Перейти до змісту

Склав ігровий ПК. Потрібна ваша оцінка.


Рекомендовані повідомлення

Справа не у шумі. Просто для такої сковорідки треба щось цікавіше з охолодження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Я настільки відстав: пам'ять, usb, pci мають датчики температури?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извините за сообщение не относящееся к теме

Itzamna, я так понимаю это в мой адрес. Так вот начну с того что за эту железяку читал давным давно, было время даже пользовался ею...

Насчет моего поста - не чего оскорбительного в сторону твоего любимого железа в моем посте нет, удивила температура по сравнению с другими комплектующими, всего то.

А по поводу как ты там написал тазика, так твоему тазику далеко до моей машины, слабенький он у тебя, не чего личного, извини если чем обидел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут пишуть,що для системи треба SSD 120 Gb.А 60 мало?,а то я вже собі хотів тулити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут пишуть,що для системи треба SSD 120 Gb.А 60 мало?,а то я вже собі хотів тулити.

60 - це чисто для системи і програм, а 120 - ще залишається запас на різні потреби. Якось так. :)

Я і питаю,якщо в мене 1тб стоїть,то + 60 вистачить?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я і питаю,якщо в мене 1тб стоїть,то + 60 вистачить?

А вы посмотрите сколько места занимает ваши программы вместе с ОС, и будет вам ответ на ваш вопрос;)

И да, почему вы решили поставить SSD, вы работаете с тяжелыми программами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні,з тяжкими програмами не працюю.Але туповатий комп,а мені на нетбук вже SSD ставили.Як би не погано нетбук працює.На компі 43гіг занято,то 60 значить вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нічого супер-пупер не використовуєте, то SSD на 60 Гб. вистачить! Система буде швидше у рази працювати. Все ж приємно коли комп за 5-7 секунд завантажується!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нічого супер-пупер не використовуєте, то SSD на 60 Гб. вистачить! Система буде швидше у рази працювати. Все ж приємно коли комп за 5-7 секунд завантажується! :)

Ставив собі ССД --- нічого особливого не помітив , крім швидкої загрузки при старті .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого особливого не помітив

Не знаю, не знаю... Може погано дивились?:) В мене SSD 120 і там окрім системи стоять відео та графічні програми, так запуск і робота швидше і це дуже помітно!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну , подивився на іграх , бо комп домашній .

Можливо , якби комп був слабкий --- щось би і помітив , не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 Гіга вінда, з дровамі і прочімі плеєрамі, прогамі - 60 Гіг

hibefile та pagefile відключив??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, есть еще рекомендации, как продлить жизнь, и повысить скорость роботы SSD без вмешательств стороннего ПО.

Для тех кто не понял:

pagefile.sys - файл подкачки подробнее

hiberfil.sys - сбрасывает содержимое оперативной памяти на диск в спящем режиме подробнее

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов час і мені обновити свого коня. Думаю нову тему створювати не варто.

Я завжди був прихильником AMD, але почитавши різні тести зупинився на наступній конфі:

1. CPU - Intel Core i5-4440 3.1GHz/5000MHz/6MB (BX80646I54440) s1150 BOX = 1570 грн

2. MB - Asus H87-Plus (s1150, Intel H87, PCI-Ex16) = 919 грн

3. GPU - Asus PCI-Ex GeForce GTX 760 DC II 2048MB GDDR5 (256bit) = 2322 грн

4. Память - Hynix DDR3-1600 8192MB PC3-12800 = 635 грн

5. Корпус - Zalman Z9 Plus Black = 622 грн

6. SSD - Kingston SSDNow KC300 120GB = 843 грн

7. БЖ - Chieftec Nitro II 85+ BPS-850C2 = 1010 грн

8. Мишка - Zalman ZM-M300 = 92 грн

9. На рахунок кулера чекаю пропозицый, ніколи не юзав сторонніх, але ціну бажано не більше 250 грн.

Що скажите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Норм .

