Перейти до змісту

Організація романтичних побачень на дахах та у інших чарівних куточках нашого міста


ksju25

Рекомендовані повідомлення

Додайте у своє життя романтику:)

Ви тільки починаєте зустрічатись ??? Хочете освідчитись Коханій ??? Чи можливо просто відновити романтичні події у Вашому спільному житті ???? Звертайтесь до нас і ми подаруємо Вам неймовірні відчуття. Організуємо для Вас побачення, яке буде несхожим на всі попередні побачення :))) Тільки уявіть....захід сонця, дах дев"ятиповерхівки, задекорований столик, свічки, ігристе вино, Ви і романтична музика ...... Уявляєте ??? ...Звертайтесь до нас, та влаштуйте собі незабутній вечір :)))

Замовлення приймаються за телефонами :

095 170 15 50, 097 752 79 26, 063 798 76 69

post-14692-0-16226000-1369078412_thumb.j

post-14692-0-07902800-1369078426_thumb.j

post-14692-0-77225300-1369078457_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

о!

А замовити доступ на якусь висотку, щоб з неї пофоткати Луцьк можна? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі відповідні дозволи та документи є? І скільки коштує таке задоволення?

Saddy, а які дозволи і документи потрібні, щоб видертися на дах будинку? Чи це було так, аби "ляпнути"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я думаю, щоб самовільно видертися на дах, то не потрібно. Але якщо надавати послуги на тому самому даху, то як мінімум має бути проведений інструктаж з техніки безпеки з підписами сторін у відповідному журналі. В разі нещасного випадку (тьху-тьху-тьху) хто відповідати буде? або при пошкодженні наприклад якихось комунікацій провайдерів зв"язку чи ТВ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я думаю, щоб самовільно видертися на дах, то не потрібно. Але якщо надавати послуги на тому самому даху, то як мінімум має бути проведений інструктаж з техніки безпеки з підписами сторін у відповідному журналі. В разі нещасного випадку (тьху-тьху-тьху) хто відповідати буде? або при пошкодженні наприклад якихось комунікацій провайдерів зв"язку чи ТВ?

Який хороший чиновник з тебе вийде! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову людині тему заср*ли )

ТС, ціна дійсно цікавить. Яка ціна і що в неї входить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криша є власністю людей котрі там живуть, перебування третіх осіб яквляє собою адміністративне порушення громадського порядку. Ярчик поправ, якщо що.

подібного роду заходи можуть порушити цілісність покриву, зокрема рубероїду, одна необережна дірка у ньому при хорошій зливі приведе до доволі серйозного затоплення як мінімум квартири на останньому поверсі. ігристе вино на криші, б"є в голову, вечір, свічки та легко займисті матеріали покриття - ви уявляєте на що можете попасти при більш-менш серйозному підході жильців?

принаймі коли жив на останньому поверсі - таких от романтків будь якого складу розуму, соціального статусу та власне ідей перебування на криші - гнав чим далі - ти краще...

ідея цікава, але дуже крихка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які дозволи і документи потрібні, щоб видертися на дах будинку?
Давайте подумаємо:

Висотка: Держгірпромнагляд

Свічки: пожежна безпека

Спиртне: ліцензія на алкоголь

Їжа: санстанція

Інструктаж по ТБ і про недопустимість вживання алкоголю на висоті

Ну і підписи всіх мешканців, що вони не проти романтики

Ніби нічого не забув :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову людині тему заср*ли )

ТС, ціна дійсно цікавить. Яка ціна і що в неї входить?

не замарали тему, а дають поради щодо уникнення можливих проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зануди Ви =)))

краще бути обізнаним занудою, ніж необізнаним романтиком. бо потім такі ось вечері можуть вилитись у плачевний результат.

більшість ніколи не жила на останніх поверхах і не розуміє скільки лиха може причинити закинута у водостічну трубу проста пляшка, коли вилазиш на дах, а там води 50 см глибини на площі 100 кв.м. і тече вода не лише на 9 поверх, а й до 7 та 6 поверхів дістає.

згадайте зливи і думайте не лише про романтику, а й про жорстку реальність буття інших людей, про яких за звичай якщо і думають - то лише в останній момент чи вже після виникнення проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...у теплу літню ніч, недопалок чи свічка, на велетенському шматку рубероїду (доступний вашому спогляданню на першій світлині), подарують незабутні враження та яскраві моменти жителям багатопеверхівки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які дозволи і документи потрібні, щоб видертися на дах будинку?
Давайте подумаємо:

...

Ще би прочитати якийсь законодавчий акт :) Мені ж видається, що в дійсності запропоновані топікстартером послуги в силу їх "унікальності" поки що не знайшли свого закріплення в інструкціях та постановах. А найлегший спосіб взагалі не мати справи з чиновниками - це надавати такі послуги просто як фізична особа, не будучи підприємцем. І все.

Людині, яка живе на 14-му поверсі 14-поверхового будинку щодня доводиться мати справу з висотою, вогнем, їжею, очевидно, і алкоголем теж.

