдити комп'ютера і всувовути в нього 2-3 тисячі - краще взяти соньку (так як я зробив), погратись і з часом продати :0155:

в сонькі такі ексклюзивні ігрулі є (Heavy Rain, The Last of Us), варто потратитись ніж апгрейдитись, ніяка гта близько не валялась,якщо чесно (хоча це різні жанри,але ж....)

я взагалі на комп'ютері не грався вже кілька років, а сонька відкрила друге дихання :_02:

Шо-ШО! криво портували, були високі системні вимоги і купа лагів навіть на дуже потужних комп'ютерах

Є і гірші порти, якби зараз був такий як і 4 - це набагато краще ніж мило на консолі. Та і на консолі воно не так вже все і літає...

я перепрошую звичайно, але у вас є консоль,якщо ж ви робите такі передчасні висновки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Heavy Rain не игра-это интерактивное кино которое больше смотришь чем играешь-кроме интересного сюжета там ничего нету.

Last of us полноценная игра с хорошим сюжетом, но хромой на обе ноги механикой и стала хорошим поовдом для насмешек. Исскуственный интеллект признан чуть ли не худшим в игровой индустрии

http://coub.com/view/6lur

The-Last-of-Us-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D1%8B-Stealth-894509.gifctrl%2Balt%2Bdel-%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%81%D1%8B-The-Last-of-Us-%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%91%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5-766883.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Heavy Rain не игра-это интерактивное кино которое больше смотришь чем играешь-кроме интересного сюжета там ничего нету.

Last of us полноценная игра с хорошим сюжетом, но хромой на обе ноги механикой и стала хорошим поовдом для насмешек. Исскуственный интеллект признан чуть ли не худшим в игровой индустрии

http://coub.com/view/6lur

The-Last-of-Us-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D1%8B-Stealth-894509.gifctrl%2Balt%2Bdel-%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%81%D1%8B-The-Last-of-Us-%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%91%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5-766883.jpeg

ти грав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Heavy Rain не игра-это интерактивное кино которое больше смотришь чем играешь-кроме интересного сюжета там ничего нету.

Last of us полноценная игра с хорошим сюжетом, но хромой на обе ноги механикой и стала хорошим поовдом для насмешек. Исскуственный интеллект признан чуть ли не худшим в игровой индустрии

http://coub.com/view/6lur

The-Last-of-Us-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D1%8B-Stealth-894509.gifctrl%2Balt%2Bdel-%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%81%D1%8B-The-Last-of-Us-%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%91%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5-766883.jpeg

ти грав?

начал Хеви рейн, но когда понял что смотрю фильм а не играю забросил. Ласт оф ас добил своим тупым АИ через часа полтора.

Рад что Готи получил ГТА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

начал Хеви рейн, но когда понял что смотрю фильм а не играю забросил. Ласт оф ас добил своим тупым АИ через часа полтора.

Рад что Готи получил ГТА

я от last of us два рази пройшов,а від gta5 знудило через пів години (ну не бачу я там нічого нового, все те саме що і було), щодо штучного інтелекту - що не реагує на партнера, так звісно, що це не концепція гри, банально не вистачило часу у розробників, щоб все збалансувати. Щодо Heavy Rain - часом після важкого робочого дня хочеться розслабитись і подивитись фільм. От що що, а gta6 не чекаю, чекаю - The Last of Us: Left Behind
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...
  • 3 тижня потому...

Щось мені підсказує що прийдеться оперативки докупляти, а то 4 гіга нині малувато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені підсказує що прийдеться оперативки докупляти, а то 4 гіга нині малувато...

та ну брєд, на ps3 її взагалі 256 і нічо, тримає - притому що картинка буває і більш замилена в інших іграх. І немає там ніякого технологічного прориву.

Ну і для порівняння:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну брєд, на ps3 її взагалі 256 і нічо, тримає - притому що картинка буває і більш замилена в інших іграх. І немає там ніякого технологічного прориву.

Ну і для порівняння:

У консолей код игры работает на более низком аппаратном уровне-поэтому консольные порти на ПК всегда сжирают больше ресурсов+ узкие места как архитектура Винды и ДиректХ увеличивают системные требования. Там где консоли достаточно 256 мб оперативы, компу надо 1 гб. Эта проблема существует уже давно и только сейчас компания АМд с помощью своего Мантла пытается это поправить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, взял себе на днях 360 бокс ешечку с фрибутом, комп щас использую только для залива игр. Сел себе на диван закинул ноги на журнальный столик, послал всех спать приглушил свет, налил в бокал пива или чаю и пусть весь мир подождет. Графика, амд, директ Х, консоли - дно, я как то уже это перерос... Да ГТА 5 неплохой проект, много нововедений (для меня не всегда удачных), играть можно, не скажу что прям так уж НУЖНО. c982ea6c9a32.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Колись грав в ГТА-шку, кажись третю. Сподобалось. Було дуже глобально. Скачав собі четверту з модами від пятої. Встанови на компик, все влючилось запустилось, але лагів купа, чуть щось не так викинуло. Годину так подовбався, кайфу ніякого, видалив. А народ на консолях вже давно 5-ту відіграв, вже й забув:). І тут постає питання. Саме зараз якщо комплектувати реальний ігровий компютер, то він вийде на порядок дорожчий тих же ПС3 чи Хбокс360 в останніх передтопових комплектухах з вінтами по 250Гб. Одна відяха буде практично як консоль коштувати. Купив собі таку консоль і всі грайки літають, геймпад заточений під джойстик, фактично одне задоволення. Я схиляюсь до прошитих консолей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись грав в ГТА-шку, кажись третю. Сподобалось. Було дуже глобально. Скачав собі четверту з модами від пятої. Встанови на компик, все влючилось запустилось, але лагів купа, чуть щось не так викинуло. Годину так подовбався, кайфу ніякого, видалив. А народ на консолях вже давно 5-ту відіграв, вже й забув :). І тут постає питання. Саме зараз якщо комплектувати реальний ігровий компютер, то він вийде на порядок дорожчий тих же ПС3 чи Хбокс360 в останніх передтопових комплектухах з вінтами по 250Гб. Одна відяха буде практично як консоль коштувати. Купив собі таку консоль і всі грайки літають, геймпад заточений під джойстик, фактично одне задоволення. Я схиляюсь до прошитих консолей.

на консолях все таки мило, а нове покоління ще не взломане, так що краще на pc це чудо грати.+ ігри далеко не всі літають і GTA5 в тому числі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...