Перейти до змісту

"женский опрос" шановні дівчата (жінки) за що ви вперше закохуєтесь у хлопців (чоловіків) ?


Political

  

206 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

відповіть можете обгрунтувати тут, чи затролити мене непутьового за те, що такій опрос створив! Цікаво почути ваші думки стосовно цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Извините Ваш опрос - єто бред, как можно любить за деньги, внешность, и так далее... самое главное єто "душа" человека!

Любовь рождается от сердца, и не как не может быть за материальное... !

Если человек любит - то нет такого за что за все, просто за то что она есть такая рядом с тобой в этом огромном мире, вот это называется любовь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извините Ваш опрос - єто бред

ідіотські варіанти

на деяких ресурсах використовують абревіатуру "кг/ам"...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так поняла, для ТС этим опросом все мужские качества исчерпываются. Интересно, с кого портрет писал? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше, рочків так в три, за великий пістолет... і таки да!, пістолет той був запхнутий в штанці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталю, а за що ти закохалася в Максима? :)

Якщо ви до мене, то у мене Вадім, Макса небуло :_10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталю, а за що ти закохалася в Максима? :)
Якщо ви до мене, то у мене Вадім, Макса небуло :_10:

Та я вже зрозумів... бо та Благовірна, яку я знаю, на відміну від Вас, у фразі «Не має достойної відповіді у вашому "опросі"» слово «немає» написала би разом, а не окремо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за доброту?

силу характеру?

розум?

турботу?

відповідальність?

підтримку?

почуття гумору?

щедрість?

пару варіантів які варто додати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Political, тролик, скільки ж тобі рочків? Раніше, по політінформації, я думав, що ти дорослий (... доросла?...), а тепер, по твоїх запропонованих варіянтах, бачу що школота молодших класів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извините Ваш опрос - єто бред, как можно любить за деньги, внешность, и так далее... самое главное єто "душа" человека!

Любовь рождается от сердца, и не как не может быть за материальное... !

Если человек любит - то нет такого за что за все, просто за то что она есть такая рядом с тобой в этом огромном мире, вот это называется любовь.

Шановний, поперше я написав, що нехай жінки тут говорять, а ну якщо ви себе відчуваєте нею чи може ви гей, ну то пишіть за, що можна покохати чоловіка.

А взагалі то якщо все те, що ви написали дійсно так, і люблять не за те, що в мому опросі, я впевнений то всі б вже ходили по парах і були щасливі, а такого нажаль то не відбувається. І жінкі то такі істоти які не можуть любити чоловіка ні зашо, вони всерівно тай потаємно дивляться, що можна з того чоловіка зробити, який в нього потенціал, і що він може їй дати. Адже жінка кожна має такі критерії бо це для неї природньо , бо думає про свою майбутню сімю і її достаток, а соответствєно єслі цього вона досягне то і буде щаслива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Political, тролик, скільки ж тобі рочків? Раніше, по політінформації, я думав, що ти дорослий (... доросла?...), а тепер, по твоїх запропонованих варіянтах, бачу що школота молодших класів :)

Я теж про вас раніше думав, що розумніший ви! От хіба вам не всерівно до змісту даного опросу? Я ж до жінок звертався, а натомість одні чоловікі тут язиками, як баби, полеміку розводять. От такі у мене відповіді, ну от може так, що мені це треба, може то такий психологічний хід, серед гіршого вибрати підходяще, може от мені цікаво, що відповідатимуть наші волинські панянкі якщо буде ось такий суперечливий опрос, про це ви не могли подумати?

Тай навідь якби я на меті мав тему створити просто для вєсєлія бо вночі немав, що робити, то можна якось нормально реагувати як розумний чоловік з гумором, а неодразу ліпити, що перше в голову ввійшло (троль, школота) .

І судячи з вашої реакції шось то мені все більше підсказує , що ви то дійсно школота в свої 38 років, яка не навчилась поважати людей. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"шановний" троль, вперше дівчата закохуються, зазвичай, ще в садочку :)

Добре, хай то ще не кохання. Тоді в школі то вже точно закохуються вперше.

Ну так от, які там, нафіг, БМВ, бодідибілдери і товсті гаманці!?!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"шановний" троль, вперше дівчата закохуються, зазвичай, ще в садочку :)

Добре, хай то ще не кохання. Тоді в школі то вже точно закохуються вперше.

Ну так от, які там, нафіг, БМВ, бодідибілдери і товсті гаманці!?!!!

Ага ви теж начиталися казок і романів про дєвствєнне кохання не за щось а просто так!

Це не нормально як для чоловіка :_07:

PS: Те кохання, що ви описали апріорі уже неможливим стає в дорослому віці, цінності в людей міняють, і вплив суспільства нагнітає, так, що безкорисливе кохання в нас час в взрослом возрасте редкость.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...