Перейти до змісту

Засмердівся HEPA фільтр в пилососі


Рекомендовані повідомлення

Помив круглий фільтр в пилососі з системи "циклон", та у зв'язку з ремонтними роботами на балконі, не поклав на підвіконник щоб нормально висох в результаті він тепер неприємно пахне, як включєш пилосос то взагалі жах. Раніше, як просушував нормально проблем не було.

Чи можна його якось відмити, чи буде простіше придбати новий фільтр? Дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, якщо закинете в пралку (без віджиму в делікаті), - нічого не втратите. Попередньо можна замочити та помістити у стару наволочку, щоб не пошкодити барабан. А гроші з карману завжди встигнете дістати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, не варто фільтр такої конструкціїї пхати у пралку та й взагалі любий. Запах утворюється через велику кількість бактерій, які активно розмножилися у сприятливому (вологому) середовищі і делікатне бовтання їх у воді нічого не дасть. Можна спробувати їх знищити якимось дезинфікуючим розчином, типу спирту чи формаліну, і просушкою на сонці (ультрафіолет - також потужний дезінфектор).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду пробувати))) Купив 2 штуки, на запас. А в хлорку якщо засунути? Не допоможе? Бо спирт, товар підакцизний, купати в ньому фільтр дорогувато буде))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HEPA фільтр - одноразова річ.

Багаторазових і таких що піддаються промивці - не буває, не важливо фторопластовий він чи паперовий.

А мити в агресивних\токсичних розчинниках - взагалі брєд.

Максимум - продути потоком повітря зі зворотнього боку.

Потрібно розуміти, що це розхідний матеріал, і просто шукати за адекватною ціною нові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HEPA фільтр - одноразова річ.

Як на мене виробник краще розуміється на тому чи можна його фільтри мити))) У мене в інструкції вказано, що його можна мити під струєю води (і я його неодноразово мив, поки не закосячив)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, і в кінці нам пропонують придбати ось таку штуку: Уникальная экосистема HYLA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та навіть не в тій системі діло.

В домашньому самсунгові паперовий НЕРА вже довгий час, я його продуваю лише стиснутим повітрям з компресора, і то, це лише тимчасова відстрочка його заміни.

Вода зробить з фільтра каку.

Цікаво як можна вимити з ячейок, що мають 3 мкм будівельний пил\бруд, жир, бактерії і іншу лабуду, щоб фільтр і далі ловив 99,7-99,9% пилинок що проходять крізь нього, без втрати ефективності та потужності.

Мені чомусь це перегукується з жлобством пранням політиленових\молочних пакетів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я вже і сам зрозумів, що вода може зіпсувати фільтр, тому в подальшому буду краще їх продувати, питання, що вже із зіпсованим можна зробити))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав, що 2 штуки нових фільтрів придбав, тому якщо нічого не вийде так і зроблю)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не видел какой именно фильтр у вас...но есть вариант попробовать попшикать из "мелкораспылительного пульвилизатора" Стериллиум, в аптеке есть, дешевле в медтехниках поискать (очень многие запахи убивает - но его надо на чистое брызгать - т.е. в идеале сначала помыть с каким-то моющим или жидким мылом лучше, высушить полностью..а потом обильно побрызгать, дать высохнуть и повторить продцедуру).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розв'язка історії. Вчора, фільтр я помив з порошком, сьогодні весь день сохнув. Висох. Вирішив після роботи я його перевірити, пахнути не став, але і не штиняє так як раніше, вставив в пилосос, попилососив, запаху майже нема))))) Зато є 2 запасні фільтри))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...