Перейти до змісту

Неділя.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

2druid

тобі ше треба шорти? маю пару штук на продаж і комбезів таких типу з лямками якшо цікавить пиши) можу навтіь сфоткати і тп )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

2druid

тобі ше треба шорти? маю пару штук на продаж і комбезів таких типу з лямками якшо цікавить пиши) можу навтіь сфоткати і тп )

а для дівчаток немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2druid

тобі ше треба шорти? маю пару штук на продаж і комбезів таких типу з лямками якшо цікавить пиши) можу навтіь сфоткати і тп )

а для дівчаток немає?

є типу костюм але він для малої дівчину ну тобто компактної, іто більше літній, можу подарувати якшо підійде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;) ше скажи вагу) якшо десь 50 кг то тобі підійде :) можу прихопити принципі подивися ;)

Погода сьогодні шото неочінь але шо нам погода ;)

ми вот недавно були 4 часа в дощ підалили і нічо ) вроді даже ніхто з 3х незахворів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда...

токо что оторвал сосок у камеры.(преста - это зло и гавно страшное, но на мои обода токо она и идет ;))

Времени на починку - в обрез.

50 % что выпадаю ;)

95% не еду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо на велозоні таких камер нема?

тікишо закінчив підготовку вела

Лекс конячок я купив 0,5 , такшо беріть шашличок і хороший настрій і гов :)

а то як ти там писав зарядим шашличок під конячок)) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда... преста - это зло и гавно страшное, но на мои обода токо она и идет ;)

Ди, я решал такую проблему при помощи круглого напильничка: минута аккуратной работы, немного алюминиевых опилок - и в обод влазит стандартный автомобильный schrader-сосок ;)

Кстати, обод стаёт трошечки, но легче ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороше вирішення проблеми))) а ше луче взяти колеса поміняти ;)

В мене тоже є невеликий тробл ! шат в рульовій колонці((( ;) хто знає як усунути? чито вже нада міняти той картрідж? може він своє відїздив? а мож і вилка ? короче хто мав таку проблему пишіть ато ботягування всіх болтіків недало нічо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Діма не гони.

Став друге колесо і вперед!

Я тобі полуслік відам, поїду на трахторі.

Перезуєм на місці.

Чи може як завжди? Є другі об'єктивні обставини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГГГ...

спите? а я с 4:30 проблему побеждаю ;)

пока получаеццо ;)

вот токо как бы не заснуть потом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я тут.

Фіг, шота ніфіга не спалось.

Тожа буду спати по дорозі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;) бачу велолосі народ недуже сплячий так вот я тож несильно багато спав) ну нічо подорозі висплюся ;)

в групі легше заснути ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У нас уже останняій відлік. ;)

Будемо виїзджати звякнемо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кудою всьотаки їхати будете а то я вже тоже зара буду виїжати осталося тіки поїсти! якшо через горохів то я навстрячу до победи буду рулить! то кудою? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як там Горохів-Стоянів? Зустріч з червоноградцями відбулась? Розказуйте як з"їздили, якщо ви живі.

...ми то класно прокатались :) Вова там приготував афігенних карпів яких сам наловив, за що йому ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ! Ми їх з"їли під коньячок і пивко :) Карочє, гарно посиділи :) Треба було їхати з нами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з Червоноградцями зустрілися) тобто з одним більше небуло ;) відихнули супер, проїхалися тоже непогано, ну як хто ну мені 180 км хватило по сам

помідори навіть більше)) як і планувалося жарили щащлик пили пойло і росказували багат очого цікавого! я доїхав нормально, будемо чекати відомостів від Луцьких велололосів)) фоток прикольних наробили короче реальна тусовка і народ в ній класний ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-ий луцький

тільки шо приїхав

вкатались ульот

друїд вернувся ще на границі Луцьку не той одяг на ньому був

далі за 5км до Шклиня після підйому не витримала Ліля і поїхали додому і правильно зробила :)

В горохові вирішили скоротити повернули на Берестечко, але так і до нього не доїхали

поїахли не тою дорогою, недалеко від неї за с.Холонів був ульотний лісок там і стали.

далі на одному з пусків перед с.Мислини

я відмітився ;)

на швидкості 50+ обїзджав ямку

і ще чогось підняв перед. колесо повернув

і в момент приземлення колесо заклинило і мене розмазало по асфальту,

сижу зірочки перед очима, всі мало не хлопають за ефетне падіння. вел зліва

Ітого

забив зап'ястя на лівій руці, подер шкіру біля правого коліна, таз з правою сторони і велотруси в тому місці.

в трьох містях куртку, частину змійки об асфальт стрело, трохи пальчик,

роздерло ліву рукавицю, праву трохи, каска ціла об асфальт не терлась.

Замазали йодом, поправили вел і весело поїхали далі, в с.Новоставі водою заправились, я попер в перед сцуко все боліло, додому хотів ;) .

Дорогою і асфальт, бурківка грунтовка, повний кабздець для моїх напівсілках до звону накачаних. Так і запер в Боремель, дочекався наших.

А далі був жах під назвою тягуни , наступала темнота і холоднішало, перші за 1 год 10хв до Полонки від Боремля дошпілили. Там і всіх чекали, доїхали до Луцьку було вже сцуко нереально холодно вже і розїхались в повній нірвані ;) по домівкам.

Статистика

Загальний час (разом і стояням біля велика)

8год 40хв

середній пульс 136

макс. 196

Спалено

6791 kkal

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці. Але шось я бачу герої не мають сил дотягнутися до клавіатур. Хоча це не дивно після такого марафону. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забив зап'ястя на лівій руці, подер шкіру біля правого коліна, таз з правою сторони і велотруси в тому місці.

в трьох містях куртку, частину змійки об асфальт стрело, трохи пальчик,

роздерло ліву рукавицю, праву трохи, каска ціла об асфальт не терлась.

Замазали йодом

ти слідуючий раз відразу на голову приземляйся -- каска міцна, витримає :)

Зате цілі будуть зап'ястя, шкіра біля правого коліна, таз з правого боку і велотруси в тому місці, куртка в трьох місцях і пальчик. І на йодові зекономиш :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

post-1-1190012169.jpg

Ось такий трек. Згідно треку від і до 133км. І згідно спідометра 140км.

Подивився перепади висот. Хріники Луцьк, кошмар. Не дивно що кума після цих гірок поламало.

Мене також накрило ніпадецкі. :mdr:

Гепа не болить.

Ноги почувають себе нормально.

Болять руки, кроскантрі на дубових напівсліках з швидкостями з гори 40-50 км за годину дало про себе знати :)

Поїздака супер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...