Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Домашній кінотеатр LG

Комплект:
Відеопрогравач
Стерео колонки 5 шт.
Бум-бокс
Мікрофон
Провода для підключення
Пульт керування
Фільтр
Книга з піснями до караоке дисків
Караоке диски

Повністю робочий, гарне доповнення для будинку.
Ціна 7000грн

 

Безымянный2.png

Безымянный3.png

Безым7янный.png

Безымянный1.png

Безымянный4.png

Безымянный5.png

Безымянный6.png

Безымянный.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так поняв на борді покупці більш заможні чим на олх

https://www.olx.ua/obyavlenie/domashniy-kinoteatr-lg-muzykalnyy-tsentr-lg-akusticheskaya-sistema-lg-IDGSvgH.html#74d15a6a4c

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так само як з плазмою, на борді 3500, а на лох.уа "всього" 3000грн. Хоча, пох, ціни нереально завищені, тим більше в теперішій ситуації

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще один нюанс - зазвичай не завадить вказувати точну модель товару. Чи потенційний покупець щоб глянути тех. характеристики в інеті має шукати збіги по фото ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2020 в 17:28, westboiuu сказал:

я так поняв на борді покупці більш заможні чим на олх

https://www.olx.ua/obyavlenie/domashniy-kinoteatr-lg-muzykalnyy-tsentr-lg-akusticheskaya-sistema-lg-IDGSvgH.html#74d15a6a4c

Факт в тому, що людина це не машина і може забути змінити ціну на одній з 10 площадок оголошень. І якщо ви прокоментували я розумію готові до купівлі за ціною ОЛХ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2020 в 17:38, Bliksss сказал:

так само як з плазмою, на борді 3500, а на лох.уа "всього" 3000грн. Хоча, пох, ціни нереально завищені, тим більше в теперішій ситуації

Факт в тому, що людина це не машина і може забути змінити ціну на одній з 10 площадок оголошень. Заробітня плата та ситуації( напевне ви мали на увазі ситуацію з короновірусом) на ціну електроніки не впливає.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2020 в 17:39, SergLutsk сказал:

І ще один нюанс - зазвичай не завадить вказувати точну модель товару. Чи потенційний покупець щоб глянути тех. характеристики в інеті має шукати збіги по фото ?

Якщо ви зацікавлені в купівлі я б міг знайти для вас модель техніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2020 в 17:38, Bliksss сказал:

так само як з плазмою, на борді 3500, а на лох.уа "всього" 3000грн. Хоча, пох, ціни нереально завищені, тим більше в теперішій ситуації

 

Доречі на "Лох.юа" люди не тратять час продавців на непотрібні розмови, та звертаються по бажанню купити :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой ну вибачте шановний пане, що потратили ваш безцінний час вказавши на ваші ж недоліки в оголошенні. В покупці не зацікавлений, просто гадаю при продажу електроніки вказання моделі є суттєвою умовою, це ж нк диван, де все на фото...

Але всерівно цікаво, що значить 

11 годин тому, LORGAME сказано:

я б міг знайти для вас модель техніки

Тобто ви самі не знаєте яку модель продаєте і треба шукати ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...