Перейти до змісту

Що подарувати на 30-річчя


Міла

Рекомендовані повідомлення

yura2281, можна уточнить що на останньому фото має бути подароване імениннику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант шкіряну сумку (для ключів, потрмоне і т.д.)

http://vipbag.com.ua/mujskie-sumki/

хоча в бюджет не влазим :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і не дочакався адекватного подарунку від близьких (побутові цяцьки, гроші, лахи) був змушений сам придбати собі подарунок "для душі" за свої гроші.

Запитайте його чого він хоче! Тоді подарунок буде, як не є доречним ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна ніж http://victorinox.com.ua/index.php?route=product/product&product_id=939 типа цього.Завжди стане в пригоді.

Тільки при даруванні ножа ним треба обдаровуваного легенько вколоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Можна ніж http://victorinox.co...&product_id=939 типа цього.Завжди стане в пригоді. Тільки при даруванні ножа ним треба обдаровуваного легенько вколоти.

Схожі ножі (тільки менші, з коротшим лезом) дарував кільком друзям, а цього року і сам отримав такий подарунок. Жодного разу ніхто нікого не колов, але вже багато років всі задоволені і регулярно користуються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніж Victorinox,мені такий подарунок якби зробили,пригав від щастя)!!!Можна хорошу туалетну воду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

то подаруйте шикарний відпочинок в горах! 3 дні в Буковелі- від 500грн на одного http://www.patriot.e...ovel-na-2-3-dni що може бути краще??? на минулих вихідних сама їздила! :_42:

Ви за рекламою свого туристичного агенства помічаєте побажання ТС? Мабуть просто шукаєте місце де втулити своїх 5 коп

Геніально! Бажаєте людині витратитись десь у 3 рази більше

Бюджет орієнтовно 500 грн.

це за умови що чоловік сам поїде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що там втричі збільшений бюджет, коли людину навіть не турбує, що дану пораду просили ще у червні місяці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- У Сашки день рождения. Что будем дарить?

- А может, айпад? А может, айфон?

- Саш, может, ты уйдёшь? Мы без тебя подумаем. :D

(з баша)

така сама фігня зараз може розвернутись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну 1) так як тема не закрита, то певно є актуальна ще для когось. бо часом придумати цікавий подарунок дійсно складно.

2) шановна lilechka, так :) піарю своїх друзів, бо є що і не соромно :) і тому, що сама їздила " в подарунок" так що Will майже вгадав :) і думаю ніхто б не відмовився від такого подарунка!

все, можете кидати капцями..

!!!! хоча капці- теж досить доречний подарунок, я б навіть сказала-дієвий подаркнок, якщо капці- чоловічи, і ви подарите їх дівчині, яка хоче вийти заміж :)))) -спробуйте ;)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irena, як то кажуть дарованому коню в зуби не заглядають, але варіантів відпочинку в Карпатах є багато і Ваша агенція пропонує далееееко не найкращі послуги

ПіСі: Пробувала, знаю, більше такого "щастя" не хочу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irena, це я Вам співчуваю... Мені справді шкода людей, які не знають про кращі можливості, а задовільняються тим, що їм підсовують та свято вірять, що це найкраще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу мiнусiв й жалоб на них : мiнуси ставить хто хоче, кому хоче й за що хоче, ставлення мiнусiв не е порушенням правил, але лише виявлення вашого морального ставлення до спiвучасника теми (форуму) тому коли вам поставили мiнус, а ви подаете на це жалобу, то як мiннiмум будьте готовi до нових мiнусiв за зловживання системою жалоб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу мiнусiв й жалоб на них : мiнуси ставить хто хоче, кому хоче й за що хоче, ставлення мiнусiв не е порушенням правил, але лише виявлення вашого морального ставлення до спiвучасника теми (форуму) тому коли вам поставили мiнус, а ви подаете на це жалобу, то як мiннiмум будьте готовi до нових мiнусiв за зловживання системою жалоб

Дякую за роз'яснення !

п.8. :) улыбаюсь :)

п.9 роблю висновок- дєвушка lilechka буде троліти мене в кожній темі і ставити мінуси, бо мені подобається ТА"Патріот" а їй -ні. Бо навіть тема про "що подарувати" плавно переросла в щось їнше lilechkine особисте і не дуже цікаве..... за що перепрошую в тих, хто шукав тут корисну інформацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.9 роблю висновок- дєвушка lilechka буде троліти мене в кожній темі і ставити мінуси, бо мені подобається ТА"Патріот" а їй -ні. Бо навіть тема про "що подарувати" плавно переросла в щось їнше lilechkine особисте і не дуже цікаве..... за що перепрошую в тих, хто шукав тут корисну інформацію

Шановна Ірена, тролити і мінусити в кожній темі вас будуть всі кому не лінь, оскільки ви не розумієте різниці між порадою і нав'язливою рекламою, яку тут не люблять, тому звикайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

О, і для мене актуальна тема. Шкода що вона "заглохла"

О, і для мене актуальна тема. Шкода що вона "заглохла"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...