Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Ставила, ставлю и ставить буду :D

Во дворе - стрёмно, на стоянке - царапают, у ЗАГСа - бьют... и куда бежать, чего делать? :)

Символы "?" и "!" на клавиатуре залипают, что ли? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знал бы прикуп жил бы в Сочи!!!!

Жжот не мій братан, а та сс....ка,шо їздити не вміє !!!! просто в дворі срьомно оставляти,а там цілу ніч маршрутки їздять і світло горить!!!

да який прикуп ? Брат кожен день в Киiв iздить чи що ? В свiтлу пору доби на маршрутцi з дому (чи автостоянки) до маршрутки на Киiв, в темну пору на таксi. Не знаю,що там йому розбили в машинi, але вивалить,не дай Бог, баксiв з триста за ремонт машини,а за тi грошi на таксi, чотири рази на мiсяць, пiвтора року мiг би спокiйно до маршрутки на Киiв виiзджати та назад. А взагалi брату спiвчуваю

а ти сама на стоянцы ставила машину????

я ставив,так ймовірніше шо подряпають на стоянці"Умелиє водітелі" чим в дворі чи біля ЗАГСу!!!

а взагалi тобi *вiн* а не *вона* писав :) в смислi ursa

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти сама на стоянцы ставила машину????

я ставив,так ймовірніше шо подряпають на стоянці"Умелиє водітелі" чим в дворі чи біля ЗАГСу!!!

От і розказуй тепер про свою Теорію Ймовірності Баркаса своєму брату... і ти, і він - я просто переконаний: найдосвідченіші водії Волині, які їздять, як мінімум, на Мазераті, і ваші автівки не можуть опуститися до того, щоб переночувати під вікнами у хазяїв, або на стоянці поряд з іншими, недостойними їх товариства транспортними засобами. Інша справа - поставити машини біля РАГСу: там їм і місце. Всі нормальні, досвідчені водії з правильними "тачілами" так і роблять - залишають свою машину на кілька днів (а головне - ночей) у місці, де багато людей і машин.

По темі:

1. Брат не правий, коли лишив машину без нагляду. Парковка під "Гостинцем" обійшлася б за дві доби в гривень 30 максимум, і був би нагляд. Сам винен.

2. Ти не правий, якщо вважаєш, що всі навколо - мудаки, а ви з братом - перці.

3. Хотілося б бачити менше емоцій, і більше грамотності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa вибач(за ставила...) і кніпочки в мене не западають нікуда!!! :_02:

я так зрозумів шо ніхто нічого не бачив і не чув!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik

1)муд аками нікого не рахую,поки не зрозумію хто чого вартий!!! і де це ти вичитав в моїх фразах "що всі навколо - мудаки, а ви з братом - перці"

2)безграмотність - це буває,але я тут не диктан пишу,!!!! а з емоціями в мене порядок!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо машину покалiчено серйозно, то е смисл таксистам запропнувати серйозний могорич за iнформацiю або просто грошову винагороду, не вiрю що вони нiчого не бачили чи не чули чи не знають. Якщо ж всетаки всерiвно вiдмовлятся то е шанс,що вьiхав якраз хтось з таксистiв,тодi точно нiчого не скажуть. Не знаю де стояла машина, але варто спробувати пошукати,може яка з камер спостреження якогось магазину поряд чи тiеi стоянки, де автомобiлi продаются, захоплюе обзором те мiсце, знову ж прийдется *мастити* баблом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barkas, харош оффтопити. Ця тема лише для повідомлень про ДТП. Для обговоренню подій тут не місце. Створи нову тему і там тобі все вискажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні ледве не трапилось ДТП. все це сталося на моїх очах. на мості біля Варшавського ринку, на самому верху в чорного "бобіка" МВС раптом відкрився капот і закрив огляд водієві. він вивернув вправо ну і в нього ледве не втаранився якийсь легковик. і смішно і грішно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тааа... От кажуть що думки матеріалізуються. Сьогодні на виїзді з задворецької на рівненську, стоячи позаду фури, подумав "щоб робив би якби фура покотилась би назад"... А через півгодини, виїжджаючи з франка на шевченка, 12-тка, що стояла попереду, почала котитись прямо на мене і лише 3 надривних сигнали заставили водія натиснути на гальма на сантиметрів 40 від мого бампера. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cегодня день почти ДТП.

