Перейти до змісту

Склав ігровий ПК. Потрібна ваша оцінка.


Рекомендовані повідомлення

ДОвго вибирав комплектуючі, читав форуми і нарешті склав необхідну конфігурацію ПК. Основним при виборі було те, що після купівлі заліза, років 3-5 навіть не заглядати туди. (Ну не люблю я фанатиків абгрейту. які кожні 3 дні готові докупляти і продавати). Розпочинав звичайно з самого головного елемента будьякого Пк - процесора і вибір став між АМД та Інтел. Звичайно інтел рахується каменем з більш швидким і якіснішим ядром, АЛЕ майбутні нові ігрові консолі мають бути випущені на базі процесора від АМД FX-8350 (8 ядер по 4ГЦ. кожене з можливістю розгону. якщо користуватися даним процом на пк.). Тому Юпо теорії нові ігри повинні бути більш піддатливими до багатопоточних процесорів. Тому вибір впав на АМД. там є 3 процесора на базі ядра Вішера. з яких вибрав золоту середину. як по характеристикам так і по ціни. Короче. ось, що назбирав:

1JPG_2109178_8218229.jpg

Чекаю на ваші думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

в багатих свої причуди...

але я би вдавився відвалти 700 гривень на корпус без БП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене таке питання. Чому норм. середньостатистичний проц. i7, на 4 ядра в ціні +-2900, а у Вас аж 8 ядер, ціна 1200? Якій тут підводний камінь, що аж така різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для дому у всі часи :) було достатньо компа за $700 (разом з монітором).

Тут наголос на ІГРОВИЙ і 3-5 РОКІВ не заглядати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене таке питання. Чому норм. середньостатистичний проц. i7, на 4 ядра в ціні +-2900, а у Вас аж 8 ядер, ціна 1200? Якій тут підводний камінь, що аж така різниця?

У АМД ядра як у нетбука на Атом , приблизно , тобто слабкі і невдала сама по собі архітектура Бульдозер

Багато хто клює на ціну , гігагерци та 8 ядер . Але в іграх і3 буде рівний цьому процесору, а більш потужний його порве .

Та й нема и не скоро будуть ігри , які повноцінно підтримують більше 4 ядер , тому інтел і випускає тільки 4-ядерні , а в топових моделях 7 і 8 ядра заблоковані .

Кулер візьми більш потужний , цього може не вистачити

Оперативки треба 8 Гб , якщо буде стояти 64 бітна система

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оперативки треба 8 Гб , якщо буде стояти 64 бітна система

На скріні і є 2х4GB.

Без SSD добра половина потенціалу заліза залишиться в тіні. Впевнений, що мене підтримають всі, хто мав справу з твердотілим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а навіщо проц брати BOX, якщо окремо кулер береш?

Бульдозер

Взагалі то ТС бере проц на архітектурі Вішера, почитай но його характеристики, вони "очень и очнь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основним при виборі було те, що після купівлі заліза, років 3-5 навіть не заглядати туди.

туди треба регулярно заглядати, щоб чистити все від пилу :)

ігровий комп з запасом, як на мене, все ж краще на Інтел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бульдозер

Взагалі то ТС бере проц на архітектурі Вішера, почитай но його характеристики, вони "очень и очнь"

Це той самий , трохи покращений бульдозер . Навіть АМД говорить , що надії вони покладають на Steamroller

Навіщо брати невдалий проц , на який в АМД ставки не роблять . Гроші на вітер . Хочеш чогось вартого від АМД --- чекай Нового року , може АМД і не підведуть .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть по ціні глянути, що і7 процики від Інтелу будуть дорожчими за цей AMD. А питання: чому? Тому що кращі. Як і в продуктивному плані, так і в енергозберігаючому (+ менше тепла).

Але то все залежить від ТС, я думаю для ігор ця конфігурація буде нічим не гірша. Просто у Інтела більш яскраве майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі так хвалять Інтел. може так і є, але скажу від себе взяв АДМ довольний на 100% відсотків, те що грієтся не замічаю, дай продуктивності хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але я би вдавився відвалти 700 гривень на корпус без БП

так кажуть лише люди, в яких ніколи не було якісних дорогих корпусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SSD рулить, добавте в свій ПК для системи - швидкість в рази вища. В мене intel 120 Gb - система показує 7.9, на HDD - 5.3

SSD 120Gb + HDD 2Tb - саме воно!!!!

Охолодження OPTIMA X10 ставив і запоров мамку, обережно - коли прикручуєш можна ножками поцарапати плату і замкнути ( я свою Asus P8H77-V так запоров :_09: )

P.S. Літом Optima x10 шумить ( напевно всі будуть шуміти, коли в кімнаті під 30 )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але я би вдавився відвалти 700 гривень на корпус без БП

так кажуть лише люди, в яких ніколи не було якісних дорогих корпусів.

а таке питання... навіщо мені корпус за 100 баксів якщо він весь час стоїть під столом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо мені корпус за 100 баксів якщо він весь час стоїть під столом?

А навіщо тобі процесор за $300, якщо він постійно захований в корпусі під столом і прикритий кулером?

Дорогий корпус -- це в першу чергу продумане і якісне шасі, а не зовнішній вигляд. Зручна зборка і обслуговування, можливість зручної укладки кабелів, правильна циркуляція повітря (і, відповідно, правильне охолодження компонентів), відсутність зайвих вібрацій, понижений рівень шумів, якісні проводи і роз'єми для зовнішніх USB/Audio виходів, пилові фільтри і т.д.

Коротше кажучи, дорогий корпус -- це як дорога білизна. Мало хто бачить, але ти відчуваєш комфорт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо мені корпус за 100 баксів якщо він весь час стоїть під столом?

А навіщо тобі процесор за $300, якщо він постійно захований в корпусі під столом і прикритий кулером?

Дорогий корпус -- це в першу чергу продумане і якісне шасі, а не зовнішній вигляд. Зручна зборка і обслуговування, можливість зручної укладки кабелів, правильна циркуляція повітря (і, відповідно, правильне охолодження компонентів), відсутність зайвих вібрацій, понижений рівень шумів, якісні проводи і роз'єми для зовнішніх USB/Audio виходів, пилові фільтри і т.д.

Коротше кажучи, дорогий корпус -- це як дорога білизна. Мало хто бачить, але ти відчуваєш комфорт :)

може ви і праві, бо я дорогого корпусу ніколи не мав, але скажу одне. ще колись давно купив собі корпус 2- слойовий дуже жорсткий, (сам сідав та ставав на нього з різних боків), все прекрасно і дав за нього ~ 250 грн. дивився нові корпуси, то по жорсткості всі ногі миють включно до 800 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...