Чи з нею теж проводитимуть ТБ і вимагатимуть дозволів і ліцензій? :)

Фірми, які вставляють вікна, теж мають справу з висотами...

А мешканці будинків, які самостійно латають дахи руберойдом - як же ж вони то роблять без ТБ?

Ну і само собою, кількість падінь з дахів у м. Луцьку останнім часом просто зашкалює...

madkot, в описаних тобою катаклізмах особисто я волів би знати, що на мій дах якщо хтось і вилізав - то служба організації цих побачень на висоті. І якщо потім в мене буде дірявий руберойд чи пляшка з-під шампанського застрягне у витяжці - я буду конкретно і чітко знати, до кого звертатися.

...Хоча уявив собі ситуацію.

Він і вона. Вечір. Захід сонця. Вечеря на даху.

Романтика зашкалює, як і переповнене почуттями серце хлопчини. Він не помічає холодного і поривчастого вітру, неприємного запаху з найближчої витяжки, москітів, які дістали навіть тут - він весь у почуттях.

Тремтячими руками парубок дістає з кишені коробочку з обручкою, намагається згадати слова, які так підбирав, поки готувався до побачення. Вимовляє їх, але відчуває, що інтонація його голосу замість натреновано-урочистої скидається на бурмотіння двійочника перед вчителем.

Дівчинка, не відкладаючи вбік виделку, потупивши очі, наминає смачного вареника, щедро вмоченого в сметану "Президент". Вислухавши пропозицію руки і серця (явно не для пересадки) та запрошення сходити заміж, панянка мовчить. Пауза затягується, і з кожною секундою сивого волосся на голові хлопця більшає. Аби заповнити цю мовчанку, дівчинка настромлює черговий вареник на виделку, голосно квацяє ним у сметану і відкусивши добру половину, мовить:

— Коля, але ти прікаліст! Це всьо вот раді етово, да? Ой, скажу Свєтці — та не повірить!

Ну але ж Коля, ти ж панімаєш, я ж в Луцкє врємєнно. У мене через полгода сйомкі в Кієвє, і всьо, я больше сюда і в рідну Копачівку нікагда не вернусь!

Коля, ну шо ти плачеш... Ми ж друзья, Коля!

І Коля, підбадьорений останніми словами, встає, й робить крок до краю даху. Дійшовши до кінця, спиняється перед стрибком. Той астронавт, який недавно зі стратосфери стрибав - нервово курить в польоті порівняно з Колею.

Дівчинка в цей час наярює на китайському айфоні якийсь номер.

— Свєтка, слухай, Колька мені прєдложив женитись. Ну да! Як це — шо я? Сказала йому, що ще не врємя... ой, слухай — він зараз з криши буде пригати. Бля, точно буде пригати, Свєтка! Шо робити? Як це — де я? НА ДАХУ Я! ШО??? Це тобі, дура, давно вже нада хуя, а я — на даху! Карова тупа!

Ой, невже ж пригне?

...Коля нерішуче мнеться на краю прірви, внизу якої — небуття. Стрибати він передумав ще на півдороги сюди, а зараз розумів, що не по-пацанскі буде так поступити. Але жити ж хочеться, тим більше пацани казали, що на завтрашній вечір вже купили десять літрів пива, щоб футбол по телевізору подивитися. Це ж нерозумно — якимсь безпонтовим стрибком псувати таку фантастичну можливість.

Коля повертається до столу. Дівчина дивиться на нього великими очима, і голосом, в якому відчувається навіть не замасковане розчарування, питає:

— Коль, а чо ти не пригнув?

— Ти шо — довбанулася? Мені банан несвіжий попав, стошнило... думав ригати прийдеться, то одійшов подалі...

— Ех, Коля... ну ладно, я сагласна! Но плаття свадібне поїдем вибирати в Хмельницький, в цьому Луцку одне фуфло толкають!

...

p.s. Найбільше емоцій під час Миколиного виходу до краю будинку пережили організатори романтичної вечері. Адже заплачено було тільки 20% авансу!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про китайський айфон і

Як це — де я? НА ДАХУ Я! ШО??? Це тобі, дура, давно вже нада хуя, а я — на даху!

просто вбило )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б почути думку ТС з цього приводу....... А то в його темі, від нього лише одне повідомлення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, ти на дозвіллі легко можеш писати сценарії для Камеді Клаб. )

Якби оце побачення зіграли Марічка і Антон (кури-гріль, Жашків, Файна Украйна), всі б пісяли і плакали одночасно. )))

Але реально, цікава послуга. Потім для VIP-персон за окрему плату організатори ще надаватимуть послуги відео-оператора і фотографа з асистентами, піротехніка з салютом, слідом почнуть ходити бомжуватого виду бабульки (купітє дєвушкє ландиши), збирачі пляшок, жителі будинків вимагагимуть відкат за оренду дахів, одним словом бізнес розшириться до великих масштабів. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...