Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

Біля магазину "Знання" зіткнулися Honda Civic і скутер, здається також Honda. ДАЙців не було.

Жінка на Honda Civic виїзджала з вул. Чехова на пр. Волі і не пропустила скутер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Джигіти тільки на крадених і з перебитими номерами - аби ж так було насправді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джигіти тільки на крадених і з перебитими номерами - аби ж так було насправді.

Крадені перебиті наоборот акуратніше їздять аби не спалитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крадені перебиті наоборот акуратніше їздять аби не спалитись

Скоріше никаються по гаражах\стоянках доки Кобра шастає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яник 18 травня приїджає на "модрн-експо"

нового начальника митниці везе? Чи раніше призначений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно око положив на завод

"народне радіо" щось "говорило" про зацікавленість в "Модерн-Експо" Сашика Януковічя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 17.30 на вул. Ветеранів автомобіль збив хлопчика 8-9 років . Я проходив поруч, підробиць не знаю, бачив лише як водій ВАЗа збирав номери телефонів у свідків і поклавши закривавлену дитину до себе в салон помчав до лікарні.

Господи , збережи життя дитині!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 17.30 на вул. Ветеранів автомобіль збив хлопчика 8-9 років .
стрьомна та вулиця - "спальнік" все таки; ніколи не знаєш звідки дитина чи тварина вискочить...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 17.30 на вул. Ветеранів автомобіль збив хлопчика 8-9 років .
стрьомна та вулиця - "спальнік" все таки; ніколи не знаєш звідки дитина чи тварина вискочить...

Стрьомна , це не те слово. На вулиці розташовані: дитяча поліклініка , центр позашкільного виховання, 2 школи загальноосвітні , художня школа та 3 садочки . Обладнана двома пішоходними переходами , але водіями вони , як правило , ігноруються.

Між іншим , наявність саме цієї проїзджої частини стала визначальною при виборі школи для мої дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

13-30 перехрестя вул.Огієнка та 8-го Березня.Водій *чері* ігноруючи знаки на великій швидкості врізався в бус ,а той в свою чергу в *москвич* який рухався по зустрічній.В бусі знаходилося двоє малих дітей.В *москвичі* -п*ятеро людей.Всі учасники ДТП живі(слава богу) в т.ч. і я . :)

post-6641-0-62263500-1338387723_thumb.jp

post-6641-0-86023800-1338387731_thumb.jp

post-6641-0-04131200-1338387752_thumb.jp

post-6641-0-62263500-1338387723_thumb.jp

post-6641-0-86023800-1338387731_thumb.jp

post-6641-0-04131200-1338387752_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13-30 перехрестя вул.Огієнка та 8-го Березня.Водій *чері* ігноруючи знаки на великій швидкості врізався в бус ,а той в свою чергу в *москвич* який рухався по зустрічній.В бусі знаходилося двоє малих дітей.В *москвичі* -п*ятеро людей.Всі учасники ДТП живі(слава богу) в т.ч. і я . :)

проїжджав повз оформлення. Співчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В межах пів години тому: виїзд з Кузнєцова на Грушевського. Швидка та таврія лоб в лоб, в повороті. Таврія на зустрічній, швидка (по розташуванню) ПДР не порушила. Оформляють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В межах пів години тому: виїзд з Кузнєцова на Грушевського. Швидка та таврія лоб в лоб, в повороті. Таврія на зустрічній, швидка (по розташуванню) ПДР не порушила. Оформляють...

був присутній. таврія на обгон пішла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В межах пів години тому: виїзд з Кузнєцова на Грушевського. Швидка та таврія лоб в лоб, в повороті. Таврія на зустрічній, швидка (по розташуванню) ПДР не порушила. Оформляють...

був присутній. таврія на обгон пішла

_

Ця таврія за мною неадекватно з Карпенка-Карого їхала: шатався по дорозі то вліво то вправо, потім виїхала на міст, де стала відразу в лівий ряд, так, що позаду їдуча машина змушина була гальмувати, після цього висів в мене на хвості до повороту на Кузнєцова. При кожному гальмуванні дивився в дзеркало, чи встигає воно гальмувати, там їхало двоє чи п"яні, чи хзн. На кузнєцова він почав мене обганяти, я навіть пригальмував, шоб йому місце дати, але вертатись на свою полосу, він судячи з усього не збирався і вирішив виїхати наліво на Грушевського з зустрічної полоси, де і зіштовхнувся зі швидкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на перехресті К.Карого і Дубнівської зіткулись чобіток (здається Peugeot Partner) i Daewoo Nexia. В пижика пошкодження незначні, а део ліва сторона була добряче покоцана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно хвилин 40 тому, на вул.8-мого Березня, навпроти сміттєвих баків на капот БМВ Е38 "звалився" в дюньдєль п'яний чувачок. Викликана швидка, ДАІ..."Постраждалий" втік, капот ніби цілий, водію БМВ та пасажиру можу лише побажати гарного вечора, і щоб то була найбільша в їх житті неприємність...

Знов каменюка в сторону влади...Світла ж там нема ніфіга...Навіть гарна оптика не врятувала - де ж вона врятує, як темнота на тротуарах.

Ну і "пить надо меньше" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня около восьми часов утра маршрутное такси номер1 при выезде с улицы садовского на улицу дубенскую, не уступила какому то джипу (я не смог понять марку авто) - последствия смотрим ниже.

http://rutube.ru/tracks/5680961.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя маршрутка , тільки я пізніше їду і навіть не чув про це :_09:

Відео недоступне .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня около восьми часов утра маршрутное такси номер1 при выезде с улицы садовского на улицу дубенскую, не уступила какому то джипу (я не смог понять марку авто) - последствия смотрим ниже.

http://rutube.ru/tracks/5680961.html

Здається " Крузак " то був..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...