2. Навіщо тобі така материнка ? Думаєш 2 відео ставити ? http://hard.rozetka.com.ua/asus_h81m_c/p303562/ з головою вістачить , якщо нема якихось вимог

3. Норм , але відяхи мало не буває =)

4. Я таку юзаю http://hard.rozetka.com.ua/kingston_khx1600c9d3b1k2_8gx/p166667/

5. Діло смаку

6 .Не володію інфою

7. 550-600 ват --- це з великим запасом вистачить

8. Це не мишка для ігрового компа . Подивися цю серію , там купа мишок на всі смаки http://hard.rozetka.com.ua/a4_tech_bloody_v7/p248028/

9. Народний кулер http://hard.rozetka.com.ua/zalman_cnps10x_performa/p87959/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок "багато не буває"... Я б додав сюди ще RAM. Не знаю, скільки її "їдять" сучасні ігри (вже досить давно не граю), але якщо ПК буде ігровим, - ставив би 16GB.

6. SSD - Kingston SSDNow KC300 120GB = 843 грн

"Бак" на 120літрівGB видається явно малим, якщо без додаткового харда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ssd візьми самсунг 840 про, блок живлення можна взяти чуть дешевший, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA, в мене комп більше 5 гіг пам"яті ніколи не брав , але від 16 гіг гірше не буде . =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Навіщо тобі така материнка ? Думаєш 2 відео ставити ? http://hard.rozetka....h81m_c/p303562/ з головою вістачить , якщо нема якихось вимог

3. Норм , але відяхи мало не буває =)

6 .Не володію інфою

7. 550-600 ват --- це з великим запасом вистачить

8. Це не мишка для ігрового компа . Подивися цю серію , там купа мишок на всі смаки http://hard.rozetka....ody_v7/p248028/

9. Народний кулер http://hard.rozetka....erforma/p87959/

2. Мікро точно не хочу (

3. Як не крути все впирається в фінанси.

4. Дякую - придивлюсь.

5. Про залман мрію з того моменту коли побачив його вперше. Свій комп за 10 років обновляв двіччі і лише зараз зважився на купівлю дійсно якісного корпусу!

6. Знайомий радив, казав хороша штукенція. От тільки я сумніваюсь чи варто його брати. Що зміниться? В 2 рази швидша загрузка вінди та програм? Ну вони хвилинами не грузяться. І за це 100 баксів викидати? Це якось раніше часто макс та фотошоп юзав, зараз все менш і менш. Можливо тоді дійсно краще взяти ще планочку памяті чи до відяшки докласти?

7. В мене зараз 500 ват, тому дуже цікавить питання доцільності його купівлі. Не хочеться купити нормальні комплектуючи і не отримувати від них приросту у швидкості із-за БЖ.Окрім цієї конфи буде вісіти ще 1 вінт та двд-ром.

8. Мишку кинув чисто для нагрузки, бо стара вже геть стерлась. А купувати хвостату за 250 якось дуже жаба душить. Та і взагалі чи буду її купляти. Мишка то таке діло яке треба потримати в руці, а вже тоді купувати :)

9. Саме на нього і дивився :)

MaestroA додатковий вінт є.

ssd візьми самсунг 840 про, блок живлення можна взяти чуть дешевший, як на мене.

А чи є сенс переплачувати 400 грн в порівнянні з хюніксом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. CPU - Intel Core i5-4440 3.1GHz/5000MHz/6MB (BX80646I54440) s1150 BOX = 1570 грн

2. MB - Asus H87-Plus (s1150, Intel H87, PCI-Ex16) = 919 грн

3. GPU - Asus PCI-Ex GeForce GTX 760 DC II 2048MB GDDR5 (256bit) = 2322 грн

4. Память - Hynix DDR3-1600 8192MB PC3-12800 = 635 грн

5. Корпус - Zalman Z9 Plus Black = 622 грн

6. SSD - Kingston SSDNow KC300 120GB = 843 грн

7. БЖ - Chieftec Nitro II 85+ BPS-850C2 = 1010 грн

8. Мишка - Zalman ZM-M300 = 92 грн

9. На рахунок кулера чекаю пропозицый, ніколи не юзав сторонніх, але ціну бажано не більше 250 грн.

1) Правильно.

2) можна і простішу. в 100 у.о. вкладешся. За 200 - лишні 100 потратиш! Краще додаси на память та кулера (проц+вінти+корпус)

3) Правильно.

4) Правильно. Якщо юзаєш проги, де файли по 2-3 і більше гіга висять в памяті - то можна і 12 поставити.

5) Правильно

6) Хай буде з заспасом. Хоча мені поки і 60 вистачає.

7) і 650 за очі. Тіко із 14" кулером.

8) поф.

9) Бери Перформу не пожалкуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...