Перейти до змісту

Склав ігровий ПК. Потрібна ваша оцінка.


Рекомендовані повідомлення

6. Знайомий радив, казав хороша штукенція. От тільки я сумніваюсь чи варто його брати. Що зміниться? В 2 рази швидша загрузка вінди та програм? Ну вони хвилинами не грузяться. І за це 100 баксів викидати? Це якось раніше часто макс та фотошоп юзав, зараз все менш і менш. Можливо тоді дійсно краще взяти ще планочку памяті чи до відяшки докласти?

Чимало людей, які їздять на стареньких авто радянського автопрому полюбляють говорити, що їм ці понти з сучасними іномарками не потрібні, бо вони не збираються по дорозі "літати" і т.д. і т.п. Але саме головне, що цінують в сучасних авто провідних світових марок, це безпека і КОМФОРТ!

SSD в роботі з таким залізом здатний перевернути сприйняття роботи за компутером в цілому! Стираються грані між важкими і простими задачами. Різниця в запуску блокноту і MS Excel 2013 практично непомітна. Включення/ребут на Win8.1 асосіюється з розблокуванням сенсорного смартфону. Завдяки швидкості запису в кеш при інтернет-серфінгу забуваєш поняття "важкий сайт". Інсталяція більшості софту - "вагою" в клік. Копіпаст не завжди дає можливість роздивитися відповідне інформаційне вікно процесу.

SSD - це не лише швидкість запуску системи і програм, а це швидкість У ВСІХ(!) процесах без вийнятку, так як люба дія на комп'ютері передчачає той чи інший запис в пам'ять. Без твердотілого вся вищевказана гора заліза не розкриє і половини свого потенціалу.

Якби я був власником десктопу, то взагалі б задумався над покупкою SSD з інтерфейсом PCI-Express 2.0. Вдумайтесь, практично 1 ГБ/сек! Вражає, чи не так?

Я власник Intel 330 Series. При виборі схилили мене ім'я бренду і гарантія 3 роки. За більш ніж рік часу жодних нарікань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

MaestroA, я не помітив особливої різниці між ССД і звичайним жорстким диском на компі схожої конфігурації . Вінда грузитися швидше , відкривається все теж швидше , але фпс в тих же іграх не змінився .

Собі хочу поставити гібридний жорсткий диск , все одно системний скоро треба буде міняти

Ось такий http://hard.rozetka.com.ua/seagate_desktop_sshd_7200_st2000dx001/p303363/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81,

Не знаю Вашої конфігурації і ігор в які Ви граєте. Якщо залізо не топове (судячи з Ваших слів, що системник треба буде скоро міняти, то воно мабудь так і є), потужна гра скоріше буде обмежена GPU/CPU/RAM, а ніж накопичувачем. Так що Ваша ситуація з іграми для мене логічна!

В тата на десктопі SSD такий же, як в мене на ноуті. Вибирав, замовляв, складав, налаштовував йому я. Потреби: офісні програми, браузинг (куди ж без нього), легке медіа. Конфігурація:

WaKc.jpg

Результатом я був приголомшений. До того я раніше нічого навіть подібного не бачив. Це реактивний літак! Win7 став за 5-7 хвилин. Установку MS Office по часу я б прирівняв до інсталяції якогось AIMP'а. Короче кажучи, ОС + оновлення з центру + драйвера вручну + софт вручну + тонке налаштування (наприклад, перебрав всі сервіси) зайняло в мене хвилин 40-50. З кавою!

Є тепер в тата тільки одна проблема: комп'ютер на роботі його почав дратувати значно більше. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81,

Не знаю Вашої конфігурації і ігор в які Ви граєте. Якщо залізо не топове (судячи з Ваших слів, що системник треба буде скоро міняти, то воно мабудь так і є), потужна гра скоріше буде обмежена GPU/CPU/RAM, а ніж накопичувачем. Так що Ваша ситуація з іграми для мене логічна!

Конфіг . Як я писав , конфігурація схожа з тим , що збирається купити Ha3aP . Не самий топ , а так , міцний середнячок

Intel Core i5-3470 3.2GHz / Asus P8B75-M LX Plus / Kingston HyperX 8Gb / Gigabyte GTX 670 GV-N670OC-2GD / 1+2 Tb HDD / Aerocool PGS XPREDATOR X1 / Tt eSPORTS MEKA G-UNIT Black + A4 Tech Bloody V3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 гіг опори для офісних потреб?

Різниця між планкою в 4Гб була не настільки великою, щоб переважити моє "опори забагато не буває". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 гіг опори для офісних потреб? :blink:

Тоді пам"ять коштувала копійки , 8 гіг по суті норма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Intel Core i5-3470 3.2GHz / Asus P8B75-M LX Plus / Kingston HyperX 8Gb / Gigabyte GTX 670 GV-N670OC-2GD / 1+2 Tb HDD / Aerocool PGS XPREDATOR X1 / Tt eSPORTS MEKA G-UNIT Black + A4 Tech Bloody V3

І цей конфіг скоро треба буде міняти??? Ви - або заядлий геймер, або мега гік, або робота у Вас якась досить специфічна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Intel Core i5-3470 3.2GHz / Asus P8B75-M LX Plus / Kingston HyperX 8Gb / Gigabyte GTX 670 GV-N670OC-2GD / 1+2 Tb HDD / Aerocool PGS XPREDATOR X1 / Tt eSPORTS MEKA G-UNIT Black + A4 Tech Bloody V3

І цей конфіг скоро треба буде міняти??? Ви - або заядлий геймер, або мега гік, або робота у Вас якась досить специфічна.

Ні , думаю замінити тільки хард під систему , бо він вже дуже старий і під САТА , а я хоту САТА3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 гіг опори для офісних потреб? :blink:

Тоді пам"ять коштувала копійки , 8 гіг по суті норма

норма для офісних потреб? для ігрового ПК - згідний, а так... сенс? на тому ж hotline більша половина конфігурацій готових ПК і ноутбуків мають 4Гб. не розумію я тої необгрунтованої гонитви за гігабайтами, гігагерцами, ватами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...