Перейти до змісту

Організація романтичних побачень на дахах та у інших чарівних куточках нашого міста


ksju25

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Yarchik, з таким польотом фантазії і манерою викладу точно варто задуматись про письменництво, такий талант пропадає)))

Дякую за веселий ранок :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацаняча вечірка на даху? Ви чо, ващє? Тільки біля брігатніни! Там такий відос, і півко подешевше, і парк під боком.

Друга сторінка і далі, не лінуємось, переходимо на першу і читаємо пост Ярчика.

Коротше, якщо дах буде тікти, то можна буде льогко все спихнути на "отих чуваків які стола туди перли" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярослав, Вы повергли меня в дикий хохот, на меня аж клиенты глянули косо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це надавати такі послуги просто як фізична особа, не будучи підприємцем. І все.

І якщо потім в мене буде дірявий руберойд чи пляшка з-під шампанського застрягне у витяжці - я буду конкретно і чітко знати, до кого звертатися.

І яким же чином Ви чи відповідні органи будуть доводити, хто саме був на даху в конкретний день чи вечір?

І як же просто якийсь "лівий" молодий чоловік-фізична особа, без сплати податків, зборів, інших платежів, буде вечорами лазити по дахах, водити туди інших людей, в під"їзді будуть носити необхідний інвентар, оббиваючи фарбу та штукатурку, грюкаючи дверима, а ОСББ тут ні сном ні духом. Порівняння із жителями 14-го поверху - це не те - наприклад я кожен день користуюся електроенергією, вмикаю телевізор, міняю лампочки і т.д., але це не значить, що в мене є допуск до роботи з трансформаторним підстанціями чи високовольтними ЛЕП.

І якби Коля все-таки стрибнув або просто отравився несвіжим бананом? До кого претензії?

П.С. історія вцілому +100500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, такі зустрі передбачаються на даху, де ви живете на останньому поверсі, над вашою квартирою?

p.s. як варіант можу запропонувати дах над інтернет центром - запитувати Едуарда, він власник здається, - це місце і цікаве і безпечніше і центр міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, такі зустрі передбачаються на даху, де ви живете на останньому поверсі, над вашою квартирою? p.s. як варіант можу запропонувати дах над інтернет центром - запитувати Едуарда, він власник здається, - це місце і цікаве і безпечніше і центр міста.

не зовсім зрозумів. адже ТС був ksju25.

і я більше переймався саме учасниками побачення, точніше, їх безпекою

До речі, де він пропав? Ціну так і не озвучив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В разі нещасного випадку (тьху-тьху-тьху) хто відповідати буде? або при пошкодженні наприклад якихось комунікацій провайдерів зв"язку чи ТВ?

В більшості тих провайдерів, напевне, немає відповідної проектної і технічної документації, а також дозвільних документів на всю ту технічну творчість на дахах будинків, так що відповідати ніхто не буде.

Yarchik, з таким польотом фантазії і манерою викладу точно варто задуматись про письменництво, такий талант пропадає)))

Ви ще не бачили як він співає! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ще не бачили як він співає! )))

Певно, ти мав на увазі "не чули"? :)

З візуалізацією якось набагато краще звучить. Мав на увазі відоме відео, в якому Ярчик виконує пісню "Волинь моя".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З візуалізацією якось набагато краще звучить. Мав на увазі відоме відео, в якому Ярчик виконує пісню "Волинь моя".

А, да, було таке. Хто ще не бачив (хіба такі є?!) - можуть глянути тут.

Якщо топікстартер дасть можливість - зможу співати на романтичних вечорах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які дозволи і документи потрібні, щоб видертися на дах будинку?
Давайте подумаємо:

Висотка: Держгірпромнагляд

Свічки: пожежна безпека

Спиртне: ліцензія на алкоголь

Їжа: санстанція

Інструктаж по ТБ і про недопустимість вживання алкоголю на висоті

Ну і підписи всіх мешканців, що вони не проти романтики

Ніби нічого не забув :0155:

Забув, Сміття - дозвіл від екології

З візуалізацією якось набагато краще звучить. Мав на увазі відоме відео, в якому Ярчик виконує пісню "Волинь моя".

А, да, було таке. Хто ще не бачив (хіба такі є?!) - можуть глянути тут.

Якщо топікстартер дасть можливість - зможу співати на романтичних вечорах :)

О, ще й сусід мій :_33: на задній план потрапив ! :_32: (про відео)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярослав, це - шедевр!! З таким вокальним супроводом жодна Галя Колі не відмовить)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо топікстартер дасть можливість - зможу співати на романтичних вечорах :)

от я би собі замовила, тільки не на романтик, а на весілля... :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув, Сміття - дозвіл від екології

+ люба робота пов"язана з вилазянням (чи як його там) по драбині - допуск на висотні роботи, відповідний страховий поліс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З візуалізацією якось набагато краще звучить. Мав на увазі відоме відео, в якому Ярчик виконує пісню "Волинь моя".

А, да, було таке. Хто ще не бачив (хіба такі є?!) - можуть глянути тут.

Якщо топікстартер дасть можливість - зможу співати на романтичних вечорах :)

Дайош сольник в .... Ну вы ж знаете, да? Я думаю два концерта Illusions нервно курят в стороне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо топікстартер дасть можливість - зможу співати на романтичних вечорах :)

от я би собі замовила, тільки не на романтик, а на весілля... :g15:

Ти тільки скажи де і коли це буде. Ми з борди цілий хор зберемо. Ярчик буде солістом. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо топікстартер дасть можливість - зможу співати на романтичних вечорах :)

от я би собі замовила, тільки не на романтик, а на весілля... :g15:

Ти тільки скажи де і коли це буде. Ми з борди цілий хор зберемо. Ярчик буде солістом. )))

а прикольно було б... я собі вже уявила)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було в мене на днях побачення таке, на даху будинка....ехххх здорово :0134: ))))))))) шкода тільки висоти не вистачало...((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було в мене на днях побачення таке, на даху будинка....ехххх здорово :0134: ))))))))) шкода тільки висоти не вистачало...((

Парашут не встиг розкритися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...