Перейти до змісту

Склав ігровий ПК. Потрібна ваша оцінка.


Рекомендовані повідомлення

Зручна зборка і обслуговування, можливість зручної укладки кабелів, правильна циркуляція повітря (і, відповідно, правильне охолодження компонентів), відсутність зайвих вібрацій, понижений рівень шумів, якісні проводи і роз'єми для зовнішніх USB/Audio виходів, пилові фільтри і т.д.

Ну і чим він там зручніший?

Зручна укладка кабелів - стяжки в допомогу. Та й для естетичного вигляду і тільки.

Правильна циркуляція - не факт що виробник прискіпливо тестував кожну мат. плату на температурні режими.

Якщо (до)встановлені кулери в звичайному корпусі з головою забезпечують нормальну роботу то куда вже далі))

Відсутність зайвих вібрацій/шумів - ага, по-вашому сам корпус є джерелом шуму/вібрацій? ))

Якшо кулери і вінчестери нормальні, то від чого там вібрації?

Маю IBM вінт, то повірте, там звук від його роботи не приховає навіть корпус за 1000грн.

Якісні проводи і роз'єми для зовнішніх USB/Audio виходів - шось не випадало нагоди порвати дріт чи поламати роз*єм.

Вони у дорогих корпусах мабуть з зміцнюючими матеріалами і тестуються на розтяг двома камазами)).

Пилові фільтри - ну тут , так, згідний, проте для їх чищення всерівно необхідно буде лізти всередину - переваги - нетреба викручувати аж 4-ри болтики, шоб вийняти кулер і почистити його від пилу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Шановний amadey777, ви користувались корпусами, про які я кажу, чи ваші аргументи висмоктані з пальця?

Зручна укладка кабелів - стяжки в допомогу. Та й для естетичного вигляду і тільки.

В дорожчих корпусах є вікна і канали для прокладки кабелів, в тому числі за піддоном материнської плати. Багаторазові стяжки бувають відразу закріплені в зручних місцях корпуса.

І це далеко не лише для естетичного вигляду, а і для правильної циркуляції повітря в корпусі і для зручності доступу до компонентів.

Правильна циркуляція - не факт що виробник прискіпливо тестував кожну мат. плату на температурні режими. Якщо (до)встановлені кулери в звичайному корпусі з головою забезпечують нормальну роботу то куда вже далі))

Є стандарти, яких дотримуються виробники материнських плат. Основна компоновка у всіх приблизно однакова і на це орієнтуються виробники корпусів, розраховуючи повітряні потоки.

Що стосується кулерів, то по-перше, в якісних корпусах і кулери в комплекті якісні, по-друге, в якісному корпусі часто можна обійтись меншою кількістю кулерів, тому що там краще продумана природня конвекція повітря.

Відсутність зайвих вібрацій/шумів - ага, по-вашому сам корпус є джерелом шуму/вібрацій? )) Якшо кулери і вінчестери нормальні, то від чого там вібрації?

Вібрації від тонкого металу, від недостатньої кількості ребер жорсткості, від недостатньо якісних з'єднань деталей корпусу (може проявлятись не відразу, а з часом). В хороших корпусах часто є спеціальні гумові або силіконові прокладки, через які кріпляться і кулери і жорсткі диски. Крім того, іноді такі корпуси мають зсередини спеціальне покриття, поглинаюче вібрацію і шум.

Якісні проводи і роз'єми для зовнішніх USB/Audio виходів - шось не випадало нагоди порвати дріт чи поламати роз*єм. Вони у дорогих корпусах мабуть з зміцнюючими матеріалами і тестуються на розтяг двома камазами)).

Я десь сказав, що вони МІЦНІШІ?

Якісні провідники мають більше січення жил і краще екранування. Роз'єми також бувають різної якості.

Є випадки, коли при роботі з USB-пристроями через роз'єми на корпусі, а не на материнці, з'являються глюки, зокрема прошивати телефони радять виключно через роз'єми на материнці -- це якраз перестраховка від кабелів/роз'ємів в дешевих корпусах.

Що стосується Audio роз'ємів, то в дешевих корпусах часто бувають різні наводки, які чути в навушниках -- то чути шум коли мишкою рухаєш, то ще щось. Це все залежить від якості проводів і роз'ємів. Але якщо ви користуєтесь навушниками за 20 грн, то з їх якістю може вам і досить будь-якої якості корпуса (і, відповідно, проводів/роз'ємів).

Пилові фільтри - ну тут , так, згідний, проте для їх чищення всерівно необхідно буде лізти всередину - переваги - нетреба викручувати аж 4-ри болтики, шоб вийняти кулер і почистити його від пилу.

Це може у вас необхідно лізти всередину, а в нормальних корпусах -- не треба. Ось так чиститься фільтр в мене:

71jcM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи ваші аргументи висмоктані з пальця

розмова про дорогі корпуси - це, приблизно, те саме, що й розмова про матеріал з якого виготовлена торпеда автомобіля

комусь подавай з червоного дерева, а комусь і пластмасова підходить, а хтось їздить на тракторі і має всіх інших в сраці...

дають батьки гроші на комп, беремо корпус за 700, відкладаємо з стипеднії - значить корпус за 150

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само можна розмовляти про будь-що. Але я кажу про те, що не потрібно ставитись до корпусу як до найменш важливої деталі і відкидати можливість купівлі дорожчої моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в багатих свої причуди...

але я би вдавився відвалти 700 гривень на корпус без БП

Хотів би бути багатим. Моєму компу більше 8 років. Купляв. десь за 700 баксів. Зараз триваий термін збирав кошти, щоб як у першому випадку купити хороше залізо і потім не торкатись до нього і не тратити кошти. Просто не хочу взяти дешевше комп і через рік-два знову кошти шуати і абгрейдити

у мене таке питання. Чому норм. середньостатистичний проц. i7, на 4 ядра в ціні +-2900, а у Вас аж 8 ядер, ціна 1200? Якій тут підводний камінь, що аж така різниця?

Як вже сказали вішера далеко не бульдозер!Взагалі відповідь на питання дав в темі. написавши. що інтели самі по собі з кращим ядрами, які кращі в однопоточному режимі.

Навіть по ціні глянути, що і7 процики від Інтелу будуть дорожчими за цей AMD. А питання: чому? Тому що кращі. Як і в продуктивному плані, так і в енергозберігаючому (+ менше тепла).

Але то все залежить від ТС, я думаю для ігор ця конфігурація буде нічим не гірша. Просто у Інтела більш яскраве майбутнє.

Враховуючи. що консолі будуть на базі АМД 8350. то скоріше навпаки)

Бульдозер

Взагалі то ТС бере проц на архітектурі Вішера, почитай но його характеристики, вони "очень и очнь"

Це той самий , трохи покращений бульдозер . Навіть АМД говорить , що надії вони покладають на Steamroller

Навіщо брати невдалий проц , на який в АМД ставки не роблять . Гроші на вітер . Хочеш чогось вартого від АМД --- чекай Нового року , може АМД і не підведуть .

Вішера і Бульдозер дві різні речі.

SSD рулить, добавте в свій ПК для системи - швидкість в рази вища. В мене intel 120 Gb - система показує 7.9, на HDD - 5.3

SSD 120Gb + HDD 2Tb - саме воно!!!!

Охолодження OPTIMA X10 ставив і запоров мамку, обережно - коли прикручуєш можна ножками поцарапати плату і замкнути ( я свою Asus P8H77-V так запоров :_09: )

P.S. Літом Optima x10 шумить ( напевно всі будуть шуміти, коли в кімнаті під 30 )

Дуже дякую за відповідь. Зібрав безшумну систему. а тут ви мене налякали(( Все таки за таку ціну навіть не знаю. що краще взяти, на водянку коштів вже не має.

але я би вдавився відвалти 700 гривень на корпус без БП

так кажуть лише люди, в яких ніколи не було якісних дорогих корпусів.

а таке питання... навіщо мені корпус за 100 баксів якщо він весь час стоїть під столом?

Теж завжжи думав. навіщо дорогий корпус. Впринципі. якщо купувати офісний варіант ПК, то і не потрібно, але для потужних елементів потрібно хороше охолодження. яке можливе в якісному просторому

чи ваші аргументи висмоктані з пальця

розмова про дорогі корпуси - це, приблизно, те саме, що й розмова про матеріал з якого виготовлена торпеда автомобіля

комусь подавай з червоного дерева, а комусь і пластмасова підходить, а хтось їздить на тракторі і має всіх інших в сраці...

дають батьки гроші на комп, беремо корпус за 700, відкладаємо з стипеднії - значить корпус за 150

Взагалі не орієнтуєтесь в темі. В корпусі головне не матеріал і дизайн. а можливість цтркуляції повітря. На рахунок того. що комусб даюсть батьки гроші. то тут відчувається повним не знанням і не активністю смаому заробляти. Кошти повністю мої. Якби кошти давали батьки. то я б ніколи б не займався такою фігнею. як підбір компа. купив би те. що в магазині склали б і все, а так шкода своїх коштів, тому і приходиться детально вивчати все. І як сказав. дорогий ПК - економніше буде чим дешевий.

корпусі.

чи ваші аргументи висмоктані з пальця

розмова про дорогі корпуси - це, приблизно, те саме, що й розмова про матеріал з якого виготовлена торпеда автомобіля

комусь подавай з червоного дерева, а комусь і пластмасова підходить, а хтось їздить на тракторі і має всіх інших в сраці...

дають батьки гроші на комп, беремо корпус за 700, відкладаємо з стипеднії - значить корпус за 150

Зовсім не давно закінчив університет і на останньому курсі не мав стипендії. так як на 5 курсі рейтинг по новому рахується. І скажу так, за цей рік я паралельно навчанню заробив коштів більше. чив отримував стипендію в минулі роки. Так. що робіть висновки. Стипендія дуже розслабляє і готовить нитиків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз триваий термін збирав кошти, щоб як у першому випадку купити хороше залізо і потім не торкатись до нього і не тратити кошти

моя тобі порада - купуй найдешевший комп і не парся, а на зекономлені гроші поїдь на море

я в юності теж думав, що чим швидший комп тим швидше робота робиться

а зараз нарешті допер, що навіть найдешевший комп думає швидше, ніж я

я, так би мовити, "слабоє звєно"

а можливість цтркуляції повітря

та яка нафіг циркуляція? в тебе що серверний стенд? в тебе в корпусі крім відяхи і материнки нічого немає (драйви не беремо до уваги)

що там тобі буде повітрю заважати?

а як сильно хочеться, то до дешевого корпусу можна накупляти вітряків по 20 грн. так щоб аж ноги мерзли під столом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз триваий термін збирав кошти, щоб як у першому випадку купити хороше залізо і потім не торкатись до нього і не тратити кошти

моя тобі порада - купуй найдешевший комп і не парся, а на зекономлені гроші поїдь на море

я в юності теж думав, що чим швидший комп тим швидше робота робиться

а зараз нарешті допер, що навіть найдешевший комп думає швидше, ніж я

я, так би мовити, "слабоє звєно"

а можливість цтркуляції повітря

та яка нафіг циркуляція? в тебе що серверний стенд? в тебе в корпусі крім відяхи і материнки нічого немає (драйви не беремо до уваги)

що там тобі буде повітрю заважати?

а як сильно хочеться, то до дешевого корпусу можна накупляти вітряків по 20 грн. так щоб аж ноги мерзли під столом

Дуже цінна порада. Сам довго думав. купити дешевий комп, а інші кошти кинути на себе))) Навіть не знаю. Просто кошти розвіяться, а залізо, як не як буде стояти. НА рахунко курпусу. то все таки радять просторий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принимать решение о выборе CPU для своего PC на основании глобальных войн компаний, производящих сосноли, как минимум не уместно.

ИМХО, возьмите проц не ниже i5 и видяху от 7950 и выше, плюс ссд, остальное по вкусу.

Кста, по видяхам, через месяц-другой мощных атишных видях на рынке будет "по пачке за три рубля", дальше сами думайте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принимать решение о выборе CPU для своего PC на основании глобальных войн компаний, производящих сосноли, как минимум не уместно.

ИМХО, возьмите проц не ниже i5 и видяху от 7950 и выше, плюс ссд, остальное по вкусу.

Кста, по видяхам, через месяц-другой мощных атишных видях на рынке будет "по пачке за три рубля", дальше сами думайте...

Ну 7950 по ціні не ахті))Чому думаєте. що радіки дуже подешевіють? Вийде нова серія карти? ну так завжди буває. Тому. якщо так думати, то потрібно чекати завжди)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подскажу, чуть ранее их набрали для кранча вагонами, а сейчас эта тема становится не выгодна, поэтому скоро пойдёт тотальный слив карт...

думаю 7950 будет стоить ~ 1800грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подскажу, чуть ранее их набрали для кранча вагонами, а сейчас эта тема становится не выгодна, поэтому скоро пойдёт тотальный слив карт...

думаю 7950 будет стоить ~ 1800грн

Через рік можливо і буде.))) Те. що біткон зараз не каная, зрозуміло. Тому я і буду купляти б/у 7870 за 1500 грн. з гарантією на рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через рік можливо і буде

если так, буду очень рад...

иначе уже осенью придётся открывать своё интернет кофэ :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало оперативної пам'яті. Добав ще 4гб

Там 2*4 напсиано. Тобто 8 гб. оперативи

Через рік можливо і буде

если так, буду очень рад...

иначе уже осенью придётся открывать своё интернет кофэ :_07:

Теж надіюсь на це. Адже місяць-два назад, курс біткона змінився і таж 7850 кошутвала 2500 грн.)) В магазинах. доречі, потужних радіків не так вже і багато. Та ж 7870 від гігі взагалі дефіцит. Тому. сплавляти начнуть ті хто купили карточки. тобто б/у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ващета мы друг друга не поняли, я с другой стороны баррикад :_07:

у мну уже всьо есть, могу гамать хоть на стене в "три квад-кросс-сли" :_07:

Тому. сплавляти начнуть ті хто купили карточки. тобто б/у

это да, но все карты берутся новые, там гарантии будет ещё нормально
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже цінна порада. Сам довго думав. купити дешевий комп, а інші кошти кинути на себе))) Навіть не знаю. Просто кошти розвіяться, а залізо, як не як буде стояти.

що ти хочеш мати через 2 роки?

1) спогади про море, сонце, дівчат в купальниках, пиво, шаурму, понос від шаурми...

чи

2)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ващета мы друг друга не поняли, я с другой стороны баррикад :_07:

у мну уже всьо есть, могу гамать хоть на стене в "три квад-кросс-сли" :_07:

Тому. сплавляти начнуть ті хто купили карточки. тобто б/у

это да, но все карты берутся новые, там гарантии будет ещё нормально

Да все ми поняли як нада) Якщо куплю карточку, то також буду за те. щоб вона не дешевіла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже цінна порада. Сам довго думав. купити дешевий комп, а інші кошти кинути на себе))) Навіть не знаю. Просто кошти розвіяться, а залізо, як не як буде стояти.

що ти хочеш мати через 2 роки?

1) спогади про море, сонце, дівчат в купальниках, пиво, шаурму, понос від шаурми...

чи

2) http://board.lutsk.u...no-horoshii-pk/

:0123: . Хоча тут з якої сторони дивитися. Можна бути клабером і транжирить бабулес на баб з Jack Daniel's і згадувати все це з усмішкою, а потім шукать мані)) І це лічені дні. доречі. А можна наргатись до схочу за рік. а потім продати машину. купити не дорогий ноут для серфінгу. найти роботу (Адже від одної думки про ігри і комп буду ленти пускати))) і заробляти на море, віскарь і шалав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що для приставок взяли комплектуючi амд --- це просто полiтика, не зiйшлись в цiнi або щось таке . Не варто робити висновки по такому факту .

Крiм того, це тiльки один з виробникiв приставок

Ще один нюанс ---- iгри тут пишут та та оптимiзують пiд конкретне залiзо, на вiдмiну вiд ПК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що для приставок взяли комплектуючi амд --- це просто полiтика, не зiйшлись в цiнi або щось таке

Згідний. Вважаю, що зв'язка Intel+Nvidia рулить :)

тiльки один з виробникiв приставок

Взагалі-то, два -- і Sony, і Microsoft. Але тут курйоз один... кажуть (читав в новинах сьогодні), на презентації XBox One Microsoft зловили на тому, що ігри для демонстрації насправді запускали на... компі під Windows 7 з відеокартою Nvidia :)

guest, як модератор, раджу тобі заспокоїтись зі своїми порадами, що стосуються поїздок на море і повернутись в русло обговорення конкретної теми, інакше можеш нас покинути на кілька днів (для першого разу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переконали, що консолі і ПК різні речі. Але просто психологічно важко заплатити більшек оштів за 4 ядра. якщо можна взяти 6-8 за менші кошти. Невже різниця буде колосальна? Ігри повинні тянути АМД теж без тормозів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогоднішній день ігрова продуктивність системи набагато більше впиратиметься в відеокарту, ніж в процесор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Обновився

А чё кулєр стоковий? Вже якщо було бабло на GTX770, то На Перформу (хоча б...) вже можна було знайти теж!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обновився

А чё кулєр стоковий? Вже якщо було бабло на GTX770, то На Перформу (хоча б...) вже можна було знайти теж!

Якщо голосно музику слухати то стокового має вистачити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...