В начале пятого по Глушец шла маршрутка от Старого рынка полная пассажиров. От Собора спускался инкассаторский бус, выезжал налево на Гулшец и почти ее не пропустил. Маршрутка, уходя от столкновения выехала на тротуар (там бордюр 5 см) и остановилась в метре от лобового столкновения со столбом (там столбы посреди тротуара).

Водитель-инкассатор не поехал дальше, остановился, вышел подошел к водителю маршрутки и попросил прощения.

По дороге до дома я все прикидывала - а если б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зранку їхав в село, машину на голольоді знесло з дороги і перевернуло....

пора міняти резину....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

машину на голольоді знесло з дороги

сподіваюсь малось на увазі "ЧИЮСЬ машину"?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, чийсь добло здорово помяло...

страховка в таких випадках каже.....нічого не каже)

перечитав знову, дійсно написано не коректно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 14-10 на пр.Грушевського, навпроти "Савани" Хюндай (Гетц ?) не розминувся зі "Славутою", пошкодження досить серйозні - в Хюндая розбитий "передок", потік радіатор, в Славути побитий "зад", ліхтарі. Постраждалих людей не помітив. Славута стояла поперек дороги, схоже, що намагався з лівого ряду перелаштуватись в правий і отримав удар ззаду, хоча могло бути й по іншому.

А вже ввечері, близько 20-00 на Яровиці, навпроти заправки "Укрнафти", Опель Аскона в"їхав в зад бусу, здається Спринтеру. Опельок, з боку водія, добряче потовчений. Знов таки, як видалось, бус збирався повертати ліворуч (до вул.Франка), а Опель чи то не помітив в тумані, чи то зіванув. Люди, ніби то, не постраждали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вже ввечері, близько 20-00 на Яровиці, навпроти заправки "Укрнафти", Опель Аскона в"їхав в зад бусу, здається Спринтеру. Опельок, з боку водія, добряче потовчений. Знов таки, як видалось, бус збирався повертати ліворуч (до вул.Франка), а Опель чи то не помітив в тумані, чи то зіванув. Люди, ніби то, не постраждали.

Рекс то був. Сподіваюсь, водій Аскони не постраждав - я пошкодження мав можливість добре роздивитися - загнута стійка з шматками лобового на місці голови пасажира...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в мене одного така думка що на дорогах різко хамла побільшало (і як наслідок ДТП) із настанням холоду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є трохи. Холодно стало і усі спішать швидше до тепла доїхати...

Останні дні собі тільки й кажу: не спіши - може бути налідь на дорозі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно бачив на Дубнівській (перехрестя Бринського) наслідки аварії: жигуль в заборі 7-школи під світлофором, ренушка на протилежній стороні Дубнівської, на самому перехресті видно місце зіткнення, багато скла розбито. по жигулю видно, що удар був не слабий! і з положення машин не зовсім зрозуміло, що стало причиною ДТП, фото викладу пізніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото сьогоднішньої ДТП

post-5279-0-29461500-1320944050_thumb.jp

post-5279-0-84198700-1320944066_thumb.jp

post-5279-0-51965600-1320944085_thumb.jp

post-5279-0-74623400-1320944103_thumb.jp

post-5279-0-10126400-1320944114_thumb.jp

і ще одна фотка двох китайців, теж був свідком::

post-5279-0-22350400-1320944184_thumb.jp

post-5279-0-29461500-1320944050_thumb.jp

post-5279-0-84198700-1320944066_thumb.jp

post-5279-0-51965600-1320944085_thumb.jp

post-5279-0-74623400-1320944103_thumb.jp

post-5279-0-10126400-1320944114_thumb.jp

post-5279-0-22350400-1320944184_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Ковельській жовтий бусік зніс стовба. в когось є фото?

Щойно проїджав. Стовб навпроти Набережної практично висить над проїзджою частиною, світлофор не працює; дві машини ДАЙців розрулюють ситуацію вручну. Деталей не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...