Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

На скільки я знаю водій ЗіЛ помер через декілька днів після аварії (мєнти його просто так заїздили що серце не витримало). А водій мерса по ходу теж помер. Якщо помер водій значить втнуватця немає справу закрили я думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні сталася зі мною така ситуація.

(одразу приліплю схемку щоб було зрозуміло)

post-2135-1251788437.jpg

рухаюся велосипедом по набережній в сторону ківерцівської. На перехрестя, як до Променя повертати наверх, під"їхав на червоне світло. Зупинився, дочекався зеленого сигналу світлофора, оглянувся чи по правій полосі ніхто не рухається (там на червоний дозволено поворот праворуч, то міг якраз хтось їхати), полоса була пуста, всі стояли по лівій полосі і вже починали рух. Я спокійсно сам стартував, і тут одне чучело з лівої полоси вирішило повернути. Хоч я за тих кілька метрів швидкості ще не встиг набрати і помітивши що на мене щось летить став гальмувати все одно Деу мене вдарила заднім крилом по керму.

Ледве втримався щоб не впасти. Удар був відчутний, у мене на "ріжку" лишилася фарба з автомобіля. Але той навіть і не зупинився. Не думаю що він не відчув удар, і не чув як сигналилив вдогонку автомобіль, водій якого те все бачив... Я не сообразив запам"ятати номер. Так і роз"їхалися. Добре що обійшлося все переляком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саму аварію не бачив,і другої машини також,але хочу сказати,що це вже друга аварія,за декілька днів у цьому місці - виїзд з Федорова на Конякіна.

Може там світлофор потрібно поставити,рух вже там досить інтенсивний в певний час...post-6552-1251800190.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув, що сьогодні вдарили машину мого двоюрідного брата -- Mercedes ML AMG63 з номером SQ. Дзвонити до нього питати що і як якось не зручно... Хтось щось чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув, що сьогодні вдарили машину мого двоюрідного брата -- Mercedes ML AMG63 з номером SQ. Дзвонити до нього питати що і як якось не зручно... Хтось щось чув?

Дуже віруючого Товстенюка ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже віруючого Товстенюка ?

Товстенюка. Нарахунок дуже віруючого коментувати не буду, скажу лише що його відлучено від церкви.

За чутками вдарили досить сильно, бусом. За кермом буса ніби був п'яний водій. Деталів не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо він так ганяє (сьогодня ранком на червоний сигнал семафора погнався аж бігом об'їхавши всю чергу) то шото воно до того йшло.... може там і не був винен той дядько на бусі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все може бути -- я ж писав, що подробиць не знаю. Написав те, що мені повідомили мої знайомі по телефону, які про Сашу знають лише те, що він мій брат.

Казали ще що Саша ходив біля машини тримався за голову :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув, що сьогодні вдарили машину мого двоюрідного брата -- Mercedes ML AMG63 з номером SQ. Дзвонити до нього питати що і як якось не зручно... Хтось щось чув?
Завтра уточню, свидетель рассказывал...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Глушець щоб пропустити пішохода на переході зупинився вантажний мікроавтобус (Iveco, здається). Ззаду йому в'їхав червоний Passat B2 універсал. Удар був несильний, але щось з легковика трохи потекло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких дебилов вагон. Передо мной через день выезжают дауны с Кузнецова, не пропуская и приходится оттормаживаться с 30 км\ч :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні:

1) на виїзді з Шопена на Волі на червоне світло для всіх ТЗ на Шопена повертають бумер з бляндінкою за кермом і жигуль.

2) через пару секунд мене не пропускає на перехресті Шопена - Бандери бус (я по Шопена їду)

3) біля історичного ф-ту водій волги вирішив показати що він повертає вправо до К.Савури перед самим поворотом, я ледь встиг його обминути

день сьогодні такий чи дибілів випустити на дороги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То не день такий, то просто різко збільшилась кількість автомобілів на дорогах і змінилися їх маршрути.

Ти подивися шо робіться наприклад біля променя - я раніше спокійно о 8:00-8:30 собі їхав, зараз же купа народу везе своїх дітей по школах.

Процент придурків напевно більш-менш сталий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

день сьогодні такий чи дибілів випустити на дороги?

Ага. Перше вересня було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То не день такий, то просто різко збільшилась кількість автомобілів на дорогах і змінилися їх маршрути.

Ти подивися шо робіться наприклад біля променя - я раніше спокійно о 8:00-8:30 собі їхав, зараз же купа народу везе своїх дітей по школах.

Процент придурків напевно більш-менш сталий.

Я ехал на работу, пробка была от мемориала до пешеходного возле Проминя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-78-1251880174.jpg

Ще одне за сьогодні. Перехрестя Ківерцівська - Вишків. Класика.

Фоткав прямо з машини, тому сорі за ракурс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цієї ночі чи під ранок , точно незнаю, біля першого підізду сусіднього будинку вул Конякіна 14б згорів Лінкольн білий , він там завжди стояв, хз чи навмисний підпал чи щось замкнуло, я так проходила мимо здалеку тільки не сфоткала :( хазяїн автівки навіть не виходив, з балкону поспілкувався з пожарними і міліцією, сказав що авто підтоплене і можливо щось замкнуло.

єх, хороша була машинка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хазяїн автівки навіть не виходив, з балкону поспілкувався з пожарними і міліцією, сказав що авто підтоплене і можливо щось замкнуло.

а можливо він просто добре знав хто, а точніше за що спалили його машину. Ну або авто було застраховане і йому було вигідно, щоб воно згоріло -- знаю кілька таких випадків останнім часом, то вкрадуть машину, то вона в дивне ДТП потрапить... Продавати ж вживані автомобілі зараз дуже важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це сталось увечері десь біля 23 45.

Я почув якись глухий звук, наче хтось пустив салют, причому не сильний...

Вийшов на балкон і побачив полум*я до другого поверху. Лінкольн палав, як "різдвяна ялинка".

Чомусь мені здається, що хтось над цим постарвся... наприклад кинув бутилку з коктейлем.

Невже через замикання в електропроводці машина може так раптово спалахнути, наче факел??? Не думаю...

Пожежна приїхала досить швидко, але все-рівно було вже пізно. Все, що було під капотом і майже весь салон, передні шини - все згоріло.

Шкода, машина прикрашала 40-й квартал та й Луцьк. Її часто оренудвали на весілля. Ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це сталось увечері десь біля 23 45.

Я почув якись глухий звук, наче хтось пустив салют, причому не сильний...

Вийшов на балкон і побачив полум*я до другого поверху. Лінкольн палав, як "різдвяна ялинка".

Чомусь мені здається, що хтось над цим постарвся... наприклад кинув бутилку з коктейлем.

Невже через замикання в електропроводці машина може так раптово спалахнути, наче факел??? Не думаю...

Пожежна приїхала досить швидко, але все-рівно було вже пізно. Все, що було під капотом і майже весь салон, передні шини - все згоріло.

Шкода, машина прикрашала 40-й квартал та й Луцьк. Її часто оренудвали на весілля. Ех...

Це що ти почув це бабахнуло або колесо або шиби бабахали. Я подібне бачив під своїм підїздом - якраз коли лопали шиби то і було чути своєрідні звуки які мене і розбудили... А так машина горить дууууже швидко - за 4-5 хвилин із неї нічого